צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא נדע מטומאה, לשמחת מזלנו

מUחדת
לפני 12 שנים • 13 בפבר׳ 2012

ברבי וקוקס

מUחדת • 13 בפבר׳ 2012
עלתה הטענה שהן לא עזרו לאחרים.
אבל מההתחלה כל האחרים עזרו אחד לשני- ולא להן, כל האחרים שמרו על הגב של הזוגות האחרים- מלבד שלהן ובעיקר קיוו להיפטר מהפרעוש שהפריע להם בדרך.

לא נראה לי לא מוסרי מצדן לשים זין ו"לגנוב" נהג מונית ע"י חיוכי קולגייט.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בפבר׳ 2012
הן השתמשו בכל מה שהיה להן וזה ראוי להערכה, לכל הפחות.
כישורי ניווט שואפים לאפס, קלולסיות שבאמת אין כדוגמתה ונטייה להסתבך עם כל דבר, והן עדיין לקחו.

שמו להן כל רגל אפשרית, שלוש פעמים תקעו להן סיבוב פרסה, והן עדיין לקחו! אני כל כך שמחה שהן לקחו, באמת. הגיע להן לקחת כנגד כל הסיכויים ובעיקר בזכות האהבה והפרגון שלהן אחת לשנייה.
muscle man​(נשלט)

Re: ברבי וקוקס

muscle man​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
אבל מההתחלה כל האחרים עזרו אחד לשני- ולא להן, כל האחרים שמרו על הגב של הזוגות האחרים- מלבד שלהן ובעיקר קיוו להיפטר מהפרעוש שהפריע להם בדרך.

מוסרי מצידן לנצל את חיוך הקולגייט שלהן, כדי לפתות ולהקסים נהג מונית בגיל העמידה.
מוסרי מצידן לנצל את כל היכולות שיש להן, כולל החיצוניות, כדי להצליח בכל המשימות
הקשורות לנשיקות, חיוכים, תמונות וצדקה מגברבי אירופה החרמנים.

אבל לא מוסרי מצידן לגנוב נהג מונית שהיה שייך לשושי ושושה.

זה נקרא ללכלך, לשים ז' ולשחק לא הוגן.
לשים מחסום זה חלק מהמשחק. לגנוב נהגי מוניות זה ממש ממש לא.

חוצמזה שהניצחון כולו הושג רק בגלל המשימה האחרונה.
בעונה הקודמת אישתו של המנחה הנוכחי, מאיה, הגיעה לקטע האחרון ביחד עם מי שהיה איצה כשהם ראשונים. הם גם לגמרי היו הזוג הכי חזק וטוב שהיה בעונה הזו.
כשהם הגיעו למשימה האחרונה ראשונים, היה ברור שזה ייפול על המזל וההחלטה של העורכים איזו משימה לשים.
ברגע שזה היה משימה פיזית שמצריכה כושר, היה ברור שהיתרון של צמד הגברים ינצח את המירוץ.
אותו דבר עם החבלים. כל משימה אחרת והן היו מסיימות אחרונות.

היה עצוב לראות את האכזבה והייאוש של שושה. בשביל זוג צעיר כזה מיליון שקל היה מסדר להם את החיים. לאחים היה נראה שממש לא מזיז להן הסכום אחא רק ההפסד.

הזוי שאני מבין בריאליטי. תמיד שנאתי ריאליטים למיניהם.
אבל כל הפרקים שראיתי היה רק כשהייתי בעבודה, אז תכלס אין לי מה להתלונן.

ואם כבר בלודיניות, לפחות שיהיו כוסיות כמו היפהפיות שהיו בעונה הראשונה...
DomMale4fem

באמת שאין לי בעיה עם זכייתן של השתיים

DomMale4fem • 13 בפבר׳ 2012
רק יש לי דחיה חריפה מפלאפל מאז שראיתי איך הן הכינו לתאילנדים תמימים (בבנגקוק, ברחוב הקאוסן) פיתות עם חומוס מרוח בעזרת האצבעות ועגבניות מעוכות בידיים (מי אמר איכססססס ובעעעעע?).

חוץ מזה, הכל בסדר (אה, וגם ג'יימס בונד התקשר ושאל למה ל-BMW שלו יש שריטות לאורך כל צד שמאל).

אה, וגם אני רוצה לסיים כל דבר באיזו "אמרת שפר" כמו כולם כאן. הבעיה היחידה היא שאני כמעט לא משרשר בפורום ("מפרפר"?). בכל מקרה, אילו היתה לי איזו "שורת מחץ" כזו, היא היתה:

Listen carefully, I will say this only once!
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 13 בפבר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:
זה ששושי ושושה לא זכו, זאת ההוכחה שיש אלוהים. הם זוג וולגרי ומשמים, צעקני וטרחני, שקיבלו לאורך הדרך הנחות "לא חוקיות" עקב היותם דתיים,וקיבלו זכויות יתר, ולולא ההנחות הנ"ל הם בכלל לא היו מגיעים לגמר. (רשימת הנחות חלקית:בריכת השוקולד-הנשיקות ברחוב הפולני- לבוש חם במשימת השלג ועוד הרבה)

"ההנחות" עליהן אתה מדבר הם דברים שענהאל לא יכלה לבצע מטעמי דת.
גם התימניה קיבלה הנחה בגלל היד.
וגם הבחור העיוור באח הגדול מקבל הנחות כי הוא עיוור.

במשימה האחרונה, והקובעת, קיבלו הבלונדות משימה שתפורה עליהן.
מספיק היה לראות כיצד החבלים נמתחו בגלל המשקלים השונים של האחים למשל או של עקיבא וענהאל, ומנגד כמה שהמשימה היתה קלה יותר לשתי בנות במשקלים זהים.
כבודן במקומן מונח, היו להן הרבה מכשולים ללא ספק.
אבל אני אוהבת לראות דרך, ועקיבא וענהאל היו היחידים שלא רימו, שלא גנבו מוניות, שלא צעקו ולא ריכלו על זוגות אחרים.
מידה של "וולגריות" זה מה שהמשחק דורש מהזוגות להוציא (במשימות עם האנשים בחוץ למשל).
וכן, יש אלוקים, עקיבא ידע יפה מאוד להגיד לו תודה גם כשהפסידו.

לא יכלה לבצע מטעמי דת?
זה התירוץ הכי עלוב שקיים, לא יכולה, אל תבצעי, אבל להוציא מתחרה שכן יכול בגלל הדת שלך, זו כפייה דתית נטו.
לא זכורה לי שום הנחה שמישהו אחר קיבל, לא זכור לי ששברו יד למישהו כדי שיהיה מתחרה הוגן לתימניה, או שכרתו למישהו אונה כדי שיהיה מתחרה הוגן לטום.
למי שיש מיגבלות שלא נוצרו במירוץ עצמו, אלא הביאו אותו מהבית, שיתמודדו עם מה שיש.

שתי תכניות ריאליטי בהסטוריה של מדינת ישראל נגמרו בנצחון הטובים על הרעים:
האח הגדול בנצחונה של שפרה, והמירוץ למליון הזה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2012
אם הם אלא יכלו לבצע משימה, הם לא ביצעו.
מי הוציא מתחרה בגלל כפייה דתית!?
icon_eek.gif

במשימה של בריכת השוקולד הם רצו לוותר ולחכות והאחים מיוזמתם הסכימו שרק אחד מהם יתחרה עם עקיבא, זה היה לגמרי בהסכמה של כל הצדדים ולכן אין בזה שום דבר רע. מעבר לזה, אין לי מושג למה הכוונה
מלכתא
מלכתא • 13 בפבר׳ 2012
איש אחר כתב/ה:

לא יכלה לבצע מטעמי דת?
זה התירוץ הכי עלוב שקיים, לא יכולה, אל תבצעי, אבל להוציא מתחרה שכן יכול בגלל הדת שלך, זו כפייה דתית נטו.

זה דיבור אטום של מי שלא מבין בערכי הדת ואת חשיבות שמירת הנגיעה והצניעות.
היא לא ביקשה הנחות ולא "הוציאה" אף אחד בגלל הדת שלה.
כלא הייתה

Re: ברבי וקוקס

כלא הייתה • 13 בפבר׳ 2012
muscle man כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

מוסרי מצידן לנצל את חיוך הקולגייט שלהן, כדי לפתות ולהקסים נהג מונית בגיל העמידה.
מוסרי מצידן לנצל את כל היכולות שיש להן, כולל החיצוניות, כדי להצליח בכל המשימות
הקשורות לנשיקות, חיוכים, תמונות וצדקה מגברבי אירופה החרמנים.

אבל לא מוסרי מצידן לגנוב נהג מונית שהיה שייך לשושי ושושה.

זה נקרא ללכלך, לשים ז' ולשחק לא הוגן.
לשים מחסום זה חלק מהמשחק. לגנוב נהגי מוניות זה ממש ממש לא.

חוצמזה שהניצחון כולו הושג רק בגלל המשימה האחרונה.
בעונה הקודמת אישתו של המנחה הנוכחי, מאיה, הגיעה לקטע האחרון ביחד עם מי שהיה איצה כשהם ראשונים. הם גם לגמרי היו הזוג הכי חזק וטוב שהיה בעונה הזו.
כשהם הגיעו למשימה האחרונה ראשונים, היה ברור שזה ייפול על המזל וההחלטה של העורכים איזו משימה לשים.
ברגע שזה היה משימה פיזית שמצריכה כושר, היה ברור שהיתרון של צמד הגברים ינצח את המירוץ.
אותו דבר עם החבלים. כל משימה אחרת והן היו מסיימות אחרונות.

היה עצוב לראות את האכזבה והייאוש של שושה. בשביל זוג צעיר כזה מיליון שקל היה מסדר להם את החיים. לאחים היה נראה שממש לא מזיז להן הסכום אחא רק ההפסד.

הזוי שאני מבין בריאליטי. תמיד שנאתי ריאליטים למיניהם.
אבל כל הפרקים שראיתי היה רק כשהייתי בעבודה, אז תכלס אין לי מה להתלונן.

ואם כבר בלודיניות, לפחות שיהיו כוסיות כמו היפהפיות שהיו בעונה הראשונה...

הנצחון לא הושג רק בגלל המשימה האחרונה, אם הן הגיעו לשלישיה האחרונה, זה כבר אומר משהו.
אז נכון לא הכי חכמות, בלשון המעטה, אבל עם יחסי חברות מדהימים, ויחסית לבנות צעירות/ רזות/ מפונקות אולי, התמודדות שאמורה לזכות אותן לפרגון.
נכון, הן ניסו לגנוב מונית של שושואים, אבל זה לא היה באמת מכוער. זה היה חלק מלהתמודד כדי להגיע למטרה, חלק מדרישות המשחק. כמעט כל הזוגות עשו משהו, כדי להתקדם במשחק. אולי באמת פרט לשושואים, אבל שושואים סלחו לאחים שהתנהגו אליהם בגועליות ודורסנות, והתנצלו רק כאשר הבינו שזה יכול לפגוע בהם בהמשך התוכנית. אז מה זה מונית כבר?
בר אכלה בשר? גם שושה התיישבה על ברכי גבר במשימה של כסאות ועוד כל מיני דברים שהיו במהלך העונה, שאם מחפשים- מוצאים.
תקשיבו, שמו להם איזה 4-5 פרסות במהלך התוכנית, כולם ניסו לשים להן רגל, צחקו על האינטליגנציה שלהן (אינטליגנציה רגשית חשובה לא פחות, אל תשכחו!) וניסו להעיף אותן בכל פעם מחדש.
ועדיין, אחרי כל פרסה הן שרדו- נכון הן הגיעו אחרונות, אבל הן כל הזמן עשו שתי משימות, בזמן ששושואים וכל השאר, עשו אחת!
וגם להן, לפחות לאינה, שהיא בת לאם חד-הורית ועולה חדשה, המיליון לא יזיק.

בנוסף בתור חיות הכלוב, אתם לא אמורים לתמוך באנדרדוג?
מגיע להן! כל הכבוד לבנות!
*מנגינה*{התווים שלו}
*מנגינה*{התווים שלו} • 13 בפבר׳ 2012
לפי כמות הסנגוריה שנלמדת כאן על הזוכות
מסתבר שהלקח הנלמד מהמשחק הוא
מותר לרמות ולגנוב אם זה משרת את המטרה.

ואחרי זה אומרים שריאליטי שטחי ולא חינוכי.....!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 14 בפבר׳ 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בפבר׳ 2012
*מנגינה* כתב/ה:
לפי כמות הסנגוריה שנלמדת כאן על הזוכות
מסתבר שהלקח הנלמד מהמשחק הוא
מותר לרמות ולגנוב אם זה משרת את המטרה.

ואחרי זה אומרים שריאליטי שטחי ולא חינוכי.....!

ברור שריאליטי לא חינוכי. אבל המירוץ למיליון הוא בין הריאלטים החינוכיים שיש, כי לפחות האנשים זוכים שם בפרס אחרי עבודה קשה.
הרי גם מבית האח הגדול יוצאים עם מיליון שקלים. על מה? על היכולת לגרבץ בחינניות במשך שלושה חודשים. או בית ספר למוזיקה, שמלמד את כולנו איך ציניות טהורה וקשה נראית.

מנגינה, זה שיפוט די שטחי של הסיטואציה. כי על הגניבה הזו שהסריחה מהראש והשתיים גם די התייסרו בגינה, הן "פיצו" אותנו בשלל ערכים או תובנות אחרות. למשל: שהאנדרדוג יכול לקחת. שלחברות אמיצה יש ערך ממשי, שמי שלא מוותר ובאמת לא מוותר, יכול לזכות. בעיני זו זכייה אופטימית ואני נורא שמחה שהן זכו כי הן הצליחו ולא כי שלחו להן סמסים.