שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנהלות בסביבה טבעית

דוגמנית לשעבר
לפני 15 שנים • 4 בדצמ׳ 2008

התנהלות בסביבה טבעית

דוגמנית לשעבר • 4 בדצמ׳ 2008
שלום לכולכן.
רציתי לשאול, האם מישהי מכן התנסתה בצורך שקים לכל הפחות אצלי, לממש את הרצון לשליטה גם מחוץ לחיים האישיים. אתן דוגמא, יש לי שתי מזכירות במסגרת עבודתי.
הן בשמחה מכינות לי קפה ואני מאוד נהנית מזה. אחת מהן אפילו משדרת הרבה כניעה כשהיא מתייצבת בבוקר בפני ומציעה לי זאת ואף מגישה, ואני צריכה להתאפק ממש חזק כדי לא לתת לה הוראות נוספות שיגרמו לי עונג (ואולי גם לה) למשל לכרוע ברך או לפנות אלי רק ב"גברתי" או הוראות אחרות פחות בולטות אבל שמטרתן להסב לי עונג מכניעתה. מה דתעכן? האם נתקלתן בכך? אני מפנה את שאלתי גם לנשלטות, כמו כן למעשה אני נמצאת באותה סיטואציה מול עוזרת הבית שלי, היא בטבעה אשה כנועה, ורואים זאת עליה, אז היא כבר פונה אלי רק בגברתי, מקפידה לא לשבת בנוכחותי וכמובן מגישה לי קפה אם אני נמצאת - לפי הוראה, אך אני מתלבטת האם ניתן להמשיך הלאה. מה דעתכן? האם נתקלתן בכך? אשמח לשמוע מנסיונכם !
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2008
לא כולן נשלטות שלך... רוב האנשים פשוט לא יבינו.
רתיעה תהייה התגובה הכי פחות גרועה.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2008
נשמע לי דווקא רעיון מאד חביב, כמובן בצורה מבוקרת ולא 'מוגזמת' וכל עוד הצד השני מקבל את זה. גם אני 'גולשת' לעתים לחיים ה'אמיתיים' כמו למשל להורות לבוס שלי להכין לי כוס קפה והוא (לרוב) מזדרז ומכין לי ומביא לי את הקפה לחדרי. אז מה רע? אני בעד.... icon_razz.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2008
ציטוט: נשמע לי דווקא רעיון מאד חביב, כמובן בצורה מבוקרת ולא 'מוגזמת' וכל עוד הצד השני מקבל את זה. גם אני 'גולשת' לעתים לחיים ה'אמיתיים' כמו למשל להורות לבוס שלי להכין לי כוס קפה והוא (לרוב) מזדרז ומכין לי ומביא לי את הקפה לחדרי. אז מה רע?

יש הבדל אדיר בין לבקש מהבוס או להורות לבוס להביא לך קפה, לבין להכפיף עוד מישהי הכפופה לך. במקרה האחד את הולכת בניגוד למצב הרגיל של העניינים: אם לא בא לו או אם זה מעיק עליו, יש לו מספיק כח מולך כדי לסרב. הוא יכול לבחור אם להשתתף במשחק.

במקרה ההפוך, שהמלכה ויקטוריה כתבה עליו, לנשים אין את הכח החברתי הזה, וייתכן שגם לא את הכח הנפשי. מאוד ייתכן שהן תרגשנה מושפלות (ללא הנאה מכך), אבל תפחדנה לאבד את מקום העבודה שלהן. בעיני זה בר-השוואה להטרדה מינית. לא תוכלי לראות מה היא מרגישה מהתגובות שלה, בעיקר לא אם היא גודלה בסביבה שוביניסטית ופטריאכלית - ז"א חונכה לציית ולשתוק. הדרך היחידה שתוכלי לדעת היא לשאול אותה, כמו שאת בוודאי עושה שיחת תיאום ציפיות קלילה עם כל סאבית שאת פוגשת פה בכלוב. האם את מוכנה לשיחה פתוחה בנושאי בדס"מ עם העוזרת שלך?

לדעתי, אם בא לך להביא את זה למציאות השפיטי את הבוס שלך, בקלילות ובהומור, ואת הכפופות לך עזבי לעולם הפנטזיות. או, אפילו יותר טוב, שכרי לעבודה את הסאבית שלך. שתי ציפרים, אבן אחת.
Morticia
Morticia • 4 בדצמ׳ 2008
ליידי תמרה כתב/ה:
ציטוט: נשמע לי דווקא רעיון מאד חביב, כמובן בצורה מבוקרת ולא 'מוגזמת' וכל עוד הצד השני מקבל את זה. גם אני 'גולשת' לעתים לחיים ה'אמיתיים' כמו למשל להורות לבוס שלי להכין לי כוס קפה והוא (לרוב) מזדרז ומכין לי ומביא לי את הקפה לחדרי. אז מה רע?

יש הבדל אדיר בין לבקש מהבוס או להורות לבוס להביא לך קפה, לבין להכפיף עוד מישהי הכפופה לך. במקרה האחד את הולכת בניגוד למצב הרגיל של העניינים: אם לא בא לו או אם זה מעיק עליו, יש לו מספיק כח מולך כדי לסרב. הוא יכול לבחור אם להשתתף במשחק.

במקרה ההפוך, שהמלכה ויקטוריה כתבה עליו, לנשים אין את הכח החברתי הזה, וייתכן שגם לא את הכח הנפשי. מאוד ייתכן שהן תרגשנה מושפלות (ללא הנאה מכך), אבל תפחדנה לאבד את מקום העבודה שלהן. בעיני זה בר-השוואה להטרדה מינית. לא תוכלי לראות מה היא מרגישה מהתגובות שלה, בעיקר לא אם היא גודלה בסביבה שוביניסטית ופטריאכלית - ז"א חונכה לציית ולשתוק. הדרך היחידה שתוכלי לדעת היא לשאול אותה, כמו שאת בוודאי עושה שיחת תיאום ציפיות קלילה עם כל סאבית שאת פוגשת פה בכלוב. האם את מוכנה לשיחה פתוחה בנושאי בדס"מ עם העוזרת שלך?

לדעתי, אם בא לך להביא את זה למציאות השפיטי את הבוס שלך, בקלילות ובהומור, ואת הכפופות לך עזבי לעולם הפנטזיות. או, אפילו יותר טוב, שכרי לעבודה את הסאבית שלך. שתי ציפרים, אבן אחת.

חייבת להודות שאני מסכימה לחלוטין עם ליידי תמרה בנושא הזה.
אם כולם כל כך צייתנים ליד מישהי (או מישהו)
אולי יש במישהו (או מישהי) האלה
משהו קצת כוחני ומאיים - אולי הוא/היא/הם/הן ושאר ירקות מייצרים איזו אווירת טרור
לא יודעת...

הנאה למועסקת?
לא יודעת...
sorerett​(שולטת)
sorerett​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2008
גם בחיי הבדסמ אי אפשר להכפיף אלינו את מי שלא חפצ*ה בכך.

בחיי היומיום זה לא ממש יתקבל בברכה.

במסגרת העבודה, ישנם יחסי מרות עובד-מעביד שגם בהם יש כללים מסוימים.
הבוסית אמנם יכולה להורות לעובדים שלה לבצע דברים (וגם כוס קפה) אבל כשזה יחרוג ממסגרת העבודה, כמו ציווי ללקק מגף או לזחול על הרצפה, זה לא ממש יתקבל בברכה בל' המעטה...

מצד שני, יהיו עובדים שכן ישמחו לעשות קפה או לרָצות אותה בכל דרך (כמעט) אפשרית, כדי למצא חן בעיניה, לקבל קידום וכו'.

מנסיון שלי, דווקא הבוסים שכופים מרויות ונהנים להתעלל מורלית בעובדים, הם אלו שבבית ובמרחב האישי שלהם הכי חסרי הבטחון ודווקא אלו שנהנים להשפיל ולהכפיף - מושפלים ו"קטנים" בעצמם ומנצלים את האפשרות שיש להם לרדות באחרים במסגרת העבודה.
Mary Jane
Mary Jane • 4 בדצמ׳ 2008
להערכתי אין הן משדרות כניעה מינית, אלא עושות את המוטל עליהן במסגרת תפקידן.
גם במקרה של המזכירה, אשר מקדימה ומציעה קפה "ואף מגישה" אותו- ובכן, לא הייתי בונה גדולות ונצורות על העניין, שכן ככל הנראה מטרת העל שלה היא למצוא חן בעיניי הבוסית בתקווה שהדבר יועיל לה בהמשך, ומאחר ואין הדבר מאלץ אותה להשקיע יותר מידי והוא מביע חביבות, פתרון זה הינו בבחינת קל וקולע.

בתור מעסיקה, אשר מחובתה לשמור על איפוק מסוים, ראוי ותרסני את יצרייך. אחרי הכל, טמונה בכך סכנה עבורך, שהיא מעבר לפגיעה ברגשותיה של עלמה כזו או אחרת, ואני בספק האם זה שווה את הסיכון. לא עדיף למצוא מישהי בכלוב ?icon_smile.gif
נולי
נולי • 4 בדצמ׳ 2008
[quote="ליידי תמרה"]
ציטוט: ..... האם את מוכנה לשיחה פתוחה בנושאי בדס"מ עם העוזרת שלך?......
.

כל כך צודקת ליידי תמרה. זה בדיוק הענין.
אם את מוכנה לחשוף את הבדס"מ בפני המזכירות שלך, הזמיני אותן לקפה אחרי שעות העבודה, שוחחו על הענין וקבעו כללים. כך לא יהיה ספק בהנאת הצדדים. אי הכרות עם הנושא פוסלת את הענין על הסף לטעמי. יש פה ניצול לרעה של יחסי עובד-מעביד, בעל מרות וכפוף לו. זה יכול לסך לך את החיים מ-א-ו-ד.

אבל, זה לא צריך לעצור לך את הפנטזיות והחשקים. בהחלט לא. כי בלי פנטזיה ותקוה אנא נבוא?
מצליף חזק
לפני 15 שנים • 5 בדצמ׳ 2008

לי יש עובד כזה ...

מצליף חזק • 5 בדצמ׳ 2008
ואני לא מסתיר ממנו את הנטיות הסדיסטיות שלי ... אם כי שומר על מסגרת מקצועית לחלוטין (כלומר מכריח אותו להתאמץ מעל ומעבר כדי לרצות אותי)

נראה לי שהוא אוהב את זה - אני בכל מקרה לא יכול אחרת - יש את האנשים שפשוט דורשים את זה - הוא אחד מהם (-:
עש11
לפני 15 שנים • 6 בדצמ׳ 2008
עש11 • 6 בדצמ׳ 2008
לי פעם הייתה חברה, בימי התיכון החמים, שממש התחננה שאני אקנה לה ברד
ולא שלא הייתי תורמת לה את שני השקלים האלה שממיטב כספי גם אם הייתה מנסחת את השאלה בשלוש מילים, כשהראשונה בהן היא השם שלי במלעיל
אבל היא כבר באה עם כפות ידיים צמודות והבעה מוכת סבל

זה נגמר בכך שכוס הברד מונחת על הרצפה והיא שותה ממנה דרך קש, כשהיא על ארבע,
והרגליים שלי שלובות על גבה המזיע והלח
icon_smile.gif
בידור להפסקת 12