סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יתכן סאשן ללא חדירה?

שוסי
לפני 12 שנים • 24 בפבר׳ 2012
שוסי • 24 בפבר׳ 2012
הלוואי.
ובכל זאת,זה מעניין.
Mary Jane
Mary Jane • 24 בפבר׳ 2012
אני מאמינה שנכון לדרוש מכל אדם את מה שהוא מסוגל לו. מעבד בית- שינקה היטב, מעבד מין- שיענג כהלכה, וכיו"ב. לכן נחוצים לאישה כמה וכמה גברים בחייה icon_smile.gif

ואם רצונה בגבר אחד לאהבה וחיים משותפים, גבר נשלט כמובן, אז המינימום הוא שהגבר יהיה מסוגל לקיים יחסי מין הכוללים חדירה, ויידע לתעל את אונו הגברי לעינוג וסיפוק אשתו. פמדום הוא לא רק ביזאר והתנהגות משונה, הוא גם (ולעתים, בעיקר) אורח חיים נורמלי ומקסים.
    התגובה האהובה בשרשור
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
אני מאמינה שנכון לדרוש מכל אדם את מה שהוא מסוגל לו. מעבד בית- שינקה היטב, מעבד מין- שיענג כהלכה, וכיו"ב. לכן נחוצים לאישה כמה וכמה גברים בחייה icon_smile.gif

ואם רצונה בגבר אחד לאהבה וחיים משותפים, גבר נשלט כמובן, אז המינימום הוא שהגבר יהיה מסוגל לקיים יחסי מין הכוללים חדירה, ויידע לתעל את אונו הגברי לעינוג וסיפוק אשתו. פמדום הוא לא רק ביזאר והתנהגות משונה, הוא גם (ולעתים, בעיקר) אורח חיים נורמלי ומקסים.

אמן ואמן למשפט האחרון!
ובכלל, זאת הייתה תשובה כלכך יפה מדויקת ונכונה (לדעתי), עד שאני חייב להמשיך ולשאול:
ואם יש גבר נשלט צעיר שמרגיש שהוא לא יכול, מה היית מייעצת לו?
האם להתמקד ולמצוא את המשהו האחד שהוא כן יודע (לפי החלק הראשון של התשובה שלך, כלומר לאו דווקא חדירה), או לנסות ללמוד להיות ה"בן זוג" עם המינימום הנדרש מכל מני דברים הכרחיים?
Mary Jane
Mary Jane • 24 בפבר׳ 2012
fog כתב/ה:
["]
אמן ואמן למשפט האחרון!
ובכלל, זאת הייתה תשובה כלכך יפה מדויקת ונכונה (לדעתי), עד שאני חייב להמשיך ולשאול:
ואם יש גבר נשלט צעיר שמרגיש שהוא לא יכול, מה היית מייעצת לו?
האם להתמקד ולמצוא את המשהו האחד שהוא כן יודע (לפי החלק הראשון של התשובה שלך, כלומר לאו דווקא חדירה), או לנסות ללמוד להיות ה"בן זוג" עם המינימום הנדרש מכל מני דברים הכרחיים?

זה אינדיבידואלי ותלוי ברצונו של אותו אדם. אם רצונו להיות בעתיד בן זוג לאישה, יהא עליו לשפר עצמו ולטפל בבעיותיו. ואם רצונו להיות מצחצח נעליים, שילמד את המקצוע ; )

אני בספק אם מישהי הייתה מעוניינת בבן זוג שאינו מסוגל לקיים יחסים (=אימפוטנט). לשעשועי השפלות וכו' זה נסבל, כי ממילא אין צורך בתפקוד יוצא דופן, אך מי שרוצה אישה כבת זוג צריך גם להיות מסוגל לתפקד כבן זוג. היותו גבר נשלט לא אמורה להיות קשורה לכך. כי גבר נשלט הוא בפירוש לא מילה נרדפת לאימפוטנט, להיפך, גבר נשלט הוא הגבר המושלםםם- היפה והטוב שהינו כאן כדי לשמחנו ולספק אותנו icon_smile.gif
Bloody
Bloody • 24 בפבר׳ 2012
בטי בום כתב/ה:
M.J אם לא היית היה צריך להמציא אותך

זו הסיבה שהמציאו אותה icon_smile.gif
מלכתא
מלכתא • 24 בפבר׳ 2012
למה לא?
הנשלט צריך לדעת לפנק את השולטת ולספק את צרכיה- כולל צרכי מין.
כמובן שחדירה\סקס כזה לא יהיו רגילים... אבל שוב, מאוד אינדיבידואלי- וזאת מילת המפתח.
NIKITA 1​(שולטת)
NIKITA 1​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2012
הכל תלוי בסוג הקשר
נשלטיי הקודמים לא הגיעו איתי לחדירה כלל וכלל (הם היו נשלטים בלבד)
הנשלט הקיים שלי (שהוא גם בן זוגי) כן , לא ראיתי בזה שום סוג של כיבוש, אלא סוג של סיפוק טוטאלי וחיבור אינסופי שלי ושלו, מה שכן בזמן החדירה (האקט) השליטה שלי לא נעלמה, אני קבעתי והחלטתי אם הוא יגמור או לא, כמה יספק אותי ואיך יספק אותי.
LADY RED​(שולטת)
LADY RED​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2012
ניתן לעשות סשן שמבוסס רק על מנטלי
ולהוסיף אלמנטים נוספים לססגוניות הסשן icon_smile.gif
ולגבי מה שכתבת לאינטרקציה עם דום ושפחה
כנ"ל מנטלי
לדעתי המנטלי יותר עוצמתי מפיזי
LADY RED​(שולטת)
LADY RED​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2012
גם בקשר זוגי המנטלי יותר עוצמתי מהפיזי
אם לאחר מכן יש רצון לפיזי המנטלי מעצים זאת
אך ניתן לקיים קשר זוגי בלי פיזי כי המנטלי זה מה שמעצים זאת
לפחות אצלי בגישה
דוגמא אם ניקח בקשר זוגי את המגזר הדתי ( זו רק דוגמא בלי שיפוטיות למגזר זה )
שהם מנהלים קשר זוגי מתקיים שם קשר מנטלי עמוק כאשר האקט הפיזי ( חדירה ) מתרחש בניהם רק לאחר החתונה.