סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

רפאל
לפני 10 שנים • 14 ביולי 2013
רפאל • 14 ביולי 2013
טוב, הצלחנו להשיג את הפסיכיאטר המחוזי (תודות לאחת הנשים באתר, שבעבר הפסיכיאטר המחוזי היה השפוט שלה). הוא חתם על צו הבאה של הזקן/חריג לבדיקה פסיכיאטרית בכפיה. אני מקווה שלא יתפסו אותו מאוחר מדי.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 14 ביולי 2013
רימו אותי. שילמתי לראש המאפיה את כל הכסף ושאלתי אותו אם החיסול כבר יהיה מחר. אז הוא ענה שהם צריכים קודם לבדוק את תנאי השטח. וכמה זמן זה יקח, והוא ענה שכמה חודשים, לכל היותר שנה שנתיים. פרצתי בזעקות, אבל המטורפת הולכת לרצוח אותי וביקשתי את הכסף שלי בחזרה. אז המנוול הורה לשני טרזנים שהיו לידו לזרוק אותי החוצה מהוילה שלו. איזה בן זונה מסריח. אני לא הולך לוותר לו על זה.
להבה חשופה
להבה חשופה • 14 ביולי 2013
חריג.

Cut the bullshit

Enough is enough

להבה חשופה.
שבי על פני​(אחר)
טילפנתי לראש המאפיה ושאלתי אותו אם אני יכול להחליף את המטורפת בשני אנשים אחרים תמורת חמישים אלף ש״ח. הוא התעקש על שישים והסכמתי. אמרתי לו שחשוב לי עוד הערב להיפטר מהכסף והוא אמר לי בא. טמנתי סכין בכיס ויצאתי אליו. אני שוחט אותו אם לא יחזיר לי את הכסף ששילמתי לו. הוא חושב שתפס סבון פראייר ויקבל את שוק חייו.
Red E

טעות :)

Red E • 14 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
טילפנתי לראש המאפיה ושאלתי אותו אם אני יכול להחליף את המטורפת בשני אנשים אחרים תמורת חמישים אלף ש״ח. הוא התעקש על שישים והסכמתי. אמרתי לו שחשוב לי עוד הערב להיפטר מהכסף והוא אמר לי בא. טמנתי סכין בכיס ויצאתי אליו. אני שוחט אותו אם לא יחזיר לי את הכסף ששילמתי לו. הוא חושב שתפס סבון פראייר ויקבל את שוק חייו.

לא צפית ב "הבורר"?

נראה אותך הולך לברוך אסולין ודורש ממנו את כל הדברים הללו..icon_smile.gif

נראה לך שהיית נשאר חי לספר לנו את כל הטלנובלה שלך ?

תכתוב תסריט אחר .. אתה כבר ממחזר icon_smile.gif
שבי על פני​(אחר)
באתי לוילה. ראש המאפיה ישב בחדרו עם בחור צעיר. כשנתתי לו עוד שלושים אלף ש״ח הוא בקש מהצעיר לצאת וניגש לכספת שלו. תוך שניה הסכין שלי הוצמדה לצווארו כשאני לוחש, או כל השישים אלף בחזרה או אני שוחט אותך פה. הוא הביט בי וראה שאני מתכוון לכל מלה. הוא שלף ערימה ונתן לי אותה ביחד עם הסכום שנתתי לו. תוך שניה הייתי בחוץ במכונית שלי כשאני שומע אותו צועק שמחר הוא דואג להרוג אותי. אחרי כמה דקות נסיעה הוא מתקשר ואומר שנתן לי עשרים אלף מיותרים. ספרתי את הכסף, ואכן, היו לי ביד שמונים אלף. אני משאיר לך אותם בפח הזבל בפינת הרחובות שאת שמח איני יכול לומר כדי לא לגלות היכן הוא גר. עמדתי מוסתר בצד ותוך כמה דקות הגיעה מרצדס ממנה יצא ראש המאפיה. הוא חיטט בזבל ומצא את הכסף. אחרי שתי דקות הוא טילפן אלי ואמר לי שבגלל שנהגתי ביושר הוא לא יהרוג אותי, רק שלא אתקרב אליו יותר אף פעם.
שבי על פני​(אחר)
קבלתי החלטה. אם לא פחדתי מראש המאפיה, אני לא פוחד מהטראנסית המטורפת. אני מגיע אליה מחר עם סכין. מי שיהרוג את השני ניצח. אני מקווה לנצח, ואם אפסיד, לפחות יסתיימו כל הסיוטים שלי. מחר יום הדין חברים.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 14 ביולי 2013
רפאל כתב/ה:
לפני שעתיים, כשהיית הזקן, נפגשנו ודיברנו. ועכשיו את כותב כאן את כל הדברים המוזרים האלו? אם לא הייתי עד לכך במו עיני לא הייתי מאמין שדבר כזה יתכן. אתה סובל מסכיזופרניה פרנואידית (בין השאר). אין באמת טרנסית מפלצתית שמנסה להרוג אותך. אני יודע שזה נראה לך אמיתי, אבל מדובר בבת הזוג שלך שאתה אוהב. תחשוב על הדברים לפני שאתה עושה משהו פזיז. אתה עלול להצטער על כך כל החיים.

וחברה, אם אין לכם משהו פרודוקטיבי ומועיל להגיד, אז פשוט תתאפקו. אתם לא עוזרים לחריג עם כל העקיצות שלכם.

טרולינג של אלופים.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 15 ביולי 2013
הגעתי באמצע היום לבית הזקן. יצאתי מהעבודה בהנחה שלא יצפו לי שם. איך שנכנסתי ראיתי את המטורפת והסתערתי עליה עם הסכין. תוך שנייה היא עיקמה את ידי והסכין נשמט לשטיח. היום אני גומרת אותך, היא צחקה, אבל לאט. שב ליד השולחן. התישבתי והיא ישבה מולי והציבה את רגלה מול פני. לקק מיד את כף הרגל הארוכה שלי היא הורתה. אבל, שמתי לב שיש כדורים נגד סכרת על השולחן. את חולה בסכרת שאלתי אותה. מה פתאום, אלה כדורים פסיכיאטריים. את טועה, אמרתי לה. תפסיק עם השטויות, הזקן לוקח כדורים נגד סכרת. וכאן שלפה בקבוק עם כדורים לא מזוהים. שניכם טועים, כל אחד לוקח את הכדורים של השני, תני לי להוכיח לך. וכאן, שלפתי את הסמארטפון ופתחתי את גוגל והראיתי לה. היא קראה לזקן והראתה לו את המכשיר שלי. עכשיו אני מבין למה הסוכר שלי עולה כל הזמן למרות הכדורים הוא אמר. היא דרשה שאביא לה כוס מים ולקחה שני כדורים נכונים. אחרי עשר דקות היא אמרה שהיא הולכת לנוח. הזקן נכנס לחדר שלה אחרי כמה דקות ויצא במאור פנים, היא ישנה. שחט אותה. זו הזדמנות שלא תחזור.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 15 ביולי 2013
לא כמתח אתכם. אני לא רוצח עניתי לזקן. אני מוכן להרוג רק לצורך הגנה עצמית. ועכשיו יש סיכוי שהיא תשתנה אם תיקח את הכדורים הנכונים. למה אתה לא לוקח את הכדור נגד סכרת? אז הוא לקח ולפתע שמענו את המטורפת שרה. נכנסנו לחדרה והיא שכבה ושרה. אף פעם לא שמעתי אותה שרה, כך הזקן, והאמת שאני מרגיש עכשיו כל כך טוב עד שגם לי בא לשיר. אחרי חצי דקה ברחתי מהבית שרעם כולו משירה.