סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שביל מלכות

ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011

שביל מלכות

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2011
טיילנו ליל אמש בנמל תל אביב, שלושה חברים, המלכה הכי יפה בכלוב, השולט שמבקש שאשלוט בו ואנוכי.
היא בבגדי האופל המפתים המדהימים שלה, אני בבגדיי הלבנים המוארים (יומחד עוד נתחלף! בי נשבעתי!) והשולט, נו, גבר...
ניסינו, בחיי שניסינו, רצינו, כיוונו, עשינו הכל בנסיון להגיע מצד לצד. שתינו מזן הפוסעות במהירות טבעית מסחררת על סטילטו. בדיעבד היה ברור מדוע הפוסעים הספורים היחידים באיזור הנמל הם גברים, זקנות, נשים בהליכות ספורט וכונפות.
הג'טי העשוי פלטות עץ משבית שמחות לחלוטין! תהינו אם הוא עוצב על ידי גבר או אדריכלית רווקה זקנה וממורמרת.
על כל צעד ושעל ננעצו עקבינו בין החריצים.
המלכה הכי יפה פסעה על קידמת סנדליה המסוקסים, ואני, האסטרונאוטית, בכל משפט שני הוסחה דעתי ושוב ושוב ושוב נשענתי על השולט בנסיון נואש להציל ולחלץ מן הסדקים את הנזק הבלתי הפיך לשאנל השוקעות שלי.
בשלב מסויים נתקעו שתי נעלי, מחזה משעשע כשלעצמו, ודידיתי מהן יחפה ומושכת בכח מבין החריצים..
כיוון שאני רוכבת קבועה בטיילת בתל אביב, אספר לכם שנחנך לאחרונה שביל אפניים מתוחכם עם רמזורי אפניים (!) קונספט נפלא בעירי המעודדת רוכבי אפניים.
ואם עירי מעודדת רוכבי אפניים- מדוע אינה מעודדת נשים מצודדות בנעלי עקב??
הנמל הוא רק דוגמא- קשה מאד לאישה בעקבים להתנהל בין כל בורות הדרך, צואת הכלבים, שברי המידרכות והאספלט. באוסטרליה החלפתי גומי בתחתית עקבי כל שנה- כאן כל חודשיים.
גמלה בי ההחלטה- שביל לעקבים. שביל מיוחד לנועלות עקבים באשר הן, מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שישמרו ככל הניתן את הנעל ולא יגדילו בלאי.
רמזורי עקבים יעודיים עם אילוסטרציית נעל.
בשלב מאוחר יותר של האבולוציה האנושית, כמובן שאפשר יהיה לטייל עם נשלטים על רצועות יחדיו בניחותא.
חולדאי- בפעם הבאה ש אתה מבקר כאן- לתשומת ליבך!
    התגובה האהובה בשרשור
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אחר כך שואלים למה אני לא אוהבת ים. (:
אבל כן, נמל תל אביב לא נועד לחובבות סטילטו, למרות שיש שם כמה מקומות בילוי מאד נחמדים.
חבל.
Minxy
Minxy • 8 בנוב׳ 2011
כן זה מבאס, במיוחד רצפת אספלט מחוספסת, נראה לי היא הורסת הכי הרבה..
'Bambi'​(אחרת)

צקצקצק

'Bambi'​(אחרת) • 8 בנוב׳ 2011
אשתי, בחיי שאני מאוכזבת.
לבוא לנמל ת"א עם סטילטו זה טעות של בית סוהר!!! לא עושים את זה!!!
בתור חובבת סטילטו- נשי לנעול אותן ברומא! מקום הרבה פחות ידידותי לחובבת הסטילטו!
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 9 בנוב׳ 2011

יאי- פורגוד! ראיתי שכתבת, ואני מזמינה אותך לחדור לי לשרשור

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2011
כי האמת קצת יבש פה וחסר אקשיין בלעדייך, וכיוון שאין לך כניסה רשמית לפורום- בוא הזדחל לך לשרשור שלי שהוא ממילא קטן וחסר חשיבות יחסית-
נשתכר עד אובדן חושים ונעשה חיים כל הלילה! יאללה בוא, געגעתי..
ואני חייבת לחלוק איתך עוד משהו- כמו דה זה וו קטן.
היה לי שכן במושב, עברו בשכירות כשהייתי בכיתה ו' והוא בה'. דמות צבעונית מאד ולא מתאימה לנובורושים הקטנים והפלצנים שלנו. התחברנו מאד הוא ואני- אני עדיין מחזיקה ממנו אחד האנשים שהכי השפיעו על מי שאני כיום. אני אסירת תודה לו על הצבע בשממה האנטלקטואלית ההיא בביצה- והילדים המפגרים שהציקו לו? הם כבר שנים אוכלים חול, הוא אחת הדמויות המפורסמות בארץ היום.
FOR GOOD

Re: יאי- פורגוד! ראיתי שכתבת, ואני מזמינה אותך לחדור לי לשרש

FOR GOOD • 9 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
כי האמת קצת יבש פה וחסר אקשיין בלעדייך, וכיוון שאין לך כניסה רשמית לפורום- בוא הזדחל לך לשרשור שלי שהוא ממילא קטן וחסר חשיבות יחסית-
נשתכר עד אובדן חושים ונעשה חיים כל הלילה! יאללה בוא, געגעתי..
ואני חייבת לחלוק איתך עוד משהו- כמו דה זה וו קטן.
היה לי שכן במושב, עברו בשכירות כשהייתי בכיתה ו' והוא בה'. דמות צבעונית מאד ולא מתאימה לנובורושים הקטנים והפלצנים שלנו. התחברנו מאד הוא ואני- אני עדיין מחזיקה ממנו אחד האנשים שהכי השפיעו על מי שאני כיום. אני אסירת תודה לו על הצבע בשממה האנטלקטואלית ההיא בביצה- והילדים המפגרים שהציקו לו? הם כבר שנים אוכלים חול, הוא אחת הדמויות המפורסמות בארץ היום.

סבבה לגמרי. רק עוד לא היה לי זמן לקרוא את שרשורך
אבל שמת לב לחתימת-הפורום החדשה שבחרתי לי?
גנבתי אותה בלי בושה...ממי?....
מאלוהים בכבודו ובעצמו !
ולא שיש לי "פנטזיות" גדלות חלילה
אבל תשובתו למשה רבנו עליו השלום, לאחר שהוא שואל אותו מי הוא...
היא כל כך נפלאה שלא יכולתי להתאפק
מה גם, שמה שהוא אומר למשה, במילים קצת אחרות -
אני אהיה מי שאהיה
או מי שיבוא לי להיות
כלומר ( ואפרופו תגובתך על הפאן-זיונרים ) הוא אומר למשה - אל תתחילו "לפנטז" עליי. אני לא שום אליל חדש

"לא תעשה לך פסל ומסכה "...
FOR GOOD

ובכן

FOR GOOD • 9 בנוב׳ 2011
ובכן, לאחר שעיינתי בשרשורך, פלאוור, הנה תגובתי

עולם האופנה נשלט כידוע על ידי הומואים, שהם יצורים בעלי חוש אסתטי משוכלל ביותר ( הלוואי על כולנו )
למעשה, כבר שנים ארוכות מתקיים שיתוף-פעולה נפלא, ייחודי ופורה ביותר בין הגבר הסטרייט והגבר ההומו, וזאת משום שמעצבי האופנה והסטייליסטים ההומואים עסוקים כבר שנים בניסיונות מוצלחים מאד ליפייף את המין היפה-ממילא
נעל העקב היא רק עוד המצאה - מתוך סדרה ארוכה של המצאות - שמייפה שאת רגלי האישה
והרי יש מחיר ליופי
כמו שכל הומו יגיד לך
אז הללויה לנעלי העקב! והללויה למעצבי האפנה ההומואים !

והאמת להגיד לך, גם אני, באופן אישי, מתכנן להתארגן מתישהו על סטייליסט הומו ( אבל אני אומר לך את זה בסוד, כדי שג'יני לא תתחיל שוב עם הערגה שלה לגבר הישן והטוב, שהיה הרי נס מפניו של סטייליסט הומו כל עוד נפשו בו ) icon_biggrin.gif

* לעניין החריצים בנמל ת"א. בהחלט - לתשומת ליבו של אדון חולדאי . מה הניק שלו פה אגב? icon_biggrin.gif

כנ"ל יש לעודד את תפוצתן של הרצועות במהרה במחוזותינו אמן!
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 9 בנוב׳ 2011
אן מצב שאת יוצאת עם המלכה הכי ייפה בכלוב .
כי זה לא הגיוני שייש שתיים כאלו .
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 9 בנוב׳ 2011
מילא זה, אני לא מסוגלת לצעוד על המדרכות. אני מסוגלת להתעקם עם העקב הלא נכון חחח
הכביש כבר אופציה יותר נורמלית . . . לא זה לא סימפתי.

תומכת בהצעה !