סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקימה מחדש את הקו החם

השולט אור​(שולט)
לפני 13 שנים • 18 ביולי 2011
השולט אור​(שולט) • 18 ביולי 2011
פרלין,
אני מודה לך על התגובה הניטרלית (ושיהיה ברור, זה נכתב בלי טיפת ציניות).
טעימה אוהבת

למען הדיוק

טעימה אוהבת • 18 ביולי 2011
נטרלי במקרה הנדון, זה אותו חבר שלא מכיר את הנפשות הפועלות ושופט על פי ההתנהלות המשתקפת לעיל.
לא מכירה את השליטה.
לא מכירה שום חבר אחר מהפורום.
כל דעתי נובעת על סמך התנהלותה הבלתי ראויה ואפילו האגרסיבית של אותה אישה, כפי שהיא משתקפת בתגובותיה השונות.
הקללות והבוטות הן גם כלפי וגם כלפי כל מי שמעז לכתוב נגד יוזמותיה וגחמותיה.
ההוכחות לכך מרובות, הן בשרשור הזה והן בשרשורים קודמים.
התנהגותה הנלוזה חוזרת על עצמה שוב ושוב.
היא היחידה ששותלת בפורומים קללות, מילים גסות ותגובות גסות רוח כלפי החברים.
אין לי מושג מדוע הנהלת האתר מאפשרת קיום לתגובות אלו?
מעריכה את יזמתה לפתיחת הקו החם.
אבל התנהלותה הבלתי ראויה פוסלת אותה לחלוטין מלעמוד בראש מערך רגיש וחשוב שכזה.
חבל שהיא לא מוכנה להודות בכך ועוד יותר חבל שחבר מרעותיה מתנהגות כסומות ולא רואות את המציאות שאני מנסה לשקף באופן אובייקטיבי לחלוטין.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 18 ביולי 2011
קודם כל הייתי מציע לכולם, כולל כולם להנמיך את הטונים, זה לא עושה כבוד לאף אחד מכם.

השליטה,
אני פונה אלייך קודם, דווקא מפני הכבוד הרב שאני רוחש לך. אני סבור שיותר נכון בפוזיציה של מקימת הקו החם, להתבטא יותר בנימוס. כל זה גם מפני שבכדי לייצג מוסד כל כך מכובד כמו הקו החם, שעושה כל כך הרבה טוב ומיטיב, נדרשת לדעתי אצילות בתגובות.

כל זה אני כותב מתוך הכרות אישית על פועלם העצום ורב של חברי הקו החם דאז ושלך בפרט. על כך ולא רק, יש לי אלייך הרבה כבוד.

רפאל,
תגובותיך מאז ומעולם, היו ועדיין רהוטות ובעלות טעם. לאורך כל השנים אני נהנה לקרוא אותך למרות שלא תמיד מסכים איתך.

אני גם מסכים לטענה שנדרש איזה שהוא מבחן ציבורי לאישיות של הפועלים במוסד מכובד כזה. לכן בשם זה ראוי אפילו להעלות טענות, כולל הסיפור דאז שהייתי מבין אלו שעקבו אחריו בתדהמה.

אלא מה, אני סבור שבבואך להטיח ביקורת, תשיג הרבה יותר תוצאות בהתנסחות שקולה ומנומסת.

טעימה ואוהבת,
אני יכול להבין את ההשתלחות שלך בהשליטה, שהרי התנסחויותיה מעוררות מחלוקת בלשון המעטה.
לא שאני מקדש את ההסטוריונים, אבל בבואך להטיח ביקורת, כדאי שתדעי קצת פרטים על מי עומדת מולך.

ולמתנגדים,
לענייננו, אף אחד לא עשה כלום בכדי להקים את הקו החם במשך שנים והרי ברור לכולם כמה המצאות מוסד כזה נדרשת. קמה השליטה, והרימה את הכפפה ביוזמה ראויה לציון לשבח.

האישה הזו, השליטה, היא בולדוזר שמחליטה, קמה, עושה ומגשימה. אם היא תקח על עצמה לעשות את זה, אני בטוח שזה יקום ויהיה. לעומת זה, לצערי, אני לא רואה כל כך הרבה מתנדבים שלוקחים על עצמם את הפרוייקט.

אני מוצא פסול בלשבת על הספסל ביציע ורק להלין על מי שרוצה לעשות.
יש מתנדבים אחרים שרוצים לקחת חלק בעשייה ולהקים את הקו החם?
להבה חשופה
להבה חשופה • 18 ביולי 2011
אור השליטה ,פתחה שרשור ואמרה שהיא"מקימה מחדש את הקו החם".
דבר מבורך ורצוי ביותר כאן.!

קראתי, מעט "ממגוון" התגובות. ותהייה לי.

מדוע, תקפתם את אור השליטה על רצונה? כתבתם {רפאל, טעימה ואוהבת} על אישיותה של אור השליטה.
עד כמה, אינה מתאימה "לדעתכם" לנהלו. נכון זו מהות שרשור להביע דעה, לכאן או לכאן.

מאידך, לחזור ולומר את "דעתכם" פעם ועוד פעם ביתר שאת, ברוע לב , רשעות ולדעתי כלל לא בתום לב.

רפאל, אתה כמנהל פורום {אלפוני} הוכחת כיצד מנהל פורום לא צריך להתנהל. דרך ארץ, אינה דרכך.
מעבר לכך ברור לכל, כל תגובותייך, לאור השליטה , בעניין, לא באים "מטוהר ליבך".

טעימה ואוהבת, אין לי מושג מי את וזה כלל לא משנה {ניק כפול , טרול}. קראי דבריי לרפאל, הכל חוזר אליך.
תגובותייך, כאן לאור השליטה, מעידות - רק על עצמך. אוהבת הזולת, ברור שאת לא.!

להבה חשופה.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 18 ביולי 2011
פרת, וסטרי, צ'יטה ולהבה,
תודה על החברות ועל האכפתיות icon_smile.gif
התברכתי icon_smile.gif

תודה ואכן הורדתי את הטונים (גם אני רק בת אדם והתעצבנתי קצת מול ההתגרויות שהיו), אבל בינתיים פשוט הפסקתי להתייחס אליהן icon_smile.gif
הקו החם הרבה יותר חשוב מהתגרויות כאלה ואחרות.

באשר למתנדבים - כאן אתה טועה צ'יטה, יש כעשרים וחמישה מתנדבים לשמחתי. אני לקחתי שני צעדים לאחור בגלל עניינים פרטיים וכלכליים שהייתי צריכה להתעסק בהם, אבל הכי בקרוב - עניין של שבועיים, ואני מתחילה בטלפונים אל מי שפנו ומתחילה להקים את הקבוצה שתעבור את ההכשרה בחצי השנה הקרובה.

אני מתנצלת בפני הרוב השפוי כאן, על המקומות בהם הנחתי לכעסי להכתיב את המילים שכתבתי.
טעימה אוהבת

מעניין

טעימה אוהבת • 18 ביולי 2011
אני מודה על התגובות וההתייחסות המכובדת לדברי. במיוחד לך " צ'יטה".
חוזרת ואומרת איני מכירה את השליטה ואת פעלה בעבר.
בנוסף, תמהה איך חברה מכובדת כמוך, להבה חשופה, מתעלמת לחלוטין מתגובתיה הלא ראויות מהקללות שהיא חוזרת וממטירה לכל עבר ומהכתיבה הלא ראויה שלה מעל גבי הפורום.
אישה כזו לעניות דעתי, לא יכולה לקבל על עצמה ניהול מערך תמיכה רגיש שכזה.
במקום להתייחס עניינית להתנהגותה הלא ראויה כפי שעשה החבר " צ'טה". את בוחרת לראות בה אישה טהורה ובמקביל להשמיץ אותי שהנני טרול או לחלופין ניק כפול.
זו דרכך, אבל העובדות מדברות בעד עצמן.

אני רואה את אותו חבר שיקלע למצוקה, יגיע לקבל תמיכה בקו החם וכבוד המנהלת,
שתמצא דופי בדבריו, תזרוק אותו תוך גידופים וקללות כמו שהיא חוזרת ונוהגת לעשות כאן.
ידוע שאירגון מנוהל ומשוקף דרך עיניו של המנהל.
אם המנהלת מתנהגת בדרך זו, ניתן להבין לבד מה יקרה באותו קו חם.
הכי קל להתעלם מדברי.
אני לא מתרגשת משום תואר או ייחוס לא חברתי שניתן לי.
כל מטרתי להגיד את האמת שלי, שאין לי ספק שעם קצת מחשבה אובייקטיבית, מבינים שאני לא סתם באה להתריע.
אני לא זו שאמנע את פתיחת הקו החם. שהרי השליטה התעוזתנית תעשה זאת, ללא שום הסמכה מקצועית, אלא רק בגלל שהחליטה שזה מתאים לה.
יקראו החברים את תגובותיה לדברי הבקורת ויחליטו אם כדאי להם להעזר במערך כזה,
שזו האישה העומדת בראשו.
כולי תקוה שהקו החם יקום ואני שולחת ברכת הצלחה לפעילותו החשובה.
הלואי שמישהו ראוי ומקצועי יעמוד בראשו.
להבה חשופה
להבה חשופה • 18 ביולי 2011
טעימה ואוהבת כתבה :"בנוסף, תמהה איך חברה מכובדת כמוך, להבה חשופה, מתעלמת לחלוטין מתגובתיה הלא ראויות מהקללות שהיא חוזרת וממטירה לכל עבר ומהכתיבה הלא ראויה שלה מעל גבי הפורום.
אישה כזו לעניות דעתי, לא יכולה לקבל על עצמה ניהול מערך תמיכה רגיש שכזה.
במקום להתייחס עניינית להתנהגותה הלא ראויה כפי שעשה החבר " צ'טה". את בוחרת לראות בה אישה טהורה ובמקביל להשמיץ אותי שהנני טרול או לחלופין ניק כפול.
זו דרכך, אבל העובדות מדברות בעד עצמן."

ראשית, איני "חברה מכובדת. "ואיני שייכת לשום "קהילה". אם לזאת כוונתך "בחברה מכובדת".

לעיצומו, של דבר. בחרתי להתעלם? מאיפה לך הידע? כי ,לא כתבתי זאת כאן בפורום?.

להזכירך, ישנן עוד דרכים לשוחח ולהביע דעה ולא רק בפורום. וכפי הנראה אינך מודעת לכך!, .

האם, אינך חושבת שתגובה אחת, על ולאור השליטה, מספקת? כנראה שלא.

בחרת ,לומר דעתך, על אור השליטה, כאן בפורום בתגובות החוזרות על עצמן כמו מנטרה נבובה
יתרה מזו, עצם זה ש"טרחת" להעתיק, תגובות של אור השליטה, משרשורים אחרים.
בתגובה אחרת שלך, מראה שאין הדבר נעשה "בתום לב". אלא להפך.

תגובותייה, כלפייך וכלפיי רפאל היו במקומן.יש גבול גם ליכולת הבלגה.

מה שאת ורפאל ניסיתם לעשות, בתגובותיכם - אינו "תום לב" כלל. - הכפשה ורוע. תיאור נכון יותר.

להזכירך, כל מה שאור השליטה רוצה הוא "מקימה מחדש את הקו החם".

ואת לא רק הבעת דעתך { ולא איני מתכוונת לכך שאינך תומכת בה} בתום לב, לבין הנסיון להשחיר ולהכפיש באופן כה בוטה . הוא כמרחק מזרח ממערב..

להבה חשופה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יול' 18, 2011 5:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
רפאל
רפאל • 18 ביולי 2011
פרלין,

אני לא נטרלי, ואני לא כותב כאן ממקום נטרלי. יש לי דעה ואני משמיע אותה. הדעה שלי היא נחרצת, והיא שלא ראוי שהשליטה תרים פרויקט של קו חם ותעמוד בראשו. אבל, הדברים שכתבתי ענייניים לגמרי ולא מעוצבים בכעס. ועל כך אני שם את שמי הטוב (זה כמובן רלוונטי רק למי שחושב שיש לי שם טוב.) יותר מזה, אני נמנע במודע מסיפורי רכילות ומסיפורים שמקורם מאחורי הקלעים. למרות שיש לי כמה סיפורים כאלו, זה לא הוגן מבחינת כולם לפרסם אותם כאן. כל הדברים שהעלתי לדיון התבררו במסגרת דיון סוער מאוד שהתנהל על גבי הפורומים של הכלוב לפני כמה שנים.

אני מניח שמי שלא היה אז בכלוב (או שמסיבה אחרת לא קרא את השרשורים האמורים) יכול להרגיש מעט מבולבל מהסיפור הזה. אבל מצד שני, מה אני יכול לעשות מלבד לספר את הסיפור ולהעלות אותו כאן לדיון? באשר לתוכן הסיפור, אני חושב שבהחלט הצגתי את העובדות כהוויתן: השליטה השתמשה בכמה ניקים באופן מניפולטיבי. ולא מדובר בעניין קטנוני, אלא באינטראקציה כפולה שגולשת עמוק אל תוך החיים. כמו כן, כל הקטע המוזר הזה של ריבוי האישיויות הוא לא קטע של "איש באמונתו יחיה". (ולא אחזור שוב על כל הדברים).

לא מדובר פה בשרשור של חיסול חשבונות שמישהו פתח כנגד השליטה. מדובר פה בשרשור שבו השליטה קוראת לאנשים להגיש בפניה את מועמדותם לפעילות בקו החם - היא שעשתה דברים שבעקבותם אנשים צריכים קו חם. כל הטענות פה הן סופר ענייניות, וכל התגובות שמציגות את הביקורת על השליטה כמשהו לא מכובד, גורמות לי להרים גבה. במיוחד כשהן באות מפי אלו שלרוב נלחמים על בטחונם של אנשים בקהילה.

אני לא מבין את שיתוף הפעולה עם ההתנהלות המשה-קצבית של השליטה. במקום להפנות אליה שאלות נוקובות ולדרוש ממנה התייחסות עניינית וליקחת אחריות על מעשיה, מעלים הרהורים סתומים ביחס לזה שמושמעת כאן ביקורת. (ופה פרלין כבר גלשתי ואני לא מגיב לך באופן אישי).

קשה לי שלא לחשוב שאם השליטה היתה גבר השרשור הזה היה נראה אחרת לגמרי.

בקשר לדברים שאמרת ל"טעימה אוהבת". גם אני לא יודע מי היא. וגם לי נראה שיש לה עניין מיוחד בסיפור. אבל זה לא פשע להיות בעל עניין מיוחד בסיפור. מה שחשוב הוא מה שאדם אומר. ואני חושב שמרבית הטיעונים שלה תופסים.

צ'יטה,
אני חושב שהביקורת שלי חריפה. אבל זה שהתוכן שלה חריף לא אומר שאינה שקולה ומנומסת. (אם כי גם לא ברור לי איזה נימוס נדרש כאן בדיוק). אני גם חושב שזה מעט קטנוני ואפילו עקום להתעסק בעניין זה במקום לדרוש מהשליטה להתייחס לביקורת עליה. וזאת במיוחד אם אתה מסכים "שנדרש איזה שהוא מבחן ציבורי לאישיות [או במקרה הזה לאישיויות] של הפועלים במוסד מכובד כזה."
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 19 ביולי 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 ביולי 2011
רפאל,

אני דווקא קראתי את השרשורים ההם, אבל בושה לומר שאני לא ממש זוכרת אותם.

אתה טוען שאתה לא עוסק ברכילות, אבל, מן הסתם, אתה עוסק בפרשנות. זה לא טיעון פילוסופי, זה טיעון פרקטי. כל כך הרבה פעמים אני נדהמת לגלות שאנשים שקראו את אותו סיפור בפורום מגיעים למסקנות שונות בתכלית.

אתה מתריע, סבבה. תוכל לכתוב בפני מה אתה מתריע בדיוק?
אתה מעלה פה טענות קשות במיוחד - תגבה אותן. אתה יכול לגבות אותן?

כמו שזה נקרא עכשיו, זה נקרא כמ מתקפה אישית.

ואני יודעת שאתה מעריך את השכל הישר שלי כמו שאני מעריכה את השם הטוב שלך, סמוך עלי, כך זה נקרא. אתה רוצה שיהיה דיון מסודר בעניין? בסדר גמור. תהיה מסודר. ואם השליטה תגיב בצורה מסודרת לטענות שלך, כולנו נצא מורווחים.

אבל אל תנסה לעשות פה משפט שדה לשליטה. זה לא הוגן.
שים לב, אם היא משקיעה ממרצה ומכוחה בכדי להקים קו חם, כנראה שהשליטה מאמינה בכנות שהיא האדם המתאים לעשות כך. אולי שווה לשמוע למה היא חושבת כך?