לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים - במלכות

צלובה / nerissa​(אחרת)

לבושה רק זיעה, / אזיקי עור על ידיה, / אזיקי עור על קרסוליה, / שערה פרוע משעות של כאב ותאווה ובכי וצחוק, / ספוג ריחות תשוקה, / ספוג בנשיקותיו, / ספוג באחיזת ידו האיתנה.

זריחה / כחול עמוק 7​(שולט)

כאן / בביתי שלי / בשעה הכי יפה בעולם / לוגם מלוא הראות אוויר בוקר רענן / ובשעה יפה / מדגדג עשב רך את בהוני / חש את דופק הבריאה / את האלוהים / את האלוהים

את / barbie​(נשלטת)

מה שהתרסק ונשבר בתוכך, / נשבר בי אלפי מונים / אמון, דחייה, כאב / תמונות עולות וצפות / כבסרט נע / אסור לגעת באסור / הכאב שלך הוא בריחה / הכאב שלי זועק / שותק / צועק / מתנפץ

גשר / ממי​(לא בעסק)

אני חוצה את הגשר הזה / עם מסר של אהבה / עם מסר של עוצמה שלא הכרתי. / אני דוחפת הלאה את הפחדים / עם מסר של אהבה / עם מסר של אומץ שלא ידעתי.

אני לי / dr jekyll and MASTER hyde

משחקת בגוף, משחקת בכאב / ילדה צעירה בנעלי עקב. / מפחדת לצעוד, מפחדת ללכת / רואה רק שחור, מחשבתה מלוכלכת.

אתך / ממי​(לא בעסק)

אתך, אני עוצמת את העיניים / ונסחפת לתוך מאווייך האפלים / מגלה את מאוויי שלי, את הכאב שלי / את נפשי העירומה.

השחור לבן / dr jekyll and MASTER hyde

שחור הוא לבן ולבן הוא שחור / אין גוונים של ביניים, לא, אין שם אפור. / האחד למעלה, השני מתחתיו / לא, לא מרוע, זאת רואים על פניו.

כניעה או שליטה / green eyed cat

אני אקשור אותך לכסא, / מרותק לחלוטין בכל איבריך למעט עינייך / תראה אותי כמו שאני, / חסרת הגנה, / חסרת בושה / אעשה כל העולה על רוחי, / ואתה לא תוכל להגיב, / רק תשב שם / תספוג אותי דרך עינייך, / נפשך תעלה בקרבך

מארש טיפות הגשם / ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

מהלכת בבטחה בין טיפות הגשם, / הטיפות כדמעות תחינה, ערגו שנה ארוכה, כמהו למגפיי - / מחליקות במורד מגפיי השחורים, הגבוהים / הנושקים לעקב דק וגבוה.

היא אמרה לו "לא" / שובה לב​(שולט)

היא פחדה פחד של ממש. היא לא ידעה ממה פחדה, אבל היא פחדה. / רעד עבר בגופה, והיא הרגישה שהיא לא יכולה לסבול זאת. / בבת אחת היא הסיטה את ראשה הצידה ואמרה "לא!" / נדמה היה לה שה"לא" שלה הדהד בחדר פעמים רבות.