שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דמוניה - האירוע הקינק והפטיש, הגדול בצורפת מגיע..

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 6 בדצמ׳ 2007

לונדון.. העם היא מחקה לי???

Alexey90210​(מתחלף) • 6 בדצמ׳ 2007
לונדון.. העם היא מחקה לי???
לא יודאע.. אבל הולך לבדוק את הנושה..
תודה לאחד"ש שגרם לי לחשוב על הקו החדש..
מקווה לחזור לפמדום, הישראלי - הטוב וידוע !! (את שומעת?)
בעוד 7 שעת יהיה שם.. ועם למי שהו יש מה שהו חם להגיד, אז קדימה - הבנתי שדי קר שם.. ))
חזרתי לתחום הנשלטים (למי ששועל).. עד שיעשה סוויץ נוסף.. טוב?
Tish Adams
לפני 16 שנים • 8 בדצמ׳ 2007

Re: לונדון.. העם היא מחקה לי???

Tish Adams • 8 בדצמ׳ 2007
Alexey90210 כתב/ה:
לונדון..

תבוא לאוזן ימין. בשמאל אני לא שומעת משהו.
וכן, יש איזה שפן קשור ומגוגאג בכובע השוטרת שנשאר לי מהפמדום במדים. icon_wink.gif

ונו? ספר איך היה באקווריום!!!
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007

Alexey90210​(מתחלף) • 21 בדצמ׳ 2007
Tish Adams כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
לונדון..

וכן, יש איזה שפן קשור ומגוגאג בכובע השוטרת שנשאר לי מהפמדום במדים. icon_wink.gif

טוב נו.. סוף סוף היתוששתי מזה.. אפשר לספר..
היה פשוט סוף העולם שמולה..
היה גם אפטר..
והיה גם אפטר אפטר..
למען האמת האפטרים לא הירשימו בשיט.. סתם מלה קוק.. אולי בגלל שאני לא אוהב סמים??
אכשיו על המסיבה..
למועדון אקוריום יש 3 עולמות.. לא בודקים איך אתה לבוש - סומחים שהוותה דרס-קוד בתיק..
(בגרמניה בניגוד לזה - בשיא החורף מתעקשים שתהיה לבוש קוור בכניסה, אחרת הביתה..)..
מייד קה נכנסים - יש חדר ענק (בגודל של נו-לימית).. להלבשה..
יותר נחון להפשתה.. כי הרוב לא ממש היו לבושים..
החדר המרכזי - לריקודים בר, במה וכל השתויות.. (קמו קלובים לטרמפלינג חי)..
וקמובן החדר הדנגין.. חדר מצוייד בתרוף, עם 5 עד 10 סשנים במקביל - כל הזמן..
החלק המדהים ביות - שאשקרה לא מעשנים.. עןלים לקור קלבים לקבל נקוטין.. ))
בהתחלה לקח לי זמן להבין מה פא קורה פה..
אחרי שעתיים קוור סושנתי.. (בסח הכל איזה 5 פעמים).. ומאד היתבעסתי שב שלוש וחצי סגרו את המועדון..

אה.. דרך הגב - היו עוד 4 ישראלים במסיבה הזאת.. גרם לאוורה ביתית.. ))

ביום שבט הייתי עמור לחזור הביתה.. הצלחתי לדחות את עצמי ליום ראשון..
והיספקתי לקפוץ גם ל"טורצר גרדן"..
קשה קיבלתי אישור על שינוי טיסה, קוור לא היה אפשר לקנות קרטיסים.. (באתר היה רשום סולד אוט מוחלט)..
אבל.. מסתבר שיש גם רוסים בלונדון.. היקרתי אותם בכניסה.. והם הישיגו לי קרטיס..
(היה להם נורה מוזר ששיניתי טיסה לישראל בישביל במסיבה הזאת, מה שכן הם באו פעם ראשונה למסיבה שקזאת.. ונורה היתבישו)..
ואז קשה ראיתי את מה שראיתי לא האמנתי שאני לא חולם..
אלפי בנים ובעיקר בנות.. קימעת ולא לבושים ולבושות..
והתלבושת שהיתה להם - אולטרה קצת, ומאוד סקסי.. (לפחות 100 בנות היסתובבו עם ציצים בחוץ)..
בניגוד לפדיסטל, שהיה בעיקר בידיאסאמי, ופול פאואר פמדומי, הטורצור גרדן, היה בעיקר פטיש וקינקי, אבל עם מאט מאד סשנים בתכלס..
היה חדר דנג'ן (מספיק לאיזה 500 איש), היתה שם קובסה מגניבה, שאתה יחול להיקנס לשם, ואז 6 אנשים יחולים להכניס לשם ידיים, ולעשות מה שבה להם..
היו גם שתי הופעות - באחד מהם יפנית וישראלי(נירה לי שזה הישראלי שהופיע בדנג'ן), תלאו את עצמם על קרסים, והיסתובבו באוויר..
חוץ מזה היה עלם של האוס וטראנס, עולם של איטיס ובלה בלה.. איזה 6 ברים.. יותר מ 2000 איש..
בישביל למסור את הפקלאות לשומרת חפצים, הייתה צריך להמתין בין 20דקות לשעה בתור..
אבל היה שווה..

שורה תחתונה אהבתי את פדיסתל הרבה יותר, אבל גם הטורצ'ור גרדן היה סוף הדרך..
פעם הבא אני רוצה להיות גם במועדון סאבורסיון.. אומרים שזה מדהים..
יש ב 6 למרץ מסיבה בפדיסטל..
ו ב 1 למרץ בסאבורסיון..
אני שם..
בדרך חזרה מגוה..
מה איתכם???
שיקי​(נשלט)
לפני 16 שנים • 22 בדצמ׳ 2007

שיקי​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2007
Alexey90210 כתב/ה:
Tish Adams כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
לונדון..

היה גם אפטר..
והיה גם אפטר אפטר..
אכשיו על המסיבה..
למועדון אקוריום יש 3 עולמות.. לא בודקים איך אתה לבוש - סומחים שהוותה דרס-קוד בתיק..
(בגרמניה בניגוד לזה - בשיא החורף מתעקשים שתהיה לבוש קוור בכניסה, אחרת הביתה..)..
אחרי שעתיים קוור סושנתי.. (בסח הכל איזה 5 פעמים).. ומאד היתבעסתי שב שלוש וחצי סגרו את המועדון..

קשה קיבלתי אישור על שינוי טיסה, קוור לא היה אפשר לקנות קרטיסים.. (באתר היה רשום סולד אוט מוחלט)..
(היה להם נורה מוזר ששיניתי טיסה לישראל בישביל במסיבה הזאת, מה שכן הם באו פעם ראשונה למסיבה שקזאת.. ונורה היתבישו)..
והתלבושת שהיתה להם - אולטרה קצת, ומאוד סקסי.. (לפחות 100 בנות היסתובבו עם ציצים בחוץ)..
בניגוד לפדיסטל, שהיה בעיקר בידיאסאמי, ופול פאואר פמדומי, הטורצור גרדן, היה בעיקר פטיש וקינקי, אבל עם מאט מאד סשנים בתכלס..
היה חדר דנג'ן (מספיק לאיזה 500 איש), היתה שם קובסה מגניבה, שאתה יחול להיקנס לשם, ואז 6 אנשים יחולים להכניס לשם ידיים, ולעשות מה שבה להם..
היו גם שתי הופעות - באחד מהם יפנית וישראלי(נירה לי שזה הישראלי שהופיע בדנג'ן), תלאו את עצמם על קרסים, והיסתובבו באוויר..
חוץ מזה היה עלם של האוס וטראנס, עולם של איטיס ובלה בלה.. איזה 6 ברים.. יותר מ 2000 איש..
אבל היה שווה..

ו ב 1 למרץ בסאבורסיון..
אני שם..
בדרך חזרה מגוה..
מה איתכם???

למיטב זכרוני.... היו בפדסטל שישה ישראלים ולא חמישה... ואכן אוירה יחסית ביתית icon_smile.gif שמחנו לפגוש ולהכיר את אלכס, אל תתייחסו לשגיאות הכתיב, הוא באמת איש חביב ומצחיק .

וזה תמיד נחמד להגיע למסיבה שבה כולם למעשה זרים ובכל זאת להכיר כמה אנשים נחמדים מכאן.

המסיבה הראשונה, הפדסטל בהחלט הייתה יותר נחמדה, אוירה כזו יותר "חמימה", יותר קל לדבר עם אנשים, להכיר אנשים, האנגלים בכלל אנשים פתוחים וידידותיים.

המסיבה השניה, הייתה יותר "מסיבת תלבושות" או מסיבת פטיש... היא הייתה יותר גדולה, והיו בה הרבה יותר אנשים כולם לבושים בגדי עור, לייטקס וכל מני תחפושות... ומדים.. יותר הקפידו על דרס קוד, היו שלושה אולמות... הראשון, אולם כניסה... אליו נחתת אחרי שמסרת את המעיל שלך למטה בחדר המעילים... ואז חטפת את החום... כל האנשים המוזרים ומיוחדים שהיו שם בתלבושות מהמאדים icon_smile.gif... האולם השני היה משהו בסגנון של TLV למעשה אולם ריקודים... ולא מהסוג החביב על עבדכם הנאמן...

האולם השלישי - שם היינו למעשה רוב הזמן... הוא האולם של ה BDSM מעין "פליי רום" גדול... אבל לא משהו שצריך לכתוב עליו מאמרים, שם גם הייתה ההופעה של היפנית... שבזכות העובדה שאחד"ש מכיר דיי טוב... הכניסה אותנו חינם למסיבה icon_smile.gif ועוד בכניסה של האח"מים ... (זה המקום לומר - כל הכבוד לבוקי!)

סה"כ היה סופ"ש חביב ביותר, הכרנו אנשים נחמדים, גם מישראל icon_smile.gif המסיבה הראשונה מומלצת.

ביום שישי עוד הספקנו לנסוע לSIN CITY בקמדן טאון - פשוט מועדון מדהים, וכל מי שבקטע של מוזיקה אלקטרונית ואפילו משנות ה 80... שלא יפספס. (זה כל יום שישי - צריך לתפוס את התחתית האחרונה כדי להגיע לשם - אפשר לחזור בסוף הערב באוטובוס לילה או פשוט לחכות לתחתית של הבוקר...).

וד"ש לאלכס משוקי ובוקי icon_smile.gif מקווה שהספקת לעשות קניות בשוק של לונדון עם הסל שהבאתicon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
לפני 16 שנים • 22 בדצמ׳ 2007
Sm Art{☆Sm} • 22 בדצמ׳ 2007
בקרוב אעלה התמונות מהדמוניה בלוקו פאריס
in the post -photo from owk

עד אז מרי קריסמס מ kamaradka ז'אנה מבראצ'קוב צ'כיה OWK

-icon_smile.gif
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 23 בדצמ׳ 2007

Alexey90210​(מתחלף) • 23 בדצמ׳ 2007
שיקי כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
Tish Adams כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
לונדון..

היה גם אפטר..
והיה גם אפטר אפטר..
אכשיו על המסיבה..

אבל היה שווה..

ו ב 1 למרץ בסאבורסיון..
אני שם..
בדרך חזרה מגוה..
מה איתכם???

למיטב זכרוני.... היו בפדסטל שישה ישראלים ולא חמישה... ואכן אוירה יחסית ביתית icon_smile.gif שמחנו לפגוש ולהכיר את אלכס, אל תתייחסו לשגיאות הכתיב, הוא באמת איש חביב ומצחיק .

וזה תמיד נחמד להגיע למסיבה שבה כולם למעשה זרים ובכל זאת להכיר כמה אנשים נחמדים מכאן.

המסיבה הראשונה, הפדסטל בהחלט הייתה יותר נחמדה, אוירה כזו יותר "חמימה", יותר קל לדבר עם אנשים, להכיר אנשים, האנגלים בכלל אנשים פתוחים וידידותיים.

המסיבה השניה, הייתה יותר "מסיבת תלבושות" או מסיבת פטיש... היא הייתה יותר גדולה, והיו בה הרבה יותר אנשים כולם לבושים בגדי עור, לייטקס וכל מני תחפושות... ומדים.. יותר הקפידו על דרס קוד, היו שלושה אולמות... הראשון, אולם כניסה... אליו נחתת אחרי שמסרת את המעיל שלך למטה בחדר המעילים... ואז חטפת את החום... כל האנשים המוזרים ומיוחדים שהיו שם בתלבושות מהמאדים icon_smile.gif... האולם השני היה משהו בסגנון של TLV למעשה אולם ריקודים... ולא מהסוג החביב על עבדכם הנאמן...

האולם השלישי - שם היינו למעשה רוב הזמן... הוא האולם של ה BDSM מעין "פליי רום" גדול... אבל לא משהו שצריך לכתוב עליו מאמרים, שם גם הייתה ההופעה של היפנית... שבזכות העובדה שאחד"ש מכיר דיי טוב... הכניסה אותנו חינם למסיבה icon_smile.gif ועוד בכניסה של האח"מים ... (זה המקום לומר - כל הכבוד לבוקי!)

סה"כ היה סופ"ש חביב ביותר, הכרנו אנשים נחמדים, גם מישראל icon_smile.gif המסיבה הראשונה מומלצת.

ביום שישי עוד הספקנו לנסוע לSIN CITY בקמדן טאון - פשוט מועדון מדהים, וכל מי שבקטע של מוזיקה אלקטרונית ואפילו משנות ה 80... שלא יפספס. (זה כל יום שישי - צריך לתפוס את התחתית האחרונה כדי להגיע לשם - אפשר לחזור בסוף הערב באוטובוס לילה או פשוט לחכות לתחתית של הבוקר...).

וד"ש לאלכס משוקי ובוקי icon_smile.gif מקווה שהספקת לעשות קניות בשוק של לונדון עם הסל שהבאתicon_smile.gif

אל דעגה מר שוקי, הגב דש לבוקי.. ))
הסל של השוק שלי היה מלא בסוף הטיול.. דפקה לקמדן טאון אלחתי לעשות קניות, ולא לרקקוד..
למרות שהיתה שם חנות אחת, שניקרת סייבר-דוג.. (עם כל מני מוצרים זוהרים), ודי גי עם מוזיקה טכנו ברמע.. והיתה שם רקדנית (די חשפה), רוקדת לה בפינה.. בקיצור - קימעת החלפתי אותה.. אבל קרמי היתה ראבה, לכן ויתרתי..
אגב מי זה הישראלי השישי הזה??
ומה עם 6 במרץ?? אתה שם??
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 27 בדצמ׳ 2007
Alexey90210​(מתחלף) • 27 בדצמ׳ 2007
יש תמונה שלי ממסיבה בטורטר גרדן..
http://www.gruntmedia.co.uk/photos/show/9302?show_email=Y
וזה הסלייד המלא כולל 72 תמונות מהמסיבה..
http://www.gruntmedia.co.uk/albums/slideshow/161