בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלוק טרנסג'נדרי ירוק זוהר במצעד בת"א

shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 10 ביוני 2009

בלוק טרנסג'נדרי ירוק זוהר במצעד בת"א

shuki boy​(נשלט) • 10 ביוני 2009
הבלוק הטרנסג'נדרי צועד בת"א

גם השנה מתארגן בלוק טרנסג'נדרי ירוק זוהר לצעידה משותפת במצעד הגאווה בת"א.
טרנסג'נדרים, טרנסג'נדריות, חברים, חברות, וכל מי שמרגיש שייך - כולם מוזמנים להגיע ולצעוד יחדיו! עם שלטים או בלי שלטים, עם ירוק זוהר או בלי.

האם גם לנו יש סיבות להיות גאים בתל אביב?

תל-אביב, סוף פברואר שנת 2008, מספר טרנסג'נדריות נעצרו על ידי היס"מ בתל ברוך בצפון תל אביב, הן הוכו, ונהגו כלפיהן באלימות. אירועים אלו חזרו על עצמם כמה וכמה פעמים. שוטרי היס"מ פנו אליהן בלשון זכר במטרה להשפיל אותן, הכו אותן, ואף עיכבו אותן במשך שעות הלילה בתחנת המשטרה.
תושבים הסמוכים לחוף תל ברוך, מנסים כבר מספר שנים לסלק את הטרנסג'נדריות, שעובדות בזנות באזור השכונה שלהם, כי לטענתם הן מורידות את ערך דירות היוקרה. על פי מקורות במשטרה, היוזמה להפעלת היס"מ כנגד הנשים בתל ברוך באה מעיריית תל-אביב. עד היום לא הצלחנו לברר מי היה הגורם שיזם את המבצע.

שימו עליכםן משהו ירוק זוהר, והצטרפו לבלוק הירוק! הבלוק הטרנסג'נדרי, למען ניראות וגאווה טרנסג'נדרית וחופש מגדרי, ונגד טרנספוביה ואפליה של טרנסג'נדרים.

המצעד יתקיים ביום שישי הזה, 12/6.
נפגש בהפנינג החל מהשעה 10:00 במתחם הטרנסג'נדרי , בדשא המרכזי בגן מאיר, ליד המרכז הקהילתי (צ'רניחובסקי 22). שווה לבוא מוקדם, כדי שישארו לכם דברים שווים.
המצעד יחל בשעה 13:00, ויצעד על בוגרשוב, בן יהודה, בן גוריון, ויסתיים בחוף גורדון.

כדאי לבוא לדוכן הטרנסי בהפנינג, בו תוכלו לקבל מידע ולהתעדכן בנעשה בקהילה הטרנסית, לבוא לומר שלום ולפגוש אנשים מוכרים וחדשים. יהיו סטיקרים ופליירים ומלא דברים טובים. icon_smile.gif

כמו כן, כדאי להביא כובע או שימשיה, בקבוק מים גדול, קרם עם מקדם הגנה, ואולי קצת אוכל לארוחת צהריים. שלא תשרפו, תתייבשו, או תרעבו.
amy​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2009
amy​(נשלטת) • 11 ביוני 2009
אבל תבואו לבקר אותנו גם בגוש הבדס"מי icon_wink.gif
טיגריס כחולה

Re: בלוק טרנסג'נדרי ירוק זוהר במצעד בת"א

טיגריס כחולה • 11 ביוני 2009
tranny boi כתב/ה:

תושבים הסמוכים לחוף תל ברוך, מנסים כבר מספר שנים לסלק את הטרנסג'נדריות, שעובדות בזנות באזור השכונה שלהם, כי לטענתם הן מורידות את ערך דירות היוקרה.

ממש פסיכי מצידם. יצורים לא נאורים שכמותם.
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 11 ביוני 2009
אין שום הצדקה להכות את הנשים, אין שום הצדקה להשפיל טרנסג'נדריות ולדבר אליהן בלשון זכר, אין שום סיבה לעצור אותן כל הלילה, רק בגלל שאדוני הנדל"ן ביקשו.

לפגוע בקבוצות מוחלשות בחברה שוב ושוב עבור בצע כסף זה בהחלט לא נאור.

אם זה היה פתרון כלכך נאור, החארות בעירייה לא היו מתביישים לעמוד מאחורי המעשים המתועבים שלהם.
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 11 ביוני 2009
ואין שום סיבה שפויה , לא לסלק זונות (מכל זן ומין שהוא), שמחליטות לפתו <עסק> מתחת לבית שלי.
נילי ונילי
נילי ונילי • 11 ביוני 2009
טיגריס כחולה כתב/ה:
ואין שום סיבה שפויה , לא לסלק זונות (מכל זן ומין שהוא), שמחליטות לפתו <עסק> מתחת לבית שלי.

הנה לך סיבה שפויה אחת- זנות היא לא עבירה על החוק.
נולי
לפני 14 שנים • 12 ביוני 2009
נולי • 12 ביוני 2009
אני גם לא רוצה שיפתחו בית חב"ד תחת הבית שלי
(וגם זה לצערי עדין לא עבירה על החוק. מיסיונריות, כלומר)
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
נילי ונילי כתב/ה:
טיגריס כחולה כתב/ה:

הנה לך סיבה שפויה אחת- זנות היא לא עבירה על החוק.

נכון, זנות היא בהחלט לא עבירה לא על החוק. ועדיין אני אומרת לך חד וחלק: לו אני גרה בדירות ההן ויש לי אפשרות להפעיל קשרים ולסלק משם את אותן זונות שעובדות לי בחצר - הייתי עושה זאת. ולמה? כי יש לי ילדים ולא הייתי רוצה שזה יהיה הנוף שלהם.
מצד שני, לא הייתי פונה אליהן בלשון זכר או מתנהגת בצורה שבהמות היס"מ התנהגו.
(אגב, אני לא אוהבת את הקישור החזק בין טראנסקסואליות וזנות, אבל זאת כבר אופרה אחרת).
הולמס​(שולט)

היה לכם בלוק ממש מרשים

הולמס​(שולט) • 12 ביוני 2009
ההופעה והצעידה שלכם היו ראויים לציון ולהערכה.
אני הייתי בגוש הפוליטי הסמוך (ההוא עם הדגלים האדומים) ושמחתי לראות את רמת הארגון והנוכחות שלכם.

הדגלים המושקעים, השלטים, התופים והכל.
אחת הקבוצות היותר מוצלחות שצעדו היום, ואולי המוצלחת שבהן.

שאפו
shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2009
shuki boy​(נשלט) • 13 ביוני 2009
הכוונה אינה לקשר בין טרנסיות לבין זנות. אבל חשוב להאבק על בטחונן של נשים טרנסיות שעוסקות בזה, שלא ירביצו להן, ושלא ישפילו אותן. ולא להתעלם מהמצוקה שלהן, רק בגלל שלא היינו רוצים שיחשבו שכל הנשים הטרנסיות עוסקות בזנות, כאשר בפועל הן במיעוט רציני. זה נחמד מאד שהעיריה מתחנפת להומואים שיש להם כוח וכסף, אבל חשוב לא לשכוח גם את החלקים היותר מוחלשים בקהילה.

יש דרכים אחרות להתייחס למאבק על השטח הזה, שלא כוללות הכאה של הנשים, מעצר שלהן ללא צורך, או השפלתן רק משום היותן נשים טרנסג'נדריות - בכתבה בהמשך, נורה גרינברג מציינת כדוגמא - "בבואנוס איירס הייתה בעיה דומה באזור מגורים יוקרתי. שם הבנות מצאו אוזן קשבת בעירייה ובמשטרה ומצאו להן אזור אחר"

http://gogay.co.il/content/article.asp?id=6878

מצטער, אני לא חושב שכדי להגן על ילדי בורגנים מחשיפה לקיומה של הזנות, צריך להכות ולהשפיל נערות שעוסקות בזה.