בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאטירה SSC?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 24 בינו׳ 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 בינו׳ 2012
שלא לדבר על הגג האדיר של גורי על הגאג. ראיתם את זה? זה הפיל אותנו פה לרצפה.
מUחדת
לפני 12 שנים • 25 בינו׳ 2012
מUחדת • 25 בינו׳ 2012
פרלין כתב/ה:
שלא לדבר על הגג האדיר של גורי על הגאג. ראיתם את זה? זה הפיל אותנו פה לרצפה.

גאוני. ולמי שפספס- הפאנל צחק על קולו המאנפף של גורי שסיפר שאישתו לא סובלת מהקול הזה במיטה, שכן היא דואגת להניח גאג בפיו.
Uranus
Uranus • 25 בינו׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
זה היחס הראוי לאנשים קיצוניים, סוטים, מסיתים ומלאי חשיבות עצמית.

להגחיך אותם ולהוציא את הפתוס מהבלון שלהם - זו עשיה מבורכת.

במה אשמים הסוטים?
רחמים עלינו, אוראנוס !
; )

MJ נו באמת... אנחנו פה סוטים דה מי קולו...
מי מאיתנו יכול להתחרות עם אנשים שמאבדים ריכוז מלימודי תורה ומחשבות טהורות בגלל החרמנות הגואה בהם כשעוברת לידם ילדה בת 10 לא צנועה....

קצת גורם לחשוש לגורל הילדות החרדיות הגדלות אצלם, ולאיזה סטיות וגילויי עריות הן נתונות icon_sad.gif
כואב הלב.
מUחדת
מUחדת • 25 בינו׳ 2012
ילדים נתונים לגילוי עריות ואלימות בכל מקום, בכל חברה, בכל מעמד סוציואקונומי.

מצטערת על הנימה קפוצת התחת- אבל היא באמת כזו.
בשום מקום לא הוכח שילדים למשפחות דוסיות מועדים להתעללות יותר מילדי אוכלוסיות אחרות.
בואו ניזהר עם הטינוף חסר הבסיס שרק הופך את כולנו לפחות סובלנים והרבה יותר דמגוגים.

לירי,
זאת עם המקל שתקוע לה בתחת הערבו-קאריבי.
Uranus
Uranus • 25 בינו׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
ילדים נתונים לגילוי עריות ואלימות בכל מקום, בכל חברה, בכל מעמד סוציואקונומי.

מצטערת על הנימה קפוצת התחת- אבל היא באמת כזו.
בשום מקום לא הוכח שילדים למשפחות דוסיות מועדים להתעללות יותר מילדי אוכלוסיות אחרות.
בואו ניזהר עם הטינוף חסר הבסיס שרק הופך את כולנו לפחות סובלנים והרבה יותר דמגוגים.

לירי,

אני לא רואה את המגזר החילוני יורק על ילדות בנות 10 כי הן מגרות מינית או מתלונן על הטרדה מינית על ידן.
אנשים שרואים בילדה בת 10 ברחוב כאובייקט מפתה מינית וייצרית
ועוד מחונכים מגיל צעיר לראות בהן כך תחת הכשר מראשי קהילה שלהם - הם אנשים שמסוגלים לראות בבת שלהם אובייקט מיני.

ברור שזה לא כל המגזר החרדי אלא קהיליות בתוכו. אל הקהיליות האלה הייתי שולח עו"ס מלווים בשוטרים לפקח על הנעשה שם.

וזה לא הוכח פשוט כי זה מעולם לא נחקר אפילו.
מUחדת
מUחדת • 25 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
לירי,

אני לא רואה את המגזר החילוני יורק על ילדות בנות 10 כי הן מגרות מינית או מתלונן על הטרדה מינית על ידן.
אנשים שרואים בילדה בת 10 ברחוב כאובייקט מפתה מינית וייצרית
ועוד מחונכים מגיל צעיר לראות בהן כך תחת הכשר מראשי קהילה שלהם - הם אנשים שמסוגלים לראות בבת שלהם אובייקט מיני.

ברור שזה לא כל המגזר החרדי אלא קהיליות בתוכו. אל הקהיליות האלה הייתי שולח עו"ס מלווים בשוטרים לפקח על הנעשה שם.

וזה לא הוכח פשוט כי זה מעולם לא נחקר אפילו.

1. אתה גם לא רואה את המגזר החרדי עושה את זה אורנוס. רק פרטים מתוך ציבור גדול של-א עושה זאת.
2. אנשים שרואים בבת 10 פתיינית- יש להם שם- ופדופילים מגיעים מעולמות שונים שלא כולם קשורים באיזו דרך לגמרא.
3. מי שמסוגל לראות בבתו אובייקט מיני- לא מחפש הכשר של רב. ושוב- מדובר בדמגוגיה. מבטיחה לך שאחוזים גדולים ביותר של רבנים לא היו מעלים דבר כזה על שפתותיהם.
4. עו"ס? אתה צוחק עלי. מאות תיקים על אלימות כנגד ילדים- מכל מגזר- נפתחים כל שנה. אין מספיק עו"סים לטפל בתיקים שהצטברו וממשיכים להיערם על השולחנות.
אני הייתי שולחת עו"ס לכל עיר, כל רחוב וכל בניין מגורים עדי לבדוק מסוגלות הורית.

עניין הוכחת הכמויות לא יוכל גם להיבדק מהסיבה הפשוטה- לא כי הרב אמר, אלא כי מדובר בעבירה הכי פחות מדווחת והכי מטויחת. להפוך במחי מילה את כל ילדות המגזר (על מורכבותו, זרמיו ומרכיביו) לטרף פדופילי מבית זה מסוכן, אורנוס, וגם יהיר.

שלך בצו-פיוס.
לירי מנדל.
Uranus
Uranus • 25 בינו׳ 2012
מיוחדת, קצת מפתיעה אותי אבל אני חייב לשאול...

מה הקשר בין התגובה שלך למה שאני כתבתי
חוץ מהשימוש פעמיים בכינוי אורנוס?
מUחדת
מUחדת • 25 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
מיוחדת, קצת מפתיעה אותי אבל אני חייב לשאול...

מה הקשר בין התגובה שלך למה שאני כתבתי
חוץ מהשימוש פעמיים בכינוי אורנוס?

שואל באמת?
**
אני לא רואה את המגזר החילוני יורק על ילדות בנות 10 כי הן מגרות מינית או מתלונן על הטרדה מינית על ידן# 1.אתה גם לא רואה את המגזר החרדי עושה את זה אורנוס. רק פרטים מתוך ציבור גדול של-א עושה זאת.

אנשים שרואים בילדה בת 10 ברחוב כאובייקט מפתה מינית וייצרית ועוד מחונכים מגיל צעיר לראות בהן כך תחת הכשר מראשי קהילה שלהם - הם אנשים שמסוגלים לראות בבת שלהם אובייקט מיני# 2. אנשים שרואים בבת 10 פתיינית- יש להם שם- ופדופילים מגיעים מעולמות שונים שלא כולם קשורים באיזו דרך לגמרא. 3. מי שמסוגל לראות בבתו אובייקט מיני- לא מחפש הכשר של רב. ושוב- מדובר בדמגוגיה. מבטיחה לך שאחוזים גדולים ביותר של רבנים לא היו מעלים דבר כזה על שפתותיהם.

ברור שזה לא כל המגזר החרדי אלא קהיליות בתוכו. אל הקהיליות האלה הייתי שולח עו"ס מלווים בשוטרים לפקח על הנעשה שם. # עו"ס? אתה צוחק עלי. מאות תיקים על אלימות כנגד ילדים- מכל מגזר- נפתחים כל שנה. אין מספיק עו"סים לטפל בתיקים שהצטברו וממשיכים להיערם על השולחנות.
אני הייתי שולחת עו"ס לכל עיר, כל רחוב וכל בניין מגורים עדי לבדוק מסוגלות הורית.

וזה לא הוכח פשוט כי זה מעולם לא נחקר אפילו# עניין הוכחת הכמויות לא יוכל גם להיבדק מהסיבה הפשוטה- לא כי הרב אמר, אלא כי מדובר בעבירה הכי פחות מדווחת והכי מטויחת. להפוך במחי מילה את כל ילדות המגזר (על מורכבותו, זרמיו ומרכיביו) לטרף פדופילי מבית זה מסוכן, אורנוס, וגם יהיר.

אורנוס#אורנוס.

עכשיו יותר ברור הקשר?
Uranus
Uranus • 25 בינו׳ 2012
כתבתי שזה לא כל המגזר החרדי אלא קהיליות בתוכו....

אז מי הדמגוגית פה???
ג'יזס למה אני מבזבז את הזמן שלי על זה?
מUחדת
מUחדת • 25 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
תפתחי הקשבה

ותקראי את התגובה המקורית שלי שוב

אבל הפעם עד הסוף...

זה שתשלח אותי לפתח הקשבה לא עושה אותך יותר צודק שלוש נקודות.

מזמינה אותך לפתח הקשבה, לקרוא שוב את הודעתך מול תגובתי, עד הסוף שלוש נקודות וגו'.

...