צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציידים ומלקטות

Uranus
לפני 11 שנים • 22 בנוב׳ 2012
Uranus • 22 בנוב׳ 2012
AV
א. מורגש שהיית עסוק בעוד משהו כשכתבת... icon_twisted.gif

ב. אתה מבין שכתבת ועשית בדיוק כמוהו הרגע ובדיוק כמו שאתה מגנה?
A v​(שולט)
לפני 11 שנים • 22 בנוב׳ 2012
A v​(שולט) • 22 בנוב׳ 2012
Uranus כתב/ה:
AV
א. מורגש שהיית עסוק בעוד משהו כשכתבת... icon_twisted.gif

ב. אתה מבין שכתבת ועשית בדיוק כמוהו הרגע ובדיוק כמו שאתה מגנה?

1 תודה על ה"מחמאה" כן המוח עסוק בעוד והיתה לי תחושה שאני טיפה "מרחף"

2 לא ממש גיניתי (תסתכל בפייס כמה ירדתי על ביביהו תבין מה זה גינוי) פשוט לקחתי נקודות

ואמרתי את דעתי עליהן,זה רק כדי להראות איך אחר עלול או יכול לראות את הדברים.

נ.ב

בזמן שעניתי לך אני רק מעשן סיגריה עם קפה(לא קפה ההוא,כוס קפה}
the rain song
לפני 11 שנים • 23 בנוב׳ 2012
the rain song • 23 בנוב׳ 2012
אבל זו סאטירה וסאטירה מטבעה נכתבת עם הכללות.
הרי זה לא שמישהו באמת חשב שמדובר במחקר מדעי ומבוסס
אדם כתב מרחשי ליבו, הקצין והכליל ועשה זאת, לדעתי, יפה ומשעשע מאוד.
לא חייבים לאהוב, בטח לא לצחוק אבל להתייחס ברצינות?

ואני לא יכולה שלא לתהות - האם העובדה שגברים קפצו לספר שהם כן מסוגלים לעשות כמה דברים בבת אחת מגיע מאותו מקום שנשים קופצות כשמישהו כותב שאין בכלוב נשים שנראות טוב?
גברים​(שולט)

Re: ציידים ומלקטות

גברים​(שולט) • 23 בנוב׳ 2012
טוסבר כתב/ה:
אבל אז אתה מנסה לצוד בכלוב (לצוד בכלוב ??!! ). בעודך שוכב בעשב מנסה ללמוד אותה, דורס אותך עדר ציידים צבעוניים, צעקניים, ושקרנים שרצים אליה מנפנפים ברוביהם. והדבר הראשון שאתה לומד עליה זה שהיא צועקת בפרופיל שלה משהו בין "אני בזוגיות", דרך "אני לא מחפשת" ועד ל- "אינפנטילים ! אל תשלחו לי מסרים, אני לא רוצה כלום מאף אחד !!! ".

די ! אתה באמת מתלונן שמתחריך הציידים הם קולנים, שקרנים, טפשים ומכוערים, שמבריחים מהם את הבחורות ? היית מעדיף שהם יהיו שלווים, חכמים, יפים וגבוהים ? (:
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

גברים כתב/ה:
טוסבר כתב/ה:
אבל אז אתה מנסה לצוד בכלוב (לצוד בכלוב ??!! ). בעודך שוכב בעשב מנסה ללמוד אותה, דורס אותך עדר ציידים צבעוניים, צעקניים, ושקרנים שרצים אליה מנפנפים ברוביהם. והדבר הראשון שאתה לומד עליה זה שהיא צועקת בפרופיל שלה משהו בין "אני בזוגיות", דרך "אני לא מחפשת" ועד ל- "אינפנטילים ! אל תשלחו לי מסרים, אני לא רוצה כלום מאף אחד !!! ".

די ! אתה באמת מתלונן שמתחריך הציידים הם קולנים, שקרנים, טפשים ומכוערים, שמבריחים מהם את הבחורות ? היית מעדיף שהם יהיו שלווים, חכמים, יפים וגבוהים ? (:

נו, כי הם גורמים לכולנו להראות רע icon_smile.gif
DoritiP​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 24 בנוב׳ 2012

כתוב מקסים, אבל...

DoritiP​(נשלטת) • 24 בנוב׳ 2012
כתוב מקסים.

אני חושבת שזה ייצור התעניינות...

אבל, נראה לי שכדאי שתיסגר על עצמך. אתה נשמע צייד בלבטים לגבי זהותו.
באנשי
לפני 11 שנים • 24 בנוב׳ 2012

ממממממממ

באנשי • 24 בנוב׳ 2012
ראייה אנתרופולוגית מוטעת לדעתי!

נסה להתקדם למשפחה הגרעינית, אולי זה מה שהולך פה.

לא ציידים ולא מלקטות....

אינואיטיים צאו מהאיגלו
נשים-ללעוס את מגפי הבעל.
יש עבודה!
טוסבר
לפני 11 שנים • 25 בנוב׳ 2012

טוסבר • 25 בנוב׳ 2012
גברים כתב/ה:
טוסבר כתב/ה:

זו ממש לא התחרות שמטרידה אותי,
אלא השריטות, המחסומים, הקוצים, והתוקפנות שהם לעיתים משאירים אחריהם
Red E
לפני 11 שנים • 25 בנוב׳ 2012

Red E • 25 בנוב׳ 2012
גברים כתב/ה:
טוסבר כתב/ה:

אין שום פסול במה שאתה מציע icon_smile.gif
נהפוכו icon_biggrin.gif