צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרסומים מאת ArchAngel(שולטת)
1252 תוצאות
1
הסכנות במשחק בפוביה הן שהפוביה תחמיר וזה ישפיע על התפקוד בחיים האישיים שמעבר לסשן, ושבמקרים קיצוניים יותר יכולה להיווצר טראומה של ממש.
וברמה המיידית- יש אנשים שבעת חרדה התגובה שלהם יכולה להיות מאוד ...
שלישי אוג' 20, 2019 2:28 pm • 4 תגובות • 293 צפיות
מאת
פורום
נושא
2
מה שאני הכי אוהבת בבדס"מ זו הכימיה שמתקיימת בין אנשים שסומכים זה על זה מספיק בכדי לחשוף את הרצונות הכי אינטימיים שלהם, ואת איך שכימיה הזו יוצרת חוויות יחודיות ביניהם.
בדס"מ זאת הזדמנות לצאת למסע מנטא ...
ראשון אוג' 18, 2019 9:13 pm • 11 תגובות • 666 צפיות
3
אני לא בטוחה שיש תכונות אחידות שמאפיינות גברים נשלטים, כי זה משהו שנורא משתנה מגבר אחד לשני.
כל נשלט נמשך לדברים אחרים בעולם השליטה, ונשלט בסגנון שהוא יחודי לו. כל נשלט מביא לעולם השליטה את עולמו הפנ ...
שבת אוג' 17, 2019 11:27 pm • 7 תגובות • 283 צפיות
4
אני לא חושבת שפנטזיות מיניות (או מנטאליות) של אדם הופכות אותו לבן זוג טוב יותר או פחות.
מידת התאמתו של אדם לצרכים של בת הזוג מתבטאת דרך תוכנות האופי שלו, ההתנהגות שלו והתקשורת שהוא מקיים איתה, והם מ ...
שבת אוג' 17, 2019 9:26 pm • 7 תגובות • 283 צפיות
5
אני חייבת לציין שאני לא באמת אופטימית באופן חסר תקנה.
אני מכירה את האתר בתור אחת השולטת שבו, אני מודעת למה שקורה אצלנו באינבוקס וכמה הוא מפוצץ בהודעות מנשלטים מהשנייה שאנחנו נרשמות לאתר.
חלק מההודע ...
שבת אוג' 17, 2019 7:38 pm • 13 תגובות • 1017 צפיות
6
מה דעתכם על להפיק פרק משלנו בסגנון "סליחה על השאלה"? כיוזמה פרטית של חברי הקהילה שתעלה ליוטיוב.
מכיוון וזה לא יהיה תלוי בתנאים של ההפקה הטלוויזיונית אפשר יהיה לעשות את זה בפורמט דיסקרטי יותר, כמו למש ...
שבת אוג' 17, 2019 4:43 am • 27 תגובות • 2908 צפיות
מאת
פורום
8
היי איש יקר שדיבר איתי קודם, ברוך הבא! icon_smile.gif

א. כפי ש- Ollie כתבה לך, אם הבחנת בפרט המשמעותי הזה, אתה הולך לבלוט מבעד ל- 99% מנשלטי האתר וההצלחה שלך כאן די מובטחת (טוב, לא על הפעם הראשונה, כמובן. אבל ...
שישי אוג' 16, 2019 7:59 pm • 13 תגובות • 1017 צפיות
9
אתן יכולות עכשיו להביע את כל השנאה שלכן כלפי, להציג אותי כאדם הכי נוראי ומגעיל בהיסטוריית הכלוב, אבל זה יחטא לאמת כי היו פעמים שאהבתן את התגובות שלי מאוד- כשהן היו לרוחכן והתאימו להשקפות שלכן.
בשביל ...
שישי אוג' 16, 2019 4:42 am • 33 תגובות • 1960 צפיות
מאת
פורום
נושא
10
ראשית, ברוכה השבה.
מה שאת חווה כביקורת, זה האופן שבו אנשים מפרשים את הפוסטים שלך- כבר שני פוסטים רצף (ולא רק אני).
אנחנו נמצאים בקהילה כזו שבה יש מלא חוסר כנות, שבה הרבה פטשיסטים לא מסוגלים לכבד גב ...
חמישי אוג' 15, 2019 4:19 pm • 33 תגובות • 1960 צפיות
מאת
פורום
נושא