צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצירה מקורית לא קשורה

פרי עטם החופשית של חברי הכלוב

דם. / לארה

תמיד הייתי סמל ההצלחה בלימודים ביסודי. בחטיבה. בתיכון (מצטיינת). תמיד סמל הכישרון. תמיד סמל הפנטזיונריות. מעולם לא סמל יופי. מעולם לא נערצת.

מונותאיזם. / אליאס​(אחרת)

לא היה לי כוח לחזור הביתה, אז נתתי לשמוליק, האוטו שלי, להוביל אותי לאיילון דרום. נשים זה עם מוזר - נותנות שם לאוטו שלהן ולזין של מי שאתן. שמוליק השתלב יפה בכביש המוביל לבאר שבע, אבל בגלל שאני לא מחשיבה את העיירה המשעממת הזאת כעיר, השתלטתי עליו והעלתי אותנו אל הגאולה - אל כביש הערבה.

בהפוכה / אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

יצאתי אל הרחוב בהילוך ברדלסי של חיית טרף, עדיין מסריח מג'ונגל, עם לסת מכווצת ועיניים רעות, מחפש לעצמי צרות. רציתי להוציא את צליל ניתוק הטלפון מהמערכת, להשתיל אותו בפרצוף של מישהו אחר בעזרת אגרוף. הלכתי לחפש לעצמי תגרת בארים.

הוא חזר מעולם שאין בו מוות / zytry​(שולט)

סיפור בדיוני - חלק שלישי ואחרון.

בונו / zboy{זאתי}

בונו הכלב של אלדו מת, ולאלדו כואבת היד.

הוא חזר מעולם שאין בו מוות - פרק ב' - ההרצאה / zytry​(שולט)

"נוסעים נכבדים. אתם מתבקשים להישאר במקומותיכם. להרגע ולהקשיב לי עד סוף דברי. ראשית, המטוס שלם ואין בו שום תקלה טכנית: שנית, אין אנו יכולים ליצור קשר עם שום תחנה, אם כי מערכת הקשר שלנו תקינה; שלישית, המנועים כבו מעצמם ללא שום סיבה; רביעית, המטוס אינו צולל, אלא נתפס במשהוא או על ידי מישהו ועומד במקומו."

סיפור בדיוני / zytry​(שולט)

הוא חזר מעולם שאין בו מוות. לפני שלוש שנים עזב נמרוד את הבית הוא היה אז בן 24. גבוה, שרירי, בעל שפם מטופח. בצבא שרת ביחידה מובחרת. עכשיו הוא חזר - נמוך, גופו עדין ונערי, פניו חלקות ומראהו הכללי כשל ילד בן 10.

גראפיטי על הכותל / אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

למי שלא יודע, דוד סשק הוא בן 91, והוא אינסטלטור. כן, עדיין. עם החריץ והכל. והשפתיים שלו רועדות יותר מאלו של עראפת. ולמי שלא יודע, מרק פקצ'י זה משהו עם ריח, טעם וטקסטורה של מעי חזיר. אולי זה קשור לזה שהוא עשוי ממעי חזיר.

משהו שקיבלתי במייל / sasson​(שולט)

לכל הפוליטיקלי קורקטים שביננו

כל מה שעלול להשתבש, ישתבש / אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

וגם הסיפור הזה השתבש. זה היה יכול להיות סיפור על שליטה, על כאב, על תשוקה ועל אהבה. זה היה יכול להיות גם סיפור בלשי, או אפילו התחלה של ספר בישול. אבל זה לא. זה סתם סיפור. לא מאמינים שיש כזה דבר? קודם כל, אם יש סופרי סתם, יש גם סיפורים סתם, ודבר שני - תקראו ותבינו כמה שזה היה סתם.

קולנוע / אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

גברים, נשים, בתי קולנוע ומה שביניהם

הים בו נגמר הפאנץ' ליין / אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

יום אחד נסגר המפעל האחרון שמייצר בדיחות.
יש מיתון, אתם יודעים.