ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Turn me Off

DomMale4fem
לפני 12 שנים • 9 במאי 2012
DomMale4fem • 9 במאי 2012
daniel222 כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
ולעניין: הכי turn off בעיני - טפשות.
icon_cool.gif

חותם בשתי ידיים.

טביעות אצבע? icon_eek.gif

כבר יש לי ויזה לארה"ב, תודה.

ובמשטרה (עדיין) לא הייתי.

ואם כבר מדברים על טיפשות וחתימות, ארמוז להסכם קואליציוני מהזמן האחרון.

icon_wink.gif
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
דומייל, נו באמת - על זה היית צריך לשים עוף טופיק. offtopic.gif
ובמאמר מוסגר, זאת לא הפעם הראשונה שחור שחור בולע כוכב דועך, זה כבר קרה וממזמן
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4226332,00.html
Red E

דווקא ...

Red E • 9 במאי 2012
טיפשות עילגות וניקים טיפשים (שלפעמים נובעים מהומור) לא תמיד ניתן לשנות..

מה שהכי דוחה בעיני ?

זו יהירות ורוע.. ולמה? כי הן תכונות שניתן לשנות בעצמנו...

icon_rolleyes.gif
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני לא חושבת שניתן לשנות רוע. או יהירות. למה חושבת שכן?
מה שיכולה להשתנות היא התפיסה שלך לגבי אנשים עם הזמן וההכרות שלך איתם
לפעמים יש מידע שגוי או מסולף ולפעמים פשוט קופצים למסקנות ועם הזמן מתברר שהשד או השדיים לא כל כך נוראים (:
אבל שינוי אמיתי של תכונות אופי עמוקות נראה לי מופרך.
בכל מקרה, לא מאמינה שניתן לשנות או לתקן אופי או יכולות של אנשים ומיותר לנסות.
עדיף להתרכז במה שמתאים לך ככל הניתן ובכך למנוע מעצמך עוגמת נפש רבה.
אגב, שימי לב שמיקדתי ואמרתי טפשות.
לא בורות ולא עילגות שדוקא כן ניתנות לשינוי, לפחות לדעתי icon_smile.gif
DomMale4fem
DomMale4fem • 9 במאי 2012
שיר כאב כתב/ה:
דומייל, נו באמת - על זה היית צריך לשים עוף טופיק. offtopic.gif
ובמאמר מוסגר, זאת לא הפעם הראשונה שחור שחור בולע כוכב דועך, זה כבר קרה וממזמן
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4226332,00.html

חחח - לפחות שם היה חזיון מרהיב עין, בעוד שאצלנו אוי לעיניים שכך רואות.

ובאמת התנצלותי לפותח השרשור. להבא אשתדל לא לעוף מהטופיק בלי הודעה.
Red E
Red E • 9 במאי 2012
שיר כאב כתב/ה:
אני לא חושבת שניתן לשנות רוע. או יהירות. למה חושבת שכן?
מה שיכולה להשתנות היא התפיסה שלך לגבי אנשים עם הזמן וההכרות שלך איתם
לפעמים יש מידע שגוי או מסולף ולפעמים פשוט קופצים למסקנות ועם הזמן מתברר שהשד או השדיים לא כל כך נוראים (:
אבל שינוי אמיתי של תכונות אופי עמוקות נראה לי מופרך.
בכל מקרה, לא מאמינה שניתן לשנות או לתקן אופי או יכולות של אנשים ומיותר לנסות.
עדיף להתרכז במה שמתאים לך ככל הניתן ובכך למנוע מעצמך עוגמת נפש רבה.
אגב, שימי לב שמיקדתי ואמרתי טפשות.
לא בורות ולא עילגות שדוקא כן ניתנות לשינוי, לפחות לדעתי icon_smile.gif

רוע ויהירות .. לעניות דעתי נובעים מאיגו חזק .. כל מה שנובע מאיגו ניתן לשנות
לא אני זו שצריכה לשנות אלא הם עצמם ,את הרוע והיהירות שבתוכם.. ואם הם לא מודעים ו/או לא רוצים.. אז אני מתרחקת מהם..
ו.. אני? אני תמיד שמחה לדעת כשאני טועה ... רק ככה משתנים ורק ככה למדיםicon_smile.gif

}{
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 במאי 2012
גורגי99 כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
גברים המציינים בפניה הראשונה ומבלי שנשאלו לכך, מה הם אוהבים שעושים להם. מעניין אותי כקליפת השום.
כינויים גבריים המכילים את המילים משרת, עבד, זונה וכו'. מרגיש לי כמו מושפל סדרתי או כמו להיכנס לחנות בגדים יד שניה.
אנשים חסרי בושה, מבוכה, כבוד עצמי, גבולות, נימוס. לא יכולה לעבוד עם חומר אנושי כזה.
ומעל לכל- אנשים שלא קוראים. כי שכל זקוק לספר כמו שחרב זקוקה לאבן משחזת (ציטוט בערך, ג'ורג' ר.ר. מרטין).
מה רע בלציין שמישהוא הוא עבד,משרת ,או כלבלב..הרי יש פה המון מלכות שרוצות את זה..ולזה האתר מדבר לא?לעבדים נשלטים כלבלבים וכזה,כמו שיש נשלטות ,כלבות,שפחות,מתמסרות,וכן גם זונות..מה את מנסה להיות מיוחדת ,או מעניין לך כקלפת השום..מה זה אמור היה להביע "שאת יודעת תמשפט הזה"אז אני הוסיף פה מה שבאמת מפריע לי..מתנשות כמו מרי גין שחושבות שהם המלכות הכי טובות באתר...ולהיות עם האף למעלה ,לדעתי יש כאן כמה כמוך שבאמת אולי קליפת השום יותר טובה ממכם

כל אחד ואחת מספרים מה להם באופן אישי מפריע.
מישהי אחרת תכתוב שזה מדליק אותה
מה הבעיה בדיוק?
הבעייה שמי שמפריע לו שמישהוא כותב שהוא עבד ,או נשלט ,או משרת..שזה באתר בדסמ..יכול לצאת מפה וללכת לאתר אחר,אין פה נשלטות עם כינויים של משרתת,שפחה ?,למה לומר רק על גברים..?למה לא לציין גם על נקבות,למה לתקוף רק עבדים,נשלטים...מה זה אמור לעשות אותה מלכה מיוחדת,מה גבר נשלט אמור לומר למישהיא שהיא מלכה או שולטת?שהוא אדון ,מאסטאר,מה?זה הבעייה ,ההתנשות הזאת..זו באמת בעייה .

גורגי שתדע לך שהיום יום הזכרון לדגי זהב קאזחים וכקרובת משפחה של דג זהב קזאחי (יבדל"א) , אני מאוד נפגעת מזה שאתה כותב היום. קצת כבוד לדגי הזהב הקזאחים שהקריבו כל כך הרבה כדי שאתה תוכל לכתוב היום.
גורגי99
גורגי99 • 9 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
גורגי99 כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
גברים המציינים בפניה הראשונה ומבלי שנשאלו לכך, מה הם אוהבים שעושים להם. מעניין אותי כקליפת השום.
כינויים גבריים המכילים את המילים משרת, עבד, זונה וכו'. מרגיש לי כמו מושפל סדרתי או כמו להיכנס לחנות בגדים יד שניה.
אנשים חסרי בושה, מבוכה, כבוד עצמי, גבולות, נימוס. לא יכולה לעבוד עם חומר אנושי כזה.
ומעל לכל- אנשים שלא קוראים. כי שכל זקוק לספר כמו שחרב זקוקה לאבן משחזת (ציטוט בערך, ג'ורג' ר.ר. מרטין).
מה רע בלציין שמישהוא הוא עבד,משרת ,או כלבלב..הרי יש פה המון מלכות שרוצות את זה..ולזה האתר מדבר לא?לעבדים נשלטים כלבלבים וכזה,כמו שיש נשלטות ,כלבות,שפחות,מתמסרות,וכן גם זונות..מה את מנסה להיות מיוחדת ,או מעניין לך כקלפת השום..מה זה אמור היה להביע "שאת יודעת תמשפט הזה"אז אני הוסיף פה מה שבאמת מפריע לי..מתנשות כמו מרי גין שחושבות שהם המלכות הכי טובות באתר...ולהיות עם האף למעלה ,לדעתי יש כאן כמה כמוך שבאמת אולי קליפת השום יותר טובה ממכם

כל אחד ואחת מספרים מה להם באופן אישי מפריע.
מישהי אחרת תכתוב שזה מדליק אותה
מה הבעיה בדיוק?
הבעייה שמי שמפריע לו שמישהוא כותב שהוא עבד ,או נשלט ,או משרת..שזה באתר בדסמ..יכול לצאת מפה וללכת לאתר אחר,אין פה נשלטות עם כינויים של משרתת,שפחה ?,למה לומר רק על גברים..?למה לא לציין גם על נקבות,למה לתקוף רק עבדים,נשלטים...מה זה אמור לעשות אותה מלכה מיוחדת,מה גבר נשלט אמור לומר למישהיא שהיא מלכה או שולטת?שהוא אדון ,מאסטאר,מה?זה הבעייה ,ההתנשות הזאת..זו באמת בעייה .

גורגי שתדע לך שהיום יום הזכרון לדגי זהב קאזחים וכקרובת משפחה של דג זהב קזאחי (יבדל"א) , אני מאוד נפגעת מזה שאתה כותב היום. קצת כבוד לדגי הזהב הקזאחים שהקריבו כל כך הרבה כדי שאתה תוכל לכתוב היום.
דקה דומיה לזכרם,יהי זכרך ברוך,אה, זכרם סליחה.
Mary Jane
Mary Jane • 9 במאי 2012
גורגי99 כתב/ה:
[

שלום לך, גורגי הזועם.
למען הסדר הטוב, הבה נעמיד את דברים על דיוקם.

א. כוונתי לא הייתה לטעון שכינויים כאלה הם רעים, אלא שאינם מושכים אותי. אני מעדיפה להוריד למטה נסיך ולא את מי שבוחר לכנות עצמו ברשת חברתית/אתר היכרויות בשמות כמו כלב, זונה וכיו"ב. עניין של טעם אישי.

ב. בעניין קליפת השום - הדבר נאמר בהקשר מסוים ולא כאמירה כללית לגבי נשלטים. כתבתי שלא מעניין אותי לקבל פניות מזרים, בהן האדם הפונה משליך עליי את חשקיו ורצונותיו המיניים מבלי שנשאל לגביהם. בעיניי זו גסות רוח איומה, וכמו שאין הדבר מקובל בהיכרות ראשונה פנים מול פנים, כך אין לכך מקום בתקשורת כתובה.

ג. נכון שהתייחסתי רק לגברים נשלטים ולא לנשים נשלטות, אך לא הייתה כאן כוונה להפלות או לתקוף גברים, ועמדותיי תקפות לשני המינים. ובכל אופן, גם אם הייתי מתייחסת אחרת לנשים, זו זכותי, כבעלת העדפות, כל עוד אני עושה זאת באופן מכובד.

ד. מעולם לא כיניתי את עצמי 'מלכה' ובטח שלא 'המלכה הכי טובה באתר'. אני משתדלת להביע את דעותיי באופן סבלני וסובלני. אני מבינה שאתה שומר לי טינה עוד מהשרשור בעניין יום הזכרון ושדבריי, ככלל, אינם לרוחך ונתפשים כמתנשאים, ועל כן אני מקווה שהבהרה זו תיישב את העניינים בינינו.
האמפרי
האמפרי • 9 במאי 2012
בעיקר בני אדם
(ואני הייתי ספציפי)