לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הכי שונאים בבדסמ?

באהלפההרבה​(אחרת)
לפני 11 שנים • 5 ביוני 2012
באהלפההרבה​(אחרת) • 5 ביוני 2012
tusk כתב/ה:
את העובדה שאם לא היה after-care, וודאי מדובר בדום מסוכן !

אני לא אוהבת את זה שהערה על התנהגות לא אחראית של דום, ישר מתפרשת כ"עצרו אותו! הוא דום מסוכן!". ושכשנשלטת מספרת על דום שפגע בה, ישר יבוא מישהו ויגיד "אויש נו, את בטח מאלה שאם הדום שלהן לא מציע להן נישואין, אז מבחינתן הוא מסוכן". ושכשנשלטת שהשתמשה במילים "דום מסוכן" לוקחת אותן בחזרה, מתנצלת ומסבירה שהדבר נעשה בלהט הרגע ושהיא לא מתכוונת להכניס אף אחד לבית הסוהר, מודיעים לה שמאוחר מדי; היא כבר מסומנת כסאבית מסוכנת, כזו שתרוץ למשטרה על כל מבט לא נעים מצד גבר.

(לא שאני בעד סימון דומים חפים מפשע כמסוכנים, אבל אני גם נגד זלזול בצד הפגוע, שולט(ת) או נשלט(ת). כי אני יפת נפש כזאת).
נוריתE
נוריתE • 5 ביוני 2012
אני,לא אוהבת
את כל אילו שחושבים שמי שרציני בקטע
הוא או סמרטוט/ה או וונב'י.
Lexi
Lexi • 5 ביוני 2012
פרלין כתב/ה:
אני שונאת (שנאתי, מניחה שעדיין), גברים שכל עיסוקם בבדסמ מתמצה בהזדמנות לקבל מציצה מושקעת במקום לזיין כמו בן אדם. כאילו, בן אדם! עם כל הכבוד להוד מגניבותך וכל זה, בניגוד לשמועות, לנשים אין באמת נרתיק ודגדגן בגרון.

מאוד מעצבן. זה לא שאנחנו לא.מסננות זה פשוט הטיפוסים המעצבנים שפוגשים בדרך. על הפנים.
Lexi
Lexi • 5 ביוני 2012
את הדיאלוג הקבוע המתיש והפולשני מידי בתחילת כל שיחה לפני שיחה קז'ואל או החלפת תמונות.
כדי שהתשובות שלי לא יהפכו למונוטוניות ומתות כמו השאלות אני אשמח עם הבחורים פה יתנו לי צ'אנס להתלהב קצת קודם וליהנות מהשיחה לפני שהם שואלים על הסטורית חיי המין שלי ודורשים מספר טלפון.
כדי שאני אוכל לענות בפוקוס, ברצינות מלאה ובתשוקה לנושא. תודה. icon_rolleyes.gif
פרחונית​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 6 ביוני 2012
פרחונית​(לא בעסק) • 6 ביוני 2012
Lexi כתב/ה:
את הדיאלוג הקבוע המתיש והפולשני מידי בתחילת כל שיחה לפני שיחה קז'ואל או החלפת תמונות.
כדי שהתשובות שלי לא יהפכו למונוטוניות ומתות כמו השאלות אני אשמח עם הבחורים פה יתנו לי צ'אנס להתלהב קצת קודם וליהנות מהשיחה לפני שהם שואלים על הסטורית חיי המין שלי ודורשים מספר טלפון.
כדי שאני אוכל לענות בפוקוס, ברצינות מלאה ובתשוקה לנושא. תודה. icon_rolleyes.gif

לגמרי !
the rain song
the rain song • 6 ביוני 2012
מה שבטוח שהרבה עוולות נעשות בשם הבדסמ
אבל כמו תמיד - זה לא הבדסמ
זה האנשים

אחלה שרשור בעיני
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 6 ביוני 2012
ונזכרתי בעוד משהו:

אנשים שלא יודעים להבדיל בין מה שמגרה אותי מינית לבין מי אני באמת
צ'שייר
צ'שייר • 6 ביוני 2012
את עצמנו כמובן
מסטיק מר
מסטיק מר • 6 ביוני 2012
בטי בום כתב/ה:
ובעיקר את התחושה שלי שאם לא הייתי בדס"מית החיים שלי הזוגיים היו יותר פשוטים

כ"כ.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 7 ביוני 2012
James Bondage​(מתחלף) • 7 ביוני 2012
זאלופון כתב/ה:
וגם דפש. חוץ משיר די מחורבן שזכה לתהילת עולם בהסבר הרשמי של הכלוב בדסמ מהו, מעולם לא הבנתי מה הקשר בין המוזיקה שלהם לבינינו. את הפסקול הרשמי של הקהילה הייתי מפקיד בידיהם של לאונרד כהן ומרילין מנסון (שניים שתמיד תהיתי איך תישמע יצירה משותפת שלהם).

לאונרד כהן, מגדולי הסוטים, כבודו במקומו מונח. את מרילין מנסון אני לא כל כך מסמפט - איש איש וטעמו.

אבל אחוז נכבד מהשירים של דפש הם רלוונטיים, ומרטין גור (מלחין, כותב רוב מוחלט של המילים שלהם, מלחין רוב מוחלט של המנגינות שלהם, ומדי פעם גם שר) עשה רבות לטובת לגטימציה של BDSM לא רק עם השירים אלא בין השאר גם בראיונות, ביחצ"נות, ובזה שכצילמו אותו בכניסה / יציאה ממועדון הוא היה משתף פעולה. היום הוא אדם קצת יותר פרטי.

אני מניח שאתה מתכוון ל- Master & Servant - אז שווה להעיף מבט בעוד כמה מילות שירים:

http://www.lyricsfreak.com/d/depeche+mode/strangelove_20039369.html

שמתוכו נמצאת גם השורה שבין השאר אחראית לזה שמצאתי את זוגתי שתחייה, I give in to sin because I like to practice what I preach, או

http://www.lyricsfreak.com/d/depeche+mode/in+your+room_20039387.html

יש הרבה דוגמאות מפורשות, ויש הרבה דוגמאות שאפשר להתווכח עליהן, לדוגמא, השורה "There's no time for hesitating, pain is ready, pain is waiting, primed to do its educating" מתוך http://www.lyricsfreak.com/d/depeche+mode/dream+on_20039291.html או לחילופין mercy in you או judas.

בקיצור, יש להם יותר קשר לעניינינו מאשר שיר די מחורבן. יש להם הרבה כאלה icon_smile.gif ועוד.

ואם כבר עניתי לשרשור -

אז:

א) זה שציוד איכותי כל כך יקר וגם קשה למצוא

ב) שזה לא נושא שיחה לגטימי

ג) שהרבה מדי נצלנים למיניהם עושים את ה- BDSM קרדום לחפור בו ולזיין אותו (המדובר בגברים ונשים כאחד)

ד) שהקהילה מלאה בחובבי דרמה למיניהם (זכרונות מהעבר הרחוק: "מישהו פינצ'ר לי את הגלגל, אני אתן למשטרה את רשימת הניקים באתר בתור חשודים אם אתם לא מודים עד מחר"; זכרונות מהעבר הקרוב: "היה זיכוי, ואז לא היה"). שלא תבינו לא נכון - מדובר במקרים חמורים, שצריך (ואפשר) לפתור אותם -- אבל לא ע"י הפיכתם לטלנובלה.

ה) שמספר לא מבוטל מהעוסקים בתחום לא מקבלים את עצמם ומרגישים שמשהו שהם עושים לא לגמרי בסדר (ולכן מחפשים חיזוקים בכל מיני מקומות, רובם לא נכונים). חבל.