בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת רווקים

מאת מל(ק)ה​(שולטת)     18 בספט 20 1769
אני גרה בפנטהאוז בקומה ה 15 במגדל יוקרתי ובקומה הענקית ישנו רק עוד פנטהאוז אחד. אני אוהבת את הפרטיות שיש לי. שום דבר לא משתווה ללילה במרפסת כשגבר צעיר מזיין אותי מאחורה והנוף נפרש מולי והגובה משכר.
אני כבר רגילה שבפנטהאוז לידי מתקיימות מסיבות רווקים ורווקות ואפילו הכרתי לרווקה יפהפיה את נפלאות הנשיות, אבל זה כבר סיפור אחר.
גם היום הגיעו חבר'ה צעירים לסופ"ש פרוע של מסיבת רווקים. הגעתי הביתה בדיוק בשביל לראות מבעד לדלת הפתוחה שלהם כשמונה גברים צעירים ונאים מרימים בירות לחיים "ולחיי יובל, הרווק האחרון שנשאר בחבורה". הצלחתי להבין מי זה יובל בקלות. הוא הסמיק ונראה מבויש. אני אוהבת גברים ביישנים. מבפנים הם אריות לוהטים ורק צריך לדעת איך להוציא את זה מהם.
נכנסתי הביתה והתפשטתי בדרך למקלחת. אני חייבת לשטוף את היום מעליי כל ערב. אחרי מקלחת ארוכה וחמה לבשתי שורט וחולצה חושפת כתף ואספתי את השיער לעיגול גבוה. אני בבית. אפשר לנוח.
התיישבתי על הספה וכיוונתי את השלט לטלוויזיה. הטלוויזיה לא נדלקה. ניסיתי הכל. משהו לא בסדר. בדרך כלל אני טכנית מאד אך הפעם לא הצלחתי להבין מה הבעיה.
שישי בערב ואני לא יודעת למי להתקשר, נעלתי כפכפים ויצאתי לדירת הרווקים לידי. נקשתי כמה פעמים ממש חזק כדי להתגבר על הדיבורים הרועשים. הדלת נפתחה וגברבר צעיר וחטוב פתח את הדלת עם ג'ינס נמוך ללא חולצה. החיוך שלו היה מושלם. כולם השתתקו כשראו אותי בדלת. אימג'ים של אורגיה מטורפת עלו לי בראש אבל ויתרתי מהר על הרעיון.
יש לי בעיה עם הטלוויזיה, מישהו יכול לעזור לי אולי? שאלתי.
החברים הקיפו את יובל ודחפו אותו לכיווני "יובל מהנדס אלקטרוניקה, הוא יעזור לך בשניות". אם יובל היה יכול להיעלם במקום, הוא היה עושה את זה. אמרתי תודה והלכנו לדירה שלי.
הראיתי ליובל את הטלוויזיה ונעמדתי לידו כשהוא כרע לפני המזנון לבדוק את החיבורים ואת הממיר. הסתכלתי עליו וראיתי אותו מגניב מבטים לכפות הרגליים שלי. טוב, הן באמת מושלמות עם הפדיקור המוקפד והלק האדום. יובל הבין שקלטתי את המבטים שלו והוא הסמיק. זה יהיה כל כך כיף חשבתי לעצמי.
התיישבתי על המזנון מולו, הוא זז טיפה אחורה. הרמתי את הרגל ושמתי את כף הרגל על הפה שלו. שיחקתי עם הבוהן שלי על השפתיים שלו, בעיגולים. שוב ושוב. ואז הזזתי את השפה התחתונה ודחפתי לשם את הבוהן שלי. כל הזמן הזה יובל מסתכל עליי בעיניים, המום, אני לא מורידה את המבט ממנו. הוא מתחיל למצוץ את הבוהן, לינוק אותה, בהתחלה לאט ואז מהר. דחפתי עוד אצבעות לשם והוא הצליח למצוץ ארבע אצבעות וכל הזמן הזה אנחנו מסתכלים אחד לשניה בעיניים.
תתקדם, אני אומרת לו. הוא מחזיק את הרגל שלי ומזיז את הראש שמאלה מתחיל לנשק וללקק ולמצוץ את הרגל שלי מכף הרגל מעלה. עד לברך ומאחוריה ולירך. בירך הוא ממש התמקד וליטף ועיסה ונישק עם שפתיים פתוחות. הרגשתי איך אני מרטיבה בשנייה וראיתי את הבליטה בג'ינס שלו.
תפסתי לו את הראש והזזתי אותו אחורה ונעמדתי מולו. תפשיט אותי אמרתי לו.
הוא תפס את השורט והתחתונים שלי מלמעלה על כל האצבעות והוריד לי אותם תוך כדי שהוא שורט אותי עם הציפורניים שלו עמוק בתוך העור שלי. הנה האריה הלוהט שידעתי שנמצא שם. הכאב של השריטות עשה לי נעים. רציתי להכאיב לו בחזרה אבל הוא זז לצדדים וליקק את השריטות שלי מלמעלה למטה משני הצדדים. כשהוא סיים התיישבתי חזרה על קצה המזנון החזקתי לו את הראש ודחפתי לו אותו בין הרגליים שלי.
אתה תעשה בדיוק מה שאני אומרת לך. זה ברור?
שאלתי והוא ענה כן.
תריח אותי. תכניס את האף שלך פנימה ותריח אותי. הוא עשה את זה. הוא נאנח תוך כדי וראיתי שזה מדליק אותו.
לקק אותי מלמטה עד למעלה עם כל הלשון. ליקוק אחד ארוך ואיטי. הוא ליקק אותי ואני פלטתי נשיפה כל כך חזקה.
תשתה אותי. תכניס את הפה והלשון לכוס שלע ותאכל ותשתה אותי כאילו זה הדבר הכי טעים שאכלת בחייך.
הוא פתח את הפה ומיקם אותו באמצע הכוס שלי וליקק היטב בפנים ואז אכל אותי. עם השיניים, עם הלשון, עם השפתיים. ביסודיות, בהנאה ובכל הזמן הזה הוא תופס את הירכיים שלי מסביב ולוחץ חזק עם הציפורניים. ההנאה מהפה שלו והכאב מהציפורניים בלבלו אותי. לא ידעתי אם יותר כואב לי או יותר מענג. שחררתי ונתתי לגוף שלי להגיד לי מה להרגיש.
אחרי כמה דקות ארוכות מאד של טירוף אוראלי רציתי אותו בתוכי ואמרתי לו את זה.
הוא הפסיק והסתכל עליע ואמר עוד לא בקול תקיף וסמכותי. מי זה ומה הוא עשה לגבר הביישן שניה פה? תוך כדי מחשבה על זה כשהוא עדיין מסתכל לי בעיניים הוא דחף לי שתי אצבעות לכוס הרטוב שלי. אלוהים! צרחתי ותפסתי את השיער שלו בשתי ידיי. הוא הוציא את האצבעות רק כדי להכניס אותן שוב והפעם ארבע אצבעות צמודות אחת לשניה. זה כל כך טוב. האצבעות שלו ממלאות אותי.
לאט לאט הכוס שלי התרגל לאצבעות שלו ובאיטיות מטורפת הוא הצמיד את האצבעות לכדור והכניס גם את האגודל. יובל הביישן עשה לי פיסטינג. אני כל כך רטובה שזה כואב רק מעט. הוא מתחיל לזוז בתוכי. האצבעות שלו משחקות בתוכי. מחפשות את הנקודות הרגישות והוא מוצא אותן בקלות. הוא מתרומם ונצמד אליי לנשיקה מטריפה, רטובה וחמה כשבסיומה נשיכה חזקה של השפה התחתונה שלי. אני צועקת מכאב ומרגישה את הדם על השפה. הוא מלקק את השפה הפצועה שלי ואת הדם וזה מדליק. הוא מוציא את היד מהכוס שלי ומולי כשהוא מסתכל עליי הוא מלקק אצבע אצבע באירוטיות מטריפה ואז נותן לי ללקק אצבע אצבע. הטעמים והריחות שלנו התאחדו לאחד.
הוא נעמד ומרים אותי איתו. הוא מרים לי את החולצה מעל הראש כך שהחזה שלי חשוף אבל החולצה עדיין מאחורי ומעליי ומסובב אותי. הוא מרים לי את הידיים על הקיר ליד הטלוויזיה ומפשק לי את הרגליים ומזיז אותי אחורה. הוא מתפשט ונעמד מאחוריי. הוא מתגרה בי עם הקצה של הזין שלו בחור התחת שלי. אני רוצה אותו כל כך. הוא דוחף לי את האצבעות לפה אחת אחת ואת כולם ביחד שארטיב אותן היטב ואז מפריד את הלחיים ודוחף את האצבע שלו לתחת שלי.

הוא מרחיב לי את החור ביסודיות. מותח אותו מכל הצדדים עם האצבע ואז כשהחור שלי מוכן בשבילו הוא מכניס את הזין שלו לאט לאט לתוכי. האיטיות מייסרת. אני רוצה אותו בפנים אז אני זזה אחורה. הוא תופס אותי חזק באגן ומרחיק אותי ממנו. לא! אני צועקת והוא עונה שהוא יקבע את הקצב ושאפסיק לזוז. כשהוא רואה שנכנעתי הוא מתקרב אליי ומכניס את הזין שלו לאט לאט לתוכי. אני מגלה את הגודל של הזין שלו כל סנטימטר ובסנטימטר האחרון הוא מכניס את כולו במכה אחת חזקה. אני מרגישה את הביצים שלו על הכוס הרטוב שלי. הוא מתמקם בפנים עמוק וחזק ואז תופס לי את החולצה מאחורה וכמו רוכב על סוס הוא מתחיל לדהור פנימה והחוצה, בהתחלה לאט ואז מגביר את הקצב. חזק יותר ומהר יותר. אני שומעת את הגופות שלנו מתנגשים. הביצים שלו מגרים לי את הכוס והחולצה שהפכה למושכות שלו מכאיבה לי בכתפיים. התחושה של חוסר השליטה עם הכאב וההנאה האנאלית מכניסים אותי לטירוף שלא הכרתי ואחרי כמה דקות קצרות של רכיבה פרועה אני גומרת בצעקה שלא ידעתי שקיימת בתוכי.
הוא המשיך עוד דקה וגמר אחריי, בתוכי, ברעידות חזקות. הרגשתי את הרטט שלו בתוכי.
נעמדתי והוא חיבק אותי חזק כשהוא עדיין בתוכי, והחל משחק עם הפטמות העירניות שלי באצבעותיו. אני מרגישה אותו מתעורר שוב, מודה לאלוהים על גברים צעירים. הוא יוצא ממני ואני מרגישה מעט עצב על שהוא לא בתוכי יותר. הוא מסובב אותי אליו, שם את שתי ידיי מאחורי גבי ומחזיק אותן עם יד אחת שלו, עם היד השניה הוא תופס את הפנים שלי בחלק של השפתיים ומנשק אותי נשיקה תובענית, חזקה ואז רכה יותר, מלקקת. גברים שמנשקים אותי אחרי שבילו בתוכי מדליקים אותי בטירוף והרגשתי את הרטיבות נוזלת ממני.
הוא הקיף את הרגל שלי עם הרגל שלו מאחורה ומכה אחת מאחורי הברך שלי הפילה אותי לרצפה על הברכיים. האריה שלי... הפנים שלי היו מול הזין שלו ועכשיו יכולתי לראות כמה הוא גדול ויפה. רציתי לטעום אותו אבל הרגשתי את המבחן וזכרתי את הפעם הקודמת וחיכיתי. הוא אסף לי את השיער בידיו והחזיק את הקוקו ביד אחת. ביד השניה הוא החזיק את הזין שלו והתגרה בי. הוא נגע בשפתיים שלי והרגשתי את הרטיבות שלו.
הוא השתמש בקוקו שלי כמו הגה וכיוון אותי. הוא משך אותי למטה כך שהייתי מול הביצים שלו. בלי מילים הכנסתי כל אחת בתורה לפה ומצצתי היטב, משחקת איתה עם הלשון שלי בסיבובים. שמעתי את הנשימות של האריה שלי נהיות כבדות, הוא נהנה. שמחתי. הוא תפס את הקוקו חזק והחזיר אותי גבוה יותר מול הזין העומד שלו והתקרב אליי. פתחתי את הפה והוא הכניס את הכיפה לתוך הפה שלי. סגרתי את הפה ונתתי מציצה אחת חזקה והרגשתי אותי מרטיב על הלשון שלי. הוא תפס את הקוקו שלי חזק יותר והתחיל לזיין את הפה שלי פנימה והחוצה עד לאן שהפה שלי הכיל אותו. שוב ושוב, פנימה והחוצה מהר יותר ויותר דקות ארוכות, כל הזמן מכניס עוד עד שהרגשתי אותו בקצה הגרון שלי. תנשמי עמוק מהאף הוא אמר ואני צייתתי ובשנייה שנשמתי הוא הכניס אותו עד הסוף, עד לתוך הגרון שלי. הרגשתי שאני נלחמת ברפלקס ההקאה אבל כל כך הדליק אותי שהוא כל כך עמוק בגרון שלי שפתחתי את הפה, נשמתי נשימה עמוקה ונתתי לו להיות שם עוד כמה שניות ארוכות. הוא נאנח בקול שהזכיר צעקה חייתית, הוציא אותו מעט מהגרון שלי וגמר לי בתוך הפה. הרגשתי את הטעם שלו. הוא משך את הקוקו שלי אחורה שאסתכל עליו. המבטים שלנו נפגשו והוא אמר תבלעי. בלעתי את הכל בבליעה אחת. הוא ירד על הברכיים, פיזר לי את השיער, הכניס את כל האצבעות לו לתוך השיער שלי ונישק אותי ברכות, בעדינות, הלשון שלו משחקת בתוך הפה שלי. פתחתי את העיניים רק כדי לראות אותו. מסמיק.

נשוי בסבל​(נשלט)
וואו. אהבתי
19/09/20 03:17
חומר לשינוי​(אחר)
מעולה! כתבת בצורה חושנית ארוטית ויכולתי להרגיש כל חלק בגוף...
20/09/20 09:34
ג'וני
מדהים מדהים מדהים!
20/09/20 17:49
כלבלב נסתר​(נשלט)
מעולה ממש. אהבתי מאוד
21/09/20 11:46
Plus Minus​(נשלט)
מדהים בכל כך הרבה בחינות.
22/09/20 03:12
תובנות של נשלט​(נשלט)
אמא, איך את כותבת יפה.. :) תודה ❤?
22/09/20 14:05
שפחהה​(אחר)
מושלם! :)
22/09/20 19:22
אישה מבפנים​(נשלטת){רונית}
זהו? ואז הוא חזר לחבריםשלו? אבל מה עם הטלויזיה?
22/09/20 22:11
DomiNA O Hera
מוכשרת.. נהנתי לקרוא
25/09/20 00:29
שבבניק​(אחר)
איזה מוכשרת היה תענוג לקרוא
27/09/20 02:33
שבבניק​(אחר)
איזה מוכשרת היה תענוג לקרוא
27/09/20 02:33
ME-TOREFET
כמה הנאה. וקנאה. אשרייך.
01/10/20 20:35
tinoki​(נשלט)
מדהים כתיבה מדהימה תודה
04/10/20 14:43
קוקאיי​(נשלט)
מדהימה !
15/10/20 12:21