שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניפולציה נפוצה של נשלטים (ושל גברים נאלחים בכלל)

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 6 בנוב׳ 2011

Re: חלילה חלילה

FOR GOOD • 6 בנוב׳ 2011
Ben2000 כתב/ה:
flower girl כתב/ה:
למה כל נשלט?? כל גבר icon_smile.gif)))
סתם נו בלי כללים
דווקא יותר מעניין אותי הצד השני- שכאשר אישה הופכת לאם- היא הופכת אם גם לבן זוגה ברמה כזו או אחרת- ודווקא יש לכך צדדים מתוקים בעיני.
הבוקר אני בכלל עסוקה בפנטזיות שליטה המוניות (ע"ע הבלוג שלי), ומהרהרת ברוח זו על אינפנטיליזם קבוצתי- יואווו בשניה זו מצאתי לוקיישן מדוייק-
משכן הכנסת!!!! מצרפת לפוסט שלי!!!!
נישוקים פוג אתה המוזה שלי

לדעתי יש צדדים מאוד חיוביים לאישה שהופכת גם אם לבן זוגה. אך ישנם גם מקרים שהעניין
עלול להפריע מעט ולפעמים אף לפגוע ביחסים בין בני זוג.

ולגבי משכן הכנסת - יפה שעה אחת קודם monkeedance2.gif

אמת-ויציב, בן
אבל מה איכפת לך לעודד את הצדדים האמהיים שבנפשה של פלאור-גירל ? למה לך לספר לה על הבעיות שעלולות אולי לצוץ בגלל נטיות ליבה האמהיות? להפך - למה שלא נסתיר ממנה את הבעיות שעלולות לצוץ, בן?
אני יודע, אני יודע - אף זו תיחשב מניפולציה אינטרסנטית מצידנו הגברים...
אבל מה איכפת לך, בן?
לדעתי האישית, כולנו נהנה הנאה גדולה מגילויי האמהיות הללו של פלאור-גירל

* אמא, אמא, אני בא...איפה את אמא ? אני בהתקף חזק של תשוקה אוראלית... אמא, אמא, מהרי וחלצי לי שד יפה.. אמא, אמא..
icon_biggrin.gif
Ben2000​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 6 בנוב׳ 2011

לפעמים עדיף לשתוק...

Ben2000​(לא בעסק) • 6 בנוב׳ 2011
כשאתה צודק אתה צודק icon_lol.gif

יש דברים שצריך לשמור לעצמנו.
המלאך גבריאל
לפני 12 שנים • 7 בנוב׳ 2011

Re: נו, אין מנוס מלהביע את דעתי

המלאך גבריאל • 7 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
יש מבחר אפשרויות וטכניקות לחזר אחר אישה- בין אם בכוונה להשכיב אותה, למצוץ את דמה, להנשא לה או כל אפשרות אחרת.
ישנן אפשרויות חיזור המגולמות בהפעלת טריגר של רגש אימהי, רגש נשי מעניק או מתמסר- וישנן אפשרויות חיזור המגולמות במחוות ג'נטלמניות מפנקות ומעניקות יותר.
אני מחזיקה את האפשרויות בצדדים שונים של אותה סקלה והם לגיטימיים בעיני באותה המידה- כל אחד לפי יכולתו, כל אחת על פי צרכיה.
מניפולציה, מניעים מפוקפקים ושקרים למינהם, הם כבר סיפור אחר לגמרי שאינו בהכרח קשור להפעלת רגש אימהי או מחוות ג'נטלמניות.
יש ג'נטלמנים לכאורה המשתמשים בלא פחות מניפולציה ומולם מחפשי אמא (מישהו אמר נשלטים?! icon_smile.gif) מסורים עד שהמוות יפריד ביננו.
שאל את עצמך אם מה שהפריע לך אצל הנשלטים עליהם דברת הוא בהכרח הדרך או המניפולציה והשקר. להלן- ואם הנשלט היה ג'נטלמן לכל דבר, לא מפעיל רגש אמהי כלל, ועדיין היה פועל כפי שפעל- זה היה משנה משהו במבחן התוצאה?

הכול נכון למרות שהמילה טכניקות ושיטות להתחיל זה לא בדיוק כיף לשמוע .
יותר כיף לחשוב שאלו התכונות של הבן אדם וזה לא שהוא משחק מישחק .
יותר כיף לחשוב שהכול פשוט אמיתי .
ואם זה לצורך העניין הייה מישחק או מישפט התחלתי מטעה הריי שבסופו של יום
כשמכירים אשיות מקרוב הכול באמת שונה והרבה יותר מובן .
SWAY
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011

Re: נו, אין מנוס מלהביע את דעתי

SWAY • 8 בנוב׳ 2011
ציטוט: שבסופו של יום
כשמכירים אשיות מקרוב הכול באמת שונה והרבה יותר מובן .

כל כך נכון.

icon_idea.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 8 בנוב׳ 2011
אין מנוס גם מלהביע את דעתי ...בן ,אני חושב שהלכת קצת רחוק מידי עם התאורים שלך ,אני חושב שהדרך שציינת אכן קיימת אצל גברים מסוימים אך לדעתי זאת הדרך הפחות טובה ..
זאת דרך כאשר אין לאותו גבר משהו אחר להציע ..ברוב המקרים וזאת על פי נסיוני זה דווקא נגמר בידידות ולא במיטה ,דעתי היא כי גבר צריך להשאר גבר ולא להתרפס בצורה שציינת ,גם כאשר מדובר בעולמנו עולם השליטה בו הגבר הוא הנשלט ..,יעידו על כך נשים כי הרבה יותר מעניין ומאתגר נשלט גברי מאשר סמרטוט רצפה ..

לגבי "טיפוסים נאלחים " אני חייב להסכים איתך כי הם קיימים ,נפגשתי בכמה כאלה בחיי וזאת
ללא כל קשר לנושא השרשור ..
אני מציע לך לאמץ את דרכי ..,להתרכז בעצמך ובאטרקטיביות שלך מול בנות המין השני ולא להסתכל על הדשא של השכן .
אני תמיד משחק "פייר פליי" יעידו על כך מקורבי ,אני מצטיין במשחק הזה ולכן אני מבין את אלה שמתנהלים איתי בצורה "מלוכלכת ",הם לא יגיעו לתוצאה בדרך אחרת ..

יום נעים

ניקי .
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 8 בנוב׳ 2011
ניקי666 niki כתב/ה:
אין מנוס גם מלהביע את דעתי ...בן ,אני חושב שהלכת קצת רחוק מידי עם התאורים שלך ,אני חושב שהדרך שציינת אכן קיימת אצל גברים מסוימים אך לדעתי זאת הדרך הפחות טובה ..
זאת דרך כאשר אין לאותו גבר משהו אחר להציע ..ברוב המקרים וזאת על פי נסיוני זה דווקא נגמר בידידות ולא במיטה ,דעתי היא כי גבר צריך להשאר גבר ולא להתרפס בצורה שציינת ,גם כאשר מדובר בעולמנו עולם השליטה בו הגבר הוא הנשלט ..,יעידו על כך נשים כי הרבה יותר מעניין ומאתגר נשלט גברי מאשר סמרטוט רצפה ..

לגבי "טיפוסים נאלחים " אני חייב להסכים איתך כי הם קיימים ,נפגשתי בכמה כאלה בחיי וזאת
אני מציע לך לאמץ את דרכי ..,להתרכז בעצמך ובאטרקטיביות שלך מול בנות המין השני ולא להסתכל על הדשא של השכן .
אני תמיד משחק "פייר פליי" יעידו על כך מקורבי ,אני מצטיין במשחק הזה ולכן אני מבין את אלה שמתנהלים איתי בצורה "מלוכלכת ",הם לא יגיעו לתוצאה בדרך אחרת ..

יום נעים

ניקי .

זה מזכיר לי משפט :
אנחנו הרבה פעמים רגילים למדוד את אלו שמולנו במידת הנעליים שלנו , ולפעמים אנחנו שוכחים את זה שלכול אחד יש את המידה, הצורה והעקבים שנוחים לו .
מה קורה אם יום אחד אתה מגיע ומגלה שהנעליים של השכן גדולות לך מדיי ?
מה הפתרון?
Ben2000​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 10 בנוב׳ 2011
Ben2000​(לא בעסק) • 10 בנוב׳ 2011
ניקי666 niki כתב/ה:

יום נעים

ניקי .

מסכים איתך לגמרי ניקי,
זה שאני מבין את מי שפועל בצורה "מלוכלכת" לא אומר שאני מסכים איתו
אלריק!

Re: (:

אלריק! • 10 בנוב׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
ואם זה לא היה ברור -אז ביחסי שליטה יש אכן אלמנט אמהי או אבהי כלכך ברור וחזק ( ולא רק במשחקי האייג'-פלי או האינפנטיליזם - אלא האלמנטים הללו עוברים כחוט-השני כמעט בכל הביטויים של היחסים הללו ) או נכון יותר - יש בהם חזרה מחרמנת על כל מיני אלמנטים שיש ביחסים של תינוק/ת-אמא, או ילד/ה-אבא - אלמנט כל כך ברור, שצריך להיות ממש הלן קלר כדי להתעלם מזה, או לא להודות בזה

מעכשיו אתם יכולים לקרוא לי הלן קלר.

ואיך זה קשור למניפולציות שגברים עושים על מנת להשיג את מטרתם בכל מחיר.
(מן הסתם מי שמכיר אותי יודע שאני רחוק מזה כשנות אור. מעדיף כבר להיות לבד.)
FOR GOOD

Re: (:

FOR GOOD • 10 בנוב׳ 2011
אלריק! כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
ואם זה לא היה ברור -אז ביחסי שליטה יש אכן אלמנט אמהי או אבהי כלכך ברור וחזק ( ולא רק במשחקי האייג'-פלי או האינפנטיליזם - אלא האלמנטים הללו עוברים כחוט-השני כמעט בכל הביטויים של היחסים הללו ) או נכון יותר - יש בהם חזרה מחרמנת על כל מיני אלמנטים שיש ביחסים של תינוק/ת-אמא, או ילד/ה-אבא - אלמנט כל כך ברור, שצריך להיות ממש הלן קלר כדי להתעלם מזה, או לא להודות בזה

מעכשיו אתם יכולים לקרוא לי הלן קלר.

ואיך זה קשור למניפולציות שגברים עושים על מנת להשיג את מטרתם בכל מחיר.
(מן הסתם מי שמכיר אותי יודע שאני רחוק מזה כשנות אור. מעדיף כבר להיות לבד.)

בלי להעליב חלילה, אלריק
אבל ישנם דברים שאין טעם לנסות להסביר אותם למי שלא רוצה להבין.
כמו שאין טעם לנסות להסביר לעיוור מלידה מהו צבע כחול
אם אתה חושב שאין לחוויות הינקות והילדות שלך ( שחלקן אוניברסליות לגמרי, כלומר משותפות לכולנו ) שום קשר לסטיות שלך, אז....
מה יש להגיד לך?
חוצמזיה, רק ניסיתי לעודד קצת את הנטיות האמהיות בנפשה של פלאוור, בלי שום קשר למניפולציות "הנאלחות "
רילקס
אלריק!
אלריק! • 10 בנוב׳ 2011
מצד אחד רילקסתי. icon_lol.gif

מצד שני אני לא מקבל את זה שהסטייה שלי (סטייה???) באה ממקום זה.
סורי אבל לא קונה.