צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין דבר כזה שפחות בתשלום ?

נוריתE
לפני 11 שנים • 26 בדצמ׳ 2012
נוריתE • 26 בדצמ׳ 2012
יש כזה דבר צריך לדעת איפה לחפש.
(בסטודיואים גדולים של מלכות)

השאלה הנשאלת היא אם זה לא זנות
כי מלכות הן הרי לא מקיימות יחסי מין שפחות,כן
ובהכרח ,גבר שולט או מי שרוצה שפחה ומשלם, גם רוצה את כל ה-אקסטרות.

אבל מצד שני אם יש טיפשים שמשלמים אז אין שום סיבה שמישהי לא תרוויח קצת כסף
האמת.

(ואני לא לא לא רוצה ולא מנסה להכנס פה לדיון שום שהוא על מלכות בתשלום!!!! שיהיה ברור)

טוב אני רואה שכבר התפתח דיון אז את דעתי אמרתי
נוריתE

Re: ולמה..

נוריתE • 26 בדצמ׳ 2012
414 כתב/ה:
Red E כתב/ה:
למה אין שולטים בתשלום ? icon_biggrin.gif ממש קיפוח

לא מבינה את התהיות האלו icon_smile.gif

כי הגבר חושב מהזין והאישה ממקום אחר, כנראה ממשהו שנקרא רגש,
ואולי באמת הגיע הזמן לתת מחשבה בעניין,
אגב, בחו"ל יש דבר כזה? - נשלטת בתשלום?

יש
מי שזוכרים את הפרק המתלוגי מ סיאסאיי וגאס "עבדי לאס ווגאס"
כל סטודיו בח''ול שמכבד את עצמו נותן את כל השרותים.היה על זה גם דקומנטרי בערוץ שמונה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש, בטח שיש.

לדעתי, מוטב שלא יהיו. להיות נשלטת בתשלום נשמע לי מסוכן בטירוף. האקטים המעורבים הם כאלה שלהציע אותם בתשלום נראה לי אקט התאבדותי ממש.
הרי הלקוח הוא בעל הכח, לא?
אז כשהלקוח הוא הנשלט, הוא מחליט מה הוא רוצה, כמה וממי. הוא זה שבוחר את נותן השרות. הוא יכול לקבל המלצות, הוא יכול להציב תנאים והוא יכול לעצור בכל רגע שמתחשק לו. יש פה אמצעי בטיחות. נכון שגם לשולטים יש גבולות אבל מה שהם עושים במסגרת סשן לא מסוכן לחיים שלהם. אם הם לא מרוצים, יש להם את כל החופש הפיזי לעצור.

להיות נשלט, ברמה הפיזית, מערב אקטים שיכולים להיות סכנת חיים ונפש.
צרפו לזה את העובדה שרמת הסינון שאפשר להפעיל על לקוחות נמוכה בהרבה מרמת הסינון שאפשר להפעיל על נותן שרות,
ואת זה שרמת השליטה בסשן (שוב, פיזית) גבוהה הרבה יותר אצל השולט,
ואת זה שמי שמשלם בדרך כלל מרגיש שיש לו לגיטימציה לקבל את כל מה שסוכם,

ותקבלו משהו רע מאד.

אבל יש. יש כל מיני. יש זונות (העיסוק, לא מילת הגנאי), שלא קוראות לעצמן "שפחות בתשלום" אבל מידי יום מעמידות את עצמן במצב בו הלקוח שלהן מרגיש שהוא יכול לעשות להן כל מה שבא לו; ויש כאלה שכן קוראות לעצמן כך ונעזרות בשולט או בנותן חסות כלשהו שנוכח בסשן לידן - ואז זה אכן שפחה בתשלום אבל הלקוח לא מקבל את תחושת ה"אני השולט ואני מחליט מה יהיה פה" שהוא כנראה מחפש.

ואי שם כנראה יש עוד גרסאות. כי יש הכל. אם יש מישהו שרוצה את זה, יש מישהו שמוכר את זה.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2012
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
נשלטת בתשלום מיד תתוייג כזונה. בטוח שיש. אבל אין להן אינטרס להיחשף ולקבל תיוג. בעיקר במקום בו רבים מכירים האחד את השני ונפוצות בו קליקות רכילותיות ורכילות מבוססת אגו פגוע.

זונה: אישה המוכרת את גופה לגברים תמורת כסף. מקיימת יחסי-מין לא חוקיים.

זו ההגדרה המילונית. ככה שתיוג נשלטת בתשלום כזונה, הוא מדוייק מאוד. על אותו משקל גם שולטת-מלכה בתשלום היא זונה לכל דבר ועניין, שכן יחסי בדס"מ או כל יחסי דומיננטיות וכפיפות שבסיסם עוררות מינית (ועל כן מיניים וכוללים התנהגות מינית) הינם יחסי מין. שוב, ברמה המילולית כי פשוטה.
למה שנתייג נשלטת בתשלום בשונה ממלכה בתשלום ? איפה השוני פה למעט אסוציאציה מחשבתית שנובעת מהרושם הבסיסי שמלכה שולטת בסיטואציה ואילו זונה לא?. במובן הזה, האסוציאציה הבסיסית של המוח שלנו מטעה אותנו, כי עיקרון הבחירה של מלכה בתשלום, שהיא להחליט איזה לקוח לשלוט בו ואיזה לא, תופס גם לגבי זונה. אין לזונה שאינה זונת רחוב שום חובה לקבל כל דורש. אז גם במובן הזה, דומות הנשלטת והמלכה.
אם תחפור קצת בכל מיני אתרים ומחקרים בעניין (ואין לי שום יומרה להציג את עצמי כמלומד או חוקר בתחום) תגלה שאחת הסיבות המרכזיות של נשים בבחירה בזנות, בהכללה גסה אך גם נכונה ומגובת עדויות, היא המוטיב הכספי והרצון לא להיות תלויה באיש. אפשר להוסיף לזה את הגמישות בשעות וכמות העבודה וגם, תאמין או לא, עניין. זו עוד נקודה משיקה לנשלטת ולמלכה בתשלום. שוב, זהות כמעט מוחלטת, אם לא מוחלטת לגמרי.
בעיניי המחשבה שנשלטות בתשלום יתוייגו כזונות, אך באותו זמן גם לרמוז בהתעלמות כי מלכות בתשלום אינן זונות ולא יתוייגו ככאלו כי ככה זה פה, היא סוג של מוסר כפול שנפוץ כנראה באתר. אם זה עניין אסוציאטיבי או סתם נורמה כלובית מסויימת או שזו פשוט צורת המחשבה בה חונכנו כולנו, אפשר להגיד שזונה היא זונה (ע"פ ההגדרה המילונית הפשוטה לעיל). אם היא באה מלמטה או מלעלה, אין לכך משמעות.

חשוב לי לציין שלא משנה דעתי על זנות של מלכות או נשלטות, לכל אישה הזכות על הגוף שלה ועל הבחירות שלה וכל עוד אין עליה כפיה הייתי בהחלט מעודד את ביטול החוק שאוסר עיסוק בזנות: החוק מתיר זנות אך אוסר על שידול לזנות, או על עבודה משותפת של מספר נשים תחת בית אחד (מה שקרוי לרוב "בית זונות). הרי איך דרך למנוע את הזנות, והיא תמשיך להתקיים, אז עדיף כבר לעגן זאת בחוק שיאפשר תנאי עבודה ראויים למי שכן החליטה להתפרנס בתחום.

בברכת שיבואו עליכם, ועל כולנו, סיפוקים מיניים ללא אתנן כספי.
gilsherr

מי סיפר לך שאין?

gilsherr • 26 בדצמ׳ 2012
דווקא יש שפחות בתשלום אבל הן לא שוות(בדרך כלל את הכסף). החוכמה היא למצוא את אלו עם הנטיות המתאימות בדירות האירוח ובמאתיים חמישים לקבל מה שמוצע באלף. יש כרגע לפחות שתיים כאלה שאני מכיר. אחת בלונדינית עם הצחת הכי יפה שראיתי והשניה תמניה עם הלשון הכי מענגת שיש. אני מתעלל בהן תקופה די ארוכה. בתימניה לפחות שנתיין ובתחת הלבן כמה חודשים. לתחת הלבן אני מגיע בסוף המשמרת כי אחרי הוא סגול. אצל התימניה אין פקטור כזה כי היא ממש שחומה וגם ככה היא איבדה את היכולת להתנגד לי. אם היה מותר חוקית הייתי מוכן לתת לך כתובות ושמות. אבל זה לא.
MILF

Re: מי סיפר לך שאין?

MILF • 26 בדצמ׳ 2012
gilsherr כתב/ה:
דווקא יש שפחות בתשלום אבל הן לא שוות(בדרך כלל את הכסף). החוכמה היא למצוא את אלו עם הנטיות המתאימות בדירות האירוח ובמאתיים חמישים לקבל מה שמוצע באלף. יש כרגע לפחות שתיים כאלה שאני מכיר. אחת בלונדינית עם הצחת הכי יפה שראיתי והשניה תמניה עם הלשון הכי מענגת שיש. אני מתעלל בהן תקופה די ארוכה. בתימניה לפחות שנתיין ובתחת הלבן כמה חודשים. לתחת הלבן אני מגיע בסוף המשמרת כי אחרי הוא סגול. אצל התימניה אין פקטור כזה כי היא ממש שחומה וגם ככה היא איבדה את היכולת להתנגד לי. אם היה מותר חוקית הייתי מוכן לתת לך כתובות ושמות. אבל זה לא.

מ.ש.ל.
דבר הלקוח
כלבלב נסתר​(נשלט)

פשוט מאוד

כלבלב נסתר​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2012
על כל מלכה, יש עשרות עד מאות נשלטים,

אם זה היה ביחס הפוך, היו הרבה מאוד שפחות בתשלום,
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2012
אתה נשלט. אין לך מושג מה אפשר להשיג מנשלטת.. ובחינם. icon_cool.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2012
המאלף TM כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
נשלטת בתשלום מיד תתוייג כזונה. בטוח שיש. אבל אין להן אינטרס להיחשף ולקבל תיוג. בעיקר במקום בו רבים מכירים האחד את השני ונפוצות בו קליקות רכילותיות ורכילות מבוססת אגו פגוע.

זונה: אישה המוכרת את גופה לגברים תמורת כסף. מקיימת יחסי-מין לא חוקיים.

זו ההגדרה המילונית. ככה שתיוג נשלטת בתשלום כזונה, הוא מדוייק מאוד. על אותו משקל גם שולטת-מלכה בתשלום היא זונה לכל דבר ועניין, שכן יחסי בדס"מ או כל יחסי דומיננטיות וכפיפות שבסיסם עוררות מינית (ועל כן מיניים וכוללים התנהגות מינית) הינם יחסי מין. שוב, ברמה המילולית כי פשוטה.
למה שנתייג נשלטת בתשלום בשונה ממלכה בתשלום ? איפה השוני פה למעט אסוציאציה מחשבתית שנובעת מהרושם הבסיסי שמלכה שולטת בסיטואציה ואילו זונה לא?. במובן הזה, האסוציאציה הבסיסית של המוח שלנו מטעה אותנו, כי עיקרון הבחירה של מלכה בתשלום, שהיא להחליט איזה לקוח לשלוט בו ואיזה לא, תופס גם לגבי זונה. אין לזונה שאינה זונת רחוב שום חובה לקבל כל דורש. אז גם במובן הזה, דומות הנשלטת והמלכה.
אם תחפור קצת בכל מיני אתרים ומחקרים בעניין (ואין לי שום יומרה להציג את עצמי כמלומד או חוקר בתחום) תגלה שאחת הסיבות המרכזיות של נשים בבחירה בזנות, בהכללה גסה אך גם נכונה ומגובת עדויות, היא המוטיב הכספי והרצון לא להיות תלויה באיש. אפשר להוסיף לזה את הגמישות בשעות וכמות העבודה וגם, תאמין או לא, עניין. זו עוד נקודה משיקה לנשלטת ולמלכה בתשלום. שוב, זהות כמעט מוחלטת, אם לא מוחלטת לגמרי.
בעיניי המחשבה שנשלטות בתשלום יתוייגו כזונות, אך באותו זמן גם לרמוז בהתעלמות כי מלכות בתשלום אינן זונות ולא יתוייגו ככאלו כי ככה זה פה, היא סוג של מוסר כפול שנפוץ כנראה באתר. אם זה עניין אסוציאטיבי או סתם נורמה כלובית מסויימת או שזו פשוט צורת המחשבה בה חונכנו כולנו, אפשר להגיד שזונה היא זונה (ע"פ ההגדרה המילונית הפשוטה לעיל). אם היא באה מלמטה או מלעלה, אין לכך משמעות.

חשוב לי לציין שלא משנה דעתי על זנות של מלכות או נשלטות, לכל אישה הזכות על הגוף שלה ועל הבחירות שלה וכל עוד אין עליה כפיה הייתי בהחלט מעודד את ביטול החוק שאוסר עיסוק בזנות: החוק מתיר זנות אך אוסר על שידול לזנות, או על עבודה משותפת של מספר נשים תחת בית אחד (מה שקרוי לרוב "בית זונות). הרי איך דרך למנוע את הזנות, והיא תמשיך להתקיים, אז עדיף כבר לעגן זאת בחוק שיאפשר תנאי עבודה ראויים למי שכן החליטה להתפרנס בתחום.

בברכת שיבואו עליכם, ועל כולנו, סיפוקים מיניים ללא אתנן כספי.

דבריי הן תגובה קצרה לשאלה שנשאלה בנושא השרשור בלבד. כל מה שהסקת מעבר לנושא המדובר מתוך דבריי אלו ספקולציות שלך ולא האמונות שלי. כולל הדרך בה אתה חושב שאני רואה את המונח תיוג. אין סתירה כלל.