סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה נואשת לשולטים / מאסטרים / אדונים ושאר ירקות

Mary Jane
לפני 13 שנים • 27 ביולי 2011

Re: אה, ולייק מחוייך ל"גברים" על הפואמה

Mary Jane • 27 ביולי 2011
נילי ונילי כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
מוכתמת כתב/ה:
בתיקון קל: המתקשים לא היו צריכים את הקונצרט שמסביב. יש להם את הדבר האמיתי.

גישה בריאה ו- ונילית להחליא icon_smile.gif

אני עם אם ג'יי. גישה פאלוצנטרית להחריד.

גישה שרואה בזיון כאקט שמכיל חדירה בלבד (והוא הרבה יותר מזה) ובחדירה כאקט שמכיל זין וכוס/תחת בלבד (והיא הרבה יותר מזה). שלא תביני לא נכון, גם אני נהנית מחדירה כשהיא נעשית כמו שצריך, אבל דחיל רבאק, לא על זה יקום או יפול הזיון כולו.

ומעבר לכך, כשמתייחסים לגבר כמו זין בלבד (או כשמתייחסים לזין כאל תמצית הגבר), אז זה דיכוי מגדרי חמור לא פחות מאשר כשמתייחסים לאשה כאל כוס ותחת.

נילי, זה היה עמוק icon_smile.gif האמת שלא התכוונתי בכלל לפאלוצנטריות (פחחח, היה מת להיות במרכז) או לכל מיני עניינים מגדריים מורכבים. אלא רק לחלק השני של תגובתך, סקס הוא באמת לא רק אוסף של איברים מתפקדים. אבל נו, גם מוכתמת צודקת, אם כבר יש איברים, שיתפקדו כמו שצריך icon_smile.gif
מוכתמת
מוכתמת • 27 ביולי 2011
יקירותי, לקחתן משפט שהתיחס באופן צר לפואמה של "גברים", ובניתן תילי תילים של תאוריות. זיון הוא לא רק מפגש בין איברים שונים, שלא לדבר על מפגש בדסמי. ואני הכי מסכימה אתכן. מצד שני, קראו לי סוטה מופרעת, אבל אני מעדיפה זין במצב מוצק. זה איכשהו שם אותי יותר במקום. יותר שפוטה.
Mary Jane
Mary Jane • 27 ביולי 2011
מוכתמת כתב/ה:
יקירותי, לקחתן משפט שהתיחס באופן צר לפואמה של "גברים", ובניתן תילי תילים של תאוריות. זיון הוא לא רק מפגש בין איברים שונים, שלא לדבר על מפגש בדסמי. ואני הכי מסכימה אתכן. מצד שני, קראו לי סוטה מופרעת, אבל אני מעדיפה זין במצב מוצק. זה איכשהו שם אותי יותר במקום. יותר שפוטה.

נראה לי שכולם/ן מעדיפים/ות אותו כך...ההבדלים הם בניסוח ובגישה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 ביולי 2011
מוכתמת,
אני חושבת שזה עניין של סטטיסטיקה.

עם כמה גברים הזדיינת לפני ה"כלוב" ועם כמה אחרי?

לא יודעת מה איתך, אבל איכשהו ה"כלוב" פותח לכל מי שאני מכירה תקופת השתרמטות מכובדת ביותר.
ואם משתרמטים היטב פוגשים זיינים בכל דרגות הרפיסות והקושי.

וכן, זין שלא מתקשה לגמרי, זה מבאס. זה לא כל כך כיף. אני מודה.

אם זה זין שפשוט מטבעו לא עומד עד הסוף ובעל הזין חי עם זה בשלום, ניחא. הוא יודע מה לעשות ובאילו זוויות להכנס כדי לגרום לך שמחה.

אבל אם יש בעיה אמיתית של אין אונות שלא מטופלת וגם מוכחשת, זה אכן לא משהו.
את מוצאת את עצמך גם עם זין לא עומד וגם עם גבר בהכחשה. זה קרה לי. זה מצב מגוחך ואפילו קצת משפיל.

הכחשה יוצרת חרא של סקס. חרא. עם כל המשחקיות שבו, זיון טוב הוא זיון כן. לפחות לפי מה שאני חוויתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפעמים זין הוא רק זין.

אגב, זין רך זה מגניב. כלומר, זה מבאס כשזה כל מה שהוא יודע להיות, מן הסתם, ורסטיליות זה מאד משמעותי. אבל זין רך זה מגניב. זה גמיש ודינג-דונגי ומשעשע וגם מאד נעים למגע.
תגידו, זוכרות/ים את הצעצוע הזה שהיה במהותו בלון מלא מים בצורת גליל, שהיה מחליק מטה כשמחזיקים בו וצריך להעביר בכל פעם יד תחת יד בשביל שלא יפול? בעע לא יודעת איך לתאר את זה. יודעים למה הכוונה? הדבר הזה שנראה כאילו המציאו אותו בשביל ללמד ילדים/ות לעשות ביד.

יואו, זין זה לגמרי אחד הדברים. אני חושבת שזה הצעצוע האהוב עלי בכל העולם.
ואיך קוראים לבלון הזה?! זה מחרפן אותי עכשיו.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 ביולי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
.

ואיך קוראים לבלון הזה?! זה מחרפן אותי עכשיו.
0

מרגמיש!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לא, מרגמיש זה בלון עם קמח!
ואני מדברת על זה עם המים, שהוא לא ממש בלון, הוא פשוט עשוי מבלון, אבל הוא לא עגול אלא יש לו צורה של מעין גליל כזה שמחליק כשאת מחזיקה אותו ואת אמורה בכל פעם לשים את היד מתחת ליד שממנה הוא מחליק וזה קצת דומה ללשחק עם בולבול, כמו התנועה שאת עושה כשאת עושה למישהו ביד עם שתי הידיים שהולכות אחת אחרי השניה.

בעע!
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 27 ביולי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
לא, מרגמיש זה בלון עם קמח!
ואני מדברת על זה עם המים, שהוא לא ממש בלון, הוא פשוט עשוי מבלון, אבל הוא לא עגול אלא יש לו צורה של מעין גליל כזה שמחליק כשאת מחזיקה אותו ואת אמורה בכל פעם לשים את היד מתחת ליד שממנה הוא מחליק וזה קצת דומה ללשחק עם בולבול, כמו התנועה שאת עושה כשאת עושה למישהו ביד עם שתי הידיים שהולכות אחת אחרי השניה.

בעע!

הו, נכון. פתאום קיבלתי פלאשבק (חה..) על רצפת חדר מפוצצת בקמח..
icon_confused.gif

כן, עכשיו אני נזכרת על מה את מדברת. היה לי אחד ירוק, והיו גם צהוב ואדום. אני לא חושבת שהיה לזה שם. אצלנו קראו לזה "מה שמקבלים במתנה אצל סבא וסבתא בשישי בצהריים".
ולא, אני לא מוכנה להכניס את זה תחת האסוציאציה שלך! פוי!
the rain song
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2011
the rain song • 28 ביולי 2011
תהרגו אותי, לא מבינה איך גברים מסתובבים עם הדבר הזה.
איך יושבים? איך רוכבים על אופניים? איך הולכים כשהדבר הזה תקוע להם בין הרגליים??

שנים של וסת, שעוות, פינצטה, לייזר
שנים של חסה ויוגורט
מספרה, קוסמטיקאית
הכל סבבה - רק לא להיות במקום הזה
התסביך הזה
כן עומד לא עומד
גדול קטן
היא גמרה לא גמרה

ברוך שעשני כרצונו
ברוך שרצונו היה שאהיה אשה
icon_smile.gif
Uranus
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2011
Uranus • 28 ביולי 2011
כמה אירוני שאני נתקל בשרשור הזה דווקא בבוקר...