צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דו קרב

נון שין
לפני 12 שנים • 29 בפבר׳ 2012

דו קרב

נון שין • 29 בפבר׳ 2012
המאסטר חשב על רעיון מדהים: דו קרב הצלפות.‬
זוגות של אדונים ושפחות מוזמנים לדו-קרב הצלפות-
כל אדון מקבל את שפחת האחר, ומצליף בה בתורות.
זו שנכנעת ראשונה - רשאי המצליף לשגל אותה כרצונו.

הפנייה נשלחה זה מכבר לחלל הכלוב, אך לא נענתה.
ואנחנו תוהים,
האם אין כאן אף אחד המוכן להענות לאתגר?
ואולי ככלות הכל, אין הרעיון מדהים כל כך...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 בפבר׳ 2012
זה פשוט לא רעיון מספיק מאתגר.

אני אומרת, בשביל מה בכלל להטריח את המאסטרים? לא חבל על הגיד העדין הזה במפרק היד?

שימו את שתי השפחות בזירה ושילחמו זו בזו עד מוות. השפחה הנותרת תהיה פרס אדיר לבעליה והאדון שיוותר בדד ילמד את הלקח שלו - לגדל שפחה רכרוכית כזאת, שלא מסוגלת לנצח. בושה לו.

ועד שהקרב יגמר ההנאה לשני האדונים מובטחת, לא? עירום מלא, הרבה דם, זעקות כאב. נשמע סקסי.
    התגובה האהובה בשרשור
טעימה אוהבת

אין סיכוי

טעימה אוהבת • 29 בפבר׳ 2012
לפי תמונת הפרופיל שלך, או ש או ש,
את בטוח מנצחת
אז למה להכנס לקרב אבוד מראש devilwitch.gif
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 2 במרץ 2012
Lakshmi​(נשלטת) • 2 במרץ 2012
אולי הוא מדהים, אבל לא לנשים הישראליות..גם לא לנשלטות,
זה לא המנטאליות..

אממ..זה נשמע משהו שמתאים יותר לנשים של קנדה/ארה"ב../אוקראינה

icon_rolleyes.gif
א-דום​(שולט)

זה רעיון נחמד באופן תיאורטי בלבד.

א-דום​(שולט) • 2 במרץ 2012
מה שאתם לא לוקחים בחשבון שגם בבידיאסאמ לא כולם בעד חילופים ולא כולם קוקוהולדרים ולא כל השפחות הן בעניין של כאב אקסטרימי שיכול להיות תוצאת התחרות. לפיכך, חפשו תחילה זו שהוא בכלל בעניין החילופים וקוקהולדינג ומשם... אולי. לא כולם סוטים כמוכם icon_lol.gif סוטים בקטנה icon_wink.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 2 במרץ 2012
מה שמפריע לי פה הוא בעיקר העובדה ששולט זר, שלא מוכר לך, אמור להצליף בך עד לנקודה שבה את לא יכולה יותר.

שלא תביני לא נכון, אני הכי בעד סטוצי-סשן (סשן-סטוצים?). לא חושבת שחובה שתהיה אהבת אמת בין שולט לנשלט על מנת שהם יוכלו להנות מהסטוץ. אפילו לא חייבת להיות היכרות בסיסית מבחינתי, אם נקבעים כללי זהירות ובטיחות מינימליים. כך שהבעיה, לגבי דידי, היא לא העובדה שמדובר בשולט של מישהי אחרת שמצליף בך, אלא דווקא העובדה שחוקי המשחק אומרים שהמטרה שלו היא להצליף עד לנקודה שבה תישברי.

ומהניסיון שלי, נקודת השבירה הזו היא חמקמקה ומיקומה משתנה בהתאם למצברוח, מצב בריאותי, איזה יום היום, האם רבת לפני שעתיים עם אבא ועוד מיליון משתנים. כך שלשולט זר יהיה קשה מאד לדעת איך להגיע כמה שיותר מהר לנקודה הזו (ולנצח במשחק) ועדיין לא לעבור אותה בשוגג ולהגיע לכדי פגיעה.

עד כאן בנושא בטיחות. יש לי גם מה להגיד בנושא הערכי:

נראה לי דפוק, אשכרה דפוק, שהמטרה של הסשן תהיה לשבור אותך במקום ליהנות הדדית. תקראי לי שמרנית אבל בעיניי בדסמ אמור להיות מכוון לעונג הדדי, ששני הצדדים נהנים ממנו. אם המשחק הוא שצד אחד צריך להגיע לשבירה של הצד השני כמה שיותר מהר, זה נראה לי מעוות. או בכל מקרה, לא כוס התה הפרטית שלי.

Mary Jane
Mary Jane • 2 במרץ 2012
אין פלא שקשה לכם למצוא פרטנרים למשחק. למה שמישהו ירצה לראות את האישה שלו מוכה ללא רחם, בוכייה ואומללה, נתונה לחסדי סאדיסט מזדמן, שעוד עלול, רחמנא ליצלן, לקיים עמה יחסים מולך ולענות אותך כפליים...זה מנוגד לכל אינסטינקט ראשוני, ולדחף הבסיסי של הצד השולט לגונן ולשמור על אוצרו- האדם שהתמסר לו בגופו ובנפשו. נוסף על כך, זה מוציא את השליטה מידיו של השולט ומעבירה אל האקראיות וחוסר הוודאות. התגלמות הסיוט icon_smile.gif

או במילים אחרות- זו סטיה מתקדמת מאוד icon_smile.gif
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 2 במרץ 2012
אני מציע משהו אחר, כמו בבדיחה על השש בש
למה לחכות עד השבירה? נזיין אותה עכשיו וזהו
את מי? את שתיהן icon_smile.gif
נון שין
לפני 12 שנים • 10 במרץ 2012
נון שין • 10 במרץ 2012
אממ..זה נשמע משהו שמתאים יותר לנשים של קנדה/ארה"ב../אוקראינה

Lakshmi,
האם את יכולה בבקשה להסביר את העניין הזה?
הוא לא כל כך מובן...
מה ההבדל בין הנשלטות של קנדה/ארה"ב/אוקראינה לבין אלה של ישראל?

בתודה מראש
icon_biggrin.gif