סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבהרה לגבי סשן עם גבר נוסף

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 3 בפבר׳ 2012

שוקו סלייב -

בלוסום​(לא בעסק) • 3 בפבר׳ 2012
איך אמר מוקי? "אם נפסיק לשאול נפסיק לגדול".

ואל, אל תשים לב לטרול... icon_wink.gif
היה היה​(לא בעסק)

זה נקרא forced bi ויש לזה המון דוגמאות ברשת

היה היה​(לא בעסק) • 3 בפבר׳ 2012
סוג של שיאי השפלה ושליטה
למי שפקודת ארצה תלקק לי את המגף זה כבר משהוא על גבול הבנאלי
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2012
הדיעה שלי לא תהיה פופולארית אני חושב.
קודם כל, אני חושב שיש הבדל בין מגע בין שתי נשים לבין מגע בין שני גברים. זה לא קשור לטאבו, כי טאבו יש לגבי המון דברים שמתרחשים בין אנשים באתר הזה ואנשים בכל זאת עושים זאת.

בניגוד לאישה סטרייטית, גבר שהוא 100% סטרייט, פשוט לא מסוגל לקיים מגע מיני עם גבר אחר, והגברים הקוראים ודאי מבינים אותי טוב יותר מהקוראות. זה לא שהוא "לא נמשך" כמו שהרבה נשים יכולות לומר כלפי נשים אחרות. אנחנו פשוט מרגישים סלידה גדולה מעצם הרעיון. זה בערך כמו לחשוב על ללקק תחת של כלב. טוב (סליחה), יש מי שגם את זה אין להם בעיה לעשות, אבל זה פוסט אחר.

הרעיון שגבר יעשה דבר כזה רק לבקשת המלכה שלו, נשמע לי דיי מופרך. מי מהכריח אותך? אין עוד מלכות בעולם? ואם היא תרצה לתקוע לך מלחם בעין, גם אז תעשה את זה כי "המלכה רוצה"?
וכשאתה תאמר לי שזה נזק גופני, אני אומר לך בהתרסה שממתי לעבד מותר לסרב לנזק גופני?
ואם האקט עם גבר יגרום לך לנזק נפשי, אז זה "בסדר"?

גבר שמקיים מגע מיני עם גבר אחר, חייב להיות בו משהו הומואי (לא שזה נורא). זה לא קשור אם הוא "נהנה" או פאסיבי. יכול להיות שזה אחוז אחד ויכול להיות שזה 50%. אבל משהו בכרומוזומים שלו יושב על הסקאלה הזו. אני הייתי מוכן לנסות כל מיני דברים שיש לי אולי רתיעה מהם, אבל לא דברים שסותרים את מה שהנפש שלי רוצה (או לא רוצה) בידיעה חדה וברורה כ"כ.

אני מודה שמוזר בעיני שמלכה צריכה לדרוש מעבד לקיים מגע מיני שהוא לא רוצה כדי שהיא תרגיש סיפוק, אבל מוזרה בעיני יותר האפשרות שגבר סטרייט יעתר לבקשה כזאת. אני טוען שאם יש גבר יקיים מגע מיני כזה "בגלל שהמלכה" ביקשה, הוא יעתר גם בנסיבות אחרות. אולי שנה אחר כך ואולי 10 שנים, אבל הוא יגיע לזה בכל מקרה. ואותו גבר יודע את זה בפנים בפנים בתוכו.
YourPersonalSlave
לפני 12 שנים • 4 בפבר׳ 2012

מבין אותך לגמרי שוקו!!

YourPersonalSlave • 4 בפבר׳ 2012
אין דבר יותר מדהים בעולם מאפסיות העבד מול מלכתו...

כל עוד המלכה אינה פוגעת בשלמות גופו של העבד שלה והעבד מעוניין לרצותה עד שביעות רצונה המלא לחלוטין פקודה כמו ״לקק לו את הביצים עבד!!״ ״או תחדור אותו מאחורה עבד!!׳״ יהיו רלוונטיות לגמרי.

אני אישית מוכן להקריב הרבה למען תחושת ההשפלה הממוקססת שקיימת באקט כזה.
Shoko Slave​(נשלט)

..

Shoko Slave​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2012
ocean
רשמת דברים שחשבתי עליהם גם
אבל אני לא התייחסתי לנזק, נזק פיזי לא מקובל עליי בכלל אם העבד לא רוצה, אין מה לדבר על זה, אם המלכה רוצה לעשות לך נזק גופני ואתה לא רוצה, אבל את מקבל את זה כי זה מה שהיא רוצה, זה כבר על גבול הטימטום, סליחה על הבוטות, אבל זה כבר עובר על גבול.

לגבי מה שרשמת עם הגבר, זה מה שאני חשבתי, אבל יש פה הרבה שחולקים על העיניין וניסו את זה בעצמם ולא מרגישים משיכה לגבר
קשה להבין את זה..

ואף אחת לא הכריחה אותי שום דבר, זה פשוט שאלה שרציתי לשאול, אני כרגע לא מוכן להוריד את המחסומים שלי לא משנה כמה המלכה רוצה
מלכתא
מלכתא • 4 בפבר׳ 2012
Ocean כתב/ה:

בניגוד לאישה סטרייטית, גבר שהוא 100% סטרייט, פשוט לא מסוגל לקיים מגע מיני עם גבר אחר, והגברים הקוראים ודאי מבינים אותי טוב יותר מהקוראות. זה לא שהוא "לא נמשך" כמו שהרבה נשים יכולות לומר כלפי נשים אחרות. אנחנו פשוט מרגישים סלידה גדולה מעצם הרעיון. זה בערך כמו לחשוב על ללקק תחת של כלב. טוב (סליחה), יש מי שגם את זה אין להם בעיה לעשות, אבל זה פוסט אחר.

ממש ממש לא נכון. לאישה לבצע אקט מיני עם אישה זה סטרייט אבל לגבר ליצור אקט מיני עם גבר זה גיי?
ראשית, אני מכירה גברים סטרייטים לחלוטין שגם יצרו קשר מיני עם גברים וזה לא הפך אותם לגייז לרגע.
השאלה הנשאלת כאן באמת היא האם אתה נהנה מזה, האם אתה נמשך לזה, והאם בעקבות האקט הזה העדפתך המינית תשתנה.
"אתם" מרגישים סלידה גדולה מהנושא? ומה, כל אישה באשר היא חולמת ללקק פטמות לאישה אחרת? יכול להיות שגם אותנו זה מגעיל. אתה לא יכול להסיק מסקנות לגבי מין שאתה לא שייך אליו, בדיוק כפי שאתה לא יכול להסיק מסקנות לגבי המין שלך רק לפי דעותיך האישיות.

Ocean כתב/ה:

הרעיון שגבר יעשה דבר כזה רק לבקשת המלכה שלו, נשמע לי דיי מופרך.
.....

גבר שמקיים מגע מיני עם גבר אחר, חייב להיות בו משהו הומואי (לא שזה נורא). זה לא קשור אם הוא "נהנה" או פאסיבי. יכול להיות שזה אחוז אחד ויכול להיות שזה 50%. אבל משהו בכרומוזומים שלו יושב על הסקאלה הזו. אני הייתי מוכן לנסות כל מיני דברים שיש לי אולי רתיעה מהם, אבל לא דברים שסותרים את מה שהנפש שלי רוצה (או לא רוצה) בידיעה חדה וברורה כ"כ.
....

הרעיון אולי נשמע לך מופרך, אבל זה קיים ומציאותי. גבר לא חייב להיות גיי על מנת ליצור מגע מיני עם גבר,בדיוק כמו שאישה לא צריכה לסבית על מנת לעשות זאת.
כל הרעיון בשליטה זה ויתור על האגו העצמי של הנשלט, על הרצונות ועל העדפות שלו. זה נכון גם לגבי העדפות מיניות. בסשן שבו מתרחש מגע בין נשלט לגבר אחר, מתוך כפייה, ישנה התעלמות מהעדפתו המינית של הנשלט ונכפה עליו קשר מיני שלא בהכרח יהנה ממנו- וזו בדיוק ההשפלה. כשם שנשלט לא בהכרח נהנה מסטירות או קשירות, הוא לא בהכרח יהנה מירידה לגבר אחר.

לצורך ההגינות, אומר שפעם גם אני חשבתי שגבר שמסכים לפורסט-בי הוא בהכרח מכיל בו "פנטזיה הומוסקסואלית", אבל כשמכירים ומנסים, מגלים דברים אחרים icon_smile.gif
אדון_המשאלות​(מתחלף)

איך אמר המשורר - its not gay if its in a three way

כבר שרו על זה
בשלישיה זה לא נחשב icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=Pi7gwX7rjOw
ואני גם חושב שיש בזה את אלמנט ההשפלה
Ocean​(נשלט)
לפני 12 שנים • 5 בפבר׳ 2012
Ocean​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2012
למלכת האהבה:
אני לא רוצה לצטט הכל, כי יחד עם התגובה שלי זה יצא באורך הגלות. אין ספק שיש פער של שנות אור בין דעותינו וזה בכל זאת בסדר.
מה שכן חשוב לי לומר, זה שכן, למרות שאני לא אישה, חייתי עם כמה נשים בחיי ושמעתי על דברים מאוד משותפים שהרבה נשים היו מוכנות או אפילו רוצות לנסות. חלק גדול מהנשים שאני מכיר התנסו לפחות בנשיקה עם נשים. מאידך, אף אחד מהחברים שלי מעולם מעולם לא אמר או רצה לנשק גבר. בטח ובטח שלא לקיים אקט מיני עם גבר אחר.
אני לעומתך לא הכרתי בכל שנות חיי הארוכות אף גבר סטרייט שרצה לקיים מגע מיני עם גבר אחר. בעצם, היה אחד לפני 22 שנה, אבל לימים הכל פרץ והוא הפך לאחד ההומואים הגדולים. לגבי השוואת ההשוואה בין לקבל סטירה ממלכה או זין של גבר אחר, אני מוצא הבדל מסויים. לא חושב שכל הגבולות צריכים להיפרץ רק כי קיימת במערכת יחסים כזו כפיה והשפלה.
אני לא חושב שלהנאתו או אי הנאתו של אדם יש קשר לניווטו המינית וגם בזה אני לא מסכים איתך. יש הרבה נשים שלא נהנות מסקס בכלל והן סטרייטיות לחלוטין. ויש גם גברים סטרייטים א-מיניים.
מאידך, אני חושב שאם גבר יקבל אצבע בטוסיק מהמלכה שלו (או דבר אחר), ויהנה מזה, אז זה אומר שהוא "עבד" על אותו משקל "נהנה מחדירה=עבד". ואם יאמרו לגבר קשור עיניים שיש בחדר מלכה וגבר ואחד מהם יחדור אליו, אז מה מתי הוא יהפוך להומו? ברגע שהוא יסיר את כיסוי העיניים ויגלה שזה גבר? זה הרי אבסורדי.
אני חושב שאצל גבר סטרייט הפערים בין רצונו להשביע את רצון המלכה לבין הסכמתו לקיים מגע ע"י גבר, אמורים להיות כ"כ גדולים (אולי אף גדולים יותר מהרצון שלו לרצות את אותה מלכה (כן, כן, זה "אפשרי"), שהוא לא אמור להסכים לזה אם הוא לא רוצה בזה מעצם מהותו ולא בגלל שזה אקט כלשהו שקצת כואב, משפיל או מפחיד כי לא ניסה מעולם. ההבדל עצום.
אבל שוב, לא חשבתי שדעתי תתקבל בברכה וזו בכל זאת דעתי. ניכר שיש בינינו וביני לבין רבים אחרים באיך שאני רואה את מערכת היחסים בין אישה דומיננטית לגבר ואולי זה עיקר ההבדל בין התפיסות שלנו.
מלכתא
לפני 12 שנים • 5 בפבר׳ 2012
מלכתא • 5 בפבר׳ 2012
Ocean,
יש פער ניכר בגישה שלנו. כנראה שזו הוכחה לכך שחיים ארוכים יותר לא בהכרח מביאים נסיון מגוון יותר.
אתה טוען שבחיים לא הכרת גבר סטרייט שיהיה מעוניין במגע עם גבר- ובכן, אני הכרתי ולא אחד. ולא, הם לא סיימו בתור הומואים.
להנאתו או אי הנאתו של אדם באמת אין קשר לנטייתו המינית, זה לא מה שטענתי. טענתי היתה שאם אדם נהנה מסקס עם בן מין מסויים ונמשך אליו- משמע שזו נטייתו המינית (שאגב, כל נטייה מינית היא נכונה וצודקת).
ולא, נשלט לא חייב לסרב לאקט מיני עם גבר מכיוון שזה חדש ולא מנוסה לו. כפי שנשלט שמעולם לא חווה הצלפה של שוט, נכנס לזה בפעם הראשונה. אם לא ינסה- איך ידע?
ישנם נשלטים שזה אחד הגבולות שלהם (מכירה כאלה, ומכבדת את זה) וישנם נשלטים שיעשו את זה, עם\ללא הנאה, מתוקף פקודתה של מלכתם (מכירה כאלה ומכבדת גם את זה).
ייתכן ומדובר בגישה שלי ששונה משלך, אבל אני פשוט הכרתי אנשים שונים יותר לכאן ולכאן ולכן אני יודעת שזה קיים בטווחים שונים.
YourPersonalSlave
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012
YourPersonalSlave • 6 בפבר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
Ocean כתב/ה:

ממש ממש לא נכון. לאישה לבצע אקט מיני עם אישה זה סטרייט אבל לגבר ליצור אקט מיני עם גבר זה גיי?
ראשית, אני מכירה גברים סטרייטים לחלוטין שגם יצרו קשר מיני עם גברים וזה לא הפך אותם לגייז לרגע.
השאלה הנשאלת כאן באמת היא האם אתה נהנה מזה, האם אתה נמשך לזה, והאם בעקבות האקט הזה העדפתך המינית תשתנה.
"אתם" מרגישים סלידה גדולה מהנושא? ומה, כל אישה באשר היא חולמת ללקק פטמות לאישה אחרת? יכול להיות שגם אותנו זה מגעיל. אתה לא יכול להסיק מסקנות לגבי מין שאתה לא שייך אליו, בדיוק כפי שאתה לא יכול להסיק מסקנות לגבי המין שלך רק לפי דעותיך האישיות.

Ocean כתב/ה:

הרעיון שגבר יעשה דבר כזה רק לבקשת המלכה שלו, נשמע לי דיי מופרך.
.....

....

הרעיון אולי נשמע לך מופרך, אבל זה קיים ומציאותי. גבר לא חייב להיות גיי על מנת ליצור מגע מיני עם גבר,בדיוק כמו שאישה לא צריכה לסבית על מנת לעשות זאת.
כל הרעיון בשליטה זה ויתור על האגו העצמי של הנשלט, על הרצונות ועל העדפות שלו. זה נכון גם לגבי העדפות מיניות. בסשן שבו מתרחש מגע בין נשלט לגבר אחר, מתוך כפייה, ישנה התעלמות מהעדפתו המינית של הנשלט ונכפה עליו קשר מיני שלא בהכרח יהנה ממנו- וזו בדיוק ההשפלה. כשם שנשלט לא בהכרח נהנה מסטירות או קשירות, הוא לא בהכרח יהנה מירידה לגבר אחר.

לצורך ההגינות, אומר שפעם גם אני חשבתי שגבר שמסכים לפורסט-בי הוא בהכרח מכיל בו "פנטזיה הומוסקסואלית", אבל כשמכירים ומנסים, מגלים דברים אחרים icon_smile.gif

מלכת האהבה תאמצי אותי!!!