סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצעד גאווה רדיקלי-אלטרנטיבי בת"א 2011

the_drow​(שולט)
לפני 13 שנים • 27 במאי 2011
the_drow​(שולט) • 27 במאי 2011
[quote="Brave Dwarf"]
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

זאת דמוקרטיה. ולהבדיל מהגיון בריא, היא אופנתית.

הלך ישר לtwitter שלי icon_smile.gif.
איתך סליחה.
היילני
היילני • 27 במאי 2011
גמד אמיץ, חלילה לא נעלבתי. דעותינו בנושא הכיבוש, סליחה סכסוך, חלוקות, ואם תרצה פעם לדבר על זה - בוא.

חברות וחברים, כל שנה במשך שלוש השנים האחרונות, סביב אותו תאריך נערך אותו דיון. זה אמנם שיח מזעזע בעיניי, אבל עצם התעוררות השיח היא ברוכה. אני לא אשכנע א/נשים כאן שעצם הזהות הבדס"מית של אדם מעוררת דיכוי ובושה; שיש להט"בים בדס"מיים החווים דיכויים נוספים; שהזהות הבדס"מית האישית שלי, שלך מתכתבת עם יחסי כוח הפועלים בחברה; שבדס"מ יכול להוות פלטפורמת התנגדות, כי האישי הוא כן פוליטי; שיש פלסתינאים להט"בים ויש פלסתינאים בדס"מיים שמדוכאים גם ע"י מנהיגים שלא באמת רוצים בטובתם של האזרחים. ועוד, כמובן.

משהו בקהילה הזו מאוד צר, מאוד סטרייטי, אפילו גזעני.
גם בלי השיחות האלו ספציפית, העובדה שכל שני וחמישי יוצא כאן מישהו שמגנה קב' נשים, שבמסיבות הקהילה אין מרחב בטוח, שנשים וגברים נפגעים ואנשים כאן מרשים לזה להמשיך לקרות - כל אלה הם סימפטומים של משהו רע. של הגמוניה. של שלטון הון-און שהרוב כאן טוען שלא קשור למה שהוא או היא עושים במיטה.

הרע הזה, גם אם בתוכו יש א/נשים טובים, פורץ לשלל מחוזות. אבל לכםן טוב, אתםן מאושרים. מה פתאום מדוכאים. הומואים ולסביות, שלא יצאו במסיבות החוצה אלא יעשו את מה שיעשו בבית. אף אחד לא יודע שאני בדס"מי וזה בסדר, כי זה ענייני הפרטי. מה שאני עושה במסיבות לא קשור לפלסתיני הזה והזה בשטחים. ועדיין, מה שמתחולל כאן, גם במרחב הוירטואלי וגם במרחב הפיסי, מציק לי מאוד. על מנת לשנות את זה, אני יוצאת לצעוד, אני מדברת על זה. אני לא יכולה לקבל את המציאות הזאת כפי שהיא. כי לי לא טוב בה. לכם טוב עם מה שקורה? - בבקשה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 27 במאי 2011
היילני כתב/ה:
גם בלי השיחות האלו ספציפית, העובדה שכל שני וחמישי יוצא כאן מישהו שמגנה קב' נשים, שבמסיבות הקהילה אין מרחב בטוח, שנשים וגברים נפגעים ואנשים כאן מרשים לזה להמשיך לקרות - כל אלה הם סימפטומים של משהו רע. של הגמוניה. של שלטון הון-און שהרוב כאן טוען שלא קשור למה שהוא או היא עושים במיטה.
.

העובדה שכל שני וחמישי פותחים נושאים שבאופן ישיר או עקיף מדברים על העצמה נשית
או התקרבנות שמטרתה איחוד נשים - גם היא מעצבנת.

אני בטוח שחלק לא מבוטל מהודעותייך שלך ושל חברותייך קשורות
להפגנות/מחאות/העצמה נשית עד שזה כבר מזמן לא משהו שמוזכר פה מדי פעם.

יש פורומים ואתרים בשביל הדברים שבהם את וחברותייך מאמינות בהם.
לא צריך לשפוך הכל על אתר בדסמ ולהפוך אותו לשלוחה נוספת במאבק...

זה אתר בדסמ להזכירך עד כמה שניתן לראות מהתוכן ומהצהרת האתר.
למרות שאולי עבורך הוא רק פלטפורמה להעברת המסרים שלך....
כל "דיכוי" כלשהוא

נ.ב:
אני מוצא את זה מאוד אירוני שפלשתיני ימחה על דיכוי ההומואים.
על פי סולם הערכים והאמונות שלו תלייה בכיכר היו מקבלים.
אבל הי...אם יש נאיבים שמוכנים לעזור לו למחות כנגד ה"דיכוי" כביכול שלו...למה לא לנצל אותם?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 27 במאי 2011
תוספת קטנה לדברייך:
גברים ונשים נפגעים בכל מקום בעולם, לא רק פה באתר.
האתר הוא לא חממה מנותקת מהציאות אז הדברים הרגילים
שקורים בעולם קורים גם פה מן הסתם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הבעיה כשמערבבים מטרות, היא שמספיק שאני לא אזדהה עם אחת הסיסמאות מתוך המאה שיעלו, בשביל שלא ארצה להשתתף. אני לא אוהבת את הקטע הזה שלוקחים איזו מטרת על מצויינת (התנגדות לדיכוי באשר הוא, במקרה הזה), ומכניסים לתוכה תתי-מטרות שכאילו נובעות ממנה. מעין אמירה של - אם את נגד דיכוי, באופן כללי, אז את חייבת להזדהות עם כל המסרים הבאים: [...]. ואם את לא מזדהה, אז את לא מתאימה להשתייך ל"מתנגדים לדיכוי". כנראה שאת *בעד דיכוי*.

אולי שרשרת הסקת המסקנות הזו מכילה יותר דמיון פרוע מהנדרש, אבל יש לי הרבה פעמים תחושה שהיא נרמזת מאקטים של איגוד מסרים. כי אני לא מסכימה עם השיטה הזו - אם אתה בעד א', אתה צריך להיות גם בעד ב'. זה לא הוגן.

היילני, אני מחזקת את ידייך על כך שאת עושה את מה שאת רואה לנכון ופועלת בהתאם למה שאת מאמינה בו. אני לא מזדהה עם חלק מדיעותייך, אבל מעריכה את הנחישות.
נילי ונילי
נילי ונילי • 27 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
הבעיה כשמערבבים מטרות, היא שמספיק שאני לא אזדהה עם אחת הסיסמאות מתוך המאה שיעלו, בשביל שלא ארצה להשתתף.

הפוך, גוטה, הפוך.
הרעיון של המצעד הוא לבסס סולידריות בין זהויות שונות שלא חייבות להסכים או לשבת ביחד סביב אותו שולחן. אין "מצע" אחד שכולם חייבים להסכים עליו, אלא רק להיות מסוגלים להבין שחווית הדיכוי האישית שלי יש לה בסיס משותף עם חווית הדיכוי האישית של מישהוי אחרת. היא לא צריכה להיות זהה ואפילו לא דומה, אלא רק בעלת בסיס משותף שהוא המבנה החברתי שלנו.
הקריאה לצועדות היא להביא כל אחת את הססמה שלה, תחת הזהות שלה, ולצעוד איך שנוח לה. אף צועדת אחרת לא צריכה להסכים עם שום ססמא או להיות משוייכת לשום זהות אחרת, ושום זהות לא תיכפה על אף אחת. הקריאה היא אך ורק לסולידריות בין חוויות שונות של דיכוי.
נוריתE
נוריתE • 27 במאי 2011
כזה,מניפסט-שעטנז הזוי
מזמן שלא ראיתי.

סוף. icon_rolleyes.gif
נוריתE

Re: איזה נודניקים שאתם, בחיי.

נוריתE • 27 במאי 2011
פרלין כתב/ה:
כל שנה אותו סיפור...

לא מתאים לכם - אל תבואו.

ב-ידיוק
כל שנה,אותו הסיפור
לעוס כבר יותר מסטיק קטן שעבר ברצף 100 פיות.
במקום "מצעד גאווה"צריך להתחיל לכנות את זה
"מצעד ה-מי הזיז לי את הגבינה"
או "מצעד האנחנו מסכנים מדוכאים"

אל תשכחו להביא בשנה הבאה גם את מעט ניצולי השואה שנותרו עוד בחיים ושהיום העלו להם את מחיר מצרכי הייסוד,והוציאו להם עוד כמה תרופות מהסל(לפני,שימותו כולם)
וצרפו גם את משפחותיהם וחברים של גלעד שליט ושל רון ארד
וגם את ילדי העובדים הזרים שפוחדים כיום מכל דפיקה בדלת
ותמונה של רוז פיזם,בשם כל הילדים שנירצחו על ידי הוריהם ושל הודיה,הקטנה גם
אילו הן מטרות הרבה יותר ראויות למצעדי מחאה,מכל הפאראנויה ההזויה שמשוטחת כאן.
וזה ברור ,שלמצעדים שלכם,הם לא יבואו.