ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

venus in our blood​(שולטת)
לפני 11 שנים • 18 באפר׳ 2013
venus in our blood​(שולטת) • 18 באפר׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
Venus Doom כתב/ה:
''עכשיו תחשבו על עוד דבר
זה היה עשוי לקרות לכל אחת ואחד מאיתנו אם הו נופלי כמוה
בכל,מקום עבודה.''

או גרוע יותר, לקחת מכם את היקר לכם מכל ( משפחה, בית )
רק בגלל נטייה או העדפה מינית.

זה למה אנחנו לא רצים לחמש דקות פירסום בתכנית טלויזיה,בין היתר.
וגם את לא וגם ניקי,לא
וגם אף אחד מאיתנו.לא.

שיקול דעת.
אנחנו לא חיים בחברה ליבלרלית לא פתוחה ולא מקבלת
בעיה.נכון
אבל לא רצים עם הראש קדימה ,ככה לא עושים שינוי.

ההלם ממעשיה,עוד לא עובר לי.

ואני עוד תמהה למה כתב התביעה הכפול והסותר.
אבל תשובות אני בטח של אקבל.

אז זהו, נורית, שלא.
את כלכך ממהרת לשפוט מי כן ומי לא, מה נכון ומה לא, שאינך יודעת דבר.

ההלם ממעשיה ?
אני עדיין בהלם מתגובותייך הגסות כאן בשרשור

וכל הזמן מקננת בי השאלה האחת והיחידה ,
כל אותם יפי נפש שמדברים בגנותה וממשיכים לעשות בדס''מ ( כן, להבה, המסר הוא גם אלייך, כנ''ל גמד אמיץ והאידיוט ששפע כאן תגובות רעילות )
מה היה קורה אם אתם הייתם נפגעים כך ? או מישהו מבני משפחתכם ?
ותגובה של '' לי זה לא היה קורה '' איננה קבילה
כי ממש באותה מידה שפנדה כאן הודתה שהיא הצטלמה ולא המורה
הרי כל אחד כאן היה עלול להיחשף, כך או אחרת

תעמידו את עצמכם לרגע בנעליה
מה היה קורה אם ממש היום הייתם מאבדים מקום עבודה או גרוע מכך ?

במקום שנקרא הבית של הבדס''מ
המינימום הוא לזכות באמפתיה, לא ברעל .
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2013
שוטרת* כתב/ה:
קרקס את יכולה לעשות מעצמך יופי,גם מבלי להופיע פה או שם. ומפאת הכבוד שיש לי למה שהיה נהוג להיקרא "קהילה" או "מפגשים סגורים" אני לא מרחיבה בנושא.
ולא מטריד אותי שום דבר שעשית לעצמך עם עצמך, מטרידה אותי העובדה שאת מעיזה לבוא הנה ולחשוב שיש לך זכות לשפוט ואולי אף לחרוץ גורלות.שיש לך זכות לבוא ולשפוך את הרעל והגועל שלך ישר אל תוך החיים של האישה הזו.
אז את מוזמנת מאוד להרגע, אמרת את שיש על ליבך ולא פעם פעמיים או עשרים. הבנו. עברי הלאה ונסי לא לעשות שחור לאנשים טובים שעוברת עליהם תקופה טובה פחות.

תרחיבי.בבקשה.תרחיבי
(זה מה שתמיד אומרים לך,לא?)
ממתי אני הפכתי לנושא הנושא
רק כי לא נעים לכם לשמוע אמיתות.
סתימת פיות בנוסח כסאח.

בוגר מאוד.
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2013
Venus Doom כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
Venus Doom כתב/ה:
''עכשיו תחשבו על עוד דבר
זה היה עשוי לקרות לכל אחת ואחד מאיתנו אם הו נופלי כמוה
בכל,מקום עבודה.''

או גרוע יותר, לקחת מכם את היקר לכם מכל ( משפחה, בית )
רק בגלל נטייה או העדפה מינית.

זה למה אנחנו לא רצים לחמש דקות פירסום בתכנית טלויזיה,בין היתר.
וגם את לא וגם ניקי,לא
וגם אף אחד מאיתנו.לא.

שיקול דעת.
אנחנו לא חיים בחברה ליבלרלית לא פתוחה ולא מקבלת
בעיה.נכון
אבל לא רצים עם הראש קדימה ,ככה לא עושים שינוי.

ההלם ממעשיה,עוד לא עובר לי.

ואני עוד תמהה למה כתב התביעה הכפול והסותר.
אבל תשובות אני בטח של אקבל.

אז זהו, נורית, שלא.
את כלכך ממהרת לשפוט מי כן ומי לא, מה נכון ומה לא, שאינך יודעת דבר.

ההלם ממעשיה ?
אני עדיין בהלם מתגובותייך הגסות כאן בשרשור

וכל הזמן מקננת בי השאלה האחת והיחידה ,
כל אותם יפי נפש שמדברים בגנותה וממשיכים לעשות בדס''מ ( כן, להבה, המסר הוא גם אלייך, כנ''ל גמד אמיץ והאידיוט ששפע כאן תגובות רעילות )
מה היה קורה אם אתם הייתם נפגעים כך ? או מישהו מבני משפחתכם ?
ותגובה של '' לי זה לא היה קורה '' איננה קבילה
כי ממש באותה מידה שפנדה כאן הודתה שהיא הצטלמה ולא המורה
הרי כל אחד כאן היה עלול להיחשף, כך או אחרת

תעמידו את עצמכם לרגע בנעליה
מה היה קורה אם ממש היום הייתם מאבדים מקום עבודה או גרוע מכך ?

במקום שנקרא הבית של הבדס''מ
המינימום הוא לזכות באמפתיה, לא ברעל .

אז שפנדה תלך לבית משפט להעיד בשבועה כדי שיחזירו את החברה שלה לעבודה
או שתסייע לה בתביעת פיצויים.

במקום להישתלח עלינו על "צביעות", כי זאת צביעות אמיתית במסווה של חברות.
כאן בפורום הכי בטוח להגיד הכל כי זה לא עומד במבחן אמיתי של החברות שאתם מתיימרים להציג כאן

הכוח שלכם הוא במילים ולכלוך על כל מי שלא מתאים לכם לקרא מה הוא כותב.
בגרות אמיתית.

ומעבר לזה למה את והחברים שלך לא רצים לכל תכניות טלוויזיה להצטלם ולתמוך בה
זאת?לא צביעות?
אתם שבטוחים באנונמיות שלכם יודעים לפתוח פה גדול ולא יותר מזה.

הפיתרון שלכם זה ללכלך ולההשתלח ולעוף עלי ועל אנשים אחרים
כי אין לכם שום טיעון הגיוני.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
נראה לי שהדיון הזה קצת יצא מפרופורציה (וגם דיי מיצא את עצמו). נורית, אפשר להסכים או לא להסכים עם מעשיה של המורה, יחד עם זאת, אין מקום להשתלחות הזאת שלך בה. זה ממש לא לעניין. לדעתי היא עשתה שטות גמורה, אבל היא שילמה על זה ביוקר, ואיבדה מקום עבודה שבו עבדה 15 שנה. זה משהו שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה שיקרה לו.
שוטרת*
שוטרת* • 18 באפר׳ 2013
לא נורית. מה שבדרך כלל אומרים לי זה :'סליחה, את צודקת'. במקרה שלך, תפני את הסליחה שלך לזו שחשבת שהיא חלשה מספיק כדי שתוכלי להנחית עליה את כל מירמור חייך.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 18 באפר׳ 2013
שוטרת* כתב/ה:
לא נורית. מה שבדרך כלל אומרים לי זה :'סליחה, את צודקת'. במקרה שלך, תפני את הסליחה שלך לזו שחשבת שהיא חלשה מספיק כדי שתוכלי להנחית עליה את כל מירמור חייך.

בדיוק זה ,את זה כבר אמרתי בתחילת השרשור ואנשים פשוט דילגו על זה .

טוב נורית ,לפחות היית מספיק הוגנת לאשר את אשר הוותיקים יודעים ,את הופעות ההארד קור שלך ואת הראיונות שלך בתוכניות המדייה ,גם יש משפחה שחשובה שלך ולא אכנס לפרטים נוספים האם בראיונות שלך למדיה לא חשבת שאת יכולה לפגוע בהם ...מה קרה עכשיו שהחלטת לברוח חזרה לארון ובבהילות ...אני מכיר אותך את צריכה להיות בצד שלנו ,הנורמטיביות שאת מגנה עליה היום בחירוף נפש אף פעם לא קיבלה אותך ..יתרה מזאת המורה המדוברת שגם אותה אני מכיר שמרה על אורח חיים נורמטיבי יותר ממך ...!! אז מה קרה באחרית הימים שבחרת להלחם על המוסר דווקא בפוסט הזה ?
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
מעניין שכל הדיון היותר מידי ארוך הזה נסוב כל כולו על השאלה האם אותה מורה עשתה משהו לא בסדר (כמובן שלא) ולא על השאלה האם למעסיק שמורה הזכות להחליט את מי להעסיק ואת מי לא (כמובן שכן).
מצחיק איך כל יפי הנפש שלא רוצים ובצדק שהמדינה תיכנס להם לתחתונים, מגינים בלהט על זכותה של המדינה להיכנס למישהו אחר לארנק.
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 18 באפר׳ 2013
נשלט גברי​(נשלט) • 18 באפר׳ 2013
אם יורשה לי להתערב קלות, המדינה לא צריכה להכנס לנו לתחתונים אלא אם הפעולה אינה חוקית (קרי פדופיליה, אונס ועוד) והמדינה כן אמורה להכנס לארנק למי שגונב ובמיוחד מהטייקונים שגונבים/גוזלים/עושקים/מנצלים אותנו והמדינה גם צריכה להכנס לעצמה לארנק עמוק עמוק ולהחזיר לנו כסף שנגזל/נעשק/נוצל/נגנב מאיתנו מה שלא קרה עד היום ולא יקרה וכנראה גם שהכניסה לתחתונים שלנו לא תפסק במיוחד אם בינינו לבין עצמנו בקהילת חובבי הפטיש והמין האחר מתווכחים ורבים ולא מסוגלים לתת לאדם מתוכנו מתוך קהילתנו שהינו במצוקה גיבוי, חום וסימפטיה.
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 18 באפר׳ 2013
תכלס יש לקרוא לחיה בשמה בלי התייפייפויות, בציבור בני האדם בכללי, בישראל בפרט , אישה שמזוהה לעולם הסאדו, עוסקת או משחקת בסאדו ונקראת מלכת סאדו היא אוטומטית אצל מרבית האנשים שוות ערך לזונה ואין זה משנה בתשלום או לא ואני משוכנע שאם יעשו סקר בכל המדינה יתברר שרוב הציבור חושב ככה.

אז אם רוב הציבור רואה במלכת סאדו זונה אז מבחינתו אין גרוע מזה ואז היא אינה יכולה לשמש מורה בישראל, כי איזה מסר חינוכי זה יעביר לציבור התלמידים, אין יותר גרוע מזה, זה התחתית, אז מי היא בכלל המורה הזו שתגיד לי מה לעשות ומי בכלל רוצה להיות מורה בישראל כי אין בזה כסף הנה דוגמא למורה בישראל שהצטרכה ללכת להשלים הכנסות בלילות.

עד שהציבור ישכיל להבין שלא בהכרח מלכת סאדו היא זונה ושסאדו זה הרבה מעבר למכות ושזה לא כזה נורא כמו שזה נשמע יעברו עוד מים רבים בנהר .
האקסהבציוניזם של הבדס"מ שהחל באינטרנט באתרים השונים ביניהם הכלוב, מועדון הדאנג'ן הראשון מסוגו בארץ ובעקבות כך גם מלא תוכניות בטלויזיה וברדיו על הבדס"מ ודמויות מהבדס"מ שאפרופו חשפו את עצמם לחלוטין אך כל אילו נעלמו מהסצנה מטעמי מיצוי הקהילה והמועדונים רק העלה במעט את המודעות לנושא, אנשים הבינו יותר, הכירו מעט יותר לא מספיק עדיין אך מעט יותר (לראייה כמות הונילים חלקם קינקיים יותר וחלקם פחות שמגיעים למסיבות השונות במיוחד הספייס שהוא הדוגמא למועדון ונילה קינקי) גם התוכנית שהמורה השתתפה בו תרמה את חלקה לעניין על גב המורה כרגע, אולי המשפט שלה יהווה תקדים משפטי עתידי כלשהו שיכול גם להועיל ולשמש לטובת דמויות אחרות מכאן שיקרה להם משהו דומה.

אם המורה/מלכה תפסיד במשפט, בסופו של דבר זה נצחון של המדינה, המסר יהיה שעיסוק בסטיות שקול לזנות מוביל לענישה ואיבוד עבודה, אז תשארו לכם עמוק בתוך הארון ובין 4 קירות תעשו מה שאתם רוצים ורצוי שאף אחד לא יידע, תלכו לדאנג'ן תסתכנו שמישהו יזהה אתכם ואז יספר לכולם, יגלו שיש לכם חברים בפייס בוק שהם סוטים אותו דבר.
אז כל מי שמבקר אותה ומאשים אותה, בסופו של דבר נצחונה יהיה גם נצחון שלכם, הפסד שלה ונצחון המערכת יהיה הפסד שלכם, אתם כנראה שלא שלמים עם עצמכם והסטייה שלכם אפילו שונאים את עצמכם בגלל הסטייה ולכן זה מסביר את האנטי הזה שאתם חשים כלפי המורה.
אתם יורים לעצמכם ברגל, זה כמו שתלכו לדוגמא לצוד אריות כי זה מרגש , מדהים, הסיפוק שבצייד והאדרנלין, אבל למחרת תצא כתבה שתפסו צייד לא חוקי ויעשו עליו לינץ' תקשורתי ואתם תהיו מאלה שמצטרפים ללינץ', מגוחך עד לכדי אבסורד.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 18 באפר׳ 2013
אני זוכר שראיתי ראיון עם פירס ברוסנן כשיצא בזמנו אחד מסרטי הבונד שלו "למות ביום אחר"
בו הוא אומר שהייתה סצנת מחווה מדהימה בעיניו לאורסולה אנדרס נערת הבונד הראשונה ואחת מסצינות הבונד הכי מזוהות בו היא יוצאת מהמים בביקיני, שבוצעה על ידי האלי בארי בסרט הנ"ל, שנפסלה לשידור, בגלל שהפטמות שלה בלטו דרך הביקיני, והצופים התמימים PG 13 לא יכלו להתמודד עם כזו חשיפה מינית בוטה.
הוא ממשיך ואומר, שהוא לא מבין איך מצב כזה יכול להתקיים, שבו אין בעיה לראות אנשים מתים בצורה אלימה, אבל איזכור של פטמות בולטות בביקיני(שום עירום) הוא יותר מדי.

זה בולט יותר ויותר כיום, גם בסדרות מאוד מאוד אלימות ברמה כמעט חולנית, כמו המתים המהלכים, בה למי שראה לא חסר דם, גפיים, והרג בצורה הכי ברברית שיש, אבל היי....אסור להראות ציצים.

מיניות מפחידה אותנו בתור חברה.
אפילו יותר מאלימות.
כי אם אפשר לשלוט ולרסן את המיניות שלך, אפשר לשלוט ולרסן אותך.

מדברים פה על האם היא עשתה דבר חכם או לא, האם זה היה אמור להיות צפוי או לא.
מה זה משנה,
האם לא מטריד אתכם שעצם העניין "שהדבר הזה" שהיא עשתה נחשב לדבר מספיק פושע בשביל להדיר אותה מחברת הנוער הזכה והטהורה שלנו פן תדביק אותם "בדרכיה המטונפות וחסרות המוסר"?
אפילו שהיא מלמדת כבר 15 שנה, ואף אחד לא התדרדר, מכר את גופו, או פנה לדרכי פשע עקב קרבתו הגיאוגרפית למורה הנ"ל?

הפחד הזה, והצביעות המוסרית הזו, מטרידים אותי מאוד.
וכן זה בהחלט מזכיר לי את האמרה של "אין לי בעיה שתהיה הומו בבית עם החבר שלך, אבל אל תעשה את זה כשהילד שלי יכול לראות" = אני מפחד שתדביק את הילד שלי בהומואיות.

גם לפני שהיה אינטרנט נערים מצאו איך ללמוד על מין, ואיך לדחוק את גבולות המיניות שלהם,
היום גם ילדים בני 5 יכולים אם הם רוצים, ותכלס, גם אם הם לא רוצים אין להם הרבה ברירה, זה מציף אותם בכל מקום שהם הולכים בו, ואני לא מדבר על פורנו או על תוכניות של מאוחר בלילה, אני מדבר על כל חתיכת פרסום, תוכנית נוער, ופריים טיים.

סקס תמיד היה שם בחוץ,
שנים ניסו להסתיר את מה שכולם יודעים אבל אסור להם לומר,
היום גם את זה אי אפשר כבר להסתיר.

אם היה לי ילד בימינו, הייתי שמח שתהיה לו מורה כזו, ואני אומר לכם למה,
כי היא אנושית, והיא אמיתית.
במציאות הנוכחית שבה הוא היה לומד מיניות דרך פורנו, כשאין לו דרך לראות את האישה בסרט כאדם אמיתי עם חיים, מחשבות, תחושות ותחומי עניין, אלא רק כ-"מבצעת מינית".
בניגוד למצב שבו הוא יכול לראות אדם אמיתי, שמתפקד בצורה מקצועית ואחראית, וגם מנהל חיי מין מלאי תשוקה ויצר.
במצב כזה, כשהתודעה שלו פתאום מתחילה לאזן את העניין, שאותו אדם יכול להתקיים, שזו לא מפלצת, ובעיקר שגם אם לו יש פנטזיות או דחפים שהוא לא מכיר, זה לא הופך אותו למפלצת, או לאסור.

בשנות החמישים(ממש לא מזמן) עוד היו סרטונים שהסבירו למה זה לא נכון לאונן, ודור שלם גדל בבושה.
ואין דבר נורא יותר מבושה,
אין דבר יותר מתסבך, דופק נפש, וגורם לאלימות חיצונית או הרס עצמי מבושה,
זה מקור רוב השיט האנושי שלנו.

קשה לי להכניס את כל מה שאני חושב לכתיבה כל כך קטנה,
אבל בסופו של דבר,
אי אפשר למנוע מנוער חינוך מיני אמיתי, ומתן מקום לפנייה בנושאים בצורה מאפשרת ובטוחה, על ידי אנשים שלמים וגם לומר להם שהמיניות שמפגיזה אותם נון סטופ היא לא קיימת.

איך הילדים האלו בכלל הגיעו למצב שהם ראו את התוכנית?
אם יש להם נגישות לראות את זה, איך אפשר עוד לעמוד מהצד ולומר "זה לא קיים זה לא בסדר"
צריך להכיר ולהתמודד עם הפיל הסגול שמחרבן לכם באמצע הסלון, ולא להצמיד מטפחת לאף ולומר...זה רק ביוב...