סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים מכוערים ושמנים

המלכה ננה NNA
לפני 16 שנים • 22 בדצמ׳ 2007

עבדים מכוערים ושמנים

המלכה ננה NNA • 22 בדצמ׳ 2007
טוב אחרי שקראתי כמה מאות של דפים בנושא מלכות נצלניות גיליתי שאין אף דף בנושא עבדים מכוערים ושמנים או להבדיל רזים מידי. איך זה?
אתמול הייתי בנו לימיט(פרטים יסופקו בהמשך היום בבלוג שלי ) וראיתי שאין שם אף עבד שנראה טוב , או לפחות עושה מאמץ שנראה לעין להראות טוב.
גברים עם כרס מפה לשם -בחולצות ויניל צמודות?
בחורים רזים ,רזים מאוד ,בחולצות רשת שקופות?
מה יקרה אם אותם אנשים יתחילו ללכת למכון כושר , ללכת לספר טוב , לעשות משהו כדי להראות טוב?
איך זה שכולם כאן מתלוננים על כמה המלכות כלבות ואף אחד לא מזכיר אני גבר מוזנח , שמנמן ונראה רע שלא אכפת לי מאיך שאני נראה העיקר שלא יצפו ממני לקנות פיצה\ קפה למלכה נצלנית.
אני יוצאת כאן בקריאה נרגשת למלכות לדרוש מהעבדים להראות טוב או לפחות להתאמץ להראות יותר טוב.
אני יוצאת כאן בקריאה לכל הקוטרים המנוצלים לעשות משהו כדי להראות אטרקטיביים .
    התגובה האהובה בשרשור
Diz
Diz

למה שפשוט לא תרגעו וזהו?

Diz • 22 בדצמ׳ 2007
אתם כל כך שקועים בלחפש את המגרעות שבזולתכם כל הזמן שאין לכם רגע פנויי לראות את כל הטוב שיש.
שמנים? מכוערים? רזים? נצלניות? הכל עניין של טעם....
כבר נמאס לי להיות זאת שאומרת-צ'יל אאוט יו מדאפאקה!!!
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
מאחורי הכעס והתסכול שבמילים יש גם אמת חלקית, אך אל נא לכלול הן את המלכות והן את העבדים בכללותם בתכונותיהם הרעות.

בקשר לשיפור המראה, אני בעד, אלא אם אדם באמת שלם עם איך שהוא נראה ואוהב את עצמו כפי שהוא, אגב שיפור המראה נכון גם לגבי חלק לא קטן של המלכות לא רק העבדים.

קראתי באיזה פרופיל של מלכה, שהיא מעדיפה עבדים מכוערים ושמנים כי ככה יותר קל עבורה להשפיל ולהתעלל בהם ולא להתגרות מינית מעבדים חתיכים.

כמו כן המלכה ננה, יש עוד אני בטוח לא מעט עבדים שנראים טוב ועוסקים בספורט שאולי אינם מגיעים למועדון או שלא היו באותו יום שאת הגעת, חלקם כאן קוראים אותך ואף פונים אלייך, אבל למרבה הצער את לא עונה אף פעם לפניות, לי בכל אופן.
מרוב עצים לא רואים את היער או בעצם מרוב שמנים לא רואים את החטובים icon_smile.gif

רק טוב.
המלכה ננה NNA

תגובה

המלכה ננה NNA • 22 בדצמ׳ 2007
אני עונה לכל מי ששולח לי יותר מארבעה משפטים שלא נשלחו בשטית הקופי פייסט
ככה הכרתי אתה חתיך הפרטי שלי .
היתרון היחיד הגופני שיכול להיות לעבד בתפקיד עבד זה נמיכות קומה כי אז נוך להשען עליו כנועלים נעלי עקב . לשומן או כיעור וגם לא לתספורת גרועה אין יתרונות
Blondie the good​(מתחלף)

Re: תגובה

Blondie the good​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2007
המלכה ננה NNA כתב/ה:
אני עונה לכל מי ששולח לי יותר מארבעה משפטים שלא נשלחו בשטית הקופי פייסט
ככה הכרתי אתה חתיך הפרטי שלי .
היתרון היחיד הגופני שיכול להיות לעבד בתפקיד עבד זה נמיכות קומה כי אז נוך להשען עליו כנועלים נעלי עקב . לשומן או כיעור וגם לא לתספורת גרועה אין יתרונות

טוב זה לא סוד שממוצע המראה (אצל הגברים והנשים מכל צד של השוט) בקהילה נמוך בהרבה מהממוצע באוכלוסיה
חשוב לדעת לסנן ולמצוא את הקומץ האיכותי.

נ.ב
איזה כיף לכתוב הודעות התבכינות icon_smile.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 22 בדצמ׳ 2007
icon_eek.gif
DanaDomme​(שולטת)

בגדול את צודקת

DanaDomme​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2007
אבל lion ספציפית לא שמן, לבוש לפי צו האופנה האחרון, גבוה ובאופן כללי מסודר במראהו.
אינני יודעת אם הוא עושה כושר אבל הוא בהחלט נראה ככה!
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 22 בדצמ׳ 2007
יש ספר טוב בתחילת אבן גבירול SH
אני חושב שהוא יעשה הנחה לעבדים
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
שטינברגר כתב/ה:
יש ספר טוב בתחילת אבן גבירול SH
אני חושב שהוא יעשה הנחה לעבדים

מה אתה עושה בשרשור על עבדים מוזנחים?? icon_eek.gif
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

עד כדי כך?

למרות שאני לא נמנה על הנשלטים(בלשון המעטה).....הייתי חייב להגיב.
גם אני הייתי אתמול בנו לימיט ולמרות שלא התעמקתי במראה החיצוני של הבליינים ראיתי כמה גברים שנראים סביר + ....האמת?.....אין לי שמץ של מושג אם הם היו נשלטים\שולטים\וינילים\סתם אורחים לא קרואים.
השאלה הכי חשובה שנשאלת.....מה היה קורה אם היופי ו\או המראה החיצוני היה הקריטריון שעל פיו נבנת זוגיות (מכל סוג שהוא)?..............לעניות דעתי (והיא עניהicon_smile.gif, המין האנושי היה נכחד כבר לפני המון שנים....ואז לא היה לך על י לשלוט ו\או להתלונן עליו.....
לכן תראי את החצי כוס המלאה.......יש לךל על מה להלין icon_smile.gif
בתקווה שתמצאי כוסון יפה שישמח להיות לרגליך