סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקומות בילוי של לסביות?

Yafit​(שולטת)
לפני 16 שנים • 14 במאי 2007
Yafit​(שולטת) • 14 במאי 2007
גם הצפון מתחיל ללבלב..

כדאי לבדוק icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 14 במאי 2007
הקן
הלל הזקן 6 תל אביב
גוּרה
גוּרה • 14 במאי 2007
לא כדאי לפסול את המינרווה - אם באים באמצ"ש או בשישי כאשר הדראג קינגס המצויינים מופיעים שם, המקום נחמד לפרקים (יום שלישי - יום גברים בלבד במינרווה)
מסיבות המוניות, אם את בעניין, יש כמעט כל יום בשבוע -
לנסקי בימי שלישי (מדובר בבר עצום מימדים וה-מ-ו-ן נשים (וטף, יש לציין)). כניסה חינם.
במקום הקארפה ז"ל נפתח הסדאמוס אמורי. לא באותו מיקום - כן אותם בעלים+ברמנים (למעט ההומו החתיך על שפעם זכה בתחרות גבר השנה או משהו כזה) +מארח חמדמד. באופן עקרוני בימי שלישי זה ערב נשים, בפועל, ולמראית עין בלבד, בערב הנשים האחרון היו 3 נשים (לא כולל אותי) וכ-10 גברים. אולי באנו מוקדם מידי. למעשה, עם המזל שלי, בוודאי לאחר לכתי המקום התמלא לסביות שוות. כניסה חינם
עם פרוץ הקיץ אמורים לשוב גם ימי שלישי המגניבים בסאב קוץ' מילגה (על הגג). כניסה חינם (נכון לקיץ 2006).
מועדון הבוקה שנפתח מחדש בימי רביעי ולפי הSMS (איך יש להן את הטלפון שלי, זה טעון בירור מיידי) מדובר בלהיטים מהאייטיז ומוזיקה ישראלית. לא בדקתי את המקום אולם מניסיון העבר (טוב, שתי מסיבות שעדיף היה לשכוח), לא מלהיב (אותי). האוכלוסיה זהה לזו של הלנסקי. 10 ש"ח בכניסה.
יום שישי, הדראג קינגס במינרווה - שווה אש. 30 ש"ח כניסה. (בימי שישי בלי דראג - 20)
וכן - ג'וז ולוז, אם תמצאי מקום תוכלי לבלות בחברתן של אושיות לסביות, כמו רונה, יודית וטלי פחימה.
scarlettempress{L}
לפני 16 שנים • 15 במאי 2007
scarlettempress{L} • 15 במאי 2007
שטינברגר כתב/ה:
הקן
הלל הזקן 6 תל אביב

יש מצב לקצת פרטים על המקום?...

ולמה באתר של לנסקי אין אף איזכור למילה "לסביות" או "גייז"?... מה הם מסתירים את זה או משהו? icon_confused.gif
(כנראה שנלך לשם היום)

גורה - לא נראה לי שזה קשור אלייך, מישהי אחרת גם אמרה לי שלא ממש מגיעות לסביות לסדאמוס. בגלל זה הם כנראה התייאשו והפסיקו לפרסם את יום שלישי כליין נשים (באתרים השונים הם מפורסמים כמקום בילוי לגייז באופן כללי).
Sm Art{☆Sm}
לפני 16 שנים • 15 במאי 2007
Sm Art{☆Sm} • 15 במאי 2007
03517-17-89
הקן - מועדון ללסביות ולגיי פרנדלי
הלל הזקן 6 תל אביב

ביברכה רבה
שטינברגר -חובב נשים מוצהר .

icon_happytogether.gif
גוּרה
לפני 16 שנים • 16 במאי 2007
גוּרה • 16 במאי 2007
הכל תמיד קשור אליי!

הלנסקי עצמו אינו מקום ללסביות - ברוב ימות השבוע יש שם סתם מסיבות סטרייטיות ממוצעות, בימי שלישי יש מסיבות של הקונקשן ליין, שהוא ליין של לסביות.
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 16 במאי 2007
אתמול ביקרנו בלנסקי - היה ממש נחמד. וזאת היתה הפעם הראשונה שהייתי במקום בו לא היה אף גבר אחד! (חוץ מהבארמנים). ולא שיש לי משהו נגד גברים, אבל זה היה די מגניב icon_biggrin.gif
בהחלט נחזור לשם.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 16 במאי 2007
יש בפאריס .
מועדון מגניב ללסביות

LE PULP

באחד הסשנים שערכה לי מיסטריס אחת ,היא חיפשה אותי לאשה .עם ליפסטיק ,חצאית ,תחתוני סבתא והכל .
ולקחה אותי עימה לשם .היה שמייח .אחכ' היה גם פיפצי גיפצי .

ביברכה רבה
כתב השטח . dance.gif
Belisana​(שולטת)
לפני 16 שנים • 27 במאי 2007

הקן

Belisana​(שולטת) • 27 במאי 2007
בעקבות המלצותיכם החמות הלכנו בשישי לחפש את "הקן" ו... זה לא כל כך נעים לראות גן סגור.

למי מגיע עונש???

ואיך זה שמקום כזה סגור בשישי?