סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ששאלו אותי... זרע זה כשר?

Red E
לפני 10 שנים • 4 ביולי 2013
Red E • 4 ביולי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
Red E כתב/ה:
זכות המותרת רק ליחידי סגולה פה?icon_smile.gif

מה פתאום?! נראה לך? גם יחידי סגולה יחטפו ומי שלא יחטוף, נגרום לו לדפוק את הראש בקיר. זאת כל הפואנטה של האתר. סדו-מזוכיזם וכל הג'אז הזה, שכחת? (-:

מזמן לא ראיתי את הסרט הזה icon_smile.gif
חשופה מול עיניך

איך מ״זרע״ הגענו ל״הלבנות״( הכפשות) ?

חשופה מול עיניך • 4 ביולי 2013
מי יודע מה המשותף?icon_smile.gif
מי שידע יקבל פרס.
מלכתא
מלכתא • 4 ביולי 2013
רפאל כתב/ה:
הרבנית מלכתא,

אין ספק שאת מפגינה בקיאות רבה בהלכות זיונים, ובדיני בליעה וליקוקים. אבל יצא לך במקרה ללמוד גם על מידות, דרך ארץ, והלכות לשון הרע? אני מתכוון למשהו קצת יותר מעמיק מכל ה"אתה על הזין שלי והוא על הזין שלי..." שכתבת בבלוג שלך.

זה הפך לריטואל קבוע. כל מי שחושב אחרת ממך מואשם תכף ומייד בסילופים, והופך לקורבן של הפאסיב-אגרסיב שלך. אם את חולקת על דעתה של רדי, אולי במקום להתנגח בה ולהשחיז על גבה את לשונך הארסית, פשוט תפני אותה אל אותן מקורות שאת מתבססת עליהם (בדיוק כפי שהיא עשתה), ואז היא תוכל ללמוד מבקיאותך הרבה בתורה? אני חושב שזה יהיה קצת יותר מתורבת ממה שאת עושה.

רפאל, יש לך משהו חכם לומר, חוץ מאשר לדחוף את האף לויכוחים?
באמת... כל שרשור שמתפתח בו ויכוח, אני רואה אותך צץ- בדיוק בשלב של הויכוחים. כדי להוסיף אש למדורה. אתה נהנה מזה?
במקרה הזה, הצגתי בדיוק במה המדוברת טעתה. לא מדובר בדעה שלי, אלא בשנים של השכלה דתית... לא כי מישהו אמר לי אלא כי למדתי וחקרתי את זה. ואני לא אשב בשקט כשישנו ויעוותו משהו שכתוב שחור על גבי לבן.

בעיניי, מה שהיא עשתה הרבה יותר לא מתורבת- וזה בעיניי בגדר שחיטת פרה קדושה.
אתה לא ניחנת באיפוק אדיר כשפגעו לך בדברים חשובים.

ובמקום לשחק אותה וכמו שאמרתי- לדחוף את האף שלך לדיונים שבהם אין לך ולו שמץ של דעה, הייתי ממליצה לך ללכת לחפש חיים.
מלכתא
מלכתא • 4 ביולי 2013
[quote="Red E"]
מלכתא כתב/ה:
Red E כתב/ה:

מתוקה..ואת עוד יותר מתוקה כשאת חושבת שאת ידיעותיי אני שואבת רק מהאינטרנט icon_smile.gif .. מאמי , אני נותנת לך קרדיט, תני גם לי.. אם בא לך icon_smile.gif
לעניינינו , אני ממש לא מתכוונת להפוך את זה לוויכוח, כשתלכי להתחתן אם תרצי , הרבנית תסביר לך יותר . .. בעקרון אסור , בדיוק מה שאמרת והוא שאמרתי גם, רק למען שלום בית מותר לא כי מותר מתוקה.. בעקרון אסור . זה לא קשור לזרמים הלכה היא אחת. את אמרת שמותר , אני רק טענתי שאסור , מותר במקרים של סכנת שלום בית
וזו התגובה האחרונה שלי בנושא , אני לא מתכוונת להפוך את זה לביזיון. יום טוב לךicon_smile.gif

קרדיט את לא תקבלי.. בטח שלא בצורה המזלזלת שבה את פונה אליי. אני לא "מתוקה" ולא "מותק" שלך.
אם את לא יודעת הלכות, פשוט אל תגיבי. אם עשית קורס ביהדות שקיבלת מאישה בכובע חסרת השכלה, באמת כדאי שלא תגיבי... וכן, כשאת מתחתנת האישה שמעבירה לך קורס באיך להיות אישה יהודית- היא לא רבנית, היא בלנית במקרה הטוב, שבסך הכל מעבירה לך את מה שאמרו לה להעביר. לא כל דבר שאנשי הרבנות אומרים הוא בהחלט נכון, לפעמים הם פשוט מתעצלים לבדוק.
כי לעוות את התורה כל אחד יכול, לא אומר שכל דבר שתעוותי הוא נכון.
"לתורה 70 פנים", אבל זה לא אומר שעכשיו כל אחד יכול לבוא ולהפוך את התורה על פניה.
ויש גם דרך לקרוא פירושים, לקרוא את הרמב"ם, לקרוא את השולחן ערוך... דרך לקרוא ולהבין. ממה שאת הראית כאן, את בהחלט לא בקיאה בדרך הזאת.
פשוט אל... חבל.[/quote

עשיתי טעות והגבתי לך, כאחת ששייכת "למחנה שלך" וזה שאינך משכילה להבחין בזה, את מביישת את מי שאת ולא אותי .. ואני מגיבה לך כאן רק בגלל שבשל התגובה שלי אלייך הכפשת את הרבנית שלי , לא בלנית , היא רבנית.
לכל היתר אין צורך להגיב. ואם את באמת דתייה או היית או מה שלא יהיה, את אמורה תמיד לבדוק בציציות שלך, כמו משה רבינו כשקורח תקף אותו. נפל על פניו, תפלי קצת על פנייך לא בשבילי.. אלא בשביל עצמך...
ועכשיו כמובן שתבוא תגובה ממך..
שוב, כל תגובתי לך הייתה כי הכפשת את מי שבטעות נדחפה לכאן על ידי.
כל טוב לך

ואת הכפשת את התורה, מה שבעיניי עומד מעל כל רבנית שהיא.
הרבנית שלך כאן? משתתפת בדיון? אני לא רואה אותה.
אני רואה כאן רק תגובות שלך, דבריך שנכתבו בשמך. או שלא הבנת נכון את הרבנית שלך או שלרבנית שלך יש אנג'דה משלה. וזה מקובל שלכל אדם יש איש דת שהוא הולך אחריו, אבל את לא יכולה להפוך את התורה ולפרש אותה כראות עינייך.
אל תיעלבי כל כך, אין לי שום דבר נגדך. יש לי משהו נגד אנשים שמדברים בשם התורה. ואם לצורך העניין היה מגיב כאן מישהו שהיה מזדהה כרב, והיה כותב שטויות כאלו, גם לו הייתי מתנגדת.
בעצם, לא היה לי דבר נגדך... אבל אז את כתבת איזשהו גיבוב שטויות על זה שאני מביישת את עצמי ואני צריכה ליפול אפיים. ומשהו על "המחנה שלי"? וכאן כבר הבנתי שאו שמאוד נעלבת ממני או שאת פרנואידית.
מלכתא
מלכתא • 4 ביולי 2013
אופס.
מלכתא
מלכתא • 4 ביולי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
השאלה של פותח השרשור התיחסה למין אוראלי של אשה בגבר.
רד אי הביאה ציטוטים לא רלוונטים שמתיחסים למין אוראלי של גבר באשה.
וגם בחרה לצטט רק טיעון אחד מתוך הדיון שם. הוציאה את הדברים מהקשרם.

אז בואו נרביץ לה, ננבח עליה, נתנשא מעליה, מטען שהיא ילדה קטנה ומפגרת ושהידע שלה מבוסס על אתרים יד שניה רגל שלישית ואפילו נאלץ אותה לכרוע על ברכיה בפינה חשוכה על חופן אפונים. מה זה האגרסיביות הזאת ואיך אפשר להצדיק אותה בכלל?

לא, אליפל, זה מותר רק כשמדובר במלכתא....
כי כשאני מגיבה, יש תחרות מי יכתוב לי את הדבר הנבזי ביותר. פתאום רפאל מביא פופקורן ומוצא מטרה לחיים שלו, המעודדות שלו מפסיקות לראות טלנובלות ובאות לעשות לייק ומישהי שמתחבאת מאחורי רבנית עלומת שם, מחרטטת לי משהו על קורח ועל נפילת אפיים.
אה, זה מותר.

מעניין שמתוך כל הרשימה שציינת- כל הדברים הללו עשו לי לא אחת, אבל אף פעם לא ראיתי אותך מחפש צדק כשמדובר בי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 4 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:

כי כשאני מגיבה, יש תחרות מי יכתוב לי את הדבר הנבזי ביותר. פתאום רפאל מביא פופקורן ומוצא מטרה לחיים שלו, המעודדות שלו מפסיקות לראות טלנובלות ובאות לעשות לייק ומישהי שמתחבאת מאחורי רבנית עלומת שם, מחרטטת לי משהו על קורח ועל נפילת אפיים.
אה, זה מותר.

מעניין שמתוך כל הרשימה שציינת- כל הדברים הללו עשו לי לא אחת, אבל אף פעם לא ראיתי אותך מחפש צדק כשמדובר בי.

מבלי להכנס לדיון היכן חיפשתי צדק עפ"י מלכתא והיכן לא, התגובה שלך לרד E נקראה לי מאוד אגרסיבית ומתנשאת, התגובה השניה שלך אליה הייתה מתלהמת. אני לא שמח במיוחד על כי הובא לכאן טקסט מהבלוג שלך, כי באופן עקרוני אני נגד כאלה מעשים גם כשהטקסט כולל ניסיון להעליב אותי אישית (בין היתר), אבל אני בהחלט מסכים עם העצה שניתנה לך: לסתור טענות המועלות כנגד טענתך לא דרך התלהמות, אלא דרך הפניות והסברים.

ו... תפסיקי לחפש הקשרים בין התגובות לבין שרשורים קודמים כדי להוכיח רדיפה כלשהי. זה גורם לך להתגונן, לדעתי באלימות מיותרת, וחבל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יול' 04, 2013 6:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Uranus
Uranus • 4 ביולי 2013
מלכתא,

מבלי לטעון דבר או להאשים,
ומתוך סקרנות אמיתית שלי ללמוד אולי משהו חדש שחרף כל הבטחון שלי אולי אני לא יודע הכל כמו שאני חושב כי תמיד יש אפשרות שאני טועה - זה לגיטימי...
שאלה:
על אף ולמרות מחקרייך ולימודייך, ולמרות ידיעותייך הרבות ולמרות הבטחון המוחלט שלך שהשאר מסלפים או לא מבינים או בורים אל מול אג'נדות או עיוורים אל מול תאוותם האישית...
האם יש אפשרות ולו הקטנה שבקטנות, אחת למיליון - שאת טועה?
מלכתא
מלכתא • 4 ביולי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

אה, זה מותר.

מבלי להכנס לדיון היכן חיפשתי צדק עפ"י מלכתא והיכן לא, התגובה שלך לרד E נקראה לי מאוד אגרסיבית ומתנשאת, התגובה השניה שלך אליה הייתה מתלהמת. אני לא שמח במיוחד על כי הובא לכאן טקסט מהבלוג שלך, כי באופן עקרוני אני נגד כאלה מעשים גם כשהטקסט כולל ניסיון להעליב אותי אישית (בין היתר), אבל אני בהחלט מסכים עם העצה שניתנה לך: לסתור טענות המועלות כנגד טענתך לא דרך התלהמות, אלא דרך הפניות והסברים.

ו... תפסיקי לחפש הקשרים בין התגובות לבין שרשורים קודמים כדי להוכיח רדיפה כלשהי. זה גורם לך להתגונן, לדעתי באלימות מיותרת, וחבל.

תחזור להתחלה. התגובה שלי היתה עניינית ולגיטימית, באה המדוברת והגחיכה אותם (פשוטו כמשמעו ("באמת? icon_lol.gif ") ועוד סיפקה טענות מגוחכות בתור הוכחה. אז אני התקוממתי על הדוגמאות, והמדוברת המשיכה ללגלג ולקרוא לי "חמודה" כאילו אני הבת שלה.
אז היא התחילה, היא נענתה- הן בפן הענייני והן בפן המלגלג.
ולחשוב שלי קראו "מבישה", קראו לי "ליפול אפיים", ליגלגו על הידע והקשר שלי לדת (שהוא לא עניינו של אף אחד)... ואז אני צריכה להצטדק. אלוקים אדירים!
הבלוג שלי פתוח לכל, אבל הוא גם החלון לנפש שלי ומי שבוחר להשתמש במידע אישי כנגדי- הוא אדם שפל, בוודאי לא כזה שיכול להטיף לדרך ארץ או כבוד אדם. חבל שאותם המדוברים לא טרחו לקרוא בו גם כמה דברים משכילים.

והרדיפה? זה רק הבונוס. כנראה שאני מעניינת מאוד אנשים.