סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקות- זה באמת כ"כ מסוכן?

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 10 שנים • 22 ביוני 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 22 ביוני 2013
תראי מנוסה אני בטוח לא, כלומר יצא לי לנסות כמה פעמים לשחק עם זה ואני חייב להודות שזה אחד ה-דברים. מה שכן אומר לך אם חונקים כפי שאמרו מעליי לפי דעתי באמת עדיף לחסום את באף והפה מאשר להפעיל לחץ על הגרון וכך להימנע מנזק (מלבד דום לב ואיסוד הכרה).

בקשר למסוכן, אין ספק שזה מסוכן כפי שטענו אנשים חכמים ממני אך מה ששכחו להזכיר שכיום מסוכן לצאת מהבית, בכל רגע אפשר להידרס ע"י אוטובוס או לקבל סרטן מהמגדלי תקשורת וכו'. זה אומר שנמנע מעצמנו לחיות? לא. לפעמים, אם הדבר שווה את זה פשוט צריך לקחת את הסיכון. לא חסרים אנשים שמטפסים על הרים, עושים צניחה חופשית וענפי ספורט אקסטרימים אחרים שללא ספק הרבה יותר מסוכנים ועדיין חיים לדבר על זה ואני יכול להבטיח לך שהם לא מתחרטים על דבר.

הדבר היחידי שאוכל להציע זה לאט לאט בזהירות וללא אביזרים. כאשר חונקים עם הגוף ומרגישים שמשהו יכול להשתבש במהירות אפשר להפסיק כאשר עם אביזרים תהליך ההתרה הוא ארוך הרבה יותר וכך מגביר את הסיכון בנוסף ממליץ להימנע מחניקות ארוכות טווח כך מקטינים את הסיכון לפגיעה אך כפי שהמאמר אומר כל אדם מקבל את האקט בצורה שונה והסיכון עדיין קיים אבל שוב אני מזכיר, בימים אלו בכל דבר קיים סכנה, מקווה שעזרתי.

חניקה מהנה icon_smile.gif
BODYGUARD​(שולט)
לפני 10 שנים • 22 ביוני 2013
BODYGUARD​(שולט) • 22 ביוני 2013
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=23012&postdays=0&postorder=asc&start=0

קצת ארוך אבל שווה קריאה.
זה יתן לך המחשה לכמה חלוקים אנשים בדעתם ולגבי הנושא.השאלות ישארו ללא פיתרון של ממש מאחר ואין אבסולוטיות על משחקים מסוכנים,כולל חניקות וכל פעילות בדס''מית.
נוריתE
לפני 10 שנים • 23 ביוני 2013
נוריתE • 23 ביוני 2013
כן
תמונה כפרית
לפני 10 שנים • 7 ביולי 2013

המאמר תקף היום בדיוק כמו קודם

תמונה כפרית • 7 ביולי 2013
חניקה היא "משחק" מסוכן
הנזקים עלולים להיות מיידים או איטיים לטווח הארוך
ממליצה בחום ללא להתחיל
כן זה בהחלט ממכר
וכן מתים מזה
נקודה

לשים לב, אצבע על הדופק, שיונוי גוון
זה הכל טוב ויפה
אבל לפעמים המוות פשוט מגיע בהפתעה
בלי שום נורות אזהרה
וככל שמשחקים יותר ככה מעלים את הסיכון
מה גם שכל פעם שמשחקים הורסים עוד כמה תאים במח

יש מחקים הרבה יותר בטוחים ושפויים
שאכן משאירים אותך כזה
שפוי
מישלי

Re: חניקות- זה באמת כ"כ מסוכן?

מישלי • 7 ביולי 2013
icon_eek.gif
לא עד כדי כך... מקסימום זה הורג...

קיטיארה כתב/ה:
...
... דרך להפוך את העניין ליות בטיחותי?

כן, לעשות את זה וירטואלי (או לחילופין בטלאפטיה) icon_rolleyes.gif
קיטיארה​(נשלטת){זאלוטוסים}

Re: חניקות- זה באמת כ"כ מסוכן?

מישלי כתב/ה:
icon_eek.gif
לא עד כדי כך... מקסימום זה הורג...

קיטיארה כתב/ה:
...
... דרך להפוך את העניין ליות בטיחותי?

כן, לעשות את זה וירטואלי (או לחילופין בטלאפטיה) icon_rolleyes.gif

תודה על האינפורמציה המשכילה,
אולי זה יפתיע, אבל כבר חוויתי כאן כמה וכמה מחנקים וירטואלים... not my cup of tea
והאמת שאני יכולה להתנחם בכך שככל שאני מכירה חלק מהאנשים כאן, אני באמת מגלה שלהיהרג הוא לא הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לך בחיים icon_biggrin.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Mister E

אז זהו,

Mister E • 7 ביולי 2013
שנראה לי שבמקרה של לא מעט נחנקים/ נחנקות הנזק המוחי כבר היה קיים שם לפני icon_smile.gif

ממליץ לכם בחום לעבור לתחביב יותר בטוח, ולא פחות מרגש, רולטה רוסית ..כבר ניסיתם?