לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תאונן עכשיו !

לילימיי​(שולטת)
לפני 11 שנים • 25 בדצמ׳ 2012

Re: הבעה בכתב

לילימיי​(שולטת) • 25 בדצמ׳ 2012
Ddoctor כתב/ה:
השימוש בפסיקים אצלך לוקה בחסר מאוד. היה ממש קשה לקרוא.

אקח זאת, לתשומת ליבי.
ואיך הסתדרת עם סימני הפישוק...
גם איתם, היה לך קשה? icon_wink.gif
לילימיי​(שולטת)

Re:

SlaveToPrincess כתב/ה:
לילימיי כתב/ה:
flannery כתב/ה:
אל תאונני

פלנרי,
אני כותבת, אתה קורא.
אוהב או לא אוהב.
אתה לא במקום
של לתת לי הוראות,
או אפילו לבקש בקשות.

ברור?

לי זה דוקא כן ברור. כן המלכה!

בלי המלכה,
אבל אני שמחה, כשברור icon_smile.gif
Ddoctor

Ddoctor • 25 בדצמ׳ 2012
לילימיי כתב/ה:
Ddoctor כתב/ה:

אקח זאת, לתשומת ליבי.

סימני הפישוק תענוג , תמשיכי כך icon_smile.gif
לילימיי​(שולטת)

Ddoctor כתב/ה:
לילימיי כתב/ה:
Ddoctor כתב/ה:

אקח זאת, לתשומת ליבי.

סימני הפישוק תענוג , תמשיכי כך icon_smile.gif

נו, אתה רואה
דוקטור?
הפישוק, בריא לגמרי icon_wink.gif
SlaveToPrincess
לפני 11 שנים • 26 בדצמ׳ 2012

Re:

SlaveToPrincess • 26 בדצמ׳ 2012
לי זה דוקא כן ברור. כן המלכה![/quote]

בלי המלכה,
אבל אני שמחה, כשברור icon_smile.gif[/quote]

ואני שמח מאד אם בדבר הקטן הזה יכולתי לשמח אותך, הלא כך יאה? איך את מעדיפה שאקרא לך? לילימיי?

אישית, ואני אומר זאת בלי קשר לענין דלעיל, אני מאד מתחבר לפוסטים שלך מבחינה אישית. לא זו בלבד שאת מגלה צדדים באישיותך יוצאים מן הכלל אלא שאת גם עושה זאת בכתיבה יוצרת יוצאת מגדר הרגיל לפורום הזה וזה משהוא שאישית אני מאד מאד אוהב. אני לא תמיד עונה באותו סגנון אולי מפאת העצלות (ממנה אני צריך לרפא את עצמי) אלא גם מכיוון שאני עדיין חדש כאן ועוד לומד את הפורום הזר הזה הכולל סלט שלם מכל התהו ובהו של מה שאנשים רוצים לזרוק בו... אבל כמדומני שגם את וגם אני פחות או יותר באותו ''ערוץ'' וזה ממש ממש מנחם כשאני חושב ככה.

נראה היה כאילו שהדומיננטיות והסאביות הם קצוות שונות לחלוטין כשזו מובנת מאליה בכח הרצון והשניה ממש מתנגדת לטבע האנושי שכן לכאורה קשה להבין מדוע אדם היה רוצה להתמסר עד קבלת מרות חיצונית. היה נדמה כאילו יש מנצח ומנוצח ביחסים כגון הללו, וככל שברור יותר מה מביא אדם מסויים לרצות בנצחון זה ברור פחות מה מביא אדם אחר להכנע ולהיות מנוצח, שהוא מעבר רק לנתינת הנצחון לשני כי הוא כולל גם שהנצחון הוא עליו אישית.

אך לא ככה.

מאז שאני קטן אני נמשך לנשים שולטות. נראה לי שאני יכול לקבל, לא רק לתת הרבה מאשה שולטת. והסיבה, אם כי למראית עין איננה נראית מובנת מאליה, היא הרי פשוטה מאד. אהבתי את המין הנשי עד כלות כל אישיותי הוא כך שכשאשה שולטת וחודרת פנימה אלי, ממלא היא את עולמי כולו בה. אני יכול להרגיש אז שאני מושפע ממנה עד כדי שאני הופך להיות חלק ממנה, פשוט שלה. להיות שלה לא רק מעלה אותי בדרגה, זה עושה משהוא אחר גם... הרי שאם בפנטזיה שלי כל המציאות באה ממני הרי נבין אז כי כל המציאות שיש בתוך עצמי, דהיינו אותה פנטזיה, היא בעצם מציאות... והמציאות המעשית הסובבת אותי בעולם החיצוני היא בגדר פנטזיה כי בעצם היא יכולה ככל שתרצה להיות חזקה ואפילו לדמות את עצמה כאילו היא המציאות הקיימת בלבד אבל למען האמת היא לא המציאות שלי, היא רק המציאות בה אני נמצא פיזית אבל כל עוד איננה חלק ממני מבחינתי היא לא אמיתית. אך אשה שולטת יכולה להביא את המציאות שלה לתוך המציאות שלי, עד שהפנטזיות שלה, גם הפנטזיות בתוכה שמבחינתה הן מציאות וגם הפנטזיה שהיא המציאות הפיזית בה יש לה אינטרקציה איתי יכולות להכנס בהסכמה ללבי ולשפר את המציאות שלי הפנימית, הפנטזטית מבחינת העולם, הריאלית מבחינתי. היא הופכת אז את הכסום לקיים, מכסמת אותי באישיותה, חודרת לאישיותי, נשארת בלבי וכובשת אותי לתוך לבה.

כל זאת יכול רק להיות עם האשה השולטת היא אכן מישהיא ראויה לכך, כזאת שהאישיות שלי ושלה מתאימות כי אזי מטיילת היא חופשיה בתוכי, מקובלת היא בתוך כל עצמי. כל כולי כיסופים לה ולכן יכול אני להתבטל מולה ולהתמסר לסמכותה.

אילו היית אותה אשה היית יודעת את זה, לא היה לי צורך לומר לך. אני לא יודע היכן והאם בכלל אפגוש כזאת אשה אבל אני חושב שמתי שהוא זה יקרא. לא כל אשה שאני מכבד ואפילו שאני יכול לתת לה סמכות זמנית ומוגבלת עלי היא כזאת, אבל אני בכל זאת עושה את זה מפעם לפעם לטובת האידיאל של הפמדום או, אם תרצי, האידיאל הנשי שבתוכי.

ועוד פעם, כשאת אומרת שאני שותק אני שותק, וזה ברור לי. את הסמכות. ואני כאן לשרת אותך, וזה מה שאני הכי אוהב לעשות, לשרת אותך.
לילימיי​(שולטת)
לפני 11 שנים • 26 בדצמ׳ 2012

slaveTo...

לילימיי​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2012

לקחת את כל המקום,
אי אפשר לצטט icon_wink.gif
ראשית, אני תמיד מעדיפה
שיקראו לי לילימיי. זה מספיק לגמרי.
שנית, הפורומים השונים
הם לא המקום הנכון, להכרויות.

בכלוב הזה שהגעת אליו לא מזמן,
יש הרבה מה ללמוד, ברבדים שונים.
בהצלחה, תהנה מהדרך
icon_smile.gif
SlaveToPrincess
לפני 11 שנים • 27 בדצמ׳ 2012

ברור

SlaveToPrincess • 27 בדצמ׳ 2012
נו ברור אלא מה חשבתם? אבל רציתי לשתף אותך במחשבות שלי על עולם השליטה... לא אמרתי שתכירי אותי במציאות אם את לא רוצה, ממש שלא רמזתי לזה ואם כן לא התכוונתי
כלבלב נסתר​(נשלט)
לפני 11 שנים • 3 בינו׳ 2013

מדליק

כלבלב נסתר​(נשלט) • 3 בינו׳ 2013
כשביקשה ממני לאונן בפניה,

הייתה נשכבת על הבטן, מתרוממת על מרפקים ומתבוננת בסקרנות.

רק החיכוך על המיטה הסגיר את התרגשותה..
לילימיי​(שולטת)
לפני 11 שנים • 3 בינו׳ 2013

Re: מדליק

לילימיי​(שולטת) • 3 בינו׳ 2013
כלבלב נסתר כתב/ה:
כשביקשה ממני לאונן בפניה,

הייתה נשכבת על הבטן, מתרוממת על מרפקים ומתבוננת בסקרנות.

רק החיכוך על המיטה הסגיר את התרגשותה..

אני בהחלט יכולה להבין את התרגשותה.
אני אישית, לרוב נוהגת
להראות את התרגשותי ולאונן מולם icon_smile.gif