ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בתשלום?

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 8 באפר׳ 2011
בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:
אבל אם הוא בא כי אני משלמת לו אז זה לא ממש שווה
אני לא רוצה לסמס לו שיזיז את עכוזו המזדקן עם הבלורית האפרפרה אלי בכל פעם שאני חרמנית,
אני רוצה שהוא יסמס לי מיוזמתו כל בוקר "בוקר מדהים לך הנימפה מאיה, מקווה שהיום תאפשרי לי לחזות בקסם קיומך פעם נוספת. שלך, פטריק".

מבינה את ההבדל ?

ברור שאני מבינה.
אי אפשר לקנות אהבה. זה הדבר היחיד שאת צריכה מגברים?
אין איזור אפור? אין צרכים נוספים?

אני לא אומרת שזה צריך להתאים לכל אחת כמובן, או שזה שירות שמשתמשים בו בתדירות גדולה,
אבל אם כבר, למה שלא יהיה בנמצא מישהו שפשוט יענג אותך כי זה מה שהוא טוב בו, ועל זה הוא מקבל שכר?

ואם את עונה על זה: כן, צריך גם כאלה, אבל יש אותם ממילא, תחשבי אם אין חלקים באינטראקציה שם שהיית מוכנה לחתוך החוצה בשביל כמה שקלים.
daniel222
daniel222 • 8 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
daniel222 כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
בסופו של יום הכל עניין של הצע וביקוש.

כלכלה היא מדע מאוד לא מדויק - אבל בנקודה הספציפית הזאת - עלו על הפואנטה.

אגב, ביקושים ניתן ליצור, אבל זה כבר סיפור אחר icon_smile.gif

"מבצע" 35 ש"ח לשעה, שעה נוספת ב 1.90 ש"ח

דניאלי, תעשה קצת הנחה, אל תהיה כזה.
(מה אתה יודע לעשות? עשיתי חשבון שאני יכולה לרכוש אותך לחודש שלם 24/7 ב- 1,523 ש"ח.
האמת, מחיר פיצוץ..icon_smile.gif)

בשבילך, 1,500 ש"ח לחודש.
פרטים נוספים בפרטי. icon_smile.gif
Perplexed

אוחחח. או איפפפ ??. אמממ. לא יודעת.

Perplexed • 8 באפר׳ 2011
רג'יס היה כל כך יפה, בכוח המוח, שאי אפשר היה להוריד ממנו עיניים. והצרפתית שלו, אוחח אוחחח אווחחח. להתערבב בו ובתוכו על שפת האגם הכי יפה במרכז אמריקה, אני אומרת לך, כשהאדים בלילה עולים מן המים, והעשבים רוחשי חרקים וכפריים שמרניים, הוסיף ליופי שלו גם מיסתורין מטונף, שגרם לגוון עורו להראות אפילו קצת מוקה. והשיער הארוך השחור המבריק שלו, שם לפאתי האגם, נגה לאור הירח, יותר מן האגם עצמו, בי נשבעתי.

אחר כך במיטה בחדרון המזוהם, ליד שותפתו המיושנת למחצה, הטחינה היתה לפי כל קנה מידה, מסוג הפנטזיות שמוכנסות לבוידם, כי כשאת צעירה ורכה, יש דברים שנדמה לך שאי אפשר באמת להגשים. כאילו רשמת ביומן, והופ!!!!!: הוגשם כבמטה קסם.

לא שלא עלו בי תהיות, תוך כדי. עם כל הכבוד, רק שפנים של אנרג'ייזר יכולים לבעול, לשרוט, להשתולל ולנשוך כל הלילה, מבלי לפגוע בכבודו של איש ממכובדי הכלוב. אבל, כשהפנטזיה האולטימטיבית מוגשמת, מי טורח לבדוק בציציות. גם כשהוא קם פעם בשעתיים להעלמות לא מוסברת, לא לגמרי היה לי אכפת מדוע, who cares, העיקר שיעשה את מה שהוא יודע לעשות כל כך טוב.

בבוקר כשלא נמצא התיק שלי ועימו משקפיי הראיה וכל הכסף שאמור היה להספיק לקיומי לחודש הקרוב, זה עדיין לא העיב על הזוהר של הלילה שלפני. אז מה אם זה היה הזיון היקר ביותר בחיים שלי? "לא כל יום מגשימים לך פנטזיה", אמרתי, "מה 'כפת שעכשיו תסתובבי עיוורת ולא תאכלי חודש ימים". מי בכלל רעב!

אבל'ת'יודעת'מה, בכוח? אחרי שהבנתי, שבעצם, שילמתי לנרקומן המזדיין הקטן בתיקי שנעלם, את כל הקוקאין שהיה זקוק לו כנראה לטחינה של התיירת הבאה, ע"ע הפסקות כל שעתיים וחשק מיני בלתי נדלה, אמממ, נו, זה.... הזוהר קיבל את הגוון העכור של האגם היפה, היכן שהוא נפגש עם הרפש שבין השיחים והאבנים המיורקות.

@@@קניתי את הפנטזיה שלי בכסף מלא, ומשכך, היא כבר לא הרגישה כמו פנטזיה@@@.

וכך זה בשבילי - מבלי לחוות דעה על צרכים של אחרים – כשלעצמי - לא רוצה לקנות את מה שנועד לגרום לי להרגיש. כי אז זה מפסיק להרגיש....

אוף. איזה עור ריחני ושפתיים בשרניות. בן זונה.
    התגובה האהובה בשרשור
cai
cai
cai • 8 באפר׳ 2011
בטח שהייתי משלמת. ב-2 מקרים אפילו:

1. להחזיק איזה נער שעשועים שאני קונה לו דברים ו, נגיד, הוא נראה ומתלבש בדיוק כמו שאני רוצה- נשמע לי מגניב.
2. אם הייתי רוצה לעבור חוויה קיצונית או מיוחדת כלשהי, מאוד ספציפית, ולקבל אותה כמה שיותר קרוב לפנטזיה.

בכלל, אני בטוחה שיש שירותים כאלה, שאפשר לבחור את הפנטזיה ואת המבצע, לשלם ולקבוע תאריך. הם דואגים להכל. המומחיות שלהם צריכה להיות להקשיב, להבין את הפנטזיה ולבצע אותה. ולספר את זה למומחה הפנטזיות שלהם, או משהו, לא לבחור שאני מזמינה.

אני מעריכה שלא משנה כמה זה עולה, זה יותר קוסט-אפקטיב מלהשקיע שעות על שעות בלמצוא את הבחור הנכון להגשמת פנטזיה ספציפית, וכל הלוגיסטיקה מסביב.
בכוח המוח{Aion}

Re: אוחחח. או איפפפ ??. אמממ. לא יודעת.

בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
רג'יס היה כל כך יפה, בכוח המוח, שאי אפשר היה להוריד ממנו עיניים. והצרפתית שלו, אוחח אוחחח אווחחח. להתערבב בו ובתוכו על שפת האגם הכי יפה במרכז אמריקה, אני אומרת לך, כשהאדים בלילה עולים מן המים, והעשבים רוחשי חרקים וכפריים שמרניים, הוסיף ליופי שלו גם מיסתורין מטונף, שגרם לגוון עורו להראות אפילו קצת מוקה. והשיער הארוך השחור המבריק שלו, שם לפאתי האגם, נגה לאור הירח, יותר מן האגם עצמו, בי נשבעתי.

אחר כך במיטה בחדרון המזוהם, ליד שותפתו המיושנת למחצה, הטחינה היתה לפי כל קנה מידה, מסוג הפנטזיות שמוכנסות לבוידם, כי כשאת צעירה ורכה, יש דברים שנדמה לך שאי אפשר באמת להגשים. כאילו רשמת ביומן, והופ!!!!!: הוגשם כבמטה קסם.

לא שלא עלו בי תהיות, תוך כדי. עם כל הכבוד, רק שפנים של אנרג'ייזר יכולים לבעול, לשרוט, להשתולל ולנשוך כל הלילה, מבלי לפגוע בכבודו של איש ממכובדי הכלוב. אבל, כשהפנטזיה האולטימטיבית מוגשמת, מי טורח לבדוק בציציות. גם כשהוא קם פעם בשעתיים להעלמות לא מוסברת, לא לגמרי היה לי אכפת מדוע, who cares, העיקר שיעשה את מה שהוא יודע לעשות כל כך טוב.

בבוקר כשלא נמצא התיק שלי ועימו משקפיי הראיה וכל הכסף שאמור היה להספיק לקיומי לחודש הקרוב, זה עדיין לא העיב על הזוהר של הלילה שלפני. אז מה אם זה היה הזיון היקר ביותר בחיים שלי? "לא כל יום מגשימים לך פנטזיה", אמרתי, "מה 'כפת שעכשיו תסתובבי עיוורת ולא תאכלי חודש ימים". מי בכלל רעב!

אבל'ת'יודעת'מה, בכוח? אחרי שהבנתי, שבעצם, שילמתי לנרקומן המזדיין הקטן בתיקי שנעלם, את כל הקוקאין שהיה זקוק לו כנראה לטחינה של התיירת הבאה, ע"ע הפסקות כל שעתיים וחשק מיני בלתי נדלה, אמממ, נו, זה.... הזוהר קיבל את הגוון העכור של האגם היפה, היכן שהוא נפגש עם הרפש שבין השיחים והאבנים המיורקות.

@@@קניתי את הפנטזיה שלי בכסף מלא, ומשכך, היא כבר לא הרגישה כמו פנטזיה@@@.

וכך זה בשבילי - מבלי לחוות דעה על צרכים של אחרים – כשלעצמי - לא רוצה לקנות את מה שנועד לגרום לי להרגיש. כי אז זה מפסיק להרגיש....

אוף. איזה עור ריחני ושפתיים בשרניות. בן זונה.

icon_smile.gif)))
את גדולה, בחיי.

זה כתוב כל כך "עושה חשק" שתהיתי לי אם היית מוותרת על החוויה כולה, בלי קשר לנושא הפוסט.

כי, את מבינה, זה לא קשור לנושא הפוסט -
נותן שירות הוא לא גנב ורמאי,הוא גם לא בהכרח מוכר פנטזיה, והוא לא מוכר לך איזה רעיון שקרי של אהבה. לפעמים הוא סוג של ויברטור מאוד משוכלל.

זה לא חייב לגרום לך להרגיש דברים עמוקים, או להתאהב, או לרצות לחיות לנצח עם מר-זיון-עולם. אחרי הכל זה פן אחד - כולה סקס. מי שנותן אותו טוב יכול להיות חרא באלף תחומים אחרים, ולא מתאים לך בעליל.

יש לי כאן איזו תחושה כאילו הצעתי למישהי לשחד מישהו כדי שימכור לה דמוי אהבה בכסף שהיא משלמת. זה לא מה שאני אומרת.

לפעמים הוא אולי אמור לביים בעבורך פנטזיה, או לתת לך לזמן קצוב תחושה מסויימת,
אבל היי, נדמה לי שאתם מצפים יותר מדי מכמה מאות שקלים...

אנחנו רוכשים כל כך הרבה דברים בכסף, איך זה שכאן יש כמעט הסכמה קולקטיבית שבמקרה הזה כסף לא יכול לקנות הנאה נוספת, השונה ממערכת יחסים בה שני הצדדים צריכים לבוא לידי סיפוק?

ומכל הפוסט הזה לא הבנתי מי מהגברים כאן שווה כל כך עד שאישה תרצה לשלם לו בעבור מה שהוא יודע לעשות... (:
Perplexed

עזבי אותי, באמ'שלך

Perplexed • 8 באפר׳ 2011
מ'ת מפריעה לי להתענג על הזכרונות שלי, מה? אי'פשר לסטות קצת מהעיקר, לצורך הדרמה?

icon_razz.gif

לגופו של עניין, אני בעד רכישת כל מוצר שגורם לך עונג, שמה בצד לרגע את תחושת השחיתות והסיאוב, ככל שהיא נוגעת לכך.

אלא מה, שרכישתו של עונג אנושי הופכת אותו מבחינתי לרכישתו של מוצר, ככל מוצר אחר, שעשוי לגרום עונג סתמי אבל לא כל רגש. בלי שום קשר למילים גבוהות כמו אהבה ודמוי אהבה, פנטזיה, לא אמורה לגרום לי להתרגש?.....

I'll take the Fifth, באשר לשאלתך האחרונה icon_redface.gif
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 8 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
אבל אם הוא בא כי אני משלמת לו אז זה לא ממש שווה
אני לא רוצה לסמס לו שיזיז את עכוזו המזדקן עם הבלורית האפרפרה אלי בכל פעם שאני חרמנית,
אני רוצה שהוא יסמס לי מיוזמתו כל בוקר "בוקר מדהים לך הנימפה מאיה, מקווה שהיום תאפשרי לי לחזות בקסם קיומך פעם נוספת. שלך, פטריק".

מבינה את ההבדל ?

ברור שאני מבינה.
אי אפשר לקנות אהבה. זה הדבר היחיד שאת צריכה מגברים?
אין איזור אפור? אין צרכים נוספים?

אני לא אומרת שזה צריך להתאים לכל אחת כמובן, או שזה שירות שמשתמשים בו בתדירות גדולה,
אבל אם כבר, למה שלא יהיה בנמצא מישהו שפשוט יענג אותך כי זה מה שהוא טוב בו, ועל זה הוא מקבל שכר?

ואם את עונה על זה: כן, צריך גם כאלה, אבל יש אותם ממילא, תחשבי אם אין חלקים באינטראקציה שם שהיית מוכנה לחתוך החוצה בשביל כמה שקלים.

רוצה את האפור ?
הצרכים שלי מגבר הם אהבה וכלכלה. הם לא חייבים לבוא ביחד. עד כה הם בדר"כ הקפידו להיות מרוחקים אחד מהשני.
אהבה לא אקנה, ולשלם לספונסר זה קצת ... כזה ... לא ?

יודעת את מי או את מה דווקא כן הייתי מממנת ? ידיד אוחצ'. כזה שלעולם לא אשכב איתו. אלא אאסוף אותו לשופינג, וסידורים, ובילויים, ושיגיד לי כל היום כמה שאני גורג'ס ופאביולוס ודיוויין. על זה הייתי משלמת.
על סקס - בחיים לא.
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 9 באפר׳ 2011

Re: עזבי אותי, באמ'שלך

בכוח המוח{Aion} • 9 באפר׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
מ'ת מפריעה לי להתענג על הזכרונות שלי, מה? אי'פשר לסטות קצת מהעיקר, לצורך הדרמה?

icon_razz.gif

לגופו של עניין, אני בעד רכישת כל מוצר שגורם לך עונג, שמה בצד לרגע את תחושת השחיתות והסיאוב, ככל שהיא נוגעת לכך.

אלא מה, שרכישתו של עונג אנושי הופכת אותו מבחינתי לרכישתו של מוצר, ככל מוצר אחר, שעשוי לגרום עונג סתמי אבל לא כל רגש. בלי שום קשר למילים גבוהות כמו אהבה ודמוי אהבה, פנטזיה, לא אמורה לגרום לי להתרגש?.....

I'll take the Fifth, באשר לשאלתך האחרונה icon_redface.gif

חס וחלילה, גם אני התענגתי על הזכרונות שלך, זה אפילו היה ראוי לאיזה פוסט נפרד אולי,
רק אמרתי שהחיבור לא דומה, כי מדובר במישהו שרימה אותך מכמה בחינות, ואין קשר בין זה ובין גבר שנותן שירות מיני כלשהו תמורת תשלום.

ובקשר להתרגשות שאת מדברת בה, אני אשאל אותך ככה -
מה ההבדל בין תשלום על עיסוי לתשלום על ליקוק למשל?
שניהם לא פנטזיה, שניהם לא אהבה ולא דמוי אהבה, בשניהם יש הענקה של תחושת עונג.
למה בעצם זה לא מרגש? מי אמר שזה לא מרגש?
אולי את יכולה לרכוש מישהו מרגש, רק שאת לא רואה את זה עכשיו בתפישה שלך?
אחד שיעניק לך חוויה מקצועית ויוצאת דופן, כי הוא מרוכז בך ובמה שהוא אמור להוציא ממך ולא בו?

ונניח שלא -
מה, אנחנו משלמים רק על איזה התרגשויות גדולות?
מה, אנחנו מתרגשים רק כשעושים את זה ממניעים "נקיים"?
מה, זה משנה אם האינטרס שלו זה כסף או ההנאה שלו? זה לא ברוב הזמן אינטרסים משתלבים?
מה, כשזה לא בתשלום וזה מאינטרס אחר זה יותר מרגש?
מה, סקס/סשן/ עונג גופני תמיד קשור לאהבה?
או שאלת השאלות - אישה לא יכולה להנות מסקס טוב בלי חיבורים רגשיים?

כי זה בעצם הדבר היחיד שיכול לאיין את הרעיון של גברים מקצועיים -
הרעיון שחשוב לה מה הוא חש כלפיה, כי היא מצליחה להתרגש רק דרך העיניים שלו והאופן בו הוא תופש אותה.

אם זה נכון, יקח לנשים עוד הרבה זמן להגיע למקום בו הן מתחברות לעונג שלהן במעגל סגור, בלי לצרף לו עוד מישהו כמראה.
אם זה נכון, המבנה הנפשי הנשי לא באמת מאפשר שימוש בגבר ככלי להשגת סיפוק פיזי.

אין לי תשובות ברורות בעניין, אבל אני חושבת שזו בהחלט נקודה מעניינת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בכוח, אני חושבת שכל מה שכתבת בעמודים האחרונים נכון לחלוטין.
ובאופן אישי, הייתי מאד שמחה אם האפשרות הייתה קיימת, באופן בו תיארת אותה - לא רק שאפשר היה לשלם (כבר אפשר. יש הרבה בחורים שלא יעצרו אותך אם תנסי) אלא שתהיה מקצועיות, זמינות, תחרות, וכל זה. זה גם סוג של פנטזיה בפני עצמה - להיות זאת שמשלמת ולא זאת שמקווה.

אבל כמו שטרנסקסית אמרה, איכשהו בלי להתכוון אנחנו תמיד מתחילות להרגיש כל מיני דברים.

את יודעת, זה גם עניין של תודעה, של מצב נפשי. הייתה לי תקופה בחיים בה לא עניין אותי בכלל להתאהב, לא הייתי במוכנות לזה, גברים עניינו אותי נטו בתור צעצועים.
היום אני בתקופה של רגשנות ורגשיות, ופתאום דברים שעשיתי אז נראים לי לא טובים.

זזה גם עניין של מה שאת מחפשת. באופן אישי, מעולם, *מעולם* לא רציתי מישהו שילקק היטב וילך. גם בסטוצים, מה שעניין אותי זה לא הסיפוק המיני אלא המשחק, חוסר הוודאות, הבוסט לאגו. סטוצים כמעט תמיד היו אצלי אישיו של אגו יותר מאשר של מין. אם זה מה שהייתי מחפשת, הייתי יותר מזדהה עם הרצון הזה.

וכן, יש פנטזיה. הייתי מתה לקבל שירות כזה. בתור הגשמת פנטזיה. אבל רק בתור זה. הייתי מעדיפה את זה מהבחור הקבוע שלי. אחרת לא היה לי עם מי לחלוק את החוויה וזה היה מרגיש לי בודד.

כל מה שאת אומרת על ההשוואה לעיסוי או כל שירות אחר, נשמע נכון לגמרי, נשמע הגיוני לגמרי, לחלוטין. ועדיין זה מרגיש לי לא נכון. כנראה שאני *לא רוצה* לחשוב על מין כמשהו שיכול להיות שירות. כנראה שאני לא רוצה לחשוב על זה כמשהו טכני, נטול רגש. אני חושבת שאת צודקת, אני פשוט לא מזדהה עם זה. לא כרגע בכל אופן. אולי בתקופה אחרת.

אבל גם אם אני לא בטוחה שאשתמש בזה בעצמי, הלוואי והיה שרות זמין. נחמד לדעת שיש אותו למקרה הצורך. וזה שוב, במידה ואני בוטחת במקצועיות. עדיין לא פגשתי גבר שמעמיד את המקצועיות מעל לזה שהוא רוצה להגשים את הפנטזיה של עצמו.
Perplexed

לשאלת השאלות -

Perplexed • 9 באפר׳ 2011
בכוח, התשובה שלי תהיה רצינית, אי לכך היא תהיה משמימה, ואני מבקשת את סליחתך מראש, ואף נעה באי נוחות קלה על מושבי, כי אני לא אוהבת לשעמם, הואיל ואני זקוקה להערכה שלך כמראה, ואני לא יכולה לטפוח לעצמי על השכם במעגל סגור.

רק תדעי לך שאני מאחרת לפגישה בגללך, ואם לא אספיק לבלוס את השקשוקה המיועדת, את ורק את אשמה.

ובכן כך,
אני אפריד בין "שליטה/סשן", לבין סקס, ואני חוזרת ואומרת מראש – שימי בצד את המושג אהבה, אני לא מתיחסת אליו בכלל.

באשר לסשנים תשובתי פשוטה בהרבה – לא מעניין לי ת'תחת להשלט על ידי מי שלא מזיז לי רגשית. מניחה שזה קצת שונה מלשלוט. אבל בהשלטות, כשלעצמי, לא יכולה להשלט על ידי מישהו שאין לי הערכה כלפיו או חיבה מהולה בכבוד. יוק. לא יצליח. באסה, כן, כי זה מצמצם לי את הבחירה, אבל נסיון שליטה בי בידי אדם שלא מתחשק לי גם להעריץ אותו, רק יגרום לי לפרץ צחוק עז.

במאמר מוסגר לגבי כאב – אני לא פריקית של כאב פר-סה. כשאני חוטפת זבנג מפינה של מיטה, זה פו-פוי-פויה. לא נעים בכלל. גם לא אוהבת לגרום לעצמי כאב. כאב הוא עונג בשבילי כשהוא תוצר של אינטראקציה רגשית, אפילו אם מאוד מאוד ראשונית, או כשהוא סימבול לשליטה. למה? מה זה משנה למה, זאת פשוט עובדה. אז לשלם לגבר עבור סשן? איזה רגש יכול כבר להתעורר אצלי כלפיו למעט בוז? בוז עושה שלא יעמוד לי. סורי. קל וחומר שבוז לא ימשוך אותי לרצות כאב.

באשר לעינוגים מיניים ככל שיהיו – לא מתעורר לי שם למטה העניין, אם לא התעורר לי קודם למעלה. משהו, פיפס רגשי, זץ בבטן, פיצי, מניאטורי, קטנטן. לא כל רגש הוא בומבסטי כמו אהבה. חיבה היא רגש, צורך בטיזינג הוא רגש, חרמנות רגשית סביב תכונת אופי, היא רגש. בהעדרם, יכול לעמוד מולי בראד פיט בכבודו ולא יתחשק לי כלום. כמו בובה בחלון ראווה. אני זקוקה לבובה של חלון ראווה כדי שתרד לי? לא חושבת שזה ידגדג לי שום זרם חשמלי באגן. ובמקרה הטוב, אם יש מיומנות שיא, אזיי אוקי, תהיה גמירה פיסית. אז מה? מה ההבדל בין זה לבין ויברטור? אדרבא, הויברטור לא מבקש כסף!

אז באשר לשאלת השאלות שלך – אני לא יכולה להנות בלי רגש. זה לא עניין של טאבויים מוסריים, לא עניין של סטיגמות, לא עניין של כלום למעט המבנה הרגשי שלי והגופני שלי. אני חושבת שזה בריא בהחלט לא להיות בעל מבנה רגשי כשלי, אבל מ'לשות, זאת אני.

את מנסה לבנות מהתשובות הכללה לגבי המין הנשי, אבל אני לא חושבת שניתן, כי אנשים בנויים שונה, גם אנשים מהסוג שאין להם זין. אם כי, ביני לבינך, הרוב... לפחות הרוב שסובב אותי, מתקשות להפריד בין הנאה גופנית נטו לבין דברים מסוימים שמתפרפרים להם בבטן ומכונים רגש.

לאור האמור, זין, לשון או שוט בתשלום הם שונים מאוד ממסז'. במסז', היצר המיני שלי לא אמור להתעורר, וגם לא צריך תנאי רגשי של הערכה כדי להנות. מסז' הוא מוצר נטו. כמו תספורת. כמו פדיקור.

ואולי מזל שכך. אני כבר חודשיים מתלבטת אם לא לרכוש את חבילת המסז'ים המוצעת בחדר הכושר הסמוך. מנהל הבנק שלי לא יסבור שזו החלטה רציונאלית. תארי לך כמה קשות היו ההתלבטויות שלי בחיים לו היתי צריכה גם לקחת החלטות בנושא רכישת חבילת ירידות או מכות בתחת. נורא ואיום.