ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תובנות על החור השלישי.

שוסי
לפני 12 שנים • 14 במאי 2012
שוסי • 14 במאי 2012
פופסקיבן סקס!
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 14 במאי 2012
tebayes כתב/ה:
אנאלי זה פאסה.
החור השלישי כבר הפך לנורמטיבי משהו,
מעכשיו רק סקס בפופיק!

אתה לא תעזוב את פופיק שלי לעולם נכון?..
אם כך,
פופיק מכריז על חרםםםםםם!
חרם על נינט הכלוב טאבי
שוסי
שוסי • 14 במאי 2012
אמרתי לך שאתה נינט!
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 במאי 2012
tebayes כתב/ה:
אנאלי זה פאסה.
מעכשיו רק סקס בפופיק!

יש סצינה אדירה ב"סמטת השקדיות בעומריג'אן" שבה הזוג הצעיר מגיע לרבי אובד עצות כי האשה לא מצליחה להכנס להריון ומתברר שכל הזמן הזה הם עשו סקס בפופיק. כל הבטן שלה סימנים כחולים, מסכנה.

מאז אני תוהה איך זה לעשות סקס בפופיק, אבל כל פעם מחדש חושבת לעצמי, טוב פעם הבאה, יש מקומות כל כך הרבה יותר כיפים לשים בהם זין, לא חבל?

ולעניין התחת: אני לא יודעת אם השפלה, אבל אני מרגישה בעלות בתחת, כמו שאני לא מרגישה בשום מקום אחר. יש משהו בחדירה את המקום הצר הזה, שתמיד מחייבת קצת כוח, קצת מאמץ, איזה אנקת כאב, שגורמת לי להרגיש מאוד שלו. אני הופכת לשלולית של נשלטות בעת זיון בתחת, אפילו אם זה כואב ולא נעים לפעמים וכן, לפעמים זה כואב ולא נעים ולפעמים אפילו, עדיין, מביך מאוד.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 14 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
אנאלי זה פאסה.
מעכשיו רק סקס בפופיק!

יש סצינה אדירה ב"סמטת השקדיות בעומריג'אן" שבה הזוג הצעיר מגיע לרבי אובד עצות כי האשה לא מצליחה להכנס להריון ומתברר שכל הזמן הזה הם עשו סקס בפופיק. כל הבטן שלה סימנים כחולים, מסכנה.

מאז אני תוהה איך זה לעשות סקס בפופיק, אבל כל פעם מחדש חושבת לעצמי, טוב פעם הבאה, יש מקומות כל כך הרבה יותר כיפים לשים בהם זין, לא חבל?

ולעניין התחת: אני לא יודעת אם השפלה, אבל אני מרגישה בעלות בתחת, כמו שאני לא מרגישה בשום מקום אחר. יש משהו בחדירה את המקום הצר הזה, שתמיד מחייבת קצת כוח, קצת מאמץ, איזה אנקת כאב, שגורמת לי להרגיש מאוד שלו. אני הופכת לשלולית של נשלטות בעת זיון בתחת, אפילו אם זה כואב ולא נעים לפעמים וכן, לפעמים זה כואב ולא נעים ולפעמים אפילו, עדיין, מביך מאוד.

זה הספר שגרם לי לעשות 7יחידות ספרות
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 14 במאי 2012
עלומה כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
אנאלי זה פאסה.
מעכשיו רק סקס בפופיק!

זה הספר שגרם לי לעשות 7יחידות ספרות

ואנאלי בפופיק.
ככה הוא התחיל לדבר אגב,
המילים הראשונות שלו היו ממממממממממללללללמלללללל(שם הוא עוד ניסה לדבר בפה מלא) הלו!!! מה אתה דוחף לי שם מנוול! חרםםםםםםםםםםםםםםםםם

ועד היום הוא פולט,
true story
גבר כנעני
לפני 12 שנים • 16 במאי 2012

.

גבר כנעני • 16 במאי 2012
עזבו אתכם מזיונים בתחת..זיוני מח זה הדבר היום
NINE INCH NAIL​(שולט)
לפני 12 שנים • 20 במאי 2012
NINE INCH NAIL​(שולט) • 20 במאי 2012
מהנסיון שלי בחורות שנהנות או שהיו להן חוויות חיוביות מאנאלי הן מעטות מאד.
סוג של זן נכחד.
נראה לי שהבחורה חייבת להיות מישהי שנהנית במידה מסויימת מהכאב, או מישהי שמנוסה מספיק ולא חשה שום כאב באקט כזה.
כנפי הרעם​(שולט)
לפני 12 שנים • 11 ביוני 2012

הפתח האחורי

כנפי הרעם​(שולט) • 11 ביוני 2012
אני חושב שסקס אנאלי הוא אחד האקטים המיניים הכי מדהימים שיכולים להיות בין גבר לאשה.
זה חיבור עוצמתי, חזק, אינטמי וקורה בד"כ כשיש גם המון רגש ביחסים.
כמעט עם כל אחת מבנות הזוג שלי בשנים האחרונות הגענו לזה מתישהו בד"כ די מהר גם עם כאלו שלא עשו זאת מעולם.. נתקלתי בכל מיני גישות מהן מכאלו שמדחיה וחשש עברו לסקרנות ועניין, המשך בכאלו שנהנו מהרעיון, אחת גמרה רק מחדירה מאחור ואחרת ביקשה שלא נשתמש בחומר סיכה כי כך היא נהנית מזה יותר..
בכל מקרה אני חוזר ואומר סקס מאחור מבטא מבחינתי קירבה עצומה עד כדי סגידה לבת הזוג, .אינטימיות עצומה והמון רספקט..