שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה כנה ובבקשה תשובות כנות

שרמומית
לפני 13 שנים • 24 במרץ 2011
שרמומית • 24 במרץ 2011
המסטר כתב/ה:
את לא מדברת וחושבת מהראש שלך כי אם היה לך קצת מזל את מזמן היית יכולה לעבוד בתור זונה בתל אביב שכל לא קונים שכל מקבלים מה שאת חושבת ורוצה להגיד לי תגידי לאבא ולאמא שלך הזונה שהיביאה אותך לעולם הזה רק תראי מפגרת איך את כותבת ואפילו לא מבינה למה רוצים להגיד לה את צריכה לצאת במהירות מכאן באתר כי האתר הזה נקי וקדוש ואת מזעמת אותו טנופת שכמוך בגלל זונות כמוך כאן באתר יש כאלה שחושבות את עצמן אבל הם אפילו לא שוות יריקה

מה? לא הבנתי בלי הפסיקים.
תרשום שוב.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 24 במרץ 2011
המסטר כתב/ה:
את לא מדברת וחושבת מהראש שלך כי אם היה לך קצת מזל את מזמן היית יכולה לעבוד בתור זונה בתל אביב שכל לא קונים שכל מקבלים מה שאת חושבת ורוצה להגיד לי תגידי לאבא ולאמא שלך הזונה שהיביאה אותך לעולם הזה רק תראי מפגרת איך את כותבת ואפילו לא מבינה למה רוצים להגיד לה את צריכה לצאת במהירות מכאן באתר כי האתר הזה נקי וקדוש ואת מזעמת אותו טנופת שכמוך בגלל זונות כמוך כאן באתר יש כאלה שחושבות את עצמן אבל הם אפילו לא שוות יריקה

איכס.
תתבייש.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 24 במרץ 2011
מדוע הוא צריך להתבייש?

כשאין בקרה זה מה שאפשר לקרוא מעל דפי הפורום.
יקח 5-11 עמודים ואז השירשור ימחק.

מעבר לכך איני רואה כל הבדל בין עילג יורה קללות למתנשאים המשתמשים בלשון
מליצה לומר את אותם דברים באדרת אחרת.

כך או כך זה מתחיל ונגמר באותה בקרה חסרה.
המסטר
המסטר • 24 במרץ 2011
כל זה מוביל לדבר אחד מהיכן כל השרשור התחיל ויש כאלה שלא יודעים מה היה כתוב בשרשור
ואחרים חושבים את עצמם אנשים נבונים וכל השאר לא
מקבי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 28 במרץ 2011
מקבי​(מתחלף) • 28 במרץ 2011
ציטוט: איכס.
תתבייש.

שקט, תפסיקי לזעם!
נילי ונילי

Re: זה מאד תלוי בהעדפות של הפרטנרית

נילי ונילי • 28 במרץ 2011
nympho כתב/ה:
אני למשל חושבת שאיבר גדול כואב יותר באנאלי וחונק יותר באוראלי.
איבר יותר קטן "יפריע" לי פחות להנות מכל השאר - מהכאב ומההשפלה.
לגבי העונג, אני כבר אדאג לעצמי, תודה icon_smile.gif

מש"א
DickLa​(נשלטת){רק בנות.❤️}
14 זה גודל בהחלט ממוצע. הבעיה מתחילה כשמישהו אחד משקר כי לו חייב הרי להיות יותר גדול אז גם האחר משקר וככה זה מתגלגל. וזה מגיע למצב כזה שאנשים (ובעיקר נשים) חושבים וחושבות שהממוצע זה בין 17 ל21 ס"מ... אבל העובדה שכאן זה לא שבט זולו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
דיקלה, מכל מי שאני מכירה, רק גברים מתעניינים במספרים. כל אשה שראתה זין או שניים בחייה יודעת מה זה "בינוני", מה זה "גדול" ומה זה "קטן", ואנחנו לא צריכות לדעת כמה סנטימטרים הזין שמולנו בשביל להנות ממנו.

נכון שבגלל הרצון להרשים רבים משקרים ונוצר רושם מוטעה, אבל הוא נוצר אצל הקהל שלו - גברים. וכך יוצא שהרבה גברים ממוצעים חושבים שיש להם זין קטן מידי, כאשר למעשה הוא בסדר גמור.

אבל אני, מה אכפת לי איך הוא בהשוואה לאיברים אחרים? כרגע יש לי בחדר השינה איבר אחד, ומעניין אותי מה הוא יעשה, לא מה המיקום שלו בטבלה.
nomorenomore
nomorenomore • 28 במרץ 2011
רק אני מבין שהכינו המסטר, זה בעצם HAMSTER, יענו, אוגר? icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif