סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תובנות לגבי מציאת בן או בת זוג בכלוב..

the rain song
לפני 11 שנים • 1 באפר׳ 2013
the rain song • 1 באפר׳ 2013
למה מתכוונים כל אלה שממליצים לחפש "בחוץ"?
מה זה ה"בחוץ" הזה?
כולם כאן בני אדם בשר ודם.
האם למי שיש כרטיס בכלוב אין כרטיס בפייסבוק? בג'יי דייט? או בכל אתר אחר?
אין לו בית, עבודה, חיים?

יש כאן אנשים שחושפים מגוון רחב של חייהם בהתנהלות שלהם כאן
ויש אנשים שחושפים אך ורק את הקטע הבדסמי/מיני שלהם

העניין הוא, לדעתי, שמדובר על בעיה כללית בהיכרות דרך המחשב. יש כל כך הרבה אנשים עד שאנחנו מרשים לעצמנו לחפש את המושלם. המבחר מצד אחד עצום ומצד שני "אין כאן אף אחד ראוי".
אנחנו סקרנים לדעת מה צופן הכרטיס הבא, אולי שם יהיה עוד יותר טוב
אין ולא יהיה מושלם.
דיברתי עם כל כך הרבה אנשים שפוסלים כל כך מהר שברור שהם לא ימצאו בחיים.
אנשים מרשים לעצמם להיות כל כך בררנים לפעמים, להתעקש על כל כך הרבה פרטים קטנטנים.
הם משוכנעים שזה חשוב ועקרוני

אני לא חושבת חס וחלילה שצריך להתפשר בעניין כל כך מהותי.
אני כן חושבת שכדאי לתת לאנשים צ'אנס לפני שפוסלים מישהו.
וגם אם הנטיה הזאת חשובה מאוד כדאי לשים אותה קצת בצד כשמנסים להכיר בן אדם לזוגיות.
החיים מורכבים מעוד עניינים.
אנשים חושבים שקודם צריך לסגור את הפינה הזאת של "הנטיה" ורק אחר כך אפשר להתפנות לבירור שאר הדברים.
לפי דעתי זו טעות.

אפשר להכיר גם כאן.
4X4​(אחר)

Re: מסכימה איתך בכל מילה

4X4​(אחר) • 1 באפר׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
Q Josephin כתב/ה:

ידידי, בספק אם אפשר למצוא כאן משהו איכותי ורציני.
אני אומרת זאת גם כשולטת, אצלינו הדברים אינם שונים בהרבה.
עצה שלי
תחפש את זה בחוץ.
זה גם מה שאני עושה }{
חג שמח icon_smile.gif

(זה גם ל
414

קל מאוד להסתובב ולשרוץ כאן בכלוב ולהסתכל על כולם מלמעלה ולזלזל.
קל,מאוד
מה את, ג'וזפין?אתה 4141 וכל אילו שאומרים שאין מה לחפש כאן מבחינת "חומר איכותי" -מילים גבוהות
עושים כאן? לא מדברת על לחפש בני זוג
זה בטוח שלא
להרגיש כמה אתם טובים מכולם? פאטתי
לא נעים לכם כאן? ה שכנים לא יאים לעינכם?
אם כן ,אז, אפחד לא מחזיק אתכם כאן בכוח

הרבה אנשים כאן מצאו שותפים וושותפות
לכו חפשו במקום אחר

נורית - איפה מצאת התנשות בדברי בדיוק?
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 1 באפר׳ 2013
חתול צללים כתב/ה:
414 כתב/ה:
בזבוז זמן חוחלט לחפש כאן.
למעט בלוגים של פנטזיות ,

הרשה לי לחלוק עליך icon_twisted.gif

מחלוקת היא עניין רציני עד מאד - ראה אפילו משה רבנו הלך אצל דותן ואבירן , הוריד מכבודו (וידוע שרב שמוריד מכבודו אינו ראוי להיות רב)
(- שכחתי היכן בדיוק רשום - אך חיפוש בגוגל יעלה זאת אני מאמין...),
כך שאים הצלחת - אשרייך ואשרי חלקך, וכמו שאמרה לפני " THE RAIN SONG

"מה מתכוונים כל אלה שממליצים לחפש "בחוץ"?
מה זה ה"בחוץ" הזה?
אין לו בית, עבודה, חיים?

העניין הוא, לדעתי, שמדובר על בעיה כללית בהיכרות דרך המחשב. יש כל כך הרבה אנשים עד שאנחנו מרשים לעצמנו לחפש את המושלם. המבחר מצד אחד עצום ומצד שני "אין כאן אף אחד ראוי".
אין ולא יהיה מושלם.
אנשים מרשים לעצמם להיות כל כך בררנים לפעמים, להתעקש על כל כך הרבה פרטים קטנטנים.

וגם אם הנטיה הזאת חשובה מאוד כדאי לשים אותה קצת בצד כשמנסים להכיר בן אדם לזוגיות.
אנשים חושבים שקודם צריך לסגור את הפינה הזאת של "הנטיה" ורק אחר כך אפשר להתפנות לבירור שאר הדברים.
לפי דעתי זו טעות. "[fade][B]
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 1 באפר׳ 2013
the rain song כתב/ה:

לפי דעתי זו טעות.

בחוץ, זה מחוץ לכלוב. מחוץ למפגשים לחברי הכלוב, מחוץ למועדון לחברי הכלוב ומחוץ לפורום לחברי הכלוב. לא הכלוב המציא את השולטים והנשלטים, ולא הכלוב היה קודם, וחלקם ממשיכים לא להוות חלק מהכלוב כפי שלא היו חלק הימנו טרם נברא. (למען הסר ספק, אני לא מדבר על איכות. אין לי את הכלים להשוות איכויות). למעלה מזאת, חלקם אף לא יודעים להגדיר את עצמם בתוך המסגרת הנוקשה והכלובית על כל ניסיונותיה המרים ושובל של עיפוש מריר המשתרך אחריה. הם טריים וחדשים, הם טבעיים וסקרנים ובהשאלה מאבנים טובות, הם יהלומים לא מלוטשים ובכך יופיים. והמבחר שם, כמובן, גדול יותר מעצם העובדה שמחוץ לכלוב יש יותר אנשים מאשר בתוכו.

אך גם איתם תהיה חובה לסגור קודם את הפינה הזאת של הנטייה. אל תפחיתי מערכה של הנטייה שלנו, ריין. למרות שאין לי צל של ספק שלגבי חלקנו את צודקת ב- 100%, חלקנו תלויים בנטייה הזאת כפי שאדם צמא במדבר תלוי בכוס מים ודבר לא יפצה אותנו על מחסורה. המלט נתן דוגמא מבריקה כאשר השווה אותנו להומוסקסואלים. האם ניתן להגיד להומוסקסואל שלא על נטייתו הוא אמור להסתמך בחיפושיו אחרי הפרטנר עמו יחלוק את גורלו עד סוף חיו? כמדומני שלא. הומוסקסואל שיכבול את גורלו בגורלה של אשה, ולא משנה עד כמה טובה ונהדרת היא תהיה, יפקיר את חיו לסבל מתמשך, כי גם אם תיווצר ביניהם התאמה אנושית ויהפכו לחברי אמת, התאמה זוגית שם לא תהיה.
נוריתE
נוריתE • 1 באפר׳ 2013
414 כתב/ה:
חתול צללים כתב/ה:
414 כתב/ה:
בזבוז זמן חוחלט לחפש כאן.
למעט בלוגים של פנטזיות ,

הרשה לי לחלוק עליך icon_twisted.gif

מחלוקת היא עניין רציני עד מאד - ראה אפילו משה רבנו הלך אצל דותן ואבירן , הוריד מכבודו (וידוע שרב שמוריד מכבודו אינו ראוי להיות רב)
(- שכחתי היכן בדיוק רשום - אך חיפוש בגוגל יעלה זאת אני מאמין...),
כך שאים הצלחת - אשרייך ואשרי חלקך, וכמו שאמרה לפני " THE RAIN SONG

"מה מתכוונים כל אלה שממליצים לחפש "בחוץ"?
מה זה ה"בחוץ" הזה?
אין לו בית, עבודה, חיים?

אין ולא יהיה מושלם.

לפי דעתי זו טעות. "[fade][B]

בדיוק כאן
עונה לך

חלק נרחב מהחיים שלנו, מורכב מפנטסיות
כי כמו שאמרו "אם נפסיק לחלום אז נפסיק להתקיים"

לא צריך לזלזל
מי שלא חולם ומקווה לא יכול להבין את זה.

והאמירה "בזבוז זמן אין מה לחפש כאן"
אז מה אתה, עושה פה??? icon_rolleyes.gif
the rain song
the rain song • 1 באפר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

אך גם איתם תהיה חובה לסגור קודם את הפינה הזאת של הנטייה. אל תפחיתי מערכה של הנטייה שלנו, ריין. למרות שאין לי צל של ספק שלגבי חלקנו את צודקת ב- 100%, חלקנו תלויים בנטייה הזאת כפי שאדם צמא במדבר תלוי בכוס מים ודבר לא יפצה אותנו על מחסורה. המלט נתן דוגמא מבריקה כאשר השווה אותנו להומוסקסואלים. האם ניתן להגיד להומוסקסואל שלא על נטייתו הוא אמור להסתמך בחיפושיו אחרי הפרטנר עמו יחלוק את גורלו עד סוף חיו? כמדומני שלא. הומוסקסואל שיכבול את גורלו בגורלה של אשה, ולא משנה עד כמה טובה ונהדרת היא תהיה, יפקיר את חיו לסבל מתמשך, כי גם אם תיווצר ביניהם התאמה אנושית ויהפכו לחברי אמת, התאמה זוגית שם לא תהיה.

כנראה שלא הסברתי את עצמי כראוי.
אני לא מזלזלת בנטייה הזאת ולא מפחיתה מערכה ובחשיבותה בבואנו לחפש לנו בן זוג.
התכוונתי שדווקא כאן, כשהנטייה ידועה פחות או יותר, אפשר ורצוי לדבר על עוד דברים ולנסות להכיר את האדם שנמצא מולנו מעבר לתפקיד שלו בבדסמ.
חלק גדול מאוד מהפניות שקיבלתי כאן עוסקות בתהייה ושאלה על חיי המין שלי הרבה לפני שאנשים יודעים איך קוראים לי בכלל. אנשים מציגים את עצמם בפני כשהם מפרטים את החביב עליהם בסקס.
כלומר אני אוהב ככה וככה, הגבולות שלי ככה וככה - מה שלך? מתאים? אה יופי, קוראים לי מנדל ואני גר ב......
ואני אומרת - הבה נדבר על עוד דברים לפני שאנחנו מתחילים לפרט גבולות, חשקים, צרכים, וכד' שקשורים בסקס שלנו.

אנחנו כבר יודעים מי שולט ומי נשלט לפי הכרטיס. הבסיס הזה קיים, בוא נראה מי האדם מעבר לזה.
זו היתה כוונתי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 1 באפר׳ 2013
the rain song כתב/ה:

כנראה שלא הסברתי את עצמי כראוי.
אני לא מזלזלת בנטייה הזאת ולא מפחיתה מערכה ובחשיבותה בבואנו לחפש לנו בן זוג.
התכוונתי שדווקא כאן, כשהנטייה ידועה פחות או יותר, אפשר ורצוי לדבר על עוד דברים ולנסות להכיר את האדם שנמצא מולנו מעבר לתפקיד שלו בבדסמ.
חלק גדול מאוד מהפניות שקיבלתי כאן עוסקות בתהייה ושאלה על חיי המין שלי הרבה לפני שאנשים יודעים איך קוראים לי בכלל. אנשים מציגים את עצמם בפני כשהם מפרטים את החביב עליהם בסקס.
כלומר אני אוהב ככה וככה, הגבולות שלי ככה וככה - מה שלך? מתאים? אה יופי, קוראים לי מנדל ואני גר ב......
ואני אומרת - הבה נדבר על עוד דברים לפני שאנחנו מתחילים לפרט גבולות, חשקים, צרכים, וכד' שקשורים בסקס שלנו.

אנחנו כבר יודעים מי שולט ומי נשלט לפי הכרטיס. הבסיס הזה קיים, בוא נראה מי האדם מעבר לזה.
זו היתה כוונתי.

אכן לא הבנתי אותך נכון. את מתכוונת לכך שאחרי שסוגרים את עניין הנטייה (הסגור בגלל שנתון זה ידוע דרך הכרטיס), להמשיך לבסס את מערכת היחסים על התאמות נוספות כי על נטייה בלבד, ותהיה חשובה ככל שתהיה, לא ניתן לבסס את הזוגיות. ועם כך אני מסכים לחלוטין.
תודה על ההסבר, ריין.
נוריתE
נוריתE • 1 באפר׳ 2013
ה נטיה היא זאת שכינסה את כולנו כאן. מעבר לזה הכל פתוח
השמש בהתגלמותה
השמש בהתגלמותה • 1 באפר׳ 2013
amy כתב/ה:
השמש בהתגלמותה כתב/ה:
amy כתב/ה:
הבעיה בלחפש בחוץ, להתפשר על וניל, נגיד, היא שאת אף פעם לא יודעת מה יביא מחר.
כלומר, יכול להיות שאת בתקופה שלא בא לך בדס"מ. אבל עוד כמה חודשים, שנים, יבוא לך. לא בטוחה שזה יכול פשוט להעלם. ואז מה תעשי? תפני לוניל שלך ותגידי לו: יש מצב שאתה מחטיף לי כמה זפטות, וגם אומר לי מה ללבוש ומה לאכול בימים/ חודשים הקרובים? סתם דוגמה.
אז חשוב שיהיה בן זוג שיוכל להכיל את כל מי שאת, בכל התקופות ובכל הגוונים.
50 גוונים של אפור, שחור, וורוד ולבן.

השאלה אם זה קיים, אם זה לא יותר מדי לבקש, אם לא מפסידים דברים טובים בדרך בזמן שמפנטזים על שלמות.

זו שאלה טובה ואני מבינה אותה.
אבל אני מכירה את עצמי. אני לא חושבת שאוכל להתפשר על מישהו שלא יכול לענות גם על הצורך הזה שבי. כמה יש פה שמצאו וניל טוב ואז מחפשים מחוץ לנישואים להשלים את ה "חלק השני"? כמה התגרשו בגלל זה? כמה חיים בנישואים פתוחים בגלל זה?
אם כבר הולכים על "דבר טוב", מעדיפה עד הסוף.

שלא תביני לא נכון, אני מבינה אותך לחלוטין.
זאת הפנטזיה שלי: למצוא הכל באדם אחד. הכל כולל כל מה שאני רוצה וזקוקה לו.
אני פשוט מתחילה לחשוב שאני חוסמת אופציות, כאלה שהיו יכולות להיות טובות עבורי.
אומרים הרי שחייבים להתפשר. אז מה עושים כשהכל מאוד מאוד חשוב? מה חשוב יותר- החברות, תחומי העניין המשותפים, השקפות דומות בנוגע לאורח החיים, השקפות דומות בנוגע למיניות, עניין אינטלקטואלי, "סגנון" דומה?
בעיניי כל אלה חשובים ויש עוד חשובים רבים אחרים.
אז תלוי באיזה יום יתפסו אותי, לפעמים אחד מהרשימה חשוב יותר מהאחר, כשביום אחר זה יכול להיות הפוך לחלוטין.
ויש עניין נוסף: האם אני מוכנה להקריב חוסר שלמות, שעלולה להפוך לחוסר שביעות רצון של ממש, תמורת הבטחה למשהו- לזוגיות, לביטחון, לבית?
או שאני מוכנה לשלם מחיר של רווקות מאוחרת רק בשביל הסיכוי, או התקווה, למצוא את הדבר המדויק אותו אני מפנטזת?

אין לי תשובה, ואני מעריכה אותך מאוד על הבחירה ההחלטית שלקחת.
לי פשוט חסרה קצת אמונה, שזה דבר קיים וממשי ולא פנטזיה נטו.