שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הגזמנו?

babe
לפני 18 שנים • 10 במרץ 2006

better safe than sorry

babe • 10 במרץ 2006
במדינה ההזויה שלנו יש דברים שהדמיון לא היה יכול לתאר.

אני לא יודעת אם זאת מלכודת או פנטזיה אמיתית אבל השרשור הזה הוא האזהרה לכל מי שקורא את ההודעה.

Better safe than sorry

בייב
kaly
kaly • 10 במרץ 2006
לא מריח לי טוב ההודעה הזו,ואני מקווה שאנשים לא ינסו
האמפרי
האמפרי • 10 במרץ 2006
נו מה קרה לכם?

הפסקתם לזהות סאטירה?
סוכן משנה מבנה

במזה"ת אף פעם אי אפשר לדעת

סוכן משנה מבנה • 10 במרץ 2006
ייתכן ומדובר על פארודיה.
אולי אפילו פלשתינית.
קוזט
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006

סליחה שהבהלתי אותכם

קוזט • 13 במרץ 2006
ההודעה נועדה לחפש אנשים (שולטים או נשלטים) שחושבים שהשירות והאלימות אליה הם נחשפו היה גורם מניע למשיכתם לתחום. אני מתענינת ומעונינת אך ורק לדבר. שוב סליחה על הבהלה שזרעתי.
The Shield​(שולט)
לפני 18 שנים • 13 במרץ 2006

Re: סליחה שהבהלתי אותכם

The Shield​(שולט) • 13 במרץ 2006
קוזט כתב/ה:
ההודעה נועדה לחפש אנשים (שולטים או נשלטים) שחושבים שהשירות והאלימות אליה הם נחשפו היה גורם מניע למשיכתם לתחום. אני מתענינת ומעונינת אך ורק לדבר. שוב סליחה על הבהלה שזרעתי.

גדול. לאן הדמיון והפרנויה יכולים להוביל.
קוזט. עד לכאו הגעת לחפש למה הכיבוש גורם. נו באמת. באירופה הבדסמ יותר נפוץ. אז מה זה אומר?
בל{SK}
לפני 18 שנים • 14 במרץ 2006

בל{SK} • 14 במרץ 2006
קוזט כתב/ה:

יש עדיין דברים שלא כדאי לאנשי צבא לדבר עליהם.
אם יש צורך רק לדבר, יש גורמים יותר מתאימים מבחורה סקרנית.

האמת שפנטזיה לא זהירה עןד יכולתי להבין , אבל זה תמוהה,
למה את רוצה לדבר על זה ?
Ocean​(נשלט)

Ocean​(נשלט) • 14 במרץ 2006
קוזט כתב/ה:

לא התכוונתי להגיב פה, אבל ברשותך אני רוצה להחזיר אותך להודעתך שלך:
"מחפשת כל מי שהיה בשטחים, קצינים, אנשי מילואים, שבכניקים וכו' שרוצים להענש על כך ומוכנים לדבר על זה."

יהיה מוגזם לסכם שמחיפוש אחר אנשי ביטחון שרוצים "להיענש", עברנו ל"שיחה"?
בנוסף, כיצד "שולט" יכול להתאים לצורך שלך להעניש?

אני מפרגן לכל אלה שזו הפנטזיה שלהם, אבל יש כאן משהו שנשמע קצת הזוי,
כי ערבת פה פנטזיה עם דיעות פוליטיות קיצוניות, תחת מטריה "מחקרית".

אני קורא בזאת להפריד דת מהמדינה, ופוליטיקה מפנטזיות. אם היתה כאן אחת כזאת.
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 14 במרץ 2006
עם צפירת ההרגעה של קוזט אני מסכים שיש כאן בעיה של בטחון שדה ופוטנציאל לסכנה אישית
מיותר
columus

לעניין ביטחון שדה

columus • 14 במרץ 2006
פורים שמח.

ראשית, שרשור ממש מעניין.

שנית, לעניין ביטחון שדה (או בשמו העדכני - ביטחון מידע icon_cool.gif ) - מי שזכה בסיווג בטחוני
לצורך עיסוקיו בענייני ביטחון המדינה (שטחים או לא שטחים), זכה בו בין השאר כי יש לו שיקול דעת, ראש על הכתפיים ו...יכולת לזהות דברים מעוררי חשד.
אכן, הביטוי "להענש" שלפתע נהפך ל"לדבר" מעלה תהיות, כמו גם הבקשה לשוחח עם לא רק חיילים (עדיין, רובם המכריע של הגברים הבוגרים במדינת ישראל) אלא גם אנשי שב"כ, כאשר כאן כבר מדובר בקבוצה מצומצמת הרבה יותר.

אבל לא לדאוג. אם בקהילת ה"כלוב" נמצא מישהו ששייך לשירות הבטחון (מבלי לפגוע בפרטיותו של איש, חלילה) תהיו סמוכים ובטוחים שהוא הביא לכך שהגורמים הנכונים במשרד הביטחון, בלי לפרט, כבר מגלים עניין ב"קוזט" .

ולסיום עיצה פרקטית - באמת לא צריך להיבהל. צריך פשוט לשמור על כללי הביטחון הרגילים כשפוגשים מישהו או היא לא מוכר מהאינטרנט.

חג שמח לכולם.