שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחות - באדונים

הפי ניו ייר, 2004 / אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

העלילות המוטרפות של מסיבת הסילבסטר על חוף הים בקופנגן - סיפור שכבר לפני הרבה זמן הייתי צריך לספר, ואף פעם לא יצא לי. למי שיחפש כאן קשר לשליטה ולכאב, הקשר היחידי הוא שהרבה אנשים לא שלטו על הצרכים שלהם, ולכולם היה כאב ראש למחרת...

איש יקר / HARMONY

התמסרתי אליך, כל כולי בבטחון ובאהבה.
לאט לאט מצאתי את עצמי בתוך מערבולת אל הכלום.

כאב שמתמשך / nero

האם היא באמת הלכה לתמיד, האם יש סיכוי שהיא תחזור, ואיך הלב?...בדיקת מצב לאחר פרידה.

קונטרה וונדום נון פאסונדום - סיפור בהמשכים, חלק ב' / הפולניה​(אחרת)

קונטרה וונדום נון פאסונדום - אל תשתין נגד הרוח (לאטינית) הוא המוטו של דורי, שאהובו נינו עזב את ישראל לטובת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. כעת דורי מוצא עבודה, וליאון מתעמת עם דורי לגבי טיב יחסיהם.

חידת השטן / zytry​(שולט)

בביקורו השני בכפר הידידותי, מגלה הגיבור כי הרוח העליזה של אנשי הכפר נעלמה וכי הם רדופי אימה. הוא יוצא לבדו ליער לגלות את מקור הרוע, ומוצא דמות מסתורית חדורת נקמה...

להרוויח כסף מבלי להתאמץ - האמנם? / ThePassionMaster

מה הרעיון של קאזינו? למה רוב האנשים שנכנסים לקזינו משאירים שם את הכסף שלהם? ולמה הדרך היחידה בעצם להרוויח מקאזינו, היא להיות בעל הקאזינו?

הפתעת יום הולדת מקורית / הפולניה​(אחרת)

צעיר סטרייט הולך למיטה עם בחורה וקם עם הפתעה - חלק א' אם תהיה דרישה יהיה גם המשך.

הפגישה הגורלית - סיפור בלשי / zytry​(שולט)

רקמתי חלומות, שהיא נתונה בצרה גדולה ואני מסכן את חיי ומציל אותה. או אז תהיה אסירת תודה לי. או שאני שודד מסכן ומפורסם, מופיע בחצות ומאים על הוריה, וסבינה הולכת אחרי ומבטיחה להיות שלי, אם רק אחוס על הוריה, אחר כך אנו משתתפים יחד בכל מני הרפתקות מסוכנות.

מערבל בטון עם פסים / הפולניה​(אחרת)

כשחשבה על זה אחר כך התפלאה איך לא פחדה לעבור בסמטה החשוכה שלמעשה הייתה מסוכנת יותר מהגבר הצעיר והמפלצת המתכתית שלו שהתמזגו בעיניה לישות דורסנית אחת שבאה עליה לכלותה.

טיול של שבת עם תמי / knAAn

"יצאתי רגע החוצה לטייל עם החיות וליאור נעלם. וחוץ מזה אני חושבת שטעיתי בדרך וברק (זה הסוס), לא אוהב לדרוך על סלעים כי זה הורס לו את הפדיקור"