אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה, מקבלים או לוקחים?

Madame T​(שולטת)
לפני 16 שנים • 19 ביוני 2007

Re: באמת מאדאם טי

Madame T​(שולטת) • 19 ביוני 2007
טרוריסט חמוש באננס כתב/ה:
אם הייתי סאב...ואם לא הייתי נשוי ....ואם היית מוכנה לשקול דביל כמוני icon_smile.gif
אהבתי את מה שכתבת, מסכים לכל מילה.אבל נא לזכור שזאת דעתי הפרטית שסמכימה לדעתך הפרטיתicon_wink.gif תמיד יהיה מי שיחשוב אחרת.
צ'או

אננס יקירי, אם וכאשר תהיה סאב, בלתי נשוי וחכם אהיה בהחלט מוכנה לשקול אותך בחיוב icon_lol.gif
(וד"ש חם לתות החמודה שלך).
ronys
לפני 16 שנים • 19 ביוני 2007

קטסטרופה הגדולה

ronys • 19 ביוני 2007
אהבתי את ההערות שלך ברוב המקרים אלו היו הערות בונות אבל במקרה הנ"ל כנראה שאין על מה לבנות והמבין יבין. ירדן את מצדיקה את האימרה על הבלונדיניות שהשם ישמור חחחחח
lady @in black​(שולטת)
לפני 16 שנים • 30 ביוני 2007
lady @in black​(שולטת) • 30 ביוני 2007
אוההה איזה בלאגן
ירדן יקירתי את בוודאי בתור מי שמכנה עצמה שולטת או וואט אוובר אמורה לדעת (אם את באמת כזו..) שכשאת רוצה לשלוט את קרוב לוודאי תגששי לראות מי האדם שמולך וברגע שההזדמנות לשלוט תקרה את תשעטי עליה מבלי לשאול שאלות מיותרות . אני לא זוכרת אי פעם סיטואציה הזויה בה שאלתי בעבר אם האדם שמולי מוכן לתת לי שליטה מכל סוג , ברוב המקרים פשוט זיהיתי הזדמנות וקפצתי עליה בלי שאלות!
ובנוגע לרמת האי קיו או התגובות של הנשלט-בן זוג שלי ,אוכל רק לכתוב לך שאם את מפרסמת בהחלט שאלות שיעמום שמהותן לגרום להסבת ראשם של נשלטים באזור לפרופיל הצומי שלך שבכולו הבנתי שדרישתך היחידה לא מקורה בשליטה כי אם ברצון העז שלך לשפר את המצב הכלכלי שלך (זכותך אין לי דבר נגד זה) אבל אל תצפי שאף אחד לא יבין את המטרה שלך ואת אמורה לדעת ממרום גילך שלא לזלזל באינטליגנציה של שאר הקוראים .
כשאת מפרסמת שאלה או בכלל כל דבר בפורום תצפי לשלל תגובות והיו גם כאלו שלא ימצאו חן בעינייך.
בחרת להתייחס לתשובות מסויימות מאוד ובהן אני מגלה שאת מוצאת עניין רב בתשובות של הכי טוב שיש כנראה שזה מה שהכי מעניין אותך מעורר בי חיוך נראה לי שאת זקוקה דווקא להרגשת הזלזול ולא להפך icon_lol.gif

לסיכום ירדן, ואם ביום שלישי לא בא לי?זה עדיין יגרום לי לאובר דראפט בבנק? icon_biggrin.gif
תחיי טוב תשתי תאכלי ותהני מכל רגע icon_wink.gif
אהה ודרך אגב הצפיות אצלך בבלוג הן לא מתוך עניין בך כאדם עמוק אינטליגנטי ומרשים סתם לידיעתך הן צפיות שלדעתי ברובן להפגת השיעמום והחירמון של המין הגברי בשעות הדימדומים וזה בסדר תהני מכל רגע icon_biggrin.gif
Afroditi

איזה קישקוש................

Afroditi • 30 ביוני 2007
ממה לא לרמה שלי להתיחס לשטויות הללו, שאינן נכונות אף עובדתית.

דוגמא קטנה: לבלוג שלי ציפיות רבות ותגובות מנשים, נשלטות ושולטות גם יחד. וזה ממש לא

קשור לרנת החירמון של גברים.

אבל, קשה ,קשה, קשה, לפרגן...................אוף, כמה קשה..............

אגב, לקח לך כמה ימים טובים לקרוא את תגובתי ולקפוץ להגן על "הכי טוב שיש " עלאק.
Afroditi

אגב,

Afroditi • 30 ביוני 2007
שאר השטויות שכתבת, פשוט לא ראויות להתיחסות .

ותזהרי, יש בחלקם של הדברים משום הוצאת דיבה, את הולכת על חבל דק . אז תזהרי.

(ואני אומרת זאת מתוך ידע, כי זה המקצוע שלי, אז ,תזהרי .)
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 30 ביוני 2007
icon_lol.gif איומים גם הם מקור לתביעה וחוץ מזה למה לדבר?לכי תממשי פחחח
יש לך רמה של נמלונת אפילו לכתוב את לא ממש יודעת
לקח לי זמן להגיב כי אני לא יושבת מחוברת למחשב כמוך 24 שעות ביממה אני ממליצה לך לצאת קצת החוצה יש חיים בחוץ...טוב בעצם אם הייתי את גם אני הייתי מעדיפה לשבת בבית ולא להוציא את האף icon_wink.gif
טוב אני מכריזה offtopic.gif הזוי שאני מתלכלכת עם אחת כמוך

שבת שלום
ואל תשכחו להוציא את הגרעינים הלא מוכנים מהפופקורן בזמן הצפייה icon_cool.gif
Shalhevet
לפני 16 שנים • 5 ביולי 2007
Shalhevet • 5 ביולי 2007
צריך שתיים לטנגו

(לדוגמא:אם תנסה לקחת שליטה על הבוס שלך בעבודה אני לא בטוחה שזה יהיה משעשע כ"כ)
המלכה לירז​(שולטת){כ}
מי שלא מוצא עניין בשאלה שבה עוסק השרשור, לא חייב להיכנס אליו. אבל ללעוג לשאלה, ובעקיפין, בעצם לכל אלה שמצאו לנכון להגיב ולענות, זה לא לעניין. אנא כבדו את המקום שאתם נמצאים בו, למען כולם.
DanaDomme​(שולטת)

מדהים

DanaDomme​(שולטת) • 5 ביולי 2007
אתם חבורת מגעילים, באה בחורה ששואלת שאלה פשוטה שנשאלה כבר מספר פעמים בעבר ואף פעם לא זכתה לתגובות כל כך משפילות, ברור שבאים לסגור איתה חשבון.
מי שיצא פה גרוע זה אלו שירזו על ירדן, מי שלא תהיה, אתם הרבה יותר גרועים.
פשוט להקיא, תתביישו לכם!
Afroditi

תודה על התגובה.

Afroditi • 5 ביולי 2007
DanaDomme כתב/ה:
אתם חבורת מגעילים, באה בחורה ששואלת שאלה פשוטה שנשאלה כבר מספר פעמים בעבר ואף פעם לא זכתה לתגובות כל כך משפילות, ברור שבאים לסגור איתה חשבון.
מי שיצא פה גרוע זה אלו שירזו על ירדן, מי שלא תהיה, אתם הרבה יותר גרועים.
פשוט להקיא, תתביישו לכם!

זה בדיוק מה שטענתי. שאנשים פשוט ,או מקנאה או מסיבה אחרת, יורדים לשפלות. ואכן, הם התגלו קטנים.