צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גרב אפורה

FrozenLips
לפני 13 שנים • 26 באפר׳ 2010

גרב אפורה

FrozenLips • 26 באפר׳ 2010
חמש דקות אל תוך השיחה, תקף אותי צורך קוהרנטי, בלתי נלאה וכמעט בלתי נשלט, למצוא את עצמי לרגליו.

ממש יכולתי להרגיש את הלשון שלי מחפשת את דרכה להדחק אל בין הבהונות, טועמת את הזיעה ואת אבק הדרכים, חוקרת את ריח הגוף השזור בריחו של היום, את מרקם העור הבהיר שהתקשה בקצוות ואת הציפורניים הגזורות בקפידה גברית.

מבעד לעיניים עצומות למחצה, יכולתי לראות את עצמי נשמטת כמקשה אחת אל הרצפה. תולשת ממקומה גרב אפורה ביד אחת וביד השניה מנווטת ומהדקת אל שפתיי סביב האגודל הראשון שנקרה בדרכי.

לרגע קצרצר, אפילו יכולתי להאמין שהמבט המופתע שלו ילווה את מעשיי בהסכמה אילמת, עד שיהפוך להשלמה ויתמסמס לתענוג.
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 26 באפר׳ 2010
הצורך שלך להתמסר, להכיל, מאד יפה ומעורר icon_smile.gif

אהבתי
FrozenLips
FrozenLips • 26 באפר׳ 2010
תודה icon_rolleyes.gif
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 26 באפר׳ 2010
יפה, יפה icon_smile.gif
צ'רנו ביל​(שולט)

Re: גרב אפורה

צ'רנו ביל​(שולט) • 26 באפר׳ 2010
FrozenLips כתב/ה:
חמש דקות אל תוך השיחה, תקף אותי צורך קוהרנטי, בלתי נלאה וכמעט בלתי נשלט, למצוא את עצמי לרגליו.

ממש יכולתי להרגיש את הלשון שלי מחפשת את דרכה להדחק אל בין הבהונות, טועמת את הזיעה ואת אבק הדרכים, חוקרת את ריח הגוף השזור בריחו של היום, את מרקם העור הבהיר שהתקשה בקצוות ואת הציפורניים הגזורות בקפידה גברית.

מבעד לעיניים עצומות למחצה, יכולתי לראות את עצמי נשמטת כמקשה אחת אל הרצפה. תולשת ממקומה גרב אפורה ביד אחת וביד השניה מנווטת ומהדקת אל שפתיי סביב האגודל הראשון שנקרה בדרכי.

לרגע קצרצר, אפילו יכולתי להאמין שהמבט המופתע שלו ילווה את מעשיי בהסכמה אילמת, עד שיהפוך להשלמה ויתמסמס לתענוג.

אגודלים יש רק בכפות הידיים
בהונות יש רק בכפות הרגליים
hun
hun
לפני 13 שנים • 27 באפר׳ 2010

מעולה

hun • 27 באפר׳ 2010
כתיבה חושנית , הצלחת ללכוד התרחשות שלמה , אני לא יודע מה עם אחרים אך הרגשתי שהייתי שם .