לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון שלי - הקץ למגיפת שיוך האדונים המבזה.

גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 3 בינו׳ 2012
גברים​(שולט) • 3 בינו׳ 2012
רדי, למה להרוג את השליחה אם אפשר להתעלל בה ? וגודי שלח אותך אליי ככה, בלי בגדים ?

מנייאק, קראתי את ההסברים המאלפים ששלחת, הם לילדים (או לקורס מבוא למחזיר בתשובה). אני בטוח שאתה מסוגל ליותר מהם.
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 3 בינו׳ 2012
[quote="גברים"]רדי, למה להרוג את השליחה אם אפשר להתעלל בה ? וגודי שלח אותך אליי ככה, בלי בגדים ?

מנייאק, קראתי את ההסברים המאלפים ששלחת, הם לילדים (או לקורס מבוא למחזיר בתשובה). אני בטוח שאתה מסוגל ליותר מהם.[/quote

וואלה?
אין לך מה לענות אז אתה עונה בשפת הילדים ?
תצדיק את הניק שלך - לפחות למראית העין.
Red E

כי זה מה שהיו עושים ..:)

Red E • 3 בינו׳ 2012
היו הורגים את השליחים ... לא מתעללים בהם..icon_smile.gif

איפה רשום שאני בלי בגדים?icon_smile.gif

אני מניחה שפורגודי יחזור בסערה עוד כשבוע..:icon_smile.gif
Red E
לפני 12 שנים • 4 בינו׳ 2012

למה?

Red E • 4 בינו׳ 2012
מה נמצא שם? איך האקדמיה תעזור ?icon_smile.gif
philia
לפני 12 שנים • 4 בינו׳ 2012

Re: למה?

philia • 4 בינו׳ 2012
Red E כתב/ה:
מה נמצא שם? איך האקדמיה תעזור ?icon_smile.gif

תשיב קצת קדושה. . .
ו//או סרגלי מידות. טובות,

אלא מה.
גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 6 בינו׳ 2012
גברים​(שולט) • 6 בינו׳ 2012
[quote="פסיכו מנייאק"]
גברים כתב/ה:
רדי, למה להרוג את השליחה אם אפשר להתעלל בה ? וגודי שלח אותך אליי ככה, בלי בגדים ?

מנייאק, קראתי את ההסברים המאלפים ששלחת, הם לילדים (או לקורס מבוא למחזיר בתשובה). אני בטוח שאתה מסוגל ליותר מהם.[/quote

וואלה?

מניאק , אם כבר מדברים על ניקים, כדאי שתדע, שמסתובבת שמועה, שאתה בסך הכל מותק גדול.

ולשאלתך, בחלק מההסברים ששלחת, הטענה היא, שקוראים לאל ברבים (אלוהים) כי בעצם אלוהים = האל + המלאכים שלו + שופטי הארץ. אני לא בטוח שהמאמין הממוצע גודי, מתכוון לכל ה"אלים" האלו כשהוא קורא לאלוהים. לחלופין נתת הסבר שקוראים לו ברבים כדי לבטא את הגדולה שלו. גם זו בעיני טענה פשטנית שלא לוקחת שום סיבוב שכן אם היו רוצים לבטא את גדולתו היו אומרים האל הגדול או מוצאים מונח דומה שמתאר את גדולתו.

(ככל שאני חושב על זה יותר, לומר שאלוהים זה בעצם האל + המלאכים שלו, זה לומר שיש הרבה אלים. אם הייתי אדם דתי, זה היה נשמע לי כמו חילול שם (האלוהים) חמור. )

*גודי יקירי, שים לב שבכל הטענות המלומדות שהעלה המניאק, אין אף טענה שטוענת שאלוהים זה לא רבים, יש רק נסיון להסביר למה זה כך.

מותק ... סליחה, מנייאק, עכשיו שעניתי בפירוט, אני יכול לחזור להשתמש בניק שלי ?
Red E
לפני 12 שנים • 6 בינו׳ 2012

מחילה.. נא לא להתעלל ו/או להרוג את השליחה 2:)

Red E • 6 בינו׳ 2012
icon_lol.gif [quote="גברים"]
פסיכו מנייאק כתב/ה:
גברים כתב/ה:

וואלה?

מניאק , אם כבר מדברים על ניקים, כדאי שתדע, שמסתובבת שמועה, שאתה בסך הכל מותק גדול.

ולשאלתך, בחלק מההסברים ששלחת, הטענה היא, שקוראים לאל ברבים (אלוהים) כי בעצם אלוהים = האל + המלאכים שלו + שופטי הארץ. אני לא בטוח שהמאמין הממוצע גודי, מתכוון לכל ה"אלים" האלו כשהוא קורא לאלוהים. לחלופין נתת הסבר שקוראים לו ברבים כדי לבטא את הגדולה שלו. גם זו בעיני טענה פשטנית שלא לוקחת שום סיבוב שכן אם היו רוצים לבטא את גדולתו היו אומרים האל הגדול או מוצאים מונח דומה שמתאר את גדולתו.

(ככל שאני חושב על זה יותר, לומר שאלוהים זה בעצם האל + המלאכים שלו, זה לומר שיש הרבה אלים. אם הייתי אדם דתי, זה היה נשמע לי כמו חילול שם (האלוהים) חמור. )

*גודי יקירי, שים לב שבכל הטענות המלומדות שהעלה המניאק, אין אף טענה שטוענת שאלוהים זה לא רבים, יש רק נסיון להסביר למה זה כך.

מותק ... סליחה, מנייאק, עכשיו שעניתי בפירוט, אני יכול לחזור להשתמש בניק שלי ?

בשם פורגוד, המנוע כרגע מהלגיב בפורום :

א. השמועה שפסיכו הוא מותק - אכן עשתה לה כנפיים, ויש לה רגליים (:
מותק בנשמה, אך לשונו רחוקה מלהיות "מתק שפתיים"...

ב. לגבי אלוהים ( ביחיד ) הדעות חלוקות :

יש הטוענים שהוא אל קנא ( שולט אכזר ), ויש הטוענים שהוא אל רחום וחנון ואוהב, ויש הטוענים שהוא הכל מכל וכל

ג. ולגבי גברס - (מזכירה שוב שאילו אינן מילותיי מחילהicon_smile.gif מתרוצצות אפוא שמועות שונות, שעדיין קשה לעמוד על מידת נאמנותן למציאות (:

גיטה שבס לכולנו (: