סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

מלכתא
לפני 10 שנים • 14 באפר׳ 2013
מלכתא • 14 באפר׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
נורית
היא לא הלכה וחשפה את עצמה
ובמקרה של התוכנית היא לא קיימה יחסי מין בפומבי- שזה, אגב, העיסוק העיקרי במסיבות הסאדו אותן פוקדים רוב יושבי הקהילה הזאת.
בתוכנית הפנים שלה היו מוסוות והיא ייעצה לזוג שנפגש לדייט כיצד להעשיר את העולם שלהם ולגוון את הדייט. זהו. למעשה, הדמות שלה שם היתה דמות חינוכית והעצות העיקריות שלה היו שהבחור יעשה לבחור מסאז' ושהיא תיתן לו ספנקים- לא מדובר בעצות הוללות זולות.

לא מדובר בצעקות זולות, אלא בהבנה לליבו של אדם. ותמיד, בכל מקרה, צריך לדעת להפגין אנושיות ולהעמיד את עצמך בצד של האדם השני.

את היית מסכימה שיפטרו אותך בגלל שמועה?
או בגלל עבודה צדדית שבה את עוסקת?

חומד
זאת לא שמועה ואל תנסי להפוך את זה למה שזה לא היה ולהמעיט
....
ולא משנה כמה בטעם טוב זה היה
אורט לא חייבים להחזיק אותה
בדיוק כמו שהצבא לא צריך להחזיק קצין שסרח.

אז אין לה אף אחד להאשים חוצ מהיא עצמה.
אורט לא רוצה בשורותיו מורה שעוזקת בסאדו.
הצבא לא רוצה קצינים שקרנים
המדינה, לא רוצה נשיא מטריד
....

קודם כל, לרשת אין שום הוכחה שזו אכן היתה היא.
אנחנו יודעים את זה, אבל זה לא משנה... הם פיטרו אותה על סמך שמועות.
אבל נניח ומנהל בית הספר צפה וזיהה אותה בעצמו-
איך בדיוק העיסוק הזה משפיע על היכולת שלה להיות מורה טובה?
זה לא שבשיעורים שלה היא נותנת טיפים לאיך להצליף... אלא היתה מורה טובה בתחומה.

אורט לא חייבים להחזיק אותה, אבל הם צריכים עילה סבירה לפיטורין.
עם כל הכבוד, צבא ובית ספר זה דברים שונים. בצבא מצופה מהקצינים לנהוג בדרך מסויימת גם בשעות הפנאי שלהם, ואילו בבית הספר לא (אלא אם את מורה ברשת חרדית ואז מצפים שיהיה לך בעל, 6 ילדים ושתיהי כל יום שבת בבית הכנסת).

עוד נקודה חשובה, היא שאת משווה אותה לקצין ששיקר או לנשיא שאנס (הוא הורשע באונס).
אבל היא לא שיקרה, ולא אנסה ולא הטרידה מינית אף אחד. היא לא עברה על שום חוק.
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
נוריתE כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
נורית
ובמקרה של התוכנית היא לא קיימה יחסי מין בפומבי- שזה, אגב, העיסוק העיקרי במסיבות הסאדו אותן פוקדים רוב יושבי הקהילה הזאת.
בתוכנית הפנים שלה היו מוסוות והיא ייעצה לזוג שנפגש לדייט כיצד להעשיר את העולם שלהם ולגוון את הדייט. זהו. למעשה, הדמות שלה שם היתה דמות חינוכית והעצות העיקריות שלה היו שהבחור יעשה לבחור מסאז' ושהיא תיתן לו ספנקים- לא מדובר בעצות הוללות זולות.

לא מדובר בצעקות זולות, אלא בהבנה לליבו של אדם. ותמיד, בכל מקרה, צריך לדעת להפגין אנושיות ולהעמיד את עצמך בצד של האדם השני.

חומד
זאת לא שמועה ואל תנסי להפוך את זה למה שזה לא היה ולהמעיט
היא הזדהתה בתור מה שהיא במוקום מוכר בתור
מה שהוא עם אורינטציה שהוא
בטלוויזה
וצפתה שלא יזהו אותה?
מסכה ועיוות קול?
ולא משנה כמה בטעם טוב זה היה
אורט לא חייבים להחזיק אותה
בדיוק כמו שהצבא לא צריך להחזיק קצין שסרח.

היא הביאה את זה על עצמה בחשיפה העצמית שלה ואין לה את מי להאשים פרט לה.

אני לפני שנים דיגמנתי באירוע בבית ספר לאומנות ,אבני
ובהיותי צעירה וטיפשה הסכמתי שיצלמו אותי לטלויזיה כי על זה,הם שילמו יותר ודיגמון לציירים ופסלים ותלמידים היה העבודה שלי אוקיי
חשבתי שזה יהיה בתכנית לילה מאוחרת זניחה בערוץ הראשון
לא שמתי שק נייר על הראש כמו אחרות
צילמו אותי מהגב רק

אמא שלי אבא שלי הילדה הקטנה שלי שישנה אצלהם דודות שלי דודים שלי בן דוד שלי וחברים שלו
ובטח גם כמה שכנים שכנות ידעו מי אני כולם ראו אותי בחדשות של תשע
ומי? היו אשמים בחשיפה הזאת שלי? אבני? הערוץ הראשון?
לא

אני

אז אין לה אף אחד להאשים חוצ מהיא עצמה.
אורט לא רוצה בשורותיו מורה שעוזקת בסאדו.
הצבא לא רוצה קצינים שקרנים
המדינה, לא רוצה נשיא מטריד
את מי תתבעו ועל מי תצעקו?
עלי?

עיוות קול ומסכה

את משווה מלכה שעוסקת בסאדו לקצין שקרן או נשיא מטרידן ? icon_rolleyes.gif
מאדם ונילי שמתבטא כך עוד הייתי מבין כי זה נובע מבורות, סטיגמות, הכללות, דעות קדומות, מאדם שנטייתו היא בדס"מ וגולש באתר כאן לא הייתי מצפה לתגובה שכזו, צביעות לשמה.
לפי דברייך סאדו זה דבר שלילי, אולי אף מסוכן, לא מוסרי כשם ששקרים הם לא מוסריים ומסוכן עד לרמה של פלילי כשם שהטרדה מינית היא פלילית, אז למה את כאן בבית הלא מוסרי והלא חוקי הזה?

אם ככה צריך לסגור את המסיבות, לסגור את הכלוב ולהכניס את כלובי לתוך הכלוב ,להסגר בארון ולחזור חזרה לימים של מפגשים דיסקרטיים ולעולם לא להתקדם , כי להיות הומו זה בסדר ומקובל לעמוד על משאית ולהתחרמן לפני כולם זה בסדר אבל להופיע בדמות של מלכה בתוכנית טלויזיה שמפיקיה לא ראו בכך עניין שלילי או לא מוסרי או לא חוקי זה כבר לא בסדר.

נכון שבמדינה שאינה פתוחה לגמרי לנושא הזה אנשים רבים כאן מעדיפים לא להחשף או לפחות לא להתבלט יתר על המידה בזמן שהם מחליטים ללכת לבלות במועדון פטיש, אך במידה ונחשפת ועוד בתקשורת אין זה אומר שיש להשלים עם המצב האבסורדי הזה להוריד את הראש ולקבל את החבטות של הממסד ושל ציבור סטיגמתי ופרימיטיבי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 באפר׳ 2013
חזרזירה כתב/ה:
כמה דברים נוספים:

לגבי יאיר לפיד והג׳וינט- גם אם מדובר בג׳וינט אמיתי, זה היה מתקבל אחרת.
הוא היה בשנות ה20 לחייו והצטלם באופן פרטי ולא לשם הפצת תמונה במדיה כלשהי. אם היה מצטלם כך היום כשר אוצר, זה היה מדליק נורה אדומה.

לגבי המורה:
להבנתי, לא פיטרו אותה כי היא חובבת סאדו מאזו, לא פיטרו אותה כי היא אוהבת להצליף או לארח במועדון סאדו מאזו, אלא כי היא בחרה להצטלם לתוכנית שבין היתר, קהל היעד שלה הוא גם בני נוער. פיטרו אותה כי היא בחרה לדבר על חיי המין שלה לעיני מדינה שלמה ומבחינת ערכים של חינוך, זה לא מתאים.

לא קראתי את כל השרשור עדיין, סליחה. אז אם אני חוזרת על משהו, תסלחו לי.

למה ערכים סותרים מיניות? מה במין סותר איזשהם ערכים שאליהם תרצי לחנך את ילדיך?
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 14 באפר׳ 2013
הרהור זעיר: מעניין אם אנשים כאן באמת מבדילים בין מוסריות ומוסרנות, או יודעים מה הקשר בין מוסרנות וצביעות.
ספיישלי

מצחיק

ספיישלי • 14 באפר׳ 2013
אלק מקום שאמור להיות נאור
lori​(נשלטת){ע_מ}
lori​(נשלטת){ע_מ} • 14 באפר׳ 2013
פרלין כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
כמה דברים נוספים:

הוא היה בשנות ה20 לחייו והצטלם באופן פרטי ולא לשם הפצת תמונה במדיה כלשהי. אם היה מצטלם כך היום כשר אוצר, זה היה מדליק נורה אדומה.

לגבי המורה:
להבנתי, לא פיטרו אותה כי היא חובבת סאדו מאזו, לא פיטרו אותה כי היא אוהבת להצליף או לארח במועדון סאדו מאזו, אלא כי היא בחרה להצטלם לתוכנית שבין היתר, קהל היעד שלה הוא גם בני נוער. פיטרו אותה כי היא בחרה לדבר על חיי המין שלה לעיני מדינה שלמה ומבחינת ערכים של חינוך, זה לא מתאים.

פרלין יקרה, לפני שאגיב לשאלתך אני חייבת לציין שלא הגבתי בשרשור הזה שוב לאחר שאדוני הגיב בו כי חשבתי שאין טעם ומוטב היה שהשרשור הזה יגווע.. לדעתי הוא עלול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת ואני עדיין מקווה שהוא יימחק בסופו של דבר. לא כי אני מתביישת חלילה בדבריי, אלא בגלל הסיבות שאדוני רשם בעמוד 7 או 8. מאחר וזו את, אני בכל זאת כן מגיבה.
מיניות לא סותרת ערכים (הפוך).
כשיהיו לי ילדים הם לא יחונכו לכך שמין זה דבר בזוי שאסור לדבר עליו.
אני רוצה להאמין שילדיי יחיו בבית פתוח וליברלי שמקבל את השונה. ועם כל השאיפות האלו: אני אדאג שלא יהיו שוטים פזורים בבית, פתקים שהיו אני רושמת לאדוני ורשום בהם 'אדוני' יהיו עם שמו או כינוי חיבה, כשאדוני יזדיין אותי זה לא יהיה עם דלת פתוחה והם לא ישמעו את אדוני/בעלי אומר לאמא שלהם "על ארבע".
אני יודעת שיש לא מעט בתים שבהם הילדים מודעים לסגנון החיים של ההורים, אצלנו כנראה זה לא יהיה ואם זה יהיה זה לא יהיה מודעות להגדרה של BDSM אלא משהו בדרך החיים שלנו ישקף את זה (משהו שיש בהרבה בתים "וניליים" גם ככה) וזה כנראה יושג על ידי כמה טכניקות שלא בא לי לפרט כאן ואם תרצי אשמח בפרטיות.
אני לא חושבת שזה נכון לחשוף ילדים, בודאי שבני נוער שבגיל הזה הכל סוער וגועש ולפעמים חטטני וחצוף לנטיות מיניות של מבוגר שהם באינטרקציה איתו. בטח שהורים, בטח שמורים.
אני חושבת שהיה מקום להפעיל שיקול דעת לפני ההופעה בטלויזיה וכנראה שזה לא נעשה.

ושוב, הבהרה, יש אנשים שלא יודעים לקרוא בפעם הראשונה:
אני לא טענתי אפילו לרגע שזה בסדר שהמורה פוטרה, לא טענתי גם שלא. אני מבינה ולא מופתעת מעצם העובדה שהיא פוטרה ואני חושבת שיש לה מידה לא מבוטלת של אחריות.
מהופעה בטלויזיה ועד למצב של פיטורין- האם זה בסדר? קטונתי מלשפוט. טובים ממני ישפטו את המקרה הזה.
נוריתE
נוריתE • 14 באפר׳ 2013
[quote="מלכתא"]
נוריתE כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
נורית

.

את שומעת? מה פיך כותב??
שמועות?
תלמידים ראו אותה ,אנשים ראו אותה. זה לא "שמועות" הי א עשתה את זה זה מצולם ומוכח.
ואם אילו היו רק שמועות נוסח ראית מה הגברת xxxx עשתה אתמול בטלוויזיה, סימכו על זיקני אורט שהם טרחו לגשת ולבדוק.הם כיסו עצמם היטב מבחינה מישפטית ,זאת לא היתה העפה בשליפה.צאו מזה.אף בית ספר לא ייקח סיכון כזה אף מקום עבודה לא ייקח.

אורט יש להם סיבה סבירה, סעיף המוסר בחוזה של כל מורה,
זה
החוק
פה
ממורה מצפים ליותר ,אישית וציבורית חברתית.המעמד מחייב .להמשיך?אין צורך.
אם את עוד לא יודעת, לכל מורה יש סעיף כזה בחוזה ולא רק באורט.
סעיף שימנע ממנו לנצל תלימידים לרעה ומינית

סעיף שמחייב אותו להתנהגות ציבורית חברתית נאותה .! על פניו אם רק אפילו

את אף אחד לא מעניינים חיי המין של המורים אצלהם במיטה(כל עוד זה לא כולל תלמיד או תלמידה)

וההופעה הזאת שלה כלולה בסעיף גם אם היא לא שוות ערך לעברות קשות כאלו
הכלל הפשוט,הוא האמת המרה "אל תיתפס" אלו החיים אילו אמות המידה בכל מקום לא רק באורט אבל בייחוד בבתי ספר וגני ילדים אוניברסיטאות מכללות להמשיך?אין צורך.

כל עד היא עשתה את זה בשקט אף אחד לא ידע לא שמע לא חקר לא פיטר.עובדה.אף אחד לא חיטט לה בתחתונים עד שהיא הכניסה אותם פנימה ע''ג מסך הטלוויזיה מרצונה החופשי ואל תאשמימו את המפיקים לא שמו לה אקדח לראש.
היא פתחה את הדלת ועכשיו היא מצטערת ,היא הכניסה אותם פנימה ועכשיו,הם לא רוצים אותה יותר
מאוחר.
הכלל תפס גם אותה באשמתה.

ההשואה לקצין או לקצב או לכאלו לא באה בכדי להעמיד אותה בשורה אחת איתם,
אלא כדי להדגיש כמה אנשים במעמד שלה מחוייבים לאמות מידה גבוהות יותר ולשיקול דעת נרחב.
גם כדורגלנים,אמרתי, ששכבו עם זונות נענשו.(ולא,לא משווה אותה לזונה)

אני לא שמחה לאידה
אני מרחמת עליה גם אם היא בטח עשויה להשתלח עלי שהיא לא צריכה אותם.
היא דוגמה לאל תעשה פן תיתפס.
הוויכוח העקרוני שלי הו א איתכם המצדדים והמוחים לא איתה.
אתם טועים מטעים ופוגעים בה עוד יותר.

אף אחד לא יכול להעמיד עצמו במקומה כי אף אחד לא עשה כזאת טעות אקוטית,גם אתם לא.
סיפרתי מה היה לי לפני שנים באבני. הייתי בערך במקומה והיחדיה האשמה היתה אני.

אבל, אתם לעולם לא תעשו מה שהיא עשתה,לא עשיתם עדכה ועכשיו בטח שלא.
היא נושאת הדגל שלכם שהפכה עצמה קורבן על המוקד. ואתם מוסיפים בנזין למדורה במסווה הגנה על מעשיה.

היה לה סיכוי לחזור וללמד במקום אחר,אם היא היתה יושבת בשקט ולא עושה רעש,נונתנת לזמן לחלוף
אבל
היא כמו אקדוחן פרוע שצועק ייפי קיי ייי,יורה בשני אקדחים לכל הכיוונים אבל פוגע שוב שוב ושוב בעצמו רק.
אני לא יודעת אם רעיון לתבוע אותם בא ממנה או שהיא קיבלה עיצה מוטעיית מידיד דואג
אבל אחרי זה, לא רק שהסיכוי לחזור לשם קלוש הסיוכיי לפיצויים קלוש עוד יותר
ולחזור ללמד. אני מציעה, הסבת מקצוע.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 באפר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:

קודם כל, לרשת אין שום הוכחה שזו אכן היתה היא.
אנחנו יודעים את זה, אבל זה לא משנה... הם פיטרו אותה על סמך שמועות.
אבל נניח ומנהל בית הספר צפה וזיהה אותה בעצמו-
איך בדיוק העיסוק הזה משפיע על היכולת שלה להיות מורה טובה?
זה לא שבשיעורים שלה היא נותנת טיפים לאיך להצליף... אלא היתה מורה טובה בתחומה.

אורט לא חייבים להחזיק אותה, אבל הם צריכים עילה סבירה לפיטורין.
עם כל הכבוד, צבא ובית ספר זה דברים שונים. בצבא מצופה מהקצינים לנהוג בדרך מסויימת גם בשעות הפנאי שלהם, ואילו בבית הספר לא (אלא אם את מורה ברשת חרדית ואז מצפים שיהיה לך בעל, 6 ילדים ושתיהי כל יום שבת בבית הכנסת).

עוד נקודה חשובה, היא שאת משווה אותה לקצין ששיקר או לנשיא שאנס (הוא הורשע באונס).
אבל היא לא שיקרה, ולא אנסה ולא הטרידה מינית אף אחד. היא לא עברה על שום חוק.

מלכתא, ההשוואה לקצין צה"ל ספציפי לא מגיעה כדי להגיד שהופעה במועדון סקס בלבוש פרובוקטיבי במטרה ללמד את הזוג המגיע לשם את רזי הסקס הסאדו-מאזוכיסטי שוות ערך לעבירה על החוק, אלא כדי להסביר שגם במקרה של קצין צה"ל, למרות שמקצועיותו לא נפגעה, לא הסתפקו בעונש רגיל שמוחל על כל אזרח אחר במקרה כזה (קנס, מאסר על תנאי, החרמת רישיון נהיגה), אלא הורידו אותו בדרגה. כי הדרגה מכילה לא רק את אומץ לבו בשדה הקרב אלא גם את התנהגותו מחוצה לו. אבל אם את מתעקשת, את יכולה לקחת לדוגמה את הקצין האחר שאף הוא הוזכר כאן בערך מאה פעמים (ואולי אף יותר) ושבסה"כ ביקר במועדון חשפנות, "פשע" עליו אף אזרח לא היה נענש, ועקב כך הודח בנימוס תחת מסווה של פיטורין.

הדוגמאות האלה הובאו כדי להראות שבגישה של היום, כל בעלי התפקידים שיש להם נגיעה למוסר, חינוך, חוק וכדומה, כגון שופטים, עו"ד, קציני צהל, מורים ועוד, מחויבים להתנהגות הולמת גם מחוץ למסגרת עבודתם, מכל הבחינות. אנחנו מצפים משופט שלא יופיע בתור עבד בתכנית מטומטמת בעודו עומד על ארבע או בתכנית אינטלקטואלית הדנה בעניינים אינטימיים מיניים לא כי אסור שבעלי נטיות מיניות לא קונבנציונליות ימלאו תפקידים חשובים בחברה, אלא כי להם אין את מותרה לממש את סטיותיהם בפומבי. למה אין להם את הפריבילגיה הזאת? פשוט מאוד, אין להם אותה מאותה סיבה מפאתה למרות שאיני שופט, אשתי מבקשת ממני ללבוש לפחות בוקסרים כשמגיעים אורחים, מאותה סיבה מפאתה היא ואני לא מזדיינים בסלון לעיני כולם, מאותה סיבה מפאתה אני מקפיד לשמור את המיניות שלי הרחק מהבוסים שלי, מבעל המכולת, מהמוסכניק שלי וגם מהילדים שלי. ומאותה סיבה מפאתה קיימים מושגים כגון אאוטינג ורוב חברי הקהילה לא מצרפים את תמונותיהם לפרופיל.

אני לא אומר שזה בסדר, אני גם לא יודע אם הדבר הזה לא צריך להשתנות, אבל אם כן, הוא יהיה צריך להשתנות לגבי כולם כי להבדיל ממך איני חושב שקצין צהל ממלא תפקיד שמחייב התנהגות הולמת יותר ממורה או פחות מראש הממשלה. ואם החברה תגיע למסקנה שזה בסדר שראש הממשלה ייקשר לצלב בדאנג'ן וחברת כנסת תעביר שיעורים פרטיים בהצלפות בתכניות ערב, שזה בסדר שהשופט יצטלם במכוני ליווי ובמועדוני חשפנות והמורים ישלימו את הכנסתם בתור עבדים ומלכות במועדוני סקס, כך יהיה. בינתיים לא זה המצב. נכון להיום הדרישות שונות והן כלולות בתפקיד וכל אחד מבעלי המקצוע המוזכרים מעלה אמורים להיות מודעים לכך.

אגב, הקדשתי קצת מזמני וניהלתי מספר שיחות עם פדגוגים בעלי שם וותק כדי להבין את ההשלכות של מעשיה של המורה המדוברת על תפקודה המקצועי. אני לא אתעמק כי עדיין לא גיבשתי ניסוח, אבל בכללי היום המערכת החינוך ניצבת מול מספר בעיות מאוד רציניות. המורים איבדו את ה- authority בעיניי התלמידים וגם בעיני הוריהם. אם פעם השאיפה הייתה לקרב בין המורה לתלמיד וליצור ביניהם מערכת יחסים חברית יותר של פתיחות, כדי שהתלמיד לא יפחד מהמורה ויראה בו חבר-מחנך עליו יוכל לסמוך, היום המורים נתפסים בעיני התלמידים כבעלי מקצוע שתפקידם ללמד, ללא שום היבט חינוכי. "את לא תחליטי עלי", הודיע הבכור שלי למורה שלו לפני חצי שנה. הפספוס הזה שעוד לא מלאה לו עשירייה בעולם הזה כבר יודע היטב מה תפקידה של המורה בעולם שלו, דהיינו, ללמד וללכת. התגובות המיניות והחושקות לכתבות שפורסמו בנדון נתנו משנה תוקף להשערתי זו. התלמיד יתקשה לראות במורה, עליה הוא מאונן בעודה לבושה בבגדי עור ואוחזת בשוט כפי שנראתה בתכנית אמש, סמכות חינוכית. ולמעשה אני חושש שגם לולי פוטרה, הייתה נאלצת לעזוב את המסגרת החינוכית מעצמה עקב שברים בתקשורת שהיו נוצרים בינה לבין תלמידיה. אין לי ספק שנוכחותה בקרבת ספסל הלימודים הייתה מלווה בהערות סרק מיניות, אם בפניה ואם מאחורי גבה.
newoldone
newoldone • 14 באפר׳ 2013
פרלין כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
כמה דברים נוספים:

לגבי המורה:

מלבד עניין הפרטיות /חשיפה, יש כאן גם פן ערכי שנוגע לתעשיית המין:
גם אנשים פתוחים וסובלנייים למיניות על כל גווניה, כולל אפילו לגילויים פומביים שלה, יכולים להתנגד ערכית למסחור של המיניות, ולמה שעל פניו נראה כמתן לגיטימציה למסחור ע"י אנשי חינוך.
הרי המורה לא ישבה בשיחת נפש טלוויזיונית עם קובי מידן או יורם יובל וסיפרה על ההעדפות המיניות שלה. היא גם לא פרסמה ספר שירה ארוטי. היא הצטלמה כמי שלוקחת חלק בתעשיית המין (וזה אפילו אם היא שיחקה תפקיד שלא משקף את נטיותיה האישיות). מבחינה זאת לא היה הבדל גם אילו היא הייתה מצטלמת כמארחת במועדון חשפנות ונילי.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 14 באפר׳ 2013
newoldone כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
כמה דברים נוספים:

לגבי המורה:

מלבד עניין הפרטיות /חשיפה, יש כאן גם פן ערכי שנוגע לתעשיית המין:
גם אנשים פתוחים וסובלנייים למיניות על כל גווניה, כולל אפילו לגילויים פומביים שלה, יכולים להתנגד ערכית למסחור של המיניות, ולמה שעל פניו נראה כמתן לגיטימציה למסחור ע"י אנשי חינוך.
הרי המורה לא ישבה בשיחת נפש טלוויזיונית עם קובי מידן או יורם יובל וסיפרה על ההעדפות המיניות שלה. היא גם לא פרסמה ספר שירה ארוטי. היא הצטלמה כמי שלוקחת חלק בתעשיית המין (וזה אפילו אם היא שיחקה תפקיד שלא משקף את נטיותיה האישיות). מבחינה זאת לא היה הבדל גם אילו היא הייתה מצטלמת כמארחת במועדון חשפנות ונילי.

ראיתי את סוף הכתבה, איפה נרמז אפילו שהיא בתעשיית המין?... היא מדגימה אקטים בדסמים במקום סגור, סה טו.. לא רואים אותה מקבלת על כך שום תמורה, ובטח שלא מראים אותה מכניסה את האנשים לשם. היא בסהכ משתתפת.