לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בזיון!! כנסו...

נוריתE
לפני 11 שנים • 5 בדצמ׳ 2012

הצצתי בפרופיל

נוריתE • 5 בדצמ׳ 2012
נו בטח
מה ציפיתי מילדה בת 12

icon_rolleyes.gif

אני,את טיעוני,סיימתי.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
לא אכנס לויכוח בין האנשים כאן ,יותר מידי רוע ואני מתכוון לקחת צד ,כשיש מלחמה שני הצדדים

מפסידים ולאחר מכן כולנו כקהילה .

אבל ...כשקיימת אמת אני מאחוריה ונורית כאן מבחינתי אמרה אמת ואני חייב לצטט את הקטע הזה :

כל הקונצנזוס המתלהם הזה,בשני השירשורים בנושא
הוא חסר תועלת וחסר תוחלת
שבא להראות מי הגבר גבר
תראו לה תמיכה אמיתית
ויש לי הרושם שכמה וכמה פה ממבלי הדאנג'ן מכירים אותה אישית
לכו תתמכו בה
לוו אותה לבית דין לעיניני עבודה
עזרו לה לשכור עורך דין להלחם ולקבל פיצויים
לכו להפגין אל מול משרד היחנוך,מחלקת החינוך שם בעיר
בית הספר שממנו פוטרה
שאו שלטים בגאווה,אל מול מצלמות ערוצי החדשות בשעה שבע שמונה בערב
אם אתם חשובים שהיא,היתה אמיצה,שימו גם אתם מסכות אל מול המצלמות
תיהיו אמיצים הביעו הזדהות
ככה בטח לא יזהו אתכם ולא תמצאו את עצמכם עוד שבוע אל מול לשכת העבודה המחוזית
כיתבו "אתם לא תפטרו אחת משלנו רק כי יש לה חיי מין שונים "
"מותר לנו להצטלם לטלוויזיה עושים מה שטוב לנו בלי שנפוטר"
"חופש להקשר ולהזדיין/לזיין" מדינה חופשית
תימכו בה, הרימו ראש
שאו דגל בגאוות אחים ואחיות.

זאת האמת נורית ,אבל כולם גברי מקלדת ,מומחים למכבסת מילים ,שום דבר מעבר לזה ,גם אני חוויתי חוויה אומנם מעט שונה אבל גם אז אנשים ברחו ממני ,להיות לבד בשעת צרה זה לא נעים אבל לצערי זהו טבע העולם ובקהילה שלנו זה מוקצן אף יותר ,לא יעזרו תרוצים כי רק לפני יומיים חזרתי מלונדון שגם שם בעוונותי אני מעט מעורבב בקהילה ,שם הקהילה חזקה יותר מהקהילה היהודית ,שם דבר כזה לא היה קורה בלי הרמת קול צעקה .
ואני כבר אמרתי ..אני מוכן להתראיין בכל ערוץ ולעשות פעולה שאדרש בשביל כל אחד ואחת ממכם שנעשה לו עוול עקב הפנטזייה המינית שלו .
זה לא חוכמה להביט על הריקוד על העמוד להזיל ריר ולומר שלום כשטוב ,חברים וקהילה נמדדים בשעת משבר והיום כשלנו .

שוב נורית ...מילים כדורבנות ..יישר כוח icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2012
ל ו ר י כתב/ה:

את גברת בטי לא מהווה דוגמא לחינוך
את ביתך כשעוד הייתה קטינה היית לוקחת אותה איתך למסיבות בדסמ".
אותה הגברת בה מדובר היא מורה ואימא לילדים .

.

יש אין סוף גישות חינוכיות ואת יכולה להתווכח איתי על כל אחת ואחת מהן אבל להגיד שהבאתי את ביתי הקטינה למסיבות היא הוצאת דיבה.
הבת שלי כמעט בת 20 ואכן עבדה אצלי בליין כסלקטורית במהלך כמה מסיבות
כקטינה לא היה ולא נברא שהיא הגיעה למסיבה ולכן אני מצפה ממך להתנצלות אחרת אני אאלץ לפעול בנושא.

שנית אני וכך אני מחנכת את ביתי שלמה עם מי שאני ולא רואה בבדס"מ משהו כל כך נוראי שאם נערה תיחשף אליו עולמה המוסרי ייהרס.
אצלנו בבית אפשר לדבר על הכל ולשאול כל שאלה שרוצים, לגונן על ילדך זה להכין אותם לעולם ולא לגדל אותם בבורות ושמרנות מתוך פחד.
ילד שגדל ונחשף לסוגים שונים של אנשים, שומע דעות שונות ומכיר תרבויות אחרות יצא אדם הרבה יותר שלם, לטעמי.
אני לא מכירה את ילדיך אבל אני מקווה שהם לא יצאו שיפוטיים ומוציאי דיבה כמוך.

תודה לכל החברים פה ובפרטי ממני ובעיקר מהגורה שנורא צחקה על הסיפור
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2012
סיון' כתב/ה:
שאלה שחלפה בראשי.

בהנחה ומערכת החינוך החליטה שלא לפטר את המורה, אלא להחזירה למקום העבודה ולהמשיך בעיסוקה,
מה לדעתכם תהיה הגישה של התלמידים כלפי המורה?

התלמידים הבנים כאילו...ימשיכו לפנטז עליה כמימים ימימה..רק שהפעם חלק מהם

גם יפנטזו שהיא נותת להם פקודות..מצליפה וחלקם ידמיינו את עצמם מצליפים בה

הבנות...יקנאו בה יבינו שאישה יכולה להיות חזקה. חלקן אולי אף יפנה אליה בגלל מחשבות

שהיו להם,ולא הרגישו נוח לדבר על זה עם ההורים...

ועולם כמנהגו נוהג...תמיד תהיה השמועה,אבל לבסוף זה ייעלם.
נוריתE
נוריתE • 5 בדצמ׳ 2012
בטי בום כתב/ה:
ל ו ר י כתב/ה:

את גברת בטי לא מהווה דוגמא לחינוך
את ביתך כשעוד הייתה קטינה היית לוקחת אותה איתך למסיבות בדסמ".
אותה הגברת בה מדובר היא מורה ואימא לילדים .

.

יש אין סוף גישות חינוכיות ואת יכולה להתווכח איתי על כל אחת ואחת מהן אבל להגיד שהבאתי את ביתי הקטינה למסיבות היא הוצאת דיבה.
הבת שלי כמעט בת 20 ואכן עבדה אצלי בליין כסלקטורית במהלך כמה מסיבות
כקטינה לא היה ולא נברא שהיא הגיעה למסיבה ולכן אני מצפה ממך להתנצלות אחרת אני אאלץ לפעול בנושא.

שנית אני וכך אני מחנכת את ביתי שלמה עם מי שאני ולא רואה בבדס"מ משהו כל כך נוראי שאם נערה תיחשף אליו עולמה המוסרי ייהרס.
אצלנו בבית אפשר לדבר על הכל ולשאול כל שאלה שרוצים, לגונן על ילדך זה להכין אותם לעולם ולא לגדל אותם בבורות ושמרנות מתוך פחד.
ילד שגדל ונחשף לסוגים שונים של אנשים, שומע דעות שונות ומכיר תרבויות אחרות יצא אדם הרבה יותר שלם, לטעמי.
אני לא מכירה את ילדיך אבל אני מקווה שהם לא יצאו שיפוטיים ומוציאי דיבה כמוך.

תודה לכל החברים פה ובפרטי ממני ובעיקר מהגורה שנורא צחקה על הסיפור

בטי
יקירה
כבר למדנו,פה ובכלל
כמתי שלאנשים אין משהו לגטימי ,אין טיעון הגיוני ומשכנע ולעיניין כתשובות לדעות של אחרים
אז הם יורדים הכי נמוך שאפשר אל גוף הכותב/ת בכדי לפגוע עמוק.
ובמקרה זה
עשו את זה לך

אין צורך לענות לכאלו ולהכנס למיגננות שווא

הבושה היא על המעליב.
פיקציה

אני בפירוש לא קטסטרופה.

פיקציה • 5 בדצמ׳ 2012
אבל כותבת בשבילו ולכן אכתוב בלשון זכר.

"אני מכיר את המורה המקסימה הזו כבר שנים. ראיתי אותה בהרבה מקומות ובהרבה מצבים. מודה שאני לא מכיר אותה כמורה וזו פעם ראשונה שאני שומע וקורא על זה.
אני לא יודע שהיא מורה מהסיבה הפשוטה, מעניין לי את התחת מה מקצועה ומה היא עושה בחיי היום יום שלה. מעניין לי ת'תחת לא כי זה לא מעניין אלא כי זה לא חשוב בכלל.
חייה האישיים והפרטיים הם עניינה הפרטי ותמיד יש לי נטייה לא להתערב בחיים פרטיים של אדם כזה או אחר כמו שלא ארצה שיתערבו בשלי.
אז יופי, היא מורה בישראל ביום ומלכת סאדו בלילה. אז מה?
מה הקטע כאילו? בגלל שהיא מורה וההוא מדריך בצופים אז זהו? אסור להם לחיות מעבר לשעות העבודה שלהם? אסור להם לעשות בדיוק, אבל בדיוק מה שבא להם מבלי שצבועים כאלה או אחרים יתחילו לנהום כאילו גזלו מהם משהו, כאילו פגעו בהם, כאילו הגוף הוא שלהם, כאילו הם עצמם לא הולכים לזונות/חשפניות/מלכות/שפחות מבלי שאף אחר יידע ואחרי זה יצעקו "זונה לא תחנך את הילד שלי"?

צביעות זו תכונה של החלש, של הסמרטוט שהממסד עושה בו מה שרק בא לו וכופה עליו את חוקיו ומנהגיו. אל הצבועים האלה לא אתייחס ולא אירק לכיוון שלהם והם אפילו כאלו פאתטים שהם אפילו לא מרגיזים אותי.
למי שאני כן מתייחס זה לאלה שלא מתביישים במה שהם, לאלה שלא מקבלים את החוק כמשהו שהוא בל יעבור כל עוד אנחנו לא מזיקים לאדם אחר .

לאלה שאני כן מתייחס אומר לדפדף את כל החלאות הצבועים האלה ללא הבדל דת מין וגזע. לא להתייחס אליהם ולא לתת להם דם לרקוד עליו. אנחנו הרי לא נשנה אותם על נחיתותם.

אני קורא לאלה באמת לעזור כמו שמאסטר ערן החביב עלי הציע, יש לחבק אותה ולעודד אותה. יש לתמוך בה בכל מה שתצטרך באם זה חומרית ובאם זה נפשית ואני הראשון שירים את את הכובע של מאסטר ערן. אני כבר אשיג אותה, את המקסימה הזו.

אני קורא כאן לעמוס וגיא מהדנג'ן לארגן ערב תמיכה בה שזה בעצם ערב תמיכה בנו, אין לנו במה להתבייש.
במיוחד בפני כל הצבועים המזוהמים האלה."
DEEPSWITCH​(מתחלף)

איזון

DEEPSWITCH​(מתחלף) • 5 בדצמ׳ 2012
כדאי לשמוע את תגובתה , ןלבדוק היטב בצורה נאותה , אם היא עשתה זאת בתשלום , וחוץ מזה , רבותי וגבירותיי , הייתי נזהר בביטויים כמו זנות או סקס , מאחר שהיא לא עשתה כל דבר שכזה , לפחות באותה סיטואציה שמופיעה בתכנית . בכל מקרה , היא הייתה צריכה לקחת בחשבון את ההשלכות שבחשיפה שלה (שלא לדבר על הסיכון של להיתקל בדיעבד בתלמיד או בתלמידה , בטעות או שלא בטעות , בנסיבות כאלה מיוחדות).
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 5 בדצמ׳ 2012
יפה מאוד קטסטרופה icon_biggrin.gif

ההצעה של ערב התמיכה מכובדת מאוד אבל אני מציע לאחד את כולם כל הליינים בערב אחד שהוא

ערב תמיכה ....ערב אחד של מטרה משותפת כאשר שמים את המשקעים בצד וממשיכים לריב

בסיום הערב icon_lol.gif

כולם נלחמים בשגרה על הפרנסה שלהם ...עכשיו צריך להתאחד למלחמה למטרה משותפת .

אני לא מדבר באוויר ,אני מוכן להרים את הכפפה ,שכרי הוא ההצלחה של העניין .

מי שרוצה לשתף פעולה מוזמן לפרטי
JuSt LiLi​(מתחלפת)

Re: לא מוסרי

JuSt LiLi​(מתחלפת) • 5 בדצמ׳ 2012
[quote="נוריתE"][quote="JuSt LiLi"]
נוריתE כתב/ה:
JuSt LiLi כתב/ה:

לילי שחושבת שאת פקידת בנק זונה כי את מתעסקת בבדסמ

הפרת עכשיו את כל הכללים יקירתי
והגעת אל סף הסובלנות שלי
כי נכנסת בי אישית במטרה להעליב אותי ולפגוע בי
רק כי את לא מסוגלת לשאת ולקבל דעות שנוגדות לשלך ושמנוסחות
בשקט ובבגרות ,בניגוד להתלהמות שלך פה כלפי.
התנהגות באמת של ילדה בת שלוש שלא מקבלת מה שהיא רוצה לחנוכה.
ואני אשקול להתייעץ עם כלובי בנושא

גם אם צתעקי "מלשינה רוצי אליו" ותוסיפי עוד כמה מניירות ילדותיות אחרות.
תרקעי ברגלך תסתובבי שלוש פעמים ותבקשי לחזור לקנזס.

אם אותה אישה היתה פה או מוכרת לי הייתי אמרת לה ישירות שהיא טיפשה
אבל מצד שני גם היתי מנסה לעזור לה להלחם בהחלטה ובפיטורין
כי אני טיפוס כזה.

לכל אורך השירשור יש פה קונצנזוס של היתלהמות ניפגעת
בנוסח אכלו לי שתו לי
רק כי "אחת משלנו"
וכל דעה מנוגדת בודדת כמו שאני מעזה להביע
בלי פחד וחשש מנושאי הנוצות והזפת כמוך
ניתקלת בכזאת תגובה שניכנסת בגופי האישי
ומבזה,לא אותי כמו שניסית באומללות ילדותית אלא את הכותבים האלו
כמוך

בכל פעם שאני בכלל כותבת כאן משהו שלא מוצא חן באזני אחרים ונוגד את הקונצנזוס של דעותיהם
אני נתקלת בכניסות ישירות כאלו בגופי
כי כשאין טיעון הגיוני ובר דעת אז אנשים נוטים לנקוט בדקטיקות כאלו כמו שלך פה
זאת הטקטיקה הנהוגה. התנהגות של פחדנים.
אבל עדיין לא מעזים להגיד את השם שלי,
ואני לא אפר את הכלים ולא אנקוב בכינוי שלך כדי לא לתת לך תואנה לגשת לכלובי ולצעוק אאוטינג
אם אומר ^^%₪$$$ היא טיפשה ילדותית
אז אגיד ה"מלצרית" היא ילדה קטנה שעוד צריכה לגדול.
על נוסח "פקידת הבנק"שלך.

כל הקונצנזוס המתלהם הזה,בשני השירשורים בנושא
הוא חסר תועלת וחסר תוחלת
שבא להראות מי הגבר גבר
תראו לה תמיכה אמיתית
ויש לי הרושם שכמה וכמה פה ממבלי הדאנג'ן מכירים אותה אישית
לכו תתמכו בה
לוו אותה לבית דין לעיניני עבודה
עזרו לה לשכור עורך דין להלחם ולקבל פיצויים
לכו להפגין אל מול משרד היחנוך,מחלקת החינוך שם בעיר
בית הספר שממנו פוטרה
שאו שלטים בגאווה,אל מול מצלמות ערוצי החדשות בשעה שבע שמונה בערב
אם אתם חשובים שהיא,היתה אמיצה,שימו גם אתם מסכות אל מול המצלמות
תיהיו אמיצים הביעו הזדהות
ככה בטח לא יזהו אתכם ולא תמצאו את עצמכם עוד שבוע אל מול לשכת העבודה המחוזית
כיתבו "אתם לא תפטרו אחת משלנו רק כי יש לה חיי מין שונים "
"מותר לנו להצטלם לטלוויזיה עושים מה שטוב לנו בלי שנפוטר"
"חופש להקשר ולהזדיין/לזיין" מדינה חופשית
תימכו בה, הרימו ראש
שאו דגל בגאוות אחים ואחיות.

כן
אני משחיתה מילים ומישהו פה בטח יכתוב עוד אי אילו אימרות שפר בנוגע לגופי מבלי להזכיר את שמי
אז
מה
מה תעשו לי תוציאו אותי מהארון? "חיחי אנחנו יודעים איםה את גרה ועובדת והכל,"
האחרון שעשה את זה מצא עצמו בחקירה בהזהרה חמורה כי אני מצאתי אותו בחזרה.

התגובה שלך הצחיקה אותי בתכלס כי היא כל כך פאטתית.
אבל,עברת את הגבול חומד.

חחחח הרגת אותי....
פגעתי בך אישית? ומה עם זה שאמרת שאותה בחורה עוסקת בזנות?!?! זאת לא פגיעה?!
וכמו שאמרתי ואני עומדת מאחורי המילים שלי אם היא עובדת כמורה ובגלל שהיא מלכה אז היא זונה אז במה את שונה ממנה?
בנוגע לפקידת בנק אם חזרתי על מה שאת אמרת שאת עובדת זה אומר אאוטינג?
תפני לכלובי אם בזה חשקה נפשך כי זה נשמע כמו אוי אוי אוי
וכן אני בחורה בת24 רעננה יפה ומתוקה...זה נשמע כאילו את מקנאה בצעירות שלי...

ועכשיו למה שכתבת:
כל השרשור את אומרת כמה שמגיע לה כי היא בחרה להחשף ועל זה שלפי החוק מורה ומחנך בישראל לא יעסוק בזנות ופתאום החלטת לכתוב שצריך לעזור לה ושזה לא בסדר ונצא להפגין... תעשי לי טובה אתמוכנה להחליט?!?!

שיהיה לילה טוב

.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 11 שנים • 6 בדצמ׳ 2012
אחד שמבין​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2012
לפני שרצים לארגן ערבי התרמה הפגנות תמיכה וכדו' הייתי מציע שמישהו יבדוק עם הגברת האם היא באמת מעוניינת בכל זה.

יש כאן אמנם אבן בוחן קהילתית, שנותנת להרבה מאיתנו הרגשה שהיום זו היא ומחר זה עלול להיות מי מאיתנו, ולכן אולי נראה לחלק מאיתנו שאסור לתת לזה להיגמר רע, חייבים להראות לכולם כבר הפעם שאותנו לא ניתן לזרוק ממקום העבודה רק בגלל שהחצנו את נטיותינו בפריים טיים בטלויזיה, או שלא הסוונו את עצמנו מספיק. זכותינו להיות גאים בנטיותינו ואל לנו להסתתר במרתפים חשוכים ואפלים.
אפשר לקבל טענה זו, אך בשום רגע אסור לשכוח שיש כאן משבר פרטי ואישי, שצריך לאפשר לה לנהל אותו כדרכה. עם רמות הסיכונים האישיים שלה שהיא מכירה ורק היא או מי שהיא פרסה בפניו את כל המערכת השלימה והמורכבת יכול להעריך, ורק לה יש את הזכות לקבל את ההחלטה כיצד לפעול.

היא צריכה להחליט האם היא בוחרת בדרך של מלחמה ולסמוך על זה שיש קהילה מאחוריה, או אולי אולי אין לה כוחות יותר למלחמות וחשיפות יתר מתוקשרות, והיא בכלל רוצה לנסות להיעלם בשקט, חזרה אל האנונימיות הונילית, מבלי לעורר סערות מיותרות. גם אם זה במחיר הרמת ידיים ואובדן העבודה.

אני לא מכיר אישית את אותה המורה, אך יתכן ויש לה ילדים או משפחה שהיא לא מעוניינת שישלמו את המחיר הכרוך במלחמה האישית, והחשיפה המרובה שהיא תוביל, ואולי היא מעדיפה להרים ידיים ולהיבלע בחזרה אל השקט כמה שיותר מהר וכל מילה שאנו מוסיפים בנושא רק מוסיפה כאב על כאבה.

אל תשכחו לרגע שהכלוב הוא אתר פתוח שכל אחד יכול להיכנס אליו ולקרוא כל מילה שאנחנו כותבים, בעיקר כשהבאנרים שלו מופיעים ליד כל כתבה שכזו.

אני מכיר חלק מהדוברים ואני יודע שהרעיונות האלו שהם העלו מקורם ברצון כנה לעזור ולסייע ככל האפשר לידידה במצוקה. אבל אסור לשכוח אף פעם, שבסופו של דבר מעבר לנושא הקהילתי, יש כאן גם מקרה אישי, עם תג מחיר שמעגל שלם של בני משפחה משלם.