בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שחייבת תשובה....

point​(נשלט)
לפני 13 שנים • 3 באפר׳ 2011

שאלה שחייבת תשובה....

point​(נשלט) • 3 באפר׳ 2011
טוב אז האמת אני חייב להודות שכבר הרבה זמן חשבתי על זה...
יש הרבה פעמים שאני פשוט הולך ברחוב והראש שלי בוהה ברגליים נעליים ומגפיים של נשים (בצורה שיוצאת דופן) אפילו במעלית שאי אפשר להתעלם אני מרגיש שזה קורה לי...אז איך אף אחת לא מזהה את זה? אני באמת לא מבין אז או שאין שולטות בעולם או שאני כבר לא יודע להסביר את זה...
בכל מקרה אני חושב שצריך איזשהו סימן מוסכם לדוגמא שילוב ידיים מאחורי הגב או כל סימן אחר שהו....כך שאם אכן תגיע השולטת הרצוייה שתדע שאני רק ממתין לפקודתה
רעיונות הצעות ופתרונות יתקבלו בברכה icon_smile.gif
JabberwockY​(שולט)

רעיון מצויין.

JabberwockY​(שולט) • 3 באפר׳ 2011
לדעתי זה רעיון נהדר, לפחות על פני השטח.
אבל אם כבר סימן התנהגותי מוסכם שאומר "אני בעסק", למה להגביל לפמדום? ולמה רק לצד הנשלט?
למה שלא יהיה סימן מוסכם לשולטים/שולטות וסימן אחר לנשלטים/נשלטות?

מציע שתעביר את הפוסט לפורום "כללי", או אולי אפילו ל"אלפוני".
point​(נשלט)

מסכים איתך

point​(נשלט) • 3 באפר׳ 2011
אני מסכים איתך שזה לא רק בין שולטת לנשלט......
פשוט כל אחד רואה את כוס התה שלו
כמו שאמרתי אני אשמח אם נוכל לפתח פה משהו ואם זה יהיה גורף לכל סוגי "הסוטים" זה אפילו עוד יותר טוב
אני רק רוצה לרשום את הפטנט על שמי icon_biggrin.gif
Shoko Slave​(נשלט)
לפני 13 שנים • 4 באפר׳ 2011
Shoko Slave​(נשלט) • 4 באפר׳ 2011
וואלה רעיון נחמד שיהיה סימן מוסכן כזה
אבל עצם זה שאתה בוהה ככה בלי שאי אפשר שלא לשים לב זה לא בהכרח אומר עליך שאתה נשלט, די מרתיע בחורה שבחור מסתכל עליה מהופנט על חלק בגופה והיא לא תדע בדיוק איך להגיב, ומה בדיוק הרצונות שלך, ומן הסתם שלא תיזום איתך שיחה, אז תעדיף להתרחק
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 13 שנים • 5 באפר׳ 2011
bondman​(נשלט){FLR} • 5 באפר׳ 2011
אתה לא חריג,

גם אני כשאני רואה בקיץ כף רגל סקסית
מתקשה להזיז את המבט וזה נראה לי די בולט,

הרי בשבילנו זה כאילו שמישהי תעמוד ליד ונילי ממוצע עם חזה חשוף.......

משיהי שמכירה את העניין אני מניח שמה לב ... ואו שמוחמאת או שרואה בי סוטה.

אבל היא לעולם לא תוכל לדעת אם זה אמיתי או שסתם אני בוהה וחושב על משהו אחר...

אולי רק אם זה קורה עם אותה אחת כמה פעמים יכול להיות מצב......

מעבר לכך סימן כמו שאמרת לדעתי מסוכן מסוכן מסוכן.....

כי יכולות להיות טעויות בזיהוי.
point​(נשלט)
לפני 13 שנים • 6 באפר׳ 2011

?

point​(נשלט) • 6 באפר׳ 2011
גם אם יש טעות בזיהוי אז מה?
היא לא צריכה ישר להוריד אותו על 4 יש דרכים אחרות להיות בטוח ששני הצדדים רוצים
פשוט זה נראה לי כל כך בולט שאני לא מבין איך אף אחת לא ראתה עדיין שאני בוהה icon_smile.gif
אז או שאני לעולם לא פוגש שולטות בחיים האמיתיים או שפשוט מאוד קשה לזהות.....
ואני לא חושב שטעות יכולה להיות בעיה היא יכולה להפיל את העט או משהו אחר אני כבר אתכופף להרים בלי שתבקש במקרה והיה לה ספק icon_smile.gif
בדוי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 6 באפר׳ 2011
בדוי​(נשלט) • 6 באפר׳ 2011
גם אני בדיוק ככה..אני בעד להעביר את זה לפורום כללי ולהניע את זה הלאה זה יכול להיות שינוי אדיר לקהילה
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 13 שנים • 9 באפר׳ 2011
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 9 באפר׳ 2011
שמעתי שיש כזה קטע אצל העליזים במקומות המפגש שלהם.
סאונות ווכדומה קוד מוסכם מי פסיבי מי אקטיבי .
אבל זה שונה כי מי שכבר מגיע למקומות המגש שלהם אז נשארו רק 2 אפשרויות לגביו......
Ajax the Great
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011
Ajax the Great • 10 באפר׳ 2011
צריך Secret handshake.
icon_biggrin.gif
ראובן
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011

סימנים מוסכמים, או: מחמאה ישירה ומחמאה דיכוטומית

ראובן • 10 באפר׳ 2011
אתם מצחיקים אותי,

הרצון בסימנים מוסכמים, גם אם היה אפשרי, היה נוטל את כל העוקץ (והכיף) מאי-הידיעה והציד עצמו. למיטב זכרוני, הייתה קיימת בסן-פרנסיסקו מערכת סימנים מוסכמים באמצעות בנדנות שהיו תחובות בכיסים האחוריים של מכנסי הג'ינס. בנוסף, במועדוני הקלאב-מד הייתה מערכת סימנים מוסכמים באמצעות אופן לבישת ה-פריאו של האישה. נו, ומה קרה לכל מערכות הסימנים הללו?

האמת היא - שהמחשב הארור הרס את יכולת האיתור והציד שלנו - של מציאת מה/מי מתאימים לנו. היום אנחנו רוצים הכל עם חלוקה לקטגוריות ותפריטים, רק לבחור ולקחת, וזו כמובן שטות. המשל העתיק אומר - ''אם היית יכול לדעת את יום מותך, האם היית רוצה לדעת אותו?''

עצתי לנשלטים, פשוט צרו קשר עין (עם העין של הפוטנציאלית, לא עם כפות רגליה : ) ואחר כך תיגשו ותיזמו שיחה. אל תנהלו סמול-טוק, אלא אימרו את מה שעל ליבכם בפשטות ובנימוס: ''סליחה שאני ישיר, אבל הייתי יכול להיות עבד של הרגליים הנהדרות האלה. אני מקווה שזה בסדר שאני אומר את זה''.

נו, מה כבר יכול לקרות? הרי אתם מנומסים וגם יוצאים 'גברים' כי אמרתם דבר נועז אבל בפשטות ונימוס. במקרה הרע, הבחורה תגיד 'איכס' או משהו - ואז הרווחתם השפלה חינם. במקרה הטוב, אתם תראו ניצוץ בעיניה, והיא תתריס: ''באמת, נראה לך?!'' - ואז, שימו לב: אל תמשיכו לנדנד בעניין הרגליים, אלא חייכו ודברו ממש אליה: ''כן באמת, אבל אשמח קודם כל להכיר את כולך. אני _ _ _ _, אפשר לשאול איך קוראים לך?''.

מה כבר יש לכם להפסיד - ערב מול המחשב?
זכרו שגם המלכה הכי ''מלכותית'' מעדיפה שהגבר יפגין קצת יוזמה...

בהצלחה,
R

נ.ב
אני זוכר שאתם עבדים חסרי עמוד שידרה, אבל לנועזים ממש מביניכם, אציע את הגירסה המלאה - המחמאה הדיכוטומית - כלומר מחמאה שבה מקופל עלבון. זה סוג המחמאות שגורם להינע הרגשי החזק ביותר אצל נשים, והרי נשים זקוקות להינע רגשי כמו אוויר לנשימה: ''סליחה שאני אומר את זה, אבל לרגליים נהדרות כאלה מגיעות נעליים הרבה יותר מחמיאות''.