שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שלגי
לפני 10 שנים • 19 ביולי 2013
שלגי • 19 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
קבלתי קצת הסברים מאבא שלה. הם חולים במחלה של הזדקנות מהירה. והוא צעיר מבתו כי אינו אביה הביולוגי אלא אביה המאמץ. אמרתי לו ששמעתי על המחלה הזו אבל בלתי אפשרי הריון של שבועיים. אז הוא אמר לי להזדיין בסבלנות וכבר רצה לדבר על הברית שנעשה לילד. כל ההוצאות עלי הכריז. אמרתי לו שלא נעים לי לומר לו אבל אני לא מאמין שיש הריון. הוא צחק ואמר שתוך שבועיים אוכל את הכובע. ואם אין לי הוא יתן לי אחד שלו. החלטתי לברר במשטרה שבזמנו עצרה אותה בעקבות התלונה שלי מהו תאריך לידת , כי אני לא מאמין לכל ההבלים שהם מנסים להאכיל אותי. בסוף היא תחטוף תינוק ותידרוש שאשלם מזונות מנופחים עליו.

אל תאמין לו.

שמע לי, הם אנשי זאב. בדוק!

שמעתי שיש איזו זקנה ערבייה ביפו שיודעת לעשות שחור.
אני ממליצה לך לנסות לאתר אותה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 ביולי 2013
אל תפסיק לכתוב פה, אם היא תרצח אותך היא בטח תמחק את הבלוג
ופה רק כלובי יכול למחוק, אלא עם כלובי הוא אבא שלה .

אתה מסתובב עם שום בכיס וצלב שאם הם יתקפו אותך יהיה לך איך להגן על עצמך?
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 19 ביולי 2013
תודה תודה. כנראה שאני זקוק לא רק לעזרת היהדות אלא גם של האיסלאם והנצרות. וזה הזכיר לי שקראתי השבוע בבלוג של פלקונטי בדה מרקר קפה הצעה לייסד דת חדשה שתכיל את היהדות האיסלאם והנצרות. מומלץ לקרוא את הבלוגים שלו בכלל ואת הבלוג הזה בפרט. בעיקר הצעתו את מי למנות כראש הדת החדשה.
שבי על פני​(אחר)
בררתי במשטרה. לפי רישומי משרד הפנים היא רשומה כזכר ונקבה מזה כחמש שנים אבל היא נולדה לפני יותר משלושים שנה, לא שמתי לב בדיוק, אני חושב 36 שנה. ועד לשינוי היתה רשומה כנקבה. כלומר, כל הסיפור שלה על הזדקנות מהירה היה שקר. התקשרתי אליה והעמדתי אותה בפני העובדות. היא התעקשה שלפני כחמש שנים משרד הפנים לא האמין שזה הגיל שלה כי היתה כבר אשה מבוגרת ולכן תיקנו הרישומים רטרואקטיבית. אני לא מאמין לה. זה נשמע דמיוני מדי.
Red E

צודק

Red E • 19 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
בררתי במשטרה. לפי רישומי משרד הפנים היא רשומה כזכר ונקבה מזה כחמש שנים אבל היא נולדה לפני יותר משלושים שנה, לא שמתי לב בדיוק, אני חושב 36 שנה. ועד לשינוי היתה רשומה כנקבה. כלומר, כל הסיפור שלה על הזדקנות מהירה היה שקר. התקשרתי אליה והעמדתי אותה בפני העובדות. היא התעקשה שלפני כחמש שנים משרד הפנים לא האמין שזה הגיל שלה כי היתה כבר אשה מבוגרת ולכן תיקנו הרישומים רטרואקטיבית. אני לא מאמין לה. זה נשמע דמיוני מדי.

כי כל השרשור הזה נשמע מאוד מציאותי icon_smile.gif

אני מציעה, הכרח אותה לומר את האמתicon_smile.gif

איך תכריח אותה בעצם?
שבי על פני​(אחר)
תראי, ביום שני אנחנו הולכים לעשות בדיקה, ושמה יגידו לה בפרצוף אחד משני דברים: רוב הסיכויים שיגידו לה שהיא לא בהריון, וסיכוי קטנטן שהיא בשבוע הראשון. בטוח שלא בחודש השלישי. ופה כל התאוריות שלה על האצה ביולוגית שלה יתפוררו.
Red E

הבנתי

Red E • 19 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
תראי, ביום שני אנחנו הולכים לעשות בדיקה, ושמה יגידו לה בפרצוף אחד משני דברים: רוב הסיכויים שיגידו לה שהיא לא בהריון, וסיכוי קטנטן שהיא בשבוע הראשון. בטוח שלא בחודש השלישי. ופה כל התאוריות שלה על האצה ביולוגית שלה יתפוררו.

יש הגיון בדבריך ..
כשאתה רוצה icon_smile.gif
פייה{O}
פייה{O} • 19 ביולי 2013
בכל מקרה אם היא מזדקנת כל כך מהר מצבך די טוב -
תוך חודש-חודשיים היא כבר תהפוך לקשישה סיעודית ודמנטית
וכל בעיותך יעלמו. icon_rolleyes.gif
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 20 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 20 ביולי 2013
האבא התקשר אלי בבכי נורא. בתו הפילה. ניחמתי אותו והוא ניחם אותי. כל כך צפוי זה היה. הרי מעולם לא היה הריון וככה נמצא התירוץ מדוע אינה בהריון. ההרגשה מצוינת.
שלגי
לפני 10 שנים • 20 ביולי 2013
שלגי • 20 ביולי 2013
חריג, תזהר!

הם הולכים להפוך אותך לערפד.

אל תזמין אותם פנימה כשיופיעו על סף דלתך ותאפסן הרבה שום בבית.

בהצלחה!!