בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

פפריקה
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012
פפריקה • 6 בפבר׳ 2012
קודם כל, תודה לגמד וגם לאוראנוס שעשו לי לייק. אני אוהבת לייקים. ועוד משני גברים כאלה מסוקסים.. אם לא הייתי גוססת מאסתמה, כמובן, הייתי זורמת עם שניכם.
מUחדת
מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
פפריקה כתב/ה:
קודם כל, תודה לגמד וגם לאוראנוס שעשו לי לייק. אני אוהבת לייקים. ועוד משני גברים כאלה מסוקסים.. אם לא הייתי גוססת מאסתמה, כמובן, הייתי זורמת עם שניכם.

הו, הנה פפריקה. מזל שבאת, כפרה,
אבל בחייאת, יש נושא לשרשור, תרגיעי את עצמך.

לירי ליף,
תחת ערבו קאריבי.
פפריקה
פפריקה • 6 בפבר׳ 2012
נו, הנושא הוא שאני זורמת.
מUחדת

זורמת רק אם את בולמית ועושה אנאלי.

מUחדת • 6 בפבר׳ 2012
לא. הנושא הוא המח(ר)אה החברתית ונזקי העישון.

אבל את ושכמותך ודי לחכימא. חי-אדושם.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: וואו!

פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בפבר׳ 2012
פפריקה כתב/ה:
כל כך נהניתי. בחיי.
בהתחלה, זה היה שרשור צולע, חתול מריר זרק לינק ומייד אחרי זה באה נילי ואמרה אוי ואבוי וקצת אחרי זה אנשים תקפו את ההוא שהפשיט את האנורקסית. כרגיל, בא איזה פורגוד שאני לא מכירה אותו, אבל הוא בכל מקום וגם בכל שעה. קצת אחרי זה היה דיון אם נכון או לא נכון להביא את הבלוג לפורום או את הפורום לבלוג. הגונדולה אמר דברים, מיוחדת אמרה דברים וגם פרלין היתה כאן והיה ממש כמו פיקניק וירטואלי ולי היה בדיוק התקף אסתמה שבגללו החלטתי אולי להפסיק לעשן. ואז אשפזו אותי והרופא אמר לי שיש לי מחלת ריאות של זקנים שמעשנים מלא, אז אמרתי די עד כאן! והפסקתי לעשן ובום!! פרץ ריב. רק עצרתי שנייה את המעקב אחרי השרשור, כדי להסדיר נשימה ולחזור לקצב סינוס, וכבר כולם תופקפים את כולם ויש חמישייה ואני לא בחמישייה, מזל שאני בכלל בחיים, יכולתי למות ותמיד חלמתי להיות באיזו חמישייה, אבל חמישייה שווה. פורגוד תקף את שיר כאב, שיר כאב בכלל קוראים לה יוסף והיא יושבת על ענן ושמה על כולנו זין, הגמד יש לי הרגשה שיש לו תחת חטוב ויש גם צדק בדבריו, פורגוד כן תקף ומייד ביקש לחזור לנושא השרשור. בכלל, שמתי לב שכשאין לפורגוד מה להגיד, שזה מוזר כי הוא אומר בכל מקום ובכל שעה, הוא כותב "יש נושא לשרשור". באמת? מה היה פה הנושא, תזכירו לי..

פפריקה!

שלום.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
FOR GOOD כתב/ה:
מאוחדת - תשלטי על עצמך. את מבינה למה כתבתי לך לעיין שוב בפרשת "אל-תדחפי- את-חוטמך-לעניינים-לא-לך" ?
מה שביני לבין שיר-כאב - הוא ביננו, וכך הוא יישאר. ולך אין כלים לשפוט או להבין את התגובה שלה, דפקטית
והעיקר - זזה בפירוש לא עניינך, את מבינה ?

תתחילי לכבד, אפרופו נושא השרשור, את המרחב הפרטי של אנשים

זה לעולם לא יעייף אותי לציין: הדבר היחיד ש"יש בינינו" הוא ששנינו גולשים באותו אתר
(אם כי אני לא משקיעה את הזמן והאנרגיות שאתה שם בו, אבל ככה זה שליטה: אי אפשר לצפות להדדיות)
תתנחם בזה שמוצאים אותך מגוחך. הלא הצחוק יפה לבריאות.

חתול מריר, מתנצלת על הנצלו"ש אך נשיאת שמי לשווא שנואה עלי. ((:

נ.ב. פפי, אני שמה כוס.

נ.ב.2 באה לרפואי?
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
חתול מריר , הרי לך הוכחה מתוך הנסיון שצדקת. רק הלכתי, גווע לו השרשור מעצמו
מה שמלמד גם, שאני מהווה כרגע מעין מכונת הנשמה, המספקת חיים ועניין לחמישיית המתאבססים - הגמד, מאוחדת, פריסי, להבה. ואורנוס הטאואיסט לעת מצוא, שקפץ היום אף הוא על העגלה ( "נוסעת - אין עצור" ). ואני לא אומר את זה ממקום של אגו, להפך - הלוואי ולא כאלו היו פני הדברים, ואני מאחל להם חיים מלאי עניין וריגוש גם בלי נוכחתי ( בעולמם הפנימי - ובכלל )

מה שמלמד בנוסף , כפי שכבר רמזת בעצמך , שנושא השרשור כלל אינו מעניין את חמשת "המקובלים" , כפי שקראת להם, של הכיתה הטיפולית. והוא גם לא עניין אותם מלכתחילה - לא הטיפול השגעוני בהלם באנורקטית - שהיה או שלא היה, לא נדע כנראה - שכפי שראית, בניגוד לנילי, גם לא היה להם שום דבר מאיר עיניים לומר עליו... ובטח גם לא שאלת הגבולות של המרחב הפרטי, שעליו שניים מהם לפחות, ממילא זורקים זין וכוס, בהתאמה
מה כן מעניין אותם ?

בלשונו של לורדפיין - אגו: ישות נפשית שאף היא די וירטואלית. ישות עלובה שאינה יודעת שובע. פיקציה שמוטב לכולנו לתת לה פייט קטן, ואשר גם מהווה מכשול אמיתי בדרך להנאה המינית ...

וכשיו - לפני שנתחיל שוב, והיר ווי גו אגיין - אני מודיע מראש, ברוח עצתה של יולי, שאני לא הולך להגיב. תהנו.

שיר כאב -
את רוצה לדבר ככה ? אין בעייה -
אכן, אין ביננו כלום כי חתכתי את הדיאלוג איתך מאד מהר, מפני שאי אפשר לצחוק איתך, ואני לא נולדתי כדי לריב כל שני וחמישי ושלישי. אל תעלי לי פה על פוזות, במטוטא ממך
תשאירי את מה שביננו - ביננו. ואת יודעת על מה אני מדבר, זה מתקשר גם לנושא השרשור בעקיפין
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
שיר כאב כתב/ה:
נסה בכל זאת לצאת מהסרט לפעמים, נו. לא יזיק לך

נסי לשלוט על מצבי הרוח שלך. זה חשוב, באמת
פפריקה
פפריקה • 6 בפבר׳ 2012
פרלין, תמיד אהבתי אותך בלב. את בחורה לעניין!
שירק'ה, אני אבוא, אבל קחי בחשבון שאני אדם חולני כרוני היום. יש לי מחלת ריאות חסימתית כרונית (היה לי התקף צינון שנופח מעבר לכל פרופורציה ומאז אני גוססת).
אז אולי בלי הרפואי? עדיין רלבנטי?