בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאוכזבת פגועה ועצבנית

ליך
לפני 14 שנים • 8 בנוב׳ 2009

גבות

ליך • 8 בנוב׳ 2009
עבד מבולבל כתב/ה:
אני מסכים איתך לחלוטין

התמונה באתר מ2006
לפני חודש סידרתי גבות אצל קןסמטיקאית
לצערי איבדתי PS ל SCANNER ןלא יכולה לסרוק תמונות יותר מעודכנות
צריכה לצבוע שורשים של השיער, להסתפר וכנראה לצבוע/לסדר גבות.
אולי ביום שני אשיג תמונה עדכנית.
ואזי אעלה תמונה חדשה בשלישי

המלכה ליך
אופק בהיר{לא}
לפני 13 שנים • 21 במאי 2010

מתן אמון...

אופק בהיר{לא} • 21 במאי 2010
....חבל שאת צינית וסרקסטית....

...החיים טובים, וכל אחד צריך למצוא מה שמתאים לו...

....גם אם בדרך לאושר יש כמה אכזבות....

אז....לכי קדימה ותצליחי...!
flannery​(נשלט)
לפני 13 שנים • 21 במאי 2010

יש

flannery​(נשלט) • 21 במאי 2010
יש גם מלכות ששברו לי את הלב
דובדבן
לפני 13 שנים • 29 בדצמ׳ 2010

Re:

דובדבן • 29 בדצמ׳ 2010
קליבר כתב/ה:
ואין צורך להוסיף דבר
שבי לך לבד בחושך , הכי טוב !!!

rffl.gif
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 30 בדצמ׳ 2010

Re: מאוכזבת פגועה ועצבנית

הרמאפרודיטה • 30 בדצמ׳ 2010
דשנה כתב/ה:

אני מודעת לזה שיש מחסור בשולטות, אבל עכשיו אני גם מבינה למה. כל הנשלטים הכנועים האלה... איזה טיפוסים!
הם ירדו על הברכיים, קראו לי מלכתי וגבירתי ומיד התחילו להמטיר עלי הוראות, ביקורות ופקודות (ועל השולטים שפנו אלי משום מה עדיף לא להרחיב את הדיבור) וכשכבר התפתיתי לדבר בטלפון עם אחד הנשלטים החביבים האלה הוא החליף איתי מספר משפטים ומרגע זה ואילך נעלם כלא היה... מנומס מאוד מצידו.
תוך כמה ימים הספקתי לגלות שכשולטת אני לא שווה כלום - לא רעה מספיק אלא מרירה בלבד, לא שמנה מספיק אלא רק מלאה, לא מוכנה לקבל כסף ומתנות מגברים זרים, ואם לא די בכך אז גם, ושומו שמים, מעזה להעלב כשמישהו פונה אלי ושואל אם אני מוצצת?
נו, באמת? מה פלא שאף אחד לא רוצה להיות שולטת על החבורה ה"כנועה" הזאת?

קראתי את כל השרשור. רובו שיעשע אותי.
ממלחמת המינים שבין טסטוסטרון ואסטרוגן נוצרים קונפליקטים רבים, אשר לרוב מתפרשים אצל הנקבה כהתנהגות גועלית מצד הזכר, ואצל הזכר כרגשנות יתר מצד הנקבה.
(איך עוד לא כתבתי על זה פוסט תובנות מתנשא?)

בתור האדם היחיד בשרשור שמסוגל להגיד 'הייתי שם ועכשיו אני כאן' (ייתכן שמלבד טראני-בוי, פשוט לא התעמקתי), להלן תובנותיי שלא יחדשו דבר :
1. גברים הם יצורים חרמנים. יותר ממה שאת חושבת. יותר ממה שכולכן חושבות. למעשה, נקבות באשר הן כלל לא יודעות חרמנות מהי. כולל סמנתה מסקס והעיר הגדולה. רוצה לדעת חרמנות מהי ? נסי זריקת טסטוסטרון.
ליבידו זכרי הוא לא דבר שאי פעם יהיה מובן לנקבה. לא לחינם נאמר "כאשר שהזין עומד - השכל בתחת". זו איננה הגזמה. אם אדרש לסכם את השינוי התודעתי מהטיפול ההורמונלי במילה אחת, היא תהיה ליבידו. וכן, זה נאמר בשיא הרצינות.
בעברי הטרום אסטרוגני כאישה המונחית פיזית על ידי טסטוסטרון, לא הייתה בי טיפת איפוק בכל הקשור למין. לא היה רגע שבו לא חשבתי או לא הייתי מוכנה/מעוניינת לקיים יחסי מין. אמנם ניסיתי לשדר איפוק, ניסיתי לזייף את זה, לומר את זה לעצמי ולנסות להשתכנע. אבל רצה הגורל ומעולם לא נמשכתי או יצאתי עם נשים. וכאשר מפגישים טסטוסטרון עם טסטוסטרון זה כמו תאונת רכבת. זה ייגמר במיטה מאחר ואף אחד מהצדדים לא יגלה איפוק אסטרוגני לסיטואציה המינית הפוטנציאלית שבפתח. התופעה מוכרת גם בשם: זכר.

נשמע מופרך מדי ? כוכב הקופים מדי ? נכון. וזו המציאות. למעשה היא די פשוטה. גברים הם פשוטים, נשים הן המסובכות !

2. האמיני לי שבתור אישה בעלת מיניות יוצאת דופן, אני מקבלת פניות הרבה יותר דוחות, בוטות, מרתיעות ומרגיזות.
אז מצד אחד אני יכולה להתעצבן על חבורת האימבצילים הנחותים וחסרי עמוד שדרה שחושבים עם הבולבול ולא עם השכל, למחוק את בלוגי בצעד מחאה, לסגור את הכרטיס בעצבים או סתם לא לענות לאף אחד.
מצד שני אני יכולה גם להפנים שגבר, שולט או נשלט, הוא בסהכ יצור די פשוט המונע ע"י דחפים בסיסיים. לעיתים דחפים אלו משבשים את דעתו, ואין בכך כדי להעיד שהוא שלילי, סטוציונר, מניאק או טינופת אנושית. גם אם הוא מתבטא כך. הוא פשוט חרמן כי ככה הטבע יצר אותו.
הגדולה האמיתית היא לרתום את חרמנותו לדברים פרודקטיביים.

3. גם אני לעיתים מוצאת את עצמי מתכתבת/משוחחת בהתלהבות עם פרופיל-נשלט-מדהים-איכותי-טוטאלי-שקר-כלשהו, ופתאום הוא נעלם לי. ולי זה קורה יותר מלשאר, כי רוב הפונים אלי חסרי ניסיון. ולמרות החשק, ברגע האמת הם מקבלים רגליים קרות מללכת על זה עד הסוף. קורה.
אז הטיפש יבלה עוד חודש של אוננות מול שימייל-טיוב, עד שיאזור את האומץ לפנות אלי שוב בתואנה שהוא היה בחו"ל-הוצף בעבודה-הכלב אכל לו את שיעורי הבית-שקר כלשהו, ואם הוא בורך בפרצוף נסבל, פוטנציאל כלבלבי וחשבון בנק ראוי, (או שיש לי סתם מצב רוח טוב) ייתכן ואעמיד פנים שאני מאמינה לשטות ונמשיך מאיפה שהפסקנו. אם לא, הוא ייאלץ להגשים את הפנטזיה שלו בתל-ברוך.
ואולי הוא בכלל לא יפנה שנית.
האם זה הפריע לי ? לא. הוא בסהכ עוד אחד ממאות הודעות חנופה ממוחזרות של העתק-הדבק מאנשים חסרי מנוי. הוא בגדר ישות וירטואלית, ומאחר ועוד לא קיבל את הזכות להזמין אותי לארוחת שלוש מנות וכוס יין, הוא לא באמת נמצא בתודעה שלי. ולמה שיהיה שם לעזאל ?
זה לא סימן להתייאש או להישבר. זו לא גישה של שולטת. זו לא גישה של מלכה.
למה לך זה כל כך הפריע ?
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 30 בדצמ׳ 2010

בלוסום​(לא בעסק) • 30 בדצמ׳ 2010
טרנסקסית כתב/ה:
דשנה כתב/ה:

אני מודעת לזה שיש מחסור בשולטות, אבל עכשיו אני גם מבינה למה. כל הנשלטים הכנועים האלה... איזה טיפוסים!
הם ירדו על הברכיים, קראו לי מלכתי וגבירתי ומיד התחילו להמטיר עלי הוראות, ביקורות ופקודות (ועל השולטים שפנו אלי משום מה עדיף לא להרחיב את הדיבור) וכשכבר התפתיתי לדבר בטלפון עם אחד הנשלטים החביבים האלה הוא החליף איתי מספר משפטים ומרגע זה ואילך נעלם כלא היה... מנומס מאוד מצידו.
תוך כמה ימים הספקתי לגלות שכשולטת אני לא שווה כלום - לא רעה מספיק אלא מרירה בלבד, לא שמנה מספיק אלא רק מלאה, לא מוכנה לקבל כסף ומתנות מגברים זרים, ואם לא די בכך אז גם, ושומו שמים, מעזה להעלב כשמישהו פונה אלי ושואל אם אני מוצצת?

קראתי את כל השרשור. רובו שיעשע אותי.
ממלחמת המינים שבין טסטוסטרון ואסטרוגן נוצרים קונפליקטים רבים, אשר לרוב מתפרשים אצל הנקבה כהתנהגות גועלית מצד הזכר, ואצל הזכר כרגשנות יתר מצד הנקבה.
(איך עוד לא כתבתי על זה פוסט תובנות מתנשא?)

בתור האדם היחיד בשרשור שמסוגל להגיד 'הייתי שם ועכשיו אני כאן' (ייתכן שמלבד טראני-בוי, פשוט לא התעמקתי), להלן תובנותיי שלא יחדשו דבר :
1. גברים הם יצורים חרמנים. יותר ממה שאת חושבת. יותר ממה שכולכן חושבות. למעשה, נקבות באשר הן כלל לא יודעות חרמנות מהי. כולל סמנתה מסקס והעיר הגדולה. רוצה לדעת חרמנות מהי ? נסי זריקת טסטוסטרון.
ליבידו זכרי הוא לא דבר שאי פעם יהיה מובן לנקבה. לא לחינם נאמר "כאשר שהזין עומד - השכל בתחת". זו איננה הגזמה. אם אדרש לסכם את השינוי התודעתי מהטיפול ההורמונלי במילה אחת, היא תהיה ליבידו. וכן, זה נאמר בשיא הרצינות.
בעברי הטרום אסטרוגני כאישה המונחית פיזית על ידי טסטוסטרון, לא הייתה בי טיפת איפוק בכל הקשור למין. לא היה רגע שבו לא חשבתי או לא הייתי מוכנה/מעוניינת לקיים יחסי מין. אמנם ניסיתי לשדר איפוק, ניסיתי לזייף את זה, לומר את זה לעצמי ולנסות להשתכנע. אבל רצה הגורל ומעולם לא נמשכתי או יצאתי עם נשים. וכאשר מפגישים טסטוסטרון עם טסטוסטרון זה כמו תאונת רכבת. זה ייגמר במיטה מאחר ואף אחד מהצדדים לא יגלה איפוק אסטרוגני לסיטואציה המינית הפוטנציאלית שבפתח. התופעה מוכרת גם בשם: זכר.

נשמע מופרך מדי ? כוכב הקופים מדי ? נכון. וזו המציאות. למעשה היא די פשוטה. גברים הם פשוטים, נשים הן המסובכות !

2. האמיני לי שבתור אישה בעלת מיניות יוצאת דופן, אני מקבלת פניות הרבה יותר דוחות, בוטות, מרתיעות ומרגיזות.
אז מצד אחד אני יכולה להתעצבן על חבורת האימבצילים הנחותים וחסרי עמוד שדרה שחושבים עם הבולבול ולא עם השכל, למחוק את בלוגי בצעד מחאה, לסגור את הכרטיס בעצבים או סתם לא לענות לאף אחד.
מצד שני אני יכולה גם להפנים שגבר, שולט או נשלט, הוא בסהכ יצור די פשוט המונע ע"י דחפים בסיסיים. לעיתים דחפים אלו משבשים את דעתו, ואין בכך כדי להעיד שהוא שלילי, סטוציונר, מניאק או טינופת אנושית. גם אם הוא מתבטא כך. הוא פשוט חרמן כי ככה הטבע יצר אותו.
הגדולה האמיתית היא לרתום את חרמנותו לדברים פרודקטיביים.

3. גם אני לעיתים מוצאת את עצמי מתכתבת/משוחחת בהתלהבות עם פרופיל-נשלט-מדהים-איכותי-טוטאלי-שקר-כלשהו, ופתאום הוא נעלם לי. ולי זה קורה יותר מלשאר, כי רוב הפונים אלי חסרי ניסיון. ולמרות החשק, ברגע האמת הם מקבלים רגליים קרות מללכת על זה עד הסוף. קורה.
אז הטיפש יבלה עוד חודש של אוננות מול שימייל-טיוב, עד שיאזור את האומץ לפנות אלי שוב בתואנה שהוא היה בחו"ל-הוצף בעבודה-הכלב אכל לו את שיעורי הבית-שקר כלשהו, ואם הוא בורך בפרצוף נסבל, פוטנציאל כלבלבי וחשבון בנק ראוי, (או שיש לי סתם מצב רוח טוב) ייתכן ואעמיד פנים שאני מאמינה לשטות ונמשיך מאיפה שהפסקנו. אם לא, הוא ייאלץ להגשים את הפנטזיה שלו בתל-ברוך.
ואולי הוא בכלל לא יפנה שנית.
האם זה הפריע לי ? לא. הוא בסהכ עוד אחד ממאות הודעות חנופה ממוחזרות של העתק-הדבק מאנשים חסרי מנוי. הוא בגדר ישות וירטואלית, ומאחר ועוד לא קיבל את הזכות להזמין אותי לארוחת שלוש מנות וכוס יין, הוא לא באמת נמצא בתודעה שלי. ולמה שיהיה שם לעזאל ?
זה לא סימן להתייאש או להישבר. זו לא גישה של שולטת. זו לא גישה של מלכה.
למה לך זה כל כך הפריע ?

לגבי שני הסעיפים הראשונים - rffl.gif

ולגבי הסעיף השלישי - bowdown.gif את אכן מלכה...
ronys
לפני 13 שנים • 31 בדצמ׳ 2010

כן תמיד קל יותר להגיד אני בסדר זה הם שלא בסדר זה הם המגעילי

ronys • 31 בדצמ׳ 2010
כן אני בטוח שיש כאן גברים כמו שציינת שהדרך לסקס מקודשת אצלהם בהרבה כניעה \מילים יפות שתרצי לשמוע אבל אתן הנשים תמיד טוענות שהאינטואיציה שלכן הכי הכיע אז מה אתן מזיינות במוח אם אתן בעלות אינטואיציות חזקות כל כך אז תבררו מי מתאים ומי לא מתאים לכן . ובנוגע למה הנשים מחפשות כאן אני יגיד לך רובן כאן מחפשות פראיירים שיקנו ויעשו להן ומה עוד הן מחפשות הרבה כסף כי מה לעשות האבטלה גבוהה ההשכלה נמוכה יוקר המחיה בשמיים אז למה לא להישתמש בכוס וזוג רגליים? או בדרך קלה יותר מילים מלוכלכות והשפלות וספנקים כי זה המקום לנצל ולפגוע ולרמוס את הפראייר התורן.
ronys
לפני 13 שנים • 31 בדצמ׳ 2010

ועוד משהוא מה את נעלבת מאותו בחור

ronys • 31 בדצמ׳ 2010
שהיתקשר אלייך פעם אחת קישקשתם ואח"כ הוא וייתר ולא היתקשר שנית מה מעליב אותך? טוב מאוד קחי לך קרבוסילן את יודעת כמה פעמים לי זה קרה אז מה אני מיתרגש מזה ? חחחח הצחקת לי את הקטן . מי רוצה תיתקשר מי רוצה תיתן גז הכביש פתוח
Tainted​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 1 בינו׳ 2011

Tainted​(לא בעסק) • 1 בינו׳ 2011
דשנה כתב/ה:
הצטרפתי לכלוב לפני זמן רב, עוד לפני שהפורום הזה היה קיים. הניק שלי היה אז והוא עודנו - הפולניה.
השתמשתי בו כדי לכתוב סיפורים בלבד והגדרתי את עצמי כלא בעסק, זה לא מנע מגברים לפנות אלי בהצעות שתמיד דחיתי בנימוס.
לפני כמה ימים החלטתי לצאת מהארון ולחשוף את עצמי. בחרתי לעצמי ניק שמנה ורעה כי ככה הרגשתי באותו רגע והתחלתי לכתוב בלוג שלתדהמתי זכה לצפיות רבות ולהמון תגובות, ומה שיותר מפתיע זה שקיבלתי עשרות פניות מגברים להוטים בצורה מביכה.
אחרי שבוע נשברתי, מחקתי את הבלוג ופרשתי בסלידה.
דבר טוב אחד התרחש - פנו אלי כמה בנות, כולן נעימות מקסימות וחביבות וכולן הזהירו אותי מהגברים פה.
איזה מתוקות,( באסה שאני לא לסבית) עצוב כמה מהר גיליתי שהן צדקו. מהר מאוד
הגעתי למסקנה העצובה שבכלוב, בדיוק כמו בכל מקום אחר בעולם, יש בעיקר גברים שפשוט רוצים לזיין לא משנה איך למה וכמה, ואם צריך לקרוא לבחורה גבירתי בשביל זה אז הם יקראו לה ככה, העיקר שהיא תיפגש איתם ויהיה סקס.
מה הבנות עושות פה אין לי מושג, קשה לי להאמין שהן נהנות מהיחס הזה ואולי כן?
לא יודעת ואני לא מתכוונת להישאר פה כדי לברר.
אם אני אחזורלכלוב זה יהיה רק כפולניה שכותבת סיפורים ומביעה דרכם את דעתה על עולם השליטה. לא נראה לי שארצה שוב להיכנס אישית לכלוב, העור שלי לא עבה מספיק בשביל חוויה כזו.

איך עושים פה like?
כמה נכון.