ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבסיס

מידע בסיסי למתחילים ולסקרנים

המדריך לזיהוי פרופיל פיקטיבי בכלוב / ArchAngel​(שולטת)

המדריך לזיהוי פרופיל פיקטיבי בכלוב - ארבעת הסימנים העיקריים, המניעים מאחוריהם וטיפים לגביהם.

את, את, כן את, בואי רגע / Redemption

אם את מעוניינת לשמור על הפנטזיה שלך על כריסטיאן גריי או ג׳יימס דין בשלמותה אז אולי עדיף שתפסיקי לקרוא עכשיו. אם את מעדיפה לקבל קצת מציאות, שבי ליידי ותקשיבי.

מהנשלטת שבי לנשלטת שבך / כאבי גדילה

נשלטת חדשה מוצפת במידע בבלוגים ובמגזין, באדומות, הכל חדש. היא לא יודעת אם הגיעה לעולם בעל חוקים חדשים ממה שהכירה בעולם הונילי. בתור מי שעברה את זה בדיוק כמוך, כתבתי את זה בשבילך.

מתכון לג'חנון / Zvi Asaf​(שולט){()def}

הכל לפי מידה מתונה יש למתוח ויש להרפות יש להיות עדין ויש להכות יש ללוש, ללוש המון להמליח לאט לשמן עם רצון ושלא יקרע דחיל ראבק והסוכר זה פינוק בחיית אבוק.
דודה פלולה [שם בדוי] מעניקה את הידע העשיר שנתנה לה אמה בחיבה, באהבה, בסטירה ובנחמה.

להגשים את פנטזיית האונס / Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

לפני שמכינים סט אזיקונים ומפנים את הבגאז', כמה מחשבות על התנאים והכללים שיהפכו את פנטזיית האונס שלכם לחוויה בלתי נשכחת, ולא למשהו שהולכים בגללו לפסיכולוג.

סודות הדומים נחשפים - חלק א': החיזור / זאלופון​(שולט)

אני גאה לפתוח את פרוייקט "הדום במסכה" ולחשוף את הסודות הכמוסים ביותר שלומדים באקדמיה לדומים, היכן שבין השאר מלמדים אותנו לקרוא מחשבות. הדום במסכה חושף בזאת את סיכומיו המסווגים מקורס "מבוא לדומולוגיה".

נקלעתי / liliush53​(אחרת)

חיי עברו עלי, מבלי שידעתי או הבנתי זאת, כאישה דומיננטית. תמיד נשאלתי: "היית רס"רית בצבא?" ואני אפילו לא שירתי. "מלכה", "נסיכה", "מיליון דולר", אלו המילים שתמיד שמעתי מהסביבה. עד שנפל דבר בחיי, ועכב שהייה מרובה בבית, רכשתי מחשב.

נפילה / Bent

במשך השנים שבהן אני מעורה בעולם הבדס"מ, יצא לי לראות ולחוות (במידה מוגבלת) מספר פעמים את התופעה המכונה "נפילה" או "DROP" - תגובה פיזית ונפשית שלילית, המתחוללת לאחר משחק/סשן.

איך להתחיל עם נשים בכלוב? / מיתוסית​(שולטת)

כל חברה בכלוב מכירה את התופעה: היא נרשמת לאתר, ותוך זמן קצר מוצאת את עצמה מוצפת בפניות. כיצד תגרום דווקא לפניה שלך להתבלט מעל לכל השאר, למה כדאי להשקיע בפרופיל האישי, ואיך להימנע מנקודות הנחה שגויות...

שוט חד זנבי / Bent

שוט חד זנבי (Single Tail) הוא כלי בעל דעה עצמית, חיים משלו. הוא נושך בהפתעה, מגיב על פי גחמות בלתי ברורות בעליל, תן לו אצבע - הוא יבלע את היד. לכן יש להבדיל בין אמן שוט ובין משתמש או בעל שוט. היכולת להחזיק את השוט או לקנות אותו אינה עושה אותך ראוי לשחק בו, כשהמטרה היא בן-אדם אחר...

הפסיכולוגיה של הבדס"מ - או, איך הפכנו לכאלה? / Queeny​(מתחלפת){being}

מאמר אישי ומעניין בו שוטחת Mistress Angelique Serpent את מחשבותיה והגיגיה לגבי הגורמים למשיכה לבדס"מ. נימוקים פסיכולוגיים, נימוקים ביולוגיים, ואפילו מעט מתורת הפנים. למי שמחפש הצדקה...

מונחים בבדס"מ / מאסטר יקיר​(שולט)

מהי "שליטה מלמטה", מהי "מילת ביטחון", מה הקשר בין חניטה לבדס"מ ומדוע חובבי בדס"מ קוראים למקלחות שלהם "מקלחות זהב"? - מורה נבוכים למונחים נפוצים בבדס"מ...

כללי בטיחות בסיסיים / זאלופון​(שולט)

למען הפחות מנוסים שבינינו שרוצים SAFE ולא בטוחים איך - כללים בסיסיים בשלושה אקטים נפוצים בבדסמ: הצלפה, קשירות ושעווה.

כשאני אומרת לא אני מתכוונת לא - ההרצאה / השליטה​(בוצ׳ה שולטת)

כללי בטחון "עשי ואל תעשי" להכרויות BDSM.

חניקות - סיכונים בריאותיים / Demi

תאור הסכנות הקיימות במשחקי חנק. הסכנה המרכזית במשחקי חנק היא מוות מיידי. בלי סימנים מוקדמים וללא אפשרות למניעה או אמצעי זהירות. אין כאן הזדמנות שניה.

אחריות השליטה / מאסטר יקיר​(שולט)

אם השולט או הנשלט אינם זוכים לסוג הטיפוח שהם מעונינים בו, עליהם לבקש זאת מפורשות. השולט זכאי לקבל כל סוג טיפוח שהוא, בין אם זה עיסוי רגליים, סיפוק מיני או כל סוג אחר של טיפול. על השולט לדרוש, אם הוא מצפה לקבל. זכותו של השולט לקבל תשובות ברורות ביחס להרגשת הנשלט.

BDSM בטוח / מאסטר יקיר​(שולט)

חובה על השולט היוצא למסע למעמקי הנפש של הנשלט, להכיר את התהליכים הנפשיים האפשריים, שהנשלט עלול לעבור במהלך הסצינה האמורה ולהיות מוכן להתמודד איתם ולפתח יכולות של שליטה וטיפול במצבים קיצוניים של התפרצויות רגשיות חריפות.

מהו סאב ספייס / מאסטר יקיר​(שולט)

בעת ספיגת הכאב, מבצע גוף הנשלט תהליך מדהים המבוסס על שחרור אנדרופינים. (אנדרופינים הם חומרים טבעיים המצויים בגוף, המשככים את הכאב ומרגיעים אותו).
על ידי העלאה מבוקרת של רמת הכאב, מייצר הגוף כמות גדלה והולכת של אנדרופינים, הגורמים לתחושה של אופוריה וריחוף.

BDSM - סוג שונה של מערכת יחסים / מאסטר יקיר​(שולט)

סוג כזה של קשר נתפס לעיתים כ"מוזר" ואפילו "סוטה", אך העוסקים בו, הם אנשים שחוויית הפעילות מביאה אותם לסף ריגוש וריחוף גבוה ביותר, פעילות שאינו כולל בהכרח יחסים מיניים.
פעילות זו מתבצעת בהסכמה מלאה של השולט והנשלט, המציבים לעצמם את הגבולות, כדי שפעילויות בלתי מוסכמות לא תתבצענה.

סאדו מזוכיזם / המלכה לירז​(שולטת){כ}

מילון מונחים בסיסי ל- BDSM