לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

בטי בום​(שולטת)
לפני 20 שנים • 22 בפבר׳ 2004
בטי בום​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2004
thepassionmaste שיחקת אותה , יפה לך icon_smile.gif
תום נהדר נירשמנו ,
וכנען , אותך אני ממש אוהבת אבל אם כבר לפוצץ מישהוא אז את השכנה מולי גלית , יש לה טעם חרא במוזיקה והיא מתעקשת לשתף אותנו בו תוך כדי ריקוד עם חלון פתוח ....איכס אמיתי ,
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

המילה האחרונה? אולי?

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 22 בפבר׳ 2004
ThePassionMaster כתב/ה:
קמתי בבוקר בתחושה מוזרה וראיתי את חבר שלי יוצא מהחדר שלו, שוטף פנים, אז שאלתי אותו
- גם אתה שמת לב שפתאום העולם סובב סביב האפרוח ?
- איזה אפרוח ?

אבל פאשן, למה אתה לא מצטט את השיחה עד הסוף?

- איזה אפרוח?
- הקטלני. icon_lol.gif
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 22 בפבר׳ 2004
חמישה עמודים כבר...
הלו הלו
בסוף האתר יקרוס בגלל כל המידע של שרשור זה
icon_biggrin.gif
דני בוי
דני בוי • 22 בפבר׳ 2004
לדעתי הנושא הזה נגרר מעבר לפרפורציות ובמקום להתעסק בעיקר אז מתעסקים בתפל קרי , סגנון כתיבתו, אופיו והתנהגותו של אפרוח קטלני.
אפשר להעלות נושא נפרד המדבר על הדרך שבה סאבים/עבדים צריכים או ראוי שיתנסחו בפורום כלפי מלכות ומלכות כלפי עבדים וכמובן רשימת כללים בפורום ביניהם צורות התנסחות וכתיבה הולמותל מניעת השמצות הדדיות ,פגיעה בלשון הרע והוצאת דיבה וברגע שניתנת יותר מידי חופשיות כתיבה והתבטאות כאן אז בעצם אנחנו לא רחוקים ממה שנעשה בשוק למשל והאינטלגנציה שלנו בעצם מתגמדת לדרגה נמוכה וכל עוד ניתנת כאן חופשיות בהתבטאות אז אי אפשר ממש להתנפל על אפרוח שכתב מה שהרגיש וראה לנכון גם אם קיצונית דעתו , הרי זה החופש שיש כאן בפורום , הירידה לפסים אישיים ולכלוך הדדי אז למה בעצם לבוא בטענות אל אפרוח ? האם הוא עבר על כללים מסויימים בפורום ? לא נראה לי שהוא עבר על כללים כלשהם וכל העניין של לנסות לחנך אותו מיותר.
שכל אחד יסתכל על עצמו קודם כל.

אז ככה לענייננו,
אישית גם אותי זה דבר דוחה ומגעיל לפרסם הודעות פרטיות בפומבי בגלוי במיוחד כשמדובר באדם שאינו וירטואלי ומוכר בקהילה ולדעתי המלכה הזו שלא אציין את שמה מאחר וזה גם ככה יימחק , אינה היחידה שהוציאה דברים החוצה על סמך הודעות פרטיות אישיות ועל פניו זה סוג של אאוטינג.
מלכה אמורה לתת דוגמא לאצילות ואינה אמורה להגרר לרמה הזו כדי כביכול להגן על שמה וכבודה.
גם אם המלכה אינה מגיבה אין זה אומר בהכרח שבזה שהיא שותקת היא בעצם מודה בטעות , כי לא כל אחד או אחת קורא/ת מה שנעשה בפורום ולא כל אחד בוחר לכתוב שם בדיוק מהסיבה הזו שמוצגת בשרשור זה כדי לא להגרר למצב הזה.
גם אם אלכס בחר להעלות את הנושא בפורום לא אומר שהיא צריכה להצדיק את עצמה ומעשיה ולתת דין וחשבון על התנהגותה בפני קוראי הפורום .
קל לשפוט על פי מה שנכתב בפורום , אבל עצם העובדה שהודעות פרטיות הוצאו החוצה בגלוי זה כבר אומר כמה דברים לגביה.
זה שאלכס העלה גם כמה דברים שאמרה לו או כתבה לו אין זה מצדיק את זה ואומר שזה בסדר , הוא ניסה להציג נקודה ובחר לחזק את טיעוניו בדרך זו ולפי דעתי היה צריך להעשות מאמץ קודם כל ולפתור את העניין ביניהם ולנסות להגיע לפתרון או פשרה כלשהי שתניח את דעתם של שני הצדדים מה שנעשה על פי מיטב הבנתי אך רק לאחר מעשה.
אולי צריך היה מלכתחילה לערב צד שלישי שינסה לגשר בין שני הצדדים אבל לא לתת לאנשי הפורום שלא כולם מכירים טוב את שניהם לשפוט בעניין הזה.
אולי נושאים מאין אלו מעלים את הרייטינג ומספקים צורך עז לאנשים הרכלניים והסקרניים בקהילתנו לדעת הכל אך לפני האזהרה הזו מפניה היה אולי היה מקום כאמור להגיע לפשרה כלשהי מבלי שאף צד יותקף ויישפט כאן.

על פי מיטב הבבתי מטרת הנושא היא להזהיר מפני אמינותה ויושר ליבה ולא עניין הכסף.
ייתכן שמלכה זו יש בה גם תכונות אופי חיוביות שרובנו כאן לא מכירים אך חבל שהצדדים השליליים שלה מוצגים כאן והדרך שבחרה להגן של שמה על ידי פרסום הודעות אישיות.
זה קל לאדם שהינו וירטואלי בלבד ואף אחד כמעט לא מכיר אותו אישית להשתמש בניק כזה או אחר ולהשמיץ אדם אחר שכן מוכר בקהילה.
מחר היא גם יכולה להרשם בניק אחר ולהמשיך במעשיה.
אם כבר לנסות למצוא משהו חיובי בכל הסיפור , זה הלקח והלקח מהנושא הזה אמור להילמד לא רק על ידי שניהם אלא על ידי כולנו כאן ושניים מהלקחים החשובים הוא :
1. לנסות לפתור בעיות אישיות מאחורי הקלעים בלי לערב את אנשי הפורום שכושר השיפוט וההחלטה לפעמים מונעים מאינטרסים אישיים ,אגואיסטיים וצבועים.
2. לעולם לא לצטט ולחשוף הודעות אישיות פרטיות אלא אם כן מדובר בנושא חמור ולא חוקי שיש לו עניין ציבורי.

לדעתי כשם שכינוייה של המלכה הספציפית נמחק כך גם ציטוט הודעותיו הפרטיות של אלכס ע"י אותה מלכה היו צריכות להמחק ואם היה צורך למחוק משהו מדבריו של אלכס אז גם היה צריך לעשות זאת.
חשיפת מריבות אישיות והודעות פרטיות לא מספקות בטחון והגנה לציבור הגולשים/ות שזקוקים להגנה הזו כשהם נקלעים לעיתים למצבים אלו.
נכון אומנם שגולש צריך לחשוב היטב לפני שהוא כותב ומה הוא כותב בפורום אך אם הגענו למצב שלפני כל הודעה פרטית אישית ששולחים למישהו/י יש לעמוד עם יד על הדופק שהדבר יפורסם אולי ועוד בצורה גלויה פומבית בפורום אז בעצם האמון שלנו בפורום ומי שמנהל אותו יירד ולא רק ממפרסם/ת ההודעה.
גם אם גולש נניח הציק בהודעות פרטיות למשל יש מספיק דרכים לעצור אותו מבלי לחשוף את הודעותיו.
הודעות אישיות יש לשמור במקרה חרום שמדובר בנושא חמור שנסוב סביב הפרה משפטית ועבירה על החוק , כל עוד הנושא הזה אין בו מין ההפרה על החוק גם אם הוא מסריח ומריח לא טוב עדיין יש להמנע מלהוציא דברים אישיים החוצה.

האתר והפורומים מצויינים בסה"כ , חבל שדברים מאין אלו יפגמו באיכותו.

נקודה למחשבה אולי.

ודבר אחרון בקשר לכסף :
מערכת יחסים שבסיסה הוא כסף בלבד לא תחזיק מעמד בסופו של דבר כי אינה אמיתית.
ביום מן הימים כאשר המכלכל/משלם/מפרנס/תומך לא יוכל לספק את התמורה הכספית אזי כל הקשר ייגמר מיידית.
באם הכסף משמש ככלי בבחינת יכולתו הכלכלית ואופיו הלארג'י של "המועמד"בתור התחלה את זה עוד ניתן להבין כי ביום מן הימים הכסף אולי לא יהווה מכשול וקריטריון בלעדי להצלחת הקשר אך ברגע שמדובר רק על כסף ,כסף ועוד כסף כמו סיפור הדייג ודג הזהב שלאשתו שום דבר לא הספיק כך גם במציאות , כסף הוא אינסופי ומי שרודף אחר הכסף בלבד אזי הוא ימשיך לרדוף אחריו כל חייו כשבדרך הוא דורך בצורה עיוורת על כל העולם ברואו את המטרה בלבד שאליה הוא לעולם לא יגיע כי תמיד לא יספיק לו.
כשמדובר בכסף אין מטרה ברורה לעולם.

כסף זה לא הכל בחיים אנשים , חדל עם החמדנות ורדיפת הבצע הזו.

יאללה דחילק , הנושא הזה מיצה את עצמו תזרמו הלאה.
הכבדות הזו וההתפסות בקטנות לא מועילה לאף אחד כאן ולאנשים שקוראים לעצמם חלק מקהילה.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 22 בפבר׳ 2004
אחד אומר שלא מבין מה הקשר בין BDSM לכסף
אחד אומר שלא בסדר לפרסם הודעות פרטיות בכללי בשום מקרה
אחד אומר שהשני אמר
למען האמת כואב לי הראש עכשיו ואני עצבני
אז אומר זאת בקצרה

תפסיקו לזיין את השכל.
כלובי
לפני 20 שנים • 23 בפבר׳ 2004
כלובי • 23 בפבר׳ 2004
דעתי בנושא הזה אגב, וזאת הסיבה שהשרשור לא מצונזר, היא ששני הצדדים בחרו להיחשף.

אלכס בחר לחשוף סיפור אישי עם המפונקת, אני ניסיתי לעמוד בפרץ ולצנזר את הכינוי שלה אם כי יש מי שחזר והתעקש להזכיר אותו ובכל מקרה כנראה שבאמת כולם ידעו במי מדובר.

בכל מקרה כשאלכס חושף כזה עניין אישי ומעלה אותו לדיון מכתבים שהוא כתב או נכתבו אליו כחלק ממערכת היחסים אותה הוא בוחר לחשוף לדיון הופכים להיות רלוונטים לנושא. כשהוא בוחר להסיר את החסיון מעל המפונקת הוא גם קודם כל בוחר להסיר את החסיון מעל עצמו - בעניין הספציפי של הדיון.

שמה של המפונקת צונזר עד שהיא בחרה להגיב בעצמה, מאותו רגע הדיון נעשה בהסכמת שני הצדדים לחשיפה מבחינתי.

כולכם יצאתם מפרופורציות כרגיל icon_smile.gif
יש דיון אם שליטה בתשלום לגיטימית,
ושאלה נוספת אם ניצול פיננסי (כן גם זאת פנטזיה בפני עצמה) לגיטימי כפנטזיה או גם בחיים.

כל הדיון הזה לא רלוונטי, כי השאלה היא כרגיל לגיטימי איפה וכלפי מי.
כשזה בין שני אנשים שמסכימים לזה, ואין ספק שאלכס הביע הסכמה לזה, זה לגיטימי ביניהם.
המפונקת מראש הבהירה שכך הם הדברים איתה, אני לא חושב שבר דעת היה מעביר סכומי כסף רק בגלל שהוא "נואש ממספר המלכות המועט". אלא בגלל משהו מעבר לזה. ואם הוא הרגיש מנוצל, הרי זה חלק מהעניין.

מי שבבית ספרו זה לא לגיטימי, לא מוסרי, אף אחד לא יוצא נגדו. פשוט מי שזה נראה לו ניצול, שלא יקח בזה חלק.

מי שבוחר שינצלו אותו כלכלית, זאת בחירה לגיטימית עבורו והוא יודע למה הוא נכנס. לא רואה בזה שום רמאות. משהו שבודאי לא הייתי עושה, אבל זה אני.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 23 בפבר׳ 2004
כלובי כתב/ה:

מי שבוחר שינצלו אותו כלכלית, זאת בחירה לגיטימית עבורו והוא יודע למה הוא נכנס. .

גם לי יש חשבון בדיסקונט!
אחלה עמלות. אני משלם להם
אני מזדהה.
icon_eek.gif
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2004
אגב אלכס
אתה לא נקי כפיים

מה חשבת תשים כסף בחשבון שלה תקבל אותו חזרה?

אין חוק בעולם שאוסר את מה שהיא עשתה

יאללה נמאס מזה

כל אחד שיאכל מה שבא לו
zboy{זאתי}

פעם אחרונה ודי

zboy{זאתי} • 23 בפבר׳ 2004
אני לא מעוניין להגיב עוד בהודעה הזאת כי נראה לי שהיא מיצתה את עצמה מעל ומעבר, אבל אני חייב לאפרוח תשובה ולכן, פעם אחרונה:
אפרוח, כשאתה התייחסת למה שאמרתי התייחסת לעצבים שדיברתי עליהם כאילו זה עצבים שלי, בזמן שאני דיברתי על עצבים שלך, אבל האמת שזה נראה לי מיותר להגיב על זה בהודעה הזאת עוד פעם, ולכן מה שאני מציע זה שאם בא לך להבין יותר, להגיד את המילה האחרונה או סתם כל סוג תקשורת אחר שיעזור לך להתפתח ולפרוש כנפיים, אז אני מציע לך לפתוח נושא חדש, לו תקרא 'הבנת הנקרא' או 'המילה האחרונה' ובו נוכל להתווכח לנצח או לחילופין עד שתרים כנפיים.
PLUR
zboy
DanaDomme​(שולטת)

המילה האחרונה!

DanaDomme​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2004
אני חושבת שאני אומר את המילה האחרונה וככה כולם יפסיקו לומר את המילה האחרונה.
ואני גם חושבת שאפתח שרשור חדש בנושא, לא נדון בו על אלכס ו-XXYY אלא על הענין העקרוני, אך אני עדיין חוככת בדעתי האם זה שווה את האנרגיה...