שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 20 ביולי 2013

הסוד הרומני לגבי חצילים

שבי על פני​(אחר) • 20 ביולי 2013
יש הרבה סוגי סלטי חצילים רומניים. הסוד איך להפוך אותם לטעימים יותר הוא בישול החציל במים במקום קליעתו. יש לבשלו שעה עד שעה וחצי בהתאם לגודל ולהפוך באמצע הבישול. אחר כך נותנים לו כמה שעות להתקרר על רשת שיגיר את כל הנוזלים שלו תוך הפיכתו כל שעה. רק כשהוא קר מקלפים אותו.
Red E
לפני 10 שנים • 20 ביולי 2013

Re: הסוד הרומני לגבי חצילים

Red E • 20 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
יש הרבה סוגי סלטי חצילים רומניים. הסוד איך להפוך אותם לטעימים יותר הוא בישול החציל במים במקום קליעתו. יש לבשלו שעה עד שעה וחצי בהתאם לגודל ולהפוך באמצע הבישול. אחר כך נותנים לו כמה שעות להתקרר על רשת שיגיר את כל הנוזלים שלו תוך הפיכתו כל שעה. רק כשהוא קר מקלפים אותו.

מה פתאום
זה חילול הקודש icon_smile.gif
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 21 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 21 ביולי 2013
דברתי עם גינקולוג. צחק עלי. איך אתה מאמין לשטויות כאלה. הסיכוי שלה להתעבר שואף לאפס, ואם בכל זאת, ההריון יהיה של ילד אחד או תאומים ויימשך כתשעה חודשים או פחות קצת. מאד הוקל לי.
שבי על פני​(אחר)
טלפנתי למטורפת וספרתי לה מה אמר הרופא. היא צחקה שאינו מכיר מקרים כמו שלה. בתור עונש היא תשב על הפנים שלי כל הלילה ואני אקום עם פנים עקומים לגמרי. זה לא עונש אלא פרס אמרתי לה. זה עונש כי אני אפליץ עליך. זה עדיין פרס אמרתי. היא מנסה להסיח את דעתי במין, הבנתי, מאחר שתפסתי אותה מבלפת.
שבי על פני​(אחר)
המטורםת מתקשרת ואומרת שאולי לא תוכל לבוא הלילה כי היא סובלת מבחילות. בטח
, אני אומר לה זה טיבעי. זה בהחלט טיבעי, רק לא חצי שבוע אחרי התעברות... אני משחק אותה כאילו מאמין לספורים שלה, רק מחר בבדיקה הכל יתנפץ לה בפרצוף, אלא אם תמצא תירוץ לא לבוא, מה שנראה לי הכי סביר. אבל אם היא כל כך משוגעת, היא אולי תבוא בכל זאת.
שבי על פני​(אחר)

עוד מתכון - לא שלי הפעם. כבד קצוץ צמחי

קולים אגוזים. הכי טוב אגוזי מלך אבל אפשר גם פקנים, או לערבב סוגים שונים. הקלייה צריכה לייבש את האגוזים אך לא לחרוך אותם. אחרי זה טוחנים אותם עם ביצים קשות, מערבבים בשמן איכותי, רצוי חמניות וכן מפזרים מלח ופלפל. זה הכל, וזה יוצא אחלה טעים.
שבי על פני​(אחר)
האבא של המטורפת מתקשר עכשיו מאוחר בלילה. הבת שלו מקיאה כל הזמן. הריון ממש קשה. הוא רוצה לבוא מחר לבדיקה, אם יש לי התנגדות. אני כל כך רוצה לראות את הנכדים שלי. תפאדל, אמרתי לו, ברצון.