סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

נוריתE
לפני 11 שנים • 13 באפר׳ 2013
נוריתE • 13 באפר׳ 2013
Indulge כתב/ה:
היום החברה היא כביכול שוויונית ונאורה,
אבל מתחת לפני השטח מסתבר שהכל נשאר כפי שהיה.
אני בעד שהמורה הזאת תמשיך ללמד, הייתה
מורה איכותית כפי שנאמר, וחבל שרק בגלל
האהבה שלה לדבר מסויים מעיפים אותה.

זה כמו שיגלו למשל מורה שהוא הומו ויגידו לו
שיפסיק ללמד.

האמת, הייתי מת למורה כזאת
מפולפלת מאשר המורים היבשים שמערכת
החינוך מביאה לנו. נדיר למצוא בימנו
מורה שכזאת. עוד, אני בטוח שהתלמידים כלל
לא נרתעים מהעובדה שהיא אוהבת שליטה, אלא נהנים ממה כי
הם יכולים להתחבר אליה (היא שוברת מוסכמויות
וגורמת לתלמידים להרגיש שהיא בגובה העיניים שלהם),
מאשר מורים יבשים אחרים שמערכת החינוך מייצרת.

אני למשל מכירה מורה
שבמשך 30 שנה התייחסה ככה לתמידים בלי להיות מלכת סאדו
ולפני כמה שנים אלוף פיקוד העורף יאיר גולן ראה אותה במוקם ציבורי
בנכחתי וניגש אילה כמעט בחיבוק נירגש במילים "גברת ^^^^^" את זוכרת שהייתי תלמיד שלך?

רואים??
לא צריך לבייש עצמך בטלוויזה כדי להיות מוערך וללמד.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 באפר׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:

היי זאלופון (:

אני אוהבת את התגובה שלך. אני אמנם לא מסכימה עם המסקנות אליהן הגעת, אבל הדרך בהחלט מרשימה, בליברליות ובפתיחות המינית. ברשותך, אאתגר מעט את האמירה שלך, לפיה "מותר למורה להיות מיני בכל דרך (חוקית) שיבחר מחוץ לכיתה". להלן לינק למקרה של פיטורי מורה מחליף לאמנות, שהתרחשו לאחרונה, בשל פרסום תמונות של חוויות הומוסקסואליות שלו בפייסבוק, במסגרת אמנותו. מה דעתך?

http://www.onlife.co.il/%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94/52564/%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%9C%D7%90-%D7%A1%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8

מרי,

אם יבקש מאן דהוא את זה שהבנתו בילדים היא המינימלית ביותר שבנמצא, ואם יעשה עבודתו נאמנה, הוא יגיע אליי במוקדם או במאוחר. אין מי שידיעותיו בנבכי נפשם של ילדים ונוער אפסיות כשלי ואין כשיר פחות ממני לייעץ בנושא תקשורת עמם.

עם זאת, כשאני מתבונן באמנותו של אותו מורה, על העירום והיניקה שבה, אינני מוצא בה פסול. ואם כך, האם באמת אין דרך שבה אוכל להעביר עמדתי זו לתלמידים, והאם אין הדבר עדיף מלפטר את המורה ולשדר להם בכך שיש גם יש פסול בדברים, ובצדק הם נזעקו?

אלו אינן שאלות טריוויאליות. אני מבין לגמרי את הבעייתיות. עצם פעולת ההסברה מחייבת עיסוק לאו דווקא רצוי של התלמידים בתכנים מיניים, ועוד כאלה שאינם נורמטיביים ומערבים אדם מוכר להם, שהוא דמות סמכות עבורם. ואם ניתן לצפות מנערים בגיל ההתבגרות שיוכלו להתמודד עם זה, מה יהיה הדין במקרה שמדובר בתלמידי בית ספר יסודי?

עדיין, אם צריך לבחור נקודת קיצון כלשהי בין הסתרה מוחלטת לבין חשיפה מלאה שאין סנקציות בצדה, אני מעדיף את זו שגורסת שאנשים, כולל מורים, אינם צריכים לחיות בסתר, ואם אנשים אחרים, כולל תלמידים, נחשפים לתכנים המיניים הלא-פשוטים שלהם, עדיף לנסות להסביר להם למה אני לא נחרד כמותם מאשר לאמץ את החרדה שלהם ולקבע אותה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 13, 2013 3:41 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נוריתE

שווה ציטוט ו הדגשה

נוריתE • 13 באפר׳ 2013
עבודת מאסטר כתב/ה:
אני לא מכיר את הסרטון, ולא קראתי את השרשור. לורי הפנתה אותי לכאן וחשבתי שכדאי לומר דבר או שניים:

אותה מורה, שמנהלת עכשיו תביעה משפטית בנושא הזה, צריכה ללמוד מהטעות שלה. היא צריכה להבין שיש לה פה גדול שמסבך אותה בצרות, ולסתום את הפה הזה בכל מה שקשור לאותו נושא.
המורה הזו ממשיכה לספק חומר בעל ערך לעורכי הדין מטעם המעסיק, בכך שהיא ממשיכה לדבר כאן על אותו נושא ולפרט פרטים ועמדות שעורכי דינה יתקשו להתמודד איתם בבית המשפט.

לא צריך להיות גאון גדול כדי לזהות את אותה מורה ולאתר את כל הדברים שהיא כתבה, ולאחר מכן למצוא לאותם דברים שימוש בהליך המשפטי.

אז... קבלי את זה בתור עצה משפטית: שתקי כבר.

דבר שני, אין לי שום בעיה להיות עורך דין ובינתיים לקשור את אשתי, לזיין אותה בתחת ולומר לה שהיא צווחת כמו חזרזירה.
אם הייתי מספר או מדגים את זה באופן המאפשר לזהות אותי בתכנית קומית שבה עושים צחוק עלי ועל החזרזירה, הייתי מבין כל לקוח שהיה בורח ממני כמו מאש, והיתי מבין את הבוס שלי שהיה מפטר אותי בלי לשאול שאלות.
זו הסיבה שאנחנו כל כך קנאים לפרטיות שלנו כאן, ומוקיעים את מי שאפילו חושב לעשות אאוטינג.
עם כל הכבוד לנטיה המינית של אותה מורה, אם היא היתה סטרייט ונילה, אני לא חושב שהיא היתה מדגימה ביצועים מחדר המיטות לערוץ הקומדיות של הוט.
להורים ולמעסיק שלך אין שום בעיה עם זה שאת מקיימת יחסי מין באיזו צורה שרק תרצי.
מה שהופך אותך לבלתי כשירה להמשיך ולהיות דמות חינוכית זו עצם העובדה שעשית את זה מול מצלמות הטלוויזיה, למען יראו ויתפעלו.
Brave girl
Brave girl • 13 באפר׳ 2013
לא הייתי רוצה שהילדים שלי יחשפו לדבר הזה במיוחד לא המורה שלהם
אין לי בעיה שכל אחד יעשה את זה בחדרי חדרים אבל אם את מורה בישראל אז את צריכה להתנהג אחרת ולא ללכת ולהחצין את מי שאת.

בשביל מה כל החשיפה הזאת? מה זה תורם???

היא הייתה צריכה לקחת בחשבון שזו תהיה התגובה
ולפי דעתי בתת מודע שלה היא ידעה.

זו דעתי בנושא
להבה חשופה
להבה חשופה • 13 באפר׳ 2013
Dancing Queen !.

אין קשר, בין העצות הטובות שניתנו לך, לבין הדברים שאמרת.
למען הדיון אצטט אותם : "העבירו את מסע ההכחשות והבושות שלכם גם לכאן".

דבריך משוללים כל הגיון.

הייתי מצפה ממך, להבין שכל עצות שניתנו לך קודמיי ואנוכי, לא היו בשום פנים ואופן נסיון להתנגח בך.

אלא לומר לך, שתיקה עדיפה במקרה דנן. בכדי לא לתת "חומר מסייע" לצד שכנגד בעניינך.

חבל שאינך מבינה זאת.

שבת שלום.

להבה חשופה.
Winner​(מתחלפת)

Re: שווה ציטוט ו הדגשה

Winner​(מתחלפת) • 13 באפר׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
עבודת מאסטר כתב/ה:
אני לא מכיר את הסרטון, ולא קראתי את השרשור. לורי הפנתה אותי לכאן וחשבתי שכדאי לומר דבר או שניים:

אותה מורה, שמנהלת עכשיו תביעה משפטית בנושא הזה, צריכה ללמוד מהטעות שלה. היא צריכה להבין שיש לה פה גדול שמסבך אותה בצרות, ולסתום את הפה הזה בכל מה שקשור לאותו נושא.
המורה הזו ממשיכה לספק חומר בעל ערך לעורכי הדין מטעם המעסיק, בכך שהיא ממשיכה לדבר כאן על אותו נושא ולפרט פרטים ועמדות שעורכי דינה יתקשו להתמודד איתם בבית המשפט.

לא צריך להיות גאון גדול כדי לזהות את אותה מורה ולאתר את כל הדברים שהיא כתבה, ולאחר מכן למצוא לאותם דברים שימוש בהליך המשפטי.

אז... קבלי את זה בתור עצה משפטית: שתקי כבר.

דבר שני, אין לי שום בעיה להיות עורך דין ובינתיים לקשור את אשתי, לזיין אותה בתחת ולומר לה שהיא צווחת כמו חזרזירה.
אם הייתי מספר או מדגים את זה באופן המאפשר לזהות אותי בתכנית קומית שבה עושים צחוק עלי ועל החזרזירה, הייתי מבין כל לקוח שהיה בורח ממני כמו מאש, והיתי מבין את הבוס שלי שהיה מפטר אותי בלי לשאול שאלות.
זו הסיבה שאנחנו כל כך קנאים לפרטיות שלנו כאן, ומוקיעים את מי שאפילו חושב לעשות אאוטינג.
עם כל הכבוד לנטיה המינית של אותה מורה, אם היא היתה סטרייט ונילה, אני לא חושב שהיא היתה מדגימה ביצועים מחדר המיטות לערוץ הקומדיות של הוט.
להורים ולמעסיק שלך אין שום בעיה עם זה שאת מקיימת יחסי מין באיזו צורה שרק תרצי.
מה שהופך אותך לבלתי כשירה להמשיך ולהיות דמות חינוכית זו עצם העובדה שעשית את זה מול מצלמות הטלוויזיה, למען יראו ויתפעלו.

מאסטר יקר.
קודם כל בוא נוריד כולנו את הטונים אני אשתדל גם.. דווקא יש לי רושם שאתה והמקולרת שלך אנשים נחמדים ואנטלגנטים (ואני בדכ לא טועה)
אני מציעה לך כן לראות את הסרטון ואז אם תצליח לוותר על האגו שלך אני בטוחה שתודה ש"גם סימנים גלויים עושים לי את זה. על הזרועות או לפעמים על הפנים." כפי שהודתה המקולרת שלך בשרשור למטה (אני לא אשמה שזה ככ קשור לשרשור הזה!) זה הרבה יותר מוחצן מהסרטון ההוא.
שוב אבקש מימך לנסות ולבחון את זה בצורה אובקטיבית. ואם פגעתי אישית בך או בזוגתך זו לא הייתה הכוונה שלי .ואני מצטערת.
nomorenomore
nomorenomore • 13 באפר׳ 2013
המורה קיבלה מה שמגיע לה.
cיגי
cיגי • 13 באפר׳ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=4Kg22qcigOg

מקסים!!!
חשיבה חיובית
הלוואי על כולנו
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
Sparafucile כתב/ה:
מקווה שהיא תפסיד ותשלם הוצאות לרשת אורט.

לא הייתי רוצה סלקטורית במועדון סאדו \ מלכה בתשלום \ חשפנית מתחילהשתלמד את הילדים שלי.

כמובן בהנחה שזה אמת...

ואת זה אומר אדם שמשתתף בפורום של אתר בדס"מ ומזוהה עם הקהילה באיזושהי צורה.

צביעות והתחסדות, לא הייתי רוצה אנשים כמוך כאן
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
Sparafucile כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
מקווה שהיא תפסיד ותשלם הוצאות לרשת אורט.

לא הייתי רוצה סלקטורית במועדון סאדו \ מלכה בתשלום \ חשפנית מתחילהשתלמד את הילדים שלי.

כמובן בהנחה שזה אמת...

א. היא לא חשפנית ובטח לא מלכה בתשלום
ב. אם הילדים שלך יהיו צרי אופקים כמוך אני בטוחה שזה לא יהיה תענוג גדול ללמד אותם
בשם הסלקטוריות וזאר הסוטות שעובדות בחינוך מראש אנחנו מוותרות על התענוג.

ורק שאלה קטנה, ורופאה שבלילה אוהבת שבעלה מזיין אותה בתחת וצועק לה כלבה קטנה תוכל לנתח אותך?

אם הרופאה לא צריכה לחנך את הילדים שלי, שתעשה מה שבא לה.

אין קשר בין העדפותיה המיניות לחינוך, היא נחשפה בעל כורחה ולא בחרה לרוץ לתקשורת ולפרסם את עצמה והיא יכולה להיות מורה ומחנכת מעולה למרות העדפותיה, דעותיך מתאימות לאיראן ותמוה מדוע אדם כמוך גולש כאן.