לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים - במלכות

אשה אמיתית / FrozenLips​(אחרת)

חבקני חזק בלילות הקרים / עשני בובה, אינני רוצה לדבר. / שלוט בי ביד חזקה אך רכה. / אחוז בי, אהוב אותי ודבר אלי / במילים ארוכות ויפות ורכות.

"סד" מגיח בחזרה / Gods and monsters​(לא בעסק)

יושב ביפו על הספסל. שלושה תותחים מופנים אל הים. השמש מפציעה באור חדש. מחזיק את הכוס מלאת המים ונזכר. הגעתי למקום בשעה אחת עשרה ועשרים, המרתף למבינים. בחוץ כבר המתינו אנשים, לבושים בבגדים המתאימים. בשעה היעודה התחלתי יורד במדרגות, משלם את הדרוש ונכנס לאפלה.

כמה כאב יש במכה? / קורינה

כמה כאב יש במכה? / כמה מכות יש בכאב אחד? / כשהלב נשרט, יש רחש? / הוא צר או רחב, מעוגל או חד? / כל מילה יכולה להוות איזה סוג של מחילה ולהפך... / עד כמה נמוך נשמה יכולה לרדת?

היא שאלה: "האם?" / Gods and monsters​(לא בעסק)

היא שאלה: "האם?" / "עניתי: "הנני". / "אבל אם אבוא כיצד תקבלני?" / "בחוזק ובעדנה כגלי ים" השבתי. / "אשברך ואלטפך. / אחזקך ואחלישך. / אכעיסך ואצחיקך. / כסערה הנושקת לחוף אבוא / ברקים ורעמים אתי לעטפך."

שיר אמת / דה סאד

אמת – / אמת משתנה,/ אמת כואבת,/ אנשים משתנים,/ חיים,/ ילדות, בחרות,/ בגרות,/ אחריות,/ אמיתות כואבות,/ פיתולי חיים,/ נפתולי נפש,/ פצעים מגלידים,/ גלדים,/ האני המזויף,/ תר אחר,/ אמת

היא דיברה / חֵפֶץ

היא דיברה איתי על סכינים / על דם / על כאב עמוק וחד / על שניים שנהיים אחד / על חשיקת שיניים / על נשיכת שפתיים / על המתנה בצל / על טרף וטורף / על זה שלא יוכל להינצל

מחכה לשינה / MoonShield

אני אמצא אדמה חדשה / שמיים עם שני ירחים / אני אטפח שם גינה / גידול ירקות ואיחוי השברים / אטייל בין הרים מושלגים / אקשור חבלים אל צוקי התקווה / אטפס כשעל גבי מונחת שלווה / לראשונה אני חש את משקלה

כניעה / barbie​(נשלטת)

מריונטה ללא חוטים / עכשיו התנועעי לפי החליל שלי / ריקדי לפי הצלילים שלי / משהו בה נאטם /
כולה מצומררת.

חמשת החושים / Obey_Me​(שולט)

לראות אותך מולי, על ארבע. בעיניך אותו מבט, שמנסה לומר לי שאת שלי, שאת כולך שלי. רוצה ללמוד את כל אשר צברתי. רוצה לחוות את פסגות האושר והתשוקה.

השתרגות / ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

כפות רגליים לבנות מונחות על פנייך,
מביט בערגה, בהערצה, לפקודה - "לקק!"