אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבסיס

המדריך לזיהוי פרופיל פיקטיבי בכלוב / ArchAngel​(שולטת)

המדריך לזיהוי פרופיל פיקטיבי בכלוב - ארבעת הסימנים העיקריים, המניעים מאחוריהם וטיפים לגביהם.

את, את, כן את, בואי רגע / Redemption

אם את מעוניינת לשמור על הפנטזיה שלך על כריסטיאן גריי או ג׳יימס דין בשלמותה אז אולי עדיף שתפסיקי לקרוא עכשיו. אם את מעדיפה לקבל קצת מציאות, שבי ליידי ותקשיבי.

מהנשלטת שבי לנשלטת שבך / כאבי גדילה

נשלטת חדשה מוצפת במידע בבלוגים ובמגזין, באדומות, הכל חדש. היא לא יודעת אם הגיעה לעולם בעל חוקים חדשים ממה שהכירה בעולם הונילי. בתור מי שעברה את זה בדיוק כמוך, כתבתי את זה בשבילך.

מתכון לג'חנון / Zvi Asaf​(שולט){()def}

הכל לפי מידה מתונה יש למתוח ויש להרפות יש להיות עדין ויש להכות יש ללוש, ללוש המון להמליח לאט לשמן עם רצון ושלא יקרע דחיל ראבק והסוכר זה פינוק בחיית אבוק.
דודה פלולה [שם בדוי] מעניקה את הידע העשיר שנתנה לה אמה בחיבה, באהבה, בסטירה ובנחמה.

להגשים את פנטזיית האונס / Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

לפני שמכינים סט אזיקונים ומפנים את הבגאז', כמה מחשבות על התנאים והכללים שיהפכו את פנטזיית האונס שלכם לחוויה בלתי נשכחת, ולא למשהו שהולכים בגללו לפסיכולוג.

סודות הדומים נחשפים - חלק א': החיזור / זאלופון​(שולט)

אני גאה לפתוח את פרוייקט "הדום במסכה" ולחשוף את הסודות הכמוסים ביותר שלומדים באקדמיה לדומים, היכן שבין השאר מלמדים אותנו לקרוא מחשבות. הדום במסכה חושף בזאת את סיכומיו המסווגים מקורס "מבוא לדומולוגיה".

נקלעתי / liliush53​(אחרת)

חיי עברו עלי, מבלי שידעתי או הבנתי זאת, כאישה דומיננטית. תמיד נשאלתי: "היית רס"רית בצבא?" ואני אפילו לא שירתי. "מלכה", "נסיכה", "מיליון דולר", אלו המילים שתמיד שמעתי מהסביבה. עד שנפל דבר בחיי, ועכב שהייה מרובה בבית, רכשתי מחשב.

נפילה / bent_wordsmith

במשך השנים שבהן אני מעורה בעולם הבדס"מ, יצא לי לראות ולחוות (במידה מוגבלת) מספר פעמים את התופעה המכונה "נפילה" או "DROP" - תגובה פיזית ונפשית שלילית, המתחוללת לאחר משחק/סשן.

איך להתחיל עם נשים בכלוב? / מיתוסית​(שולטת)

כל חברה בכלוב מכירה את התופעה: היא נרשמת לאתר, ותוך זמן קצר מוצאת את עצמה מוצפת בפניות. כיצד תגרום דווקא לפניה שלך להתבלט מעל לכל השאר, למה כדאי להשקיע בפרופיל האישי, ואיך להימנע מנקודות הנחה שגויות...

שוט חד זנבי / bent_wordsmith

שוט חד זנבי (Single Tail) הוא כלי בעל דעה עצמית, חיים משלו. הוא נושך בהפתעה, מגיב על פי גחמות בלתי ברורות בעליל, תן לו אצבע - הוא יבלע את היד. לכן יש להבדיל בין אמן שוט ובין משתמש או בעל שוט. היכולת להחזיק את השוט או לקנות אותו אינה עושה אותך ראוי לשחק בו, כשהמטרה היא בן-אדם אחר...