צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים כנועות. מעניין.

אנימה
לפני 15 שנים • 13 באפר׳ 2009
אנימה • 13 באפר׳ 2009
רפאל, בשביל למרוד צריך את המסגרת. מורדים תמיד מרדו
במסגרת שהיו שייכים אליה. אי אפשר למרוד באוויר.
מורד לא שווה כלום בלי המסגרת. אחרת הוא לא מורד.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 באפר׳ 2009
רפאל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
הו, אבל שוב אתה מתעלם מהתוכן. וזה די מדהים. ממתי הצורה חשובה יותר מהתוכן? או שאולי הצורה הופכת להיות חשובה יותר מהתוכן ברגע שכלובי טוען בדיוק להיפך כפי שחתולנת השכילה להביא לידיעתנו? לפעמים נדמה לי שהמלחמה שלך נגד הממסד קצת מעוורת את עיניך, רפאל.

הו הו הו. אני לא מתעלם מכלום. כאשר ריס כותב נגדי בשפה גסה, מקטינה, ומזלזלת, וכאשר הוא מסלף את דברי ומשקר - קשה לי להתעלם מזה. אבל לך היה קל להתעלם מזה. מצד שני, הוא לא אמר דבר על השדיים המהממים שלי (גם אני שידרגתי).

ולתשומת ליבך: אני מנהל פורום אלפוני. אני הממסד.

פרלין כתב/ה:
מעניין. אחותופל וריס הם הבריונים ואילו ראובן רק מתאוורר, משל היו השקרים שלו וההתבטאויות הסקסיסטיות שלו (כן. סקסיסטיות.) רק טיול אחר צהריים חביב בחיק הטבע.

למי בדיוק זה משנה במי התנגחו, רפאל? לריס ואחותופל או לך? או אולי אפשר להפוך את זה? אולי זה משנה מי התנגח? כשזה ראובן- נו, מילא. כשזה ריס זה מעשה נבלה.

זה ממש לא נכון. אני לא אמרתי שריס כן וראובן לא. אני אמרתי - מספיק עם הצביעות שריס לא.

אבל בעצם למה להגיד "ממש לא נכון" אם אני יכול להגיד שאת משקרת, דמגוגית ועושה מניפולציות (כי הרי, בצד הצדק ההבחנה בין סוגי המבעים האלו חסרת משמעות).

אוקיי... מ-ח-ד-ש! אפשר? יש בזה טעם? כי אני באמת לא מבינה אותך ולא רק בגלל שאני כנראה מוטה, מן הסתם.

אני באמת ובתמים לא מבינה מה אתם מנסים להגיד, לא אתה ולא המלט. אם אני קוראת אותכם מצד אחד, אתם נראים לי צדקנים. אם אני מסתכלת עליכם מן הצד השני, אתם נראים לי מעט משוחדים או מוטים. ולא ברור לי למה.

אז אם יש בזה טעם, ואם יש לך חשק, תסביר לי את הטענות שלך. אני אשמח להבין. אולי אני מפספסת פה משהו.
Aiko​(נשלטת){Jake}

Re: פורום שליטה גברית

Aiko​(נשלטת){Jake} • 13 באפר׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
ראובן כתב/ה:

התפקיד שלי פה הוא של Agent Provocateur (גורם מתסיס), אחרת הדיון היה גווע ואנשים חושבים כלל לא היו מגיעים לכתוב בו. אני חותר בכל אמצעי שיש לי לקיים את הדיון. למשל, אם לא הייתי מדבר שטויות, מישהי בכלל הייתה קמה לבדוק תבניות הצבעה בארה''ב?

האמת היא שלולא היית מדבר שטויות, כנראה שבאמת אף אחד לא היה בודק את דפוסי ההצבעה, וזה לגמרי בסדר מפני שלולא היית מדבר שטויות, דפוסי ההצבעה לא היו רלוונטיים לדיון.

זה מזכיר לי את הילדים האלה שכשהם אומרים משהו מטומטם לחלוטין ומתקנים אותם, הם מצטדקים עם "רק בדקתי אם אתם מקשיבים". מחקרים בארה"ב גילו שב-75% מהמקרים הילדים הללו משקרים (באופן קבוע, כלומר זו מגמה). מה שכן, ב-99% מהמקרים לפחות אישה סכלה אחת קונה את זה, כך שהם משיגים את מטרתם בכל מקרה.

זאולו - האם לרוץ לבדוק את הסטטיסטיקה? (:

האמת - אמתין עם תגובתי העניינית עד לעמוד 20.

לאחר משלוח התגובה, נכחתי לדעת שהמחשב היה מחובר תחת המנוי של זוגתי.

Jake

זה כנראה יהיה במהלך הלילה.
שומרת

אולי די?

שומרת • 13 באפר׳ 2009
אני מכירה את ראובן מאוד טוב. אני מאוד מקווה שהוא או מישהו אחר בשמו לא יאיימו עליי בתביעה כי כתבתי את זה.
אני יודעת שלפעמים הוא יכול להיות קצת קרציה ונודניק. אבל הוא איש מאוד חכם, הוא יודע הרבה והוא תמיד שמח ללמוד עוד, כשהייתי צריכה אותו וביקשתי ממנו הוא תמיד היה שם עבורי, הוא איש שיחה מרתק וכן הוא כנה בצורה חסרת טקאט בעליל אבל הוא חבר מאוד טוב שלי לכן ניסיתי לקרוא את השרשור הזה ואני חייבת לציין שפתאום עלה בי עצב נורא. לא בגלל התכנים שנאמרו רלוונטיים יותר או פחות לדיון עצמו או לאיזה שהוא עקרון דבילי שאנשים רצים לחרף את נפשם עבורו. כמה כיף שיש במה להאמין. כמה כיף לשנוא.
הייתי מורה אז אני מצטערת אם אני אשמע כמטיפה לרגע אבל תסלחו לי חבורה של אנשים שרבים אחד עם השני במשך 16 עמודים בינתיים, זה רב עם זה, אלו רבות עם אלה, ועם זה, ועם עצמן. בכלל מה זה הגנון הזה, מהבנים לא ציפיתי להרבה בכל זאת יוצאים לקרב כמו בימי האדם הקדמון אז יאללה, אבל הבנות - מה זה? אתן פשוט מצדיקות כל מיני סטראוטיפים לא ממש מחמיאים על נשים. ממה אתן כל כך מתביישות? מה כל כך נורא באישה שעושה משהו שלא מתאים לכן? למה זה אסון? קונפורמיזם? התקרנפות? בפורום BDSM ? למה? ....רציתי לצטט אבל היה יותר מדי חומר. כל השרשור אתם מתנהגים כמו ילדים אז אני אדבר אליכם כמו אל ילדים (חכמים מאוד בחלקכם אגב) - ב-1923 אם אני לא טועה אני גרועה במספרים אז סליחה, כשהמפלגה הנאצית החלה להיווצר זה קרה כי לאנשים היה קשה, הבנתי שאצלנו יש מיתון אז יש קצת באסה באוויר, וכי חיפשו את מי להאשים וכי הכי קל לאחד אנשים סביב שנאה. אז בואו עשו כבוד אחד לשני ובעיקר לעצמכם. כל אחד ינסה להיות קצת יותר בוגר, שערי הגיהנום עדיין לא נפתחו תודה לאל ובגן עדן לא נראה לי שאנחנו נמצאים אז קחו נשימה עמוקה, תנו נשיקה רטובה אז מה אם חם תהנו. אנחנו באביב. ערב פסח מחר. חג שמח לכולם.
אנימה

Re: אולי די?

אנימה • 13 באפר׳ 2009
נאיאדה כתב/ה:
אני מכירה את ראובן מאוד טוב. אני מאוד מקווה שהוא או מישהו אחר בשמו לא יאיימו עליי בתביעה כי כתבתי את זה.
אני יודעת שלפעמים הוא יכול להיות קצת קרציה ונודניק. אבל הוא איש מאוד חכם, הוא יודע הרבה והוא תמיד שמח ללמוד עוד, כשהייתי צריכה אותו וביקשתי ממנו הוא תמיד היה שם עבורי, הוא איש שיחה מרתק וכן הוא כנה בצורה חסרת טקאט בעליל אבל הוא חבר מאוד טוב שלי לכן ניסיתי לקרוא את השרשור הזה ואני חייבת לציין שפתאום עלה בי עצב נורא. לא בגלל התכנים שנאמרו רלוונטיים יותר או פחות לדיון עצמו או לאיזה שהוא עקרון דבילי שאנשים רצים לחרף את נפשם עבורו. כמה כיף שיש במה להאמין. כמה כיף לשנוא.
הייתי מורה אז אני מצטערת אם אני אשמע כמטיפה לרגע אבל תסלחו לי חבורה של אנשים שרבים אחד עם השני במשך 16 עמודים בינתיים, זה רב עם זה, אלו רבות עם אלה, ועם זה, ועם עצמן. בכלל מה זה הגנון הזה, מהבנים לא ציפיתי להרבה בכל זאת יוצאים לקרב כמו בימי האדם הקדמון אז יאללה, אבל הבנות - מה זה? אתן פשוט מצדיקות כל מיני סטראוטיפים לא ממש מחמיאים על נשים. ממה אתן כל כך מתביישות? מה כל כך נורא באישה שעושה משהו שלא מתאים לכן? למה זה אסון? קונפורמיזם? התקרנפות? בפורום BDSM ? למה? ....רציתי לצטט אבל היה יותר מדי חומר. כל השרשור אתם מתנהגים כמו ילדים אז אני אדבר אליכם כמו אל ילדים (חכמים מאוד בחלקכם אגב) - ב-1923 אם אני לא טועה אני גרועה במספרים אז סליחה, כשהמפלגה הנאצית החלה להיווצר זה קרה כי לאנשים היה קשה, הבנתי שאצלנו יש מיתון אז יש קצת באסה באוויר, וכי חיפשו את מי להאשים וכי הכי קל לאחד אנשים סביב שנאה. אז בואו עשו כבוד אחד לשני ובעיקר לעצמכם. כל אחד ינסה להיות קצת יותר בוגר, שערי הגיהנום עדיין לא נפתחו תודה לאל ובגן עדן לא נראה לי שאנחנו נמצאים אז קחו נשימה עמוקה, תנו נשיקה רטובה אז מה אם חם תהנו. אנחנו באביב. ערב פסח מחר. חג שמח לכולם.

למי אכפת אם מישהי רוצה לעשות משהו שלא מתיישב עם דעת הרוב, ולמי אכפת
מה האג'נדה של ראובן. אבל על איזה עקרון דבילי בדיוק את מדברת כאן?
שלא משתמשים במידע פרטי על אישה שנפגשת איתה, רק כדי לנגח אותה?
מחר הוא או את תתהפכו אחד על השני, ומחרתיים הוא יכתוב לך כי לא הסכמת
לדעתו משהו שהוא לגמרי לא שייך לדיון, משהו פרטי. את חושבת שזה בסדר?
את רק גרועה במספרים? השכל הישר שלך לא לקח פסק זמן כשאת מגינה
על חברך הטוב ראובן? נראה אותך לא מסכימה בנחרצות לאיזו דיעה שלו.
ומה אז? נשמע על גודל הקאפ שלך בחזיה?
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 13 באפר׳ 2009
נאיאדה כתב/ה:
ב-1923 אם אני לא טועה אני גרועה במספרים אז סליחה, כשהמפלגה הנאצית החלה להיווצר זה קרה כי לאנשים היה קשה, הבנתי שאצלנו יש מיתון אז יש קצת באסה באוויר, וכי חיפשו את מי להאשים וכי הכי קל לאחד אנשים סביב שנאה.

אה, לו רק ראובן היה מסתובב בגרמניה לפני 80 שנה. כמה חיים היו נחסכים. בוא נהרוג כמה יהודים, רודולף, אני מה זה מתוסכל וצריך להוציא את זה. אחלה, אדולף, אבל לפני זה, תציץ רגע בתגובה שראובן כתב לי, הוא אמר שיש לי אשכים מפעימים. וואו, רודולף, בוא ניכנס בו! אתה הונדט! אתה שוויין! אחחח, זה היה טוב. הוצאתי את זה. אני כבר לא מרגיש צורך להרוג יהודים. מה איתך? גם אני לא, בוא נלך לשתות איזו כוס פילזנר ולתפוס כוסיות.
לא קשורה

לא קשורה • 13 באפר׳ 2009
נאיאדה כתב/ה:
ב-1923 אם אני לא טועה אני גרועה במספרים אז סליחה, כשהמפלגה הנאצית החלה להיווצר זה קרה כי לאנשים היה קשה, הבנתי שאצלנו יש מיתון אז יש קצת באסה באוויר, וכי חיפשו את מי להאשים וכי הכי קל לאחד אנשים סביב שנאה. אז בואו עשו כבוד אחד לשני ובעיקר לעצמכם. כל אחד ינסה להיות קצת יותר בוגר, שערי הגיהנום עדיין לא נפתחו תודה לאל ובגן עדן לא נראה לי שאנחנו נמצאים אז קחו נשימה עמוקה, תנו נשיקה רטובה אז מה אם חם תהנו. אנחנו באביב. ערב פסח מחר. חג שמח לכולם.

icon_exclaim.gif

חוק גודווין בפעולה, לפניך.
המשך בזהירות.

לא קשורה

לא קשורה • 13 באפר׳ 2009
זאלופון כתב/ה:

בוא נהרוג כמה יהודים, רודולף, אני מה זה מתוסכל וצריך להוציא את זה. אחלה, אדולף, אבל לפני זה, תציץ רגע בתגובה שראובן כתב לי, הוא אמר שיש לי אשכים מפעימים. וואו, רודולף, בוא ניכנס בו! אתה הונדט! אתה שוויין! אחחח, זה היה טוב.

אתה חושב שהיטלר אהב אוגרים?
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 13 באפר׳ 2009
לא קשורה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

בוא נהרוג כמה יהודים, רודולף, אני מה זה מתוסכל וצריך להוציא את זה. אחלה, אדולף, אבל לפני זה, תציץ רגע בתגובה שראובן כתב לי, הוא אמר שיש לי אשכים מפעימים. וואו, רודולף, בוא ניכנס בו! אתה הונדט! אתה שוויין! אחחח, זה היה טוב.

אתה חושב שהיטלר אהב אוגרים?

לא סביר. 75% מהאנשים שאוהבים אוגרים גם אוהבים יהודים (באופן קבוע, כלומר זו מגמה).
רפאל
רפאל • 13 באפר׳ 2009
פרלין כתב/ה:
אוקיי... מ-ח-ד-ש! אפשר?

אוקיי. למרות שבעמוד 16 של השרשור הרעיון הזה יכניס אחדים לחרדה.

בקצרה: כולם הסכימו שראובן נכנס בך, והתנהג בצורה לא סימפטית. וזה כולל את ראובן עצמו. עכשיו, היו כאלו שסברו שזה ממש מעשה נוולה, שצריך להוקיע אותו, ולחשוף את העובדה שראובן הוא אדם מסוכן. ומנגד, היו כאלו שחשבו ששזו כבר הפרזה גסה. אני משתייך למחנה האחרון. וגם חשבנו שהנטייה הזו להפריז אינה אלא הכשרת הקרקע בשביל התבהמות, שמתקיימת בזכות עצמה, במסווה של צדקנות. כשאני קורא את ריס הווליומים שלו גבוהים מאוד בעיני. הוא גס רוח ותוקפן. אבל מסתבר שיש כאלו שקוראים אותו אחרת.

אני אומר את הדברים ממש בקצרה, כי נאיאדה בדיוק ערכה השוואה שהתייחסה למפלגה הנאצית. אז יש סיכוי שהולך להיות פה שמח. במיוחד עכשיו, כשאנחנו בתקופה של מיתון.