סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב זה מרגיז אותי! למה אסור ג'ינס?

הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 9 ביוני 2011
הרמאפרודיטה • 9 ביוני 2011
רגע רגע רגע -
אסור צבעים ?????
מה אני לא יכולה לבוא בשמלה לבנה/מנומרת/נחש ?
Franchesca
Franchesca • 9 ביוני 2011

אני לא אוהבת לראות גברים בתחתונים רגילים במסיבות.
זה באמת מרתיע, לפחות בוקסר, עשו טובה.
אף אחד לא רוצה לראות את התחתונים הירוקים האלה - זה מזעזע!
ואם יש ברשותכם תחתונים מסוג זה, תזרקו אותם בלי קשר למסיבות!!!!!!
מה נסגר איתכם? icon_redface.gif
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 9 ביוני 2011
Franchesca כתב/ה:

אני לא אוהבת לראות גברים בתחתונים רגילים במסיבות.
זה באמת מרתיע, לפחות בוקסר, עשו טובה.
אף אחד לא רוצה לראות את התחתונים הירוקים האלה - זה מזעזע!
ואם יש ברשותכם תחתונים מסוג זה, תזרקו אותם בלי קשר למסיבות!!!!!!
מה נסגר איתכם? icon_redface.gif

חחחחח לגמרי מסכים עם זה icon_lol.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: הסיבה לבוא מלובשים יפה בעיני

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביוני 2011
CantGetEnough כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
היא כי כמו שאני משקיעה את מיטב כספי להתחתך ולהראות סקסית, לא היתי מוכנה לבוא ולראות איזה שלומפר/ית שלא השקיעו ולו שניה להראות טוב עבורי באותה מידה.
ולא, ג'ינס זה לא "להתלבש טוב" בעיני. יש מגוון בגדים שאפשר לקנות ולהראות בהם טוב שאינם לא ויניל ולא עור, ועדיין להשקיע את המינימום. דווקא בגלל שכל השבוע אני לובשת בגדים יחסית רגילים, אני דווקא אוהבת לבוא למסיבות בלבוש יותר מושקע ומוקפד, ובהחלט מצפה מהאחרים לעשות כך גם.
לכל המתלוננים שזה יקר - יש מגוון עצום של חנויות שאפשר למצוא כל מיני בגדים יפים שאינם עולים הון עתק, אפילו למידות גדולות אפשר למצוא.

מובן לגמרי.. אבל לא כולם כמוך, לדוגמא אני אוהב להיות פשוט.. בגלל זה אני לא יכול לבוא איך שאני אוהב לכל המסיבות? אני לא אוהב להתבלט יותר מדי במשהו גרנדיוזי.. ןמצד שני אני לא רוצה להרגיש זרוק אם לדוגמא אני יבוא עם שרוול.. פשוט לבוא איך שאני וכמו שאני אוהב.. בין עם זה ג'ינס או תחתוני בוקסר (צמודים icon_wink.gif ) מילה אחת, נורמלי (ושאני אומר נורמלי אני מתכוון אל עצמי..)
רק רוצה להרגיש בנוח כמו שאני רגיל.. icon_cool.gif כמו שכולם מרגישים בנוח עם איך שהם באים

מה יש רע בלהתלבש כמו שאתה אוהב?

מי אמר שאני לא מתלבשת כמו אני אוהבת? icon_smile.gif בחיים לא היתי יוצאת מהבית לבושה במשהו שאני לא מרגישה בו בנוח - גם בבגדים אלגנטיים אפשר להרגיש בנוח.

ולידיעתך - אני בד"כ זורקת עלי שמלת מיני שחורה או אדומה - ומרגישה סופר בנוח והכי סקסית בעולם. icon_smile.gif כלומר אנחנו באותה דעה בנושא הזה - אני גם לא מגזימה במה שלובשת - ועדין מצליחה ללבוש בגדים יפים ואלגנטיים - ונוחים גם. פשוט נקודה למחשבה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה נסגר? בעולם הרגיל והיומיומי שבו אני חיה, לכל מקום יש קוד לבוש. בן אדם פותח ליין, הוא מחליט מה הוא רוצה שיהיה אופי המקום, וקובע קוד לבוש בשביל לשמור על אווירה מסויימת.
חלק מהקטע במסיבת פטיש זה הלבוש, זה חלק ממה שיוצר את העניין והאווירה.

שמע, קנט, סבבה שלא התכוונת להיות כבד, פשוט השאלה קצת מוזרה. מה זאת אומרת למה? כי זה אופי האירוע, זה למה. לדעתי זה די מובן מאליו...
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 9 ביוני 2011
למה לבית משפט צריך לבוא במכנס שחור, חולצה לבנה, עניבה שחורה ונעליים שחורות אלגנטיות? ובחורף חובה ג'קט שחור מחוייט, ובמחוזי ובעליון חובה להגיע גם עם גלימה.
למה?

ולמה לבתי ספר רבים חובה להגיע בתלבושת אחידה?

ולמה נציגי מכירות של חברות הסלולאר חייבים ללבוש חולצה בצבע מסויים ועניבה?

ולמה בבנק לא תראה את הפקיד מסתובב במכנסיים קצרים? בקיץ ממש חם, שיאפשרו לו ללבוש מכנס קצר וסנדלים.

המסיבות של הקהילה הן מסיבות פ'טיש. לא ערב בילוי במועדון שגרתי שמפרסמים דווקא בכלוב.
רוצה להשתתף במסיבה? תבוא במינימום לבוש שתורם לאווירה.
אם הייתי מגיע למסיבת פ'טיש ומוצא שהאנשים לבושים בג'ינסים וחולצות טריקו, הייתי עושה אחורה פנה. לא צריך את המועדונים הצפופים והמיושנים שאנשי הקהילה שוכרים בשביל לרקוד - יש מועדונים הרבה יותר טובים בשביל זה.
אני, כמו רוב הלקוחות, בא בשביל האווירה. הנוכחים הם החלק הארי של האווירה הזו.

הצעתי לך - בוא בג'ינס. בכניסה למועדון תוריד אותו ואת החולצה, ותשאר בתחתונים, נעליים וגרביים. תהיה בטוח שיתנו לך להכנס וגם שתמצא הרבה יותר אקשן.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 9 ביוני 2011
עבודת מאסטר כתב/ה:
למה לבית משפט צריך לבוא במכנס שחור, חולצה לבנה, עניבה שחורה ונעליים שחורות אלגנטיות? ובחורף חובה ג'קט שחור מחוייט, ובמחוזי ובעליון חובה להגיע גם עם גלימה.
למה?

ולמה בבנק לא תראה את הפקיד מסתובב במכנסיים קצרים? בקיץ ממש חם, שיאפשרו לו ללבוש מכנס קצר וסנדלים.

.

אל תגלה לי, תן לי לנחש לבד - כי גם שם מדובר בסוגים של מסיבות פטיש?
פחפיל לא קיים
פחפיל לא קיים • 9 ביוני 2011
עבודת מאסטר כתב/ה:
למה?

המסיבות של הקהילה הן מסיבות פ'טיש. לא ערב בילוי במועדון שגרתי שמפרסמים דווקא בכלוב.
אם הייתי מגיע למסיבת פ'טיש ומוצא שהאנשים לבושים בג'ינסים וחולצות טריקו, הייתי עושה אחורה פנה. לא צריך את המועדונים הצפופים והמיושנים שאנשי הקהילה שוכרים בשביל לרקוד - יש מועדונים הרבה יותר טובים בשביל זה.

הצעתי לך - בוא בג'ינס. בכניסה למועדון תוריד אותו ואת החולצה, ותשאר בתחתונים, נעליים וגרביים. תהיה בטוח שיתנו לך להכנס וגם שתמצא הרבה יותר אקשן.

זהו שאפשר להגיע לבית המשפט גם עם מכנסיים וז'קט בצבע כחול כהה,
וברובם המכריע של בתי הספר כבר מזמן ויתרו על רעיון התלבושת האחידה,
ולגבי נציגי הסלולר....
אתה באמת רוצה להרגיש כמו נציג מכירות של סלולר כשאתה הולך למסיבה כדי ליהנות?
כנ"ל לגבי הפקיד בבנק.

אני מנחש שהאנשים שהולכים למסיבות האלה (שאני לא נמנה עליהם) עושים זאת בין היתר, כדי לפרוק את תסכולי היום.
את כל הלקוחות המעצבנים בבנק שהשיק שלהם חזר או שרוצים עמלות נמוכות יותר,
ואת הלקוחות בסלולר שרוצים דור שלישי בלי לשלם על חבילת גלישה, עם חבילת דקות גדולה ובלי דמי מנוי,
ואת הדיון המטופש בבית המשפט שהגעת אליו רק כדי לגלות שהצד השני לא הגיע.
.
(אני אתעלם מדוגמת בית הספר שכן אני רוצה להאמין שאנשים בגיל הזה לא באים למסיבות הללו)

ודווקא שם הם נופלים על אנשים כמוך. שחיים בסרט של כן ג'ינס לא ג'ינס.
אם מפריע לך שאנשים יבואו בג'ינס אבל לא אכפת לך שיכנסו בתחתונים אז באמת שהבעיה אצלך.
מצד שני,
אם אתה מסוג האנשים שמחפשים במסיבות האלה "אקשן" אז למה אני בכלל טורח.

אני מכריז בזאת על פתיחת ליין המסיבות תחת הכותרת "זמש בלבד, מינימום קורדרוי".
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
עבודת מאסטר כתב/ה:
למה?

עבודת, עלית פה על שתיים מהבעיות היותר רציניות מבחינתי במסיבות כיום:
1. התלבושת האחידה - יש 2-3 חנויות פטיש בארץ, והן המקור לבגדים של רוב משתתפי המסיבה. במקום גיוון וחדשנות, את מוצאת רוקדת לידך את זו שקנתה את המחוך שתהית על מי הוא יראה נורמלי בכלל ועוד שתיים עם מחוך דומה לשלך רק עם סרט בצבע אחר (במקרה הטוב), ואתה מוצא עוד 4 בחורים שונים עם המכנסים השחורים עם הריצ'רצ'ים והשרשראות. עבור מי שמגיע באופן קבוע למסיבות, ולא כמונו אחת לשנה בערך, מדובר אם כך בהוצאה לא קטנה, ובסיכוי ממש גדול להתבאס.

2. מסיבת פטיש או בדס"מ? הכלוב מגדיר עצמו כבית של הבדס"מ. על פי הגיון זה רוב האנשים בו נמשכים לבדס"מ אך לא בהכרח לפטיש, כיוון שאין התאמה חד חד ערכית בין התחומים. כתוצאה מהגדרה זו, המסיבות שמיועדות לקהילת הבדס"מ, מכריחות למעשה את מי שלא חובב פטיש "להתחפש". יתר על כן, מכיוון שהן לא מוכוונות בדס"מ אלא פטיש, המוזיקה אף היא לא מעודד אווירת סשנים אלא ריקודים, ומבחינתי לפחות, זה הרבה יותר פוגע באווירה מאשר מישהו בג'ינס.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 ביוני 2011
Black Lotus כתב/ה:
עבודת מאסטר כתב/ה:
למה?

עבודת, עלית פה על שתיים מהבעיות היותר רציניות מבחינתי במסיבות כיום:
1. התלבושת האחידה - יש 2-3 חנויות פטיש בארץ, והן המקור לבגדים של רוב משתתפי המסיבה. במקום גיוון וחדשנות, את מוצאת רוקדת לידך את זו שקנתה את המחוך שתהית על מי הוא יראה נורמלי בכלל ועוד שתיים עם מחוך דומה לשלך רק עם סרט בצבע אחר (במקרה הטוב), ואתה מוצא עוד 4 בחורים שונים עם המכנסים השחורים עם הריצ'רצ'ים והשרשראות. עבור מי שמגיע באופן קבוע למסיבות, ולא כמונו אחת לשנה בערך, מדובר אם כך בהוצאה לא קטנה, ובסיכוי ממש גדול להתבאס.

2. מסיבת פטיש או בדס"מ? הכלוב מגדיר עצמו כבית של הבדס"מ. על פי הגיון זה רוב האנשים בו נמשכים לבדס"מ אך לא בהכרח לפטיש, כיוון שאין התאמה חד חד ערכית בין התחומים. כתוצאה מהגדרה זו, המסיבות שמיועדות לקהילת הבדס"מ, מכריחות למעשה את מי שלא חובב פטיש "להתחפש". יתר על כן, מכיוון שהן לא מוכוונות בדס"מ אלא פטיש, המוזיקה אף היא לא מעודד אווירת סשנים אלא ריקודים, ומבחינתי לפחות, זה הרבה יותר פוגע באווירה מאשר מישהו בג'ינס.

הידד ללוטוס! אז אפשר לדבר על הבעיות האמיתיות של המסיבות עכשיו?
כמו:
עשן, רעש, ונילים, יותר מדי אור, מעט מדי בדסמ, מוסיקת ריקודים רועשת ובלתי אפשרית, מעט מדי גבינת ברי?